TOUCHBeauty Čistiaca kefka na tvár so stojanom 1782

TOUCHBeauty Čistiaca kefka na tvár so stojanom 1782

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Elektrický sonická a rotačná čistiaca kefka s dvoma rozdielnymi kefkami (360º rotačné hlavice kefky a 6º oscilačná hlavica kefky) pre rôzne potreby pleti. Perfektná a šetrná starostlivosť o normálnu a citlivú pleť tváre. Účinne odstraňuje nečistoty, pomáha v boji proti akné a čiernym bodkám. Celý popis
69,70 €
Vrátane DPH
64,80 €
Doprava zadarmo
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

27.10.2021 - 28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100041798416

Popis

Elektrický sonická a rotačná čistiaca kefka s dvoma rozdielnymi kefkami (360º rotačné hlavice kefky a 6º oscilačná hlavica kefky) pre rôzne potreby pleti. Perfektná a šetrná starostlivosť o normálnu a citlivú pleť tváre. Účinne odstraňuje nečistoty, pomáha v boji proti akné a čiernym bodkám. Jemne odstraňuje odumretú a zrohovatenú pokožku.

Odporúčané použitie: Rôzni ľudia majú rôzne typy pleti. Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov odporúčame v závislosti na vašom type pleti použiť odlišnú frekvenciu.

 - Mastná pleť: Používajte oscilačná kefku dvakrát denne (ráno a večer). Rýchlosť prispôsobte podľa vašej potreby. Odporúčame zahrnúť rotačná kefka pre hĺbkové čistenie do vašej každodennej starostlivosti o pleť 3–5 krát týždenne.
- Normálna pleť: Používajte oscilačná kefku dvakrát denne (ráno a večer). Rýchlosť prispôsobte podľa vašej potreby. Odporúčame zahrnúť rotačná kefka pre hĺbkové čistenie do vašej každodennej starostlivosti o pleť 2–3krát týždenne.
- Suchá pleť: Používajte oscilačná kefku dvakrát denne (ráno a večer). Rýchlosť prispôsobte podľa vašej potreby. Odporúčame zahrnúť rotačná kefka pre hĺbkové čistenie do vašej každodennej starostlivosti o pleť 1–2krát týždenne.
- Kombinovaná pleť: Používajte oscilačná kefku dvakrát denne (ráno a večer). Rýchlosť prispôsobte podľa vašej potreby. Vyčistite T-zónu a mastné oblasti tváre pomocou rotačného kefky 2–4krát týždenne.
- Citlivá pleť: Používajte oscilačná kefku nastavený na nízku rýchlosť 1–2krát týždenne.
- Mužská pleť: Používajte oscilačná kefku dvakrát denne (ráno a večer). Rýchlosť prispôsobte podľa vašej potreby. Odporúčame zahrnúť rotačná kefka pre hĺbkové čistenie do vašej každodennej starostlivosti o pleť 2–4krát týždenne.

vlastnosti:

 • elektrický čistiaci prístroj,
 • vhodný pre všetky typy pleti,
 • 2 kefky,
 • účinne odstraňuje nečistoty,
 • pomáha v boji proti akné a čiernym bodkám,
 • odstraňuje odumretú a zrohovatenú pokožku.
Ako používať:Používajte podľa návodu.Balenie:

Obsah balenia:

 • 1× prístroj,
 • 1× oscilačné kefka,
 • 1× rotačná kefka,
 • 1× USB kábel (USB adaptér nie je súčasťou),
 • 1× návod na použitie v slovenskom jazyku.