MANA Powder Single Love 5 x 86 g prášku
11 €

Mana Powder Single Love – funkčné jedlo vo forme nápoja na celý deň. Jedno vrecúško Mana prášku obsahuje 2001 kcal a v rámci 5 porcií dodá vášmu telu všetko, čo potrebuje.

MANA Powder Single Origin 5 x 86 g prášku
11 €

Mana Powder Single Origin – funkčné jedlo vo forme nápoja na celý deň. Jedno vrecúško Mana prášku obsahuje 2001 kcal a v rámci 5 porcií dodá vášmu telu všetko, čo potrebuje.

MANA Powder Single Sunlight 5 x 86 g prášku
11 €

Posledný kus za túto cenu!

Mana Powder Single Sunlight – funkčné jedlo vo forme nápoja na celý deň. Jedno vrecúško Mana prášku obsahuje 2001 kcal a v rámci 5 porcií dodá vášmu telu všetko, čo potrebuje.

Chia Shake Chia Puding 300 g
15,70 €

Chia Puding je lahodný a svieži puding s vysokým obsahom bielkovín. Je vhodný ako diétne jedlo alebo pri cvičení pre doplnenie bielkovín. Vychladený puding osvieži i zasýti.

Chia Shake Proteínová kaša 500 g
15,70 €

Proteínová kaša s vysokým obsahom bielkovín je ideálny ako rýchle jedlo po tréningu, ktoré doplnia bielkoviny aj sacharidy.

Chia Shake Chia Muffin 350 g
15,70 €

Chia Muffin je proteínový dezert s vysokým obsahom bielkovín (54%) a nízkemu obsahu sacharidov (8%).

Chia Shake Diétne polievka 300 g
15,70 €

Diétne polievka je proteínová polievka, ktorá prispieva k redukcii hmotnosti. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín a vlákniny. Vďaka nízkemu obsahu sacharidov, cukrov a tukov naštartujete ketogénna diétu.

Chia Shake Proteínové palacinky 350 g
15,70 €

Proteínové palacinky sa srvátkovým WPC proteínom obsahujú vysoký obsah bielkovín a vlákniny. Vďaka novej bezlepkové receptúre majú vyšší obsah bielkov a nižší obsah žĺtkov. Palacinky pripravíte do 5 minút. .

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: