Artdeco Magnetický box s posuvným mechanizmom (Magnetic Palette)
9,30 €

Nový magnetický box Magnetic Palette v štýle trendy paletky s inovatívnym posuvným mechanizmom a geometrickým dizajnom zaručí, že Vaše tiene, tvárenka, kamufláž či púder na obočie zostanú v neporušenom stave a to najmä na cestách. Obsah boxu pevne drží vďaka magnetom.


Artdeco Špachtlička na korektor (Camouflage Spatula)
1,20 €

Praktická špachtlička pre hygienické nabratie korektoru a namiešanie jeho správneho odtieňa. Vhodná do vášho magnetického boxu. Najdôležitejšou súčasťou dekoratívnej kozmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém , ktorý umožňuje poskladanie paletky podľa vašich vlastných prianí a potrieb.


Artdeco Profesionálna taška na kozmetické štetce (Brush Bag)
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická taška je ideálny pre hygienické ukladanie až 10 kozmetických štetcov alebo aplikátorov na očné tiene . Vhodná aj pre profesionálov a na cestovanie. Postranné vrecko pre ďalšie doplnky. Obrázok je ilustračný, štetce je nutné si dokúpiť zvlášť. .


Artdeco Strúhadlo (Sharpener Plastic Pencils)
4,10 €

Strúhadlo so špeciálnou dvojbritvový technológiou pre precízne naostrenia kozmetických ceruziek. Ideálne napríklad pre ceruzky Magic Eye Liner , Soft Lip Liner a Soft Eye Liner.


Artdeco Štetec na lícenku (Blusher Brush for Beauty Box)
2,70 €

Mini štetec na tvárenku do magnetického boxu je vyrobený z najkvalitnejšej kozej srsti. Najdôležitejšou súčasťou dekoratívnej kozmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém , ktorý umožňuje poskladanie paletky podľa vašich vlastných prianí a potrieb.


Artdeco Štetec na obočie (Eyebrow Brush)
7,80 €

Profesionálny štetec na obočie z vysoko kvalitnej sobolej srsti.   Kozmetické štetce Artdeco , vyvinuté medzinárodnými vizážistu s použitím tých najkvalitnejších vlákien, sú ideálne pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov.


Artdeco Štetec na očné linky (Art Couture Eyeliner Brush)-15%
9,30 €

7,90 €

Akcia

Profesionálny štetec na očné linky je vyrobený zo syntetických vlákien. Kozmetické štetce Artdeco , vyvinuté medzinárodnými vizážistu s použitím tých najkvalitnejších vlákien, sú ideálne pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov.


Artdeco Štetec v tvare vejára Fan Brush-15%
16,30 €

13,80 €

Akcia

Štetec v tvare vejára Fan Brush vám pomôže vytvoriť dokonalý vzhľad vášho make-upu. Tento štetec je ideálny pre zdôraznenie horných lícnych kostí, stredu čela a nosa. Jeho krátke chĺpky stabilizujú štetec pri nanášaní produktov, dlhé uľahčujú miešanie púdru a jemne obrysom kontúry vašej tváre.


BEURER Kozmetické zrkadlo BS 59
40,50 €

Kozmetické zrkadlo, 2v1 samostatne stojaci alebo na stenu, kvalitný chrómový povrch, LED osvetlenie, normálnej + 5-násobné zväčšenie, priemer 11cm, jednoduchá montáž na stenu.


Bobbi Brown Štetec na tvár (Full Coverage Face Brush)
54,20 €

S týmto kozmetickým štetcom na tvár sa stane nanášanie púdru, lícenky alebo make-upu maličkostí. Jeho extra jemnej štetiny vás jednoducho nadchnú! Z ajistí profesionálne, rovnomernú a príjemnú aplikáciu a prispôsobí sa každej časti tváre.


Chanel Matujúce papieriky (Oil Control Tissues) 150 ks
27,30 €
24,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nevyhnutný doplnok pre dokonale matnú pleť. Papieriky okamžite odstraňujú všetok prebytočný kožný maz, čím výrazne redukujú lesk. Zanechávajú pokožku perfektne matnú. Súčasťou balenia je zrkadlo.


Dermacol Kozmetický štetec na aplikáciu korektora D62
5,80 €

Štetec je vhodný k aplikácii korektoru do vnútorného kútika oka, okolo oka a do záhybov tváre. Využijete ho aj k nanášaniu rozjasňovače pod obočie a do vnútorného kútika oka. Štetec je dodávaný v priehľadnom plastovom puzdre as papierovú kartou s popisom produktu.


Dermacol Kozmetický štetec na make-up D52
11,60 €

Štetec je vhodný na aplikáciu minerálneho i tekutého make-upu, púdru a lícenky. Štetec je dodávaný v priehľadnom plastovom puzdre s papierovou kartou s popisom produktu.