CarPoint Poťah sedadla guľôčkový - prírodné drevochristmas delivery
10,70 €

Poťah sedadla guľôčkový – prírodné drevo – rozmery 126×38cm. Poťah spríjemňuje svoju vzdušnosťou a masážnymi účinkami použitých guličiek dlhšie sedenie, obmedzuje únavu a bolestivosť chrbta a chrbtice pri dlhom sedení.

CarPoint Poťah sedadla masážny guličkový - čiernychristmas delivery
10,10 €

Poťah sedadla masážny guličkový – čierny lemovaný. Poťah spríjemňuje svojou vzdušnosťou a masážnymi účinkami použitých guličiek dlhšie sedenie, obmedzuje únavu a bolestivosť chrbta a chrbtice pri dlhom sedení.

CarPoint Podložka na sedadlo Comfort čierna/sivá (323276)christmas delivery
11,90 €

Špeciálny tvar bokov podložky pre správne umiestnenie tiež na anatomicky tvarovanej sedačky s bočnými okrajmi. Atraktívny tuningový design, univerzálny rozmer pre naprostú väčšinu typov vozidiel, účinne zabraňuje znečisteniu originálnych poťahov, jednoduchá montáž pomocou gumových pások,

CarPoint Poťah sedadla guľôčkový - šedý semišchristmas delivery
11 €

Poťah sedadla guľôčkový – sivý semiš/drevo s výstuhou – rozmermi 94×44cm. Poťah spríjemňuje svoju vzdušnosťou a masážnymi účinkami použitých guličiek dlhšie sedenie, obmedzuje únavu a bolestivosť chrbta a chrbtice pri dlhom sedení.

Walser Návlek ochranný na predné sedadlo proti znečisteniu Outdoor zelenýchristmas delivery
12,46 € 12 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický návlek na predné sedadlo je vhodný na každú autosedačku. Ochráni ju pred nečistotami a ľahko sa navlieka. Walser návlek ochranný na predné sedadlo proti znečisteniu Outdoor zelený je z vodoodpudivého materiálu, ktorý odpudzuje i špinu.

4Cars 4CARS Autopoťahy tričko zadné čierne
18,80 €

Poťah na ochranu zadných sedadiel osobných automobilov. Jednoduchá montáž. Zloženie: 100% bavlna. Poťah sa skladá z dvoch častí: sedadlovej a operadlovej. Obe sa nasadzujú osobitne.

Walser Walser poťah sedadla Dirty Harry
14,50 €

Tento poťah sedadla do auta je lacnou a optimálnou ochranou vašich sedadiel pred vlhkosťou, denným opotrebením a rôznymi nečistotami

Cappa Autotriko Sport Way červené 2ks
11,65 €

Univerzálny autotrika pasujú na všetky typy predných sedadiel vrátane tých s prednou lakťovou opierkou aj s typmi vozidiel s bočnými airbagmi.

Cappa Autotriko Sport Way modré 2ks
11,65 €

Univerzálny autotrika pasujú na všetky typy predných sedadiel vrátane tých s prednou lakťovou opierkou aj s typmi vozidiel s bočnými airbagmi.

Walser Walser poťah sedadla Outdoor Sports červený
9,40 €

Autopoťah Outdoor Sports od švajčiarskeho výrobcu Walser vás zaujme moderným dizajnom, čiernočerveným farebným prevedením a svojou univerzálnosťou, ktorá zabezpečuje, že tento poťah je vhodný pre všetky typy bežných vozidiel aj s bočnými airbagmi

Walser Walser poťah sedadla Outdoor Sports modrý
9,40 €

Autopoťah Outdoor Sports od švajčiarskeho výrobcu Walser vás zaujme moderným dizajnom, čiernomodrým farebným prevedením a svojou univerzálnosťou, ktorá zabezpečuje, že tento poťah je vhodný pre všetky typy bežných vozidiel aj s bočnými airbagmi

Cappa Autotriko Sport Way šedé 2ks
11,65 €

Univerzálny autotrika pasujú na všetky typy predných sedadiel vrátane tých s prednou lakťovou opierkou aj s typmi vozidiel s bočnými airbagmi.