Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Digitálne osobné váhy

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie Digitálne osobné váhy. Zaobstarajte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľate sa? Tovar z kategórie Digitálne osobné váhy doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Platiť môžete online, na dobierku alebo s MALL Pay (platba až za 30 dní).
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Prezrite si najnovší tovar zo sekcie Digitálne osobné váhy alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Upresniť parametre
SENCOR SBS 113SL BEURER Osobná váha GS 215 Rome
SENCOR SBS 113SL

Sencor osobná váha s maximálnou nosnosťou 150 kg má dosku z číreho tvrdeného skla a je vybavená štyrmi senzormi pre presné váženie. Disponuje funkciou automatického zapnutia a vypnutia, Data Lock a vďaka veľkému LCD displeju sú namerané dáta dobre čitateľné.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BEURER Osobná váha GS 215 Rome BEURER Osobná váha GS 215 Rome
BEURER Osobná váha GS 215 Rome

Osobná váha BEURER GS 215 Rome sa stane praktickým pomocníkom vo vašej domácnosti. Vďaka dizajnovému vzhľadu s motívom Ríma sa stane aj ozdobným doplnkom. Váha disponuje technológiou rýchleho štartu. Displej sa rozsvieti iba počas váženia. Max. nosnosť: 180 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Chicco Detská digitálna váha BEURER Osobná váha GS 215 Rome
Chicco Detská digitálna váha
MALL.SK Dni – Zľava 15 % na vybrané dojčenské potreby pre najmenších značky Chicco s kódom MDL4SK143 (platí od 19. 4. do 22. 4. 2021 alebo do vypredania zásob)!
Praktická a užitočná digitálna elektronická váha Baby Comfort od značky Chicco s funkciou Tara je ergonomicky navrhnutá a kompaktne tvarovaná s dostatočne dlhou vážiacou plochou, ktorá zaistí pohodlné a jednoduché používanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
bblüv Kilö Dojčenská váha Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, osobná váha
bblüv Kilö Dojčenská váha

Dojčenská váha značky BBLÜV Vám účinne pomôže sledovať hmotnosť vášho bábätka. Meria s presnosťou na ± 0,005 kg a upozorní na preťaženie hmotnosti (max. 20 kg). Funkcia Hold uľahčuje váženie, keď sa dieťa pohybuje a v prípade nečinnosti sa vypína.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, osobná váha Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, osobná váha
Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, osobná váha

Popis produktu Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 Môže vaša stará váha čítať množstvo telesného tuku alebo kostnej hmoty? Pokiaľ vám teda záleží len na tom, koľko vážite, určite to nepotrebujete. Ale ak chcete pochopiť zloženie vášho tela a tak stanoviť tú pravú starostlivosť pre vás a na dosiahnuti

môžete mať 05.10 - 06.10

HYUNDAI Osobná váha OVET 739 Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, osobná váha
HYUNDAI Osobná váha OVET 739

Sklenená osobná váha Hyundai v čiernom prevedení ponúka pokročilé diagnostické funkcie pre celú domácnosť. Zmeria nielen obsah telesného tuku, vody, svalov a kostí v tele, ale tiež určí odporúčaný denný kalorický príjem KCAL či index BMI. To všetko sa dá sledovať a ukladať až pre 10 osôb.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SENCOR Osobná fitness váha Tanita Osobná váha s telesnou analýzou, bluetooth a meraním srdečného tepu Tanita RD 545 HR
SENCOR Osobná fitness váha

Osobná váha Sencor s nosnosťou 150 kg vie zmerať obsah telesného tuku a vody podľa princípu bio impedančnej analýzy. Zároveň zvládne vypočítať odporúčaný denný kalorický príjem, hodnotu BMI a MBR. Výhodou je veľká pamäť pre 12 osôb, takže môže váhu využívať celá rodina.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
EMOS PT-718 Osobná váha Tanita Osobná váha s telesnou analýzou, bluetooth a meraním srdečného tepu Tanita RD 545 HR
EMOS PT-718 Osobná váha

Osobná digitálna váha PT-718 značky Emos, víťaz dTeste, má maximálnu nosnosť 150 kg a meria tuky, vody a svaly v tele.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tanita Osobná váha s telesnou analýzou, bluetooth a meraním srdečného tepu Tanita RD 545 HR Tanita Osobná váha s telesnou analýzou, bluetooth a meraním srdečného tepu Tanita RD 545 HR
Tanita Osobná váha s telesnou analýzou, bluetooth a meraním srdečného tepu Tanita RD 545 HR

Majte svoje zdravie pod kontrolou vďaka osobnej váhe s telesnou analýzou, Bluetooth a meraním srdečného tepu Tanita RD 545 HR od výrobcu Tanita. Váha ponúka, okrem klasického zváženie, rôzne diagnostické informácie, ktoré sú vďaka duálnej frekvencii veľmi presné. Jednoducho tak zistíte vašu svalovú hmotu, váhu kostí či váš srdcový tep.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ETA Váha osobná Vital Fit 6781 90000 + záruka 3 roky na celý spotrebič ETA Váha osobná Vital Fit 6781 90000 + záruka 3 roky na celý spotrebič
ETA Váha osobná Vital Fit 6781 90000 + záruka 3 roky na celý spotrebič

Osobná váha Eta Vital Fit 6781 90000 je nevyhnutná pri redukčnej diéte alebo pre športovcov. Analytická osobná váha so smart aplikáciou pre mobilný telefón zmeria všetky dôležité hodnoty – váhu, BMI, metabolický vek, viscerálny tuk, telesný tuk, vodu v tele, svalovinu a hmotnosť kostí a súčasne disponuje pamäťou pre až 10 užívateľov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Omron BF-511 tmavo modrá ETA Váha osobná Vital Fit 6781 90000 + záruka 3 roky na celý spotrebič
Omron BF-511 tmavo modrá

Tukomer s lekárskou váhou OMRON BF511 je určený pre kontrolu hmotnosti osôb do 150 kg. Tukomer je schopný pomocou bio-impedančnej metódy vyhodnotiť množstvo telesného tuku v%, viscerálneho tuku a BMI. Veľmi presné 8 senzorové meranie pomocou rúk a nôh prebieha v celom tele. Prístroj disponuje grafickou interpretáciou nameraných hodnôt a veľkým a čitateľným LCD displejom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BEURER Osobná váha BEURER GS 410 White ETA Váha osobná Vital Fit 6781 90000 + záruka 3 roky na celý spotrebič
BEURER Osobná váha BEURER GS 410 White

Prineste do svojej kúpeľne skutočne pútavý dizajn so sklenenou kúpeľňovou váhou Beurer GS410 z línie SignatureLine! Minimalistická váha nielen dobre vyzerá, ale je tiež veľmi jedinečná vďaka svojej šírke a veľkému displeju

môžete mať 04.10