Chia Shake Chia Muffin 350 g
15,50 €

Chia Muffin je proteínový dezert s vysokým obsahom bielkovín (54%) a nízkemu obsahu sacharidov (8%).


Chia Shake Chia Puding 300 g
15,50 €

Chia Puding je lahodný a svieži puding s vysokým obsahom bielkovín. Je vhodný ako diétne jedlo alebo pri cvičení pre doplnenie bielkovín. Vychladený puding osvieži i zasýti.


Chia Shake Diétne polievka 300 g
15,50 €

Diétne polievka je proteínová polievka, ktorá prispieva k redukcii hmotnosti. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín a vlákniny. Vďaka nízkemu obsahu sacharidov, cukrov a tukov naštartujete ketogénna diétu. .


Chia Shake Proteínová kaša 500 g
15,50 €

Proteínová kaša s vysokým obsahom bielkovín je ideálny ako rýchle jedlo po tréningu, ktoré doplnia bielkoviny aj sacharidy.


Chia Shake Proteínové palacinky 350 g
15,50 €

Proteínové palacinky sa srvátkovým WPC proteínom obsahujú vysoký obsah bielkovín a vlákniny. Vďaka novej bezlepkové receptúre majú vyšší obsah bielkov a nižší obsah žĺtkov. Palacinky pripravíte do 5 minút. .


Fit-day Protein Mugcake CHOCOLATE 600 g
19,40 €

FIT-DAY Protein Mugcake chocolate (čokoládový torta) je kombináciou kvalitného zdroja bielkovín so sušeným ovocím, ovsenými vločkami, oriešky a kakaom.


Fit-day Protein Mugcake CINNAMON 600 g
19,40 €

FIT-DAY Protein Mugcake CINNAMON (koláč so škoricou) je kombináciou kvalitného zdroja bielkovín so sušeným ovocím, ovsenými vločkami a oriešky.


Topnatur Vajahitu - náhradka vajec 200g
1,40 €

Vajahit náhrada vajec pri pečení. Vajahit možno využiť ako náhradka žĺtka do palaciniek, buchiet, placiek, na obaľovanie rezňov, do sekanej. Zloženie: sójová múka, sušená srvátka, kukuričná múka, sójový lecitín, farbivo: svetlice farbiarsky. Dávkovanie: 1 vajce = 1 lyžice (400 gr.