Amylon Bio Puding ryžový s jablkom a škoricou Amylon 40 g
0,90 €

Veľmi jednoduchá príprava a skvelá chuť. Puding možno uvariť s rôznymi druhmi mlieka. Hotový puding je určený na rýchlu spotrebu. Z odmeraného 1/2 l mlieka odlejeme 350 ml do varnej nádoby. Pridáme 1 lyžicu cukru (cca 20g) a zahrievame k varu. Do zvyšku mlieka vsypeme obsah vrecka.

Amylon Bio Puding vanilkový Amylon 40 g
0,80 €

Veľmi jednoduchá príprava a skvelá chuť. Puding možno uvariť s rôznymi druhmi mlieka. Hotový puding je určený na rýchlu spotrebu. Z odmeraného 1/2 l mlieka oddeľte asi 2/3 do varnej nádoby. Pridáme 2 lyžice cukru (cca 40g) a zohrievame k varu. Do zvyšku mlieka vsypeme obsah vrecka.

Chia Shake Chia Puding 300 g
15,10 €

Chia Puding je lahodný a svieži puding s vysokým obsahom bielkovín. Je vhodný ako diétne jedlo alebo pri cvičení pre doplnenie bielkovín. Vychladený puding osvieži i zasýti.

KetoMix Proteínový puding s vanilkovou príchuťou - 300 g (10 porcií)
18,70 €

Jemný vanilkový puding KetoMix môže byť skvelou súčasťou vašej ketónové diéty – zasýti, zaženie chuť na sladké a dodá vášmu telu potrebné množstvo bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny. Puding je vhodný už od prvej fázy diéty KetoMix.

Provamel BIO sójový dezert s čokoládou 125 g
1,10 €

Provamel BIO dezert s čokoládou v sebe spája jemnú konzistencia, najvyššiu kvalitu zloženia a lahodnú chut čokolády. Doprajte si ten skvelý zážitok. Prednosti produktu: BIO, 100% rastlinný, krémová konzistencia, prirodzene nízky obsah tukov, prirodzene bezlaktózové.

Provamel BIO sójový dezert s vanilkou 125 g
1,10 €

Provamel BIO dezert s vanilkou v sebe spája jemnú konzistencia, najvyššiu kvalitu zloženia a lahodnú chut bourbonskej vanilky. Doprajte si ten skvelý zážitok. Prednosti produktu: BIO, 100% rastlinný, krémová konzistencia, prirodzene nízky obsah tukov, prirodzene bezlaktózové.