KetoDiet Proteínová polievka hubová 7 x 27 g
15,10 €

Proteínová polievka so zeleninou a hubovú príchuťou je instantná sypká zmes na prípravu zeleninovej polievky. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín, vďaka ktorým zasýti na dlhší čas a zároveň nízky obsah sacharidov a tukov. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

Chia Shake Diétne polievka 300 g
16,10 €

Diétne polievka je proteínová polievka, ktorá prispieva k redukcii hmotnosti. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín a vlákniny. Vďaka nízkemu obsahu sacharidov, cukrov a tukov naštartujete ketogénna diétu.

Damodara Instantná polievka do hrnčeka cícerová s paprikou 38g
0,90 €

Polievka do hrnčeka so zeleninou a instantnými strukovinovým rezancami. stačí zaliať vriacou vodou a počkať 1–2 minúty. Vďaka špecifickej receptúre, používané pri výrobe stráca strukovina svoju nepríjemnú vlastnosť nadúvanie a stáva sa tak prijateľnú a ľahko stráviteľnú potravinou.

Damodara Instantná polievka do hrnčeka šošovicová 42g
0,90 €

Polievka so zeleninou a instantnými strukovinovým rezancami. stačí zaliať vriacou vodou a počkať 1–2 minúty. Vďaka špecifickej receptúre, používané pri výrobe stráca strukovina svoju nepríjemnú vlastnosť nadúvanie a stáva sa tak prijateľnú a ľahko stráviteľnú potravinou.

KetoDiet Proteínová polievka kuracie s rezancami 7 x 33 g
15,10 €

Proteínová polievka rezancová s kuracou príchuťou je instantná sypká zmes na prípravu rezancové polievky. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín, vďaka ktorým zasýti na dlhší čas a zároveň nízky obsah sacharidov a tukov. Napomáha spaľovanie tukov a budovanie svalovej hmoty.

KetoDiet Proteínová polievka - Minestrone 5 x 30 g
9,90 €

Novinka

Na polievke Minestrone si pochutíte a doplníte telu všetko, čo potrebuje. Obsahuje 5 typov rastlinných i živočíšnych bielkovín: srvátku, kazeín, sójovú bielkovinu, hráškový proteín a kolagén, ktorý prospieva pleti, kĺbom i väzom.

KetoDiet Proteínová polievka - Hrášková 5 x 30 g
9,90 €

Novinka

Proteinová polévka – Hrášková zahřeje, zasytí, zachutná. Obsahuje 5 typů rostlinných i živočišných bílkovin: syrovátku, kasein, sójovou bílkovinu, hráškový protein a kolagen. Hráškový protein je skvělým zdrojem aminokyselin potřebných pro budování svalů.

KetoLife Proteínová polievka - Tekvicové 5 x 30 g
9,90 €

Novinka

Proteínová polievka – Tekvicové obsahuje 5 druhov proteínov, ktoré tvoria 55% polievky. Pripravte si za pár minút polievku, ktorá zasýti, zahreje a dodá telu vlákninu, omega-3 a 6 mastné kyseliny a ďalšie živiny. .