ROGZ SKINZ obleček SnowSkin Red Heart
48,11 € 30,70 €

Posledný kus za túto cenu!

SnowSkin obleček pre malé aj veľké psy do tej najväčšej zimy. Svojim kvalitným prevedením a nepremokavosťou udrží vášho psa v teple a v suchu aj v tom najhoršom počasí.

RUKKA PETS Pršiplášť pre psa Rukka Hase modrý
35,59 € 31,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Pláštenka pre psa Rukka Hase modrá. Reflexné detaily. Nastaviteľný pás a golier. Nepremokavý materiál. Ľahký a pohodlný na nosenie. Dobré prekrytie a vysoký golier. Pohodlná a priedušná podšívka zo sieťoviny.

RUKKA PETS Pršiplášť pre psa Rukka Hase zelený
39,99 € 35,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Pláštenka pre psa Rukka Hase zelená. Reflexné detaily. Nastaviteľný pás a golier. Nepremokavý materiál. Ľahký a pohodlný na nosenie. Dobré prekrytie a vysoký golier. Pohodlná a priedušná podšívka zo sieťoviny.

RUKKA PETS Pršiplášť pre psa Rukka Hase ružový
35,59 € 31,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Pláštenka pre psa Rukka Hase ružová. Reflexné detaily. Nastaviteľný pás a golier. Nepremokavý materiál. Ľahký a pohodlný na nosenie. Dobré prekrytie a vysoký golier. Pohodlná a priedušná podšívka zo sieťoviny.

Karlie Plávacia vesta, oranžová
13,40 €

Plávacia vesta pre psa je dobre viditeľná vďaka svojej neónovo oranžovej farbe. Obsahuje nastaviteľné popruhy pre prispôsobenie. Zaisťuje bezpečie nielen pri plávaní, ale aj pri rôznych vodných športoch. Karlie Plávacia vesta, oranžová má na chrbte integrovanú rukoväť pre ľahké vytiahnutie psa z vody.