LOccitane En Provenc Tekuté mydlo s bambuckým maslom Lavender (Liquid Soap) 500 ml
19,10 €

17,10 €

Akcia

Tekuté mydlo Levanduľa s bambuckým maslom, prírodnými olejmi obsahuje tiež upokojujúci výťažok z aloe vera. Je ideálny pre všetky typy pokožky, najmä pre suchú, citlivú alebo pokožku poškodenú. Tekuté mydlo Levanduľa je zaručene prírodný výrobok bez obsahu syntetických látok. .


Dove Hodvábne tekuté mydlo Supreme Fine Silk (Beauty Cream Wash)
2,40 €

Hodvábne tekuté mydlo Supreme Fine Silk v sebe kombinuje ¼ hydratačného krému a jemnú vôňu biele orchidey, vďaka ktorej budú vaše ruky zdravé a hydratované na dotyk. Jemne čistí vaše ruky a vďaka špeciálnemu zloženiu s ¼ hydratačného krému pomáha udržiavať Vaše ruky jemné a hladké.


Foamie Jemná čistiaca huba a mydlo do sprchy Mocca Peel-19%
7,60 €

6,10 €

Akcia

Jemná čistiaca huba a mydlo do sprchy Mocca Peel je špeciálna huba do sprchy, ktorá sa navlhčením a následným stlačením premení v krémovú penu. Dopraje vám 4 kroky v jednom produkte: peeling, masáž, čistotu a výživu.


Foamie Jemná čistiaca huba a mydlo do sprchy pre mužov Men-19%
7,60 €

6,10 €

Akcia

Jemná čistiaca huba a mydlo do sprchy Men je špeciálna huba do sprchy, ktorá sa navlhčením a následným stlačením premení v krémovú penu. Dopraje vám 4 kroky v jednom produkte: peeling, masáž, čistotu a výživu. Mydlo obsahuje prispôsobené pH tak, aby zachovávalo prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky.


CeraVe Hydratačný tuhé mydlo (Hydrating Cleanser Bar) 128 g
6,20 €

Hydratačné tuhé mydlo je určené na čistenie suchej a normálnej pleti. Možno ho použiť na celé telo, dodáva pokožke hydratáciu. Mydlo zmierňuje vysušenie a napomáha obnove ochrannej kožnej bariéry. Bolo vyvinuté v spolupráci s dermatológmi, je bez parfumácie a mydla.


Compagnie de Provenc Tekuté mydlo Divoká ruža (Wild Rose) 300 ml
8,80 €

7,80 €

Akcia

Základom tohto mydla je kokosový olej. Neobsahuje farbivá, chemické stabilizátory ani zvierací tuk, pH 9,5. Obsah parfumácie 1–1,5%. S romantickú vôňou okvetných lístkov ruží. Balené v plastovej fľaši s pumpičkou. Objem: 300ml p>.


Dove Krémová tableta (Beauty Cream Bar) 100 g
1 €

Posledný kus za túto cenu!

Krémová tableta Dove obsahuje 1/4 hydratačného krému, ktorý dodáva pokožke potrebnú starostlivosť a zanecháva tak pleť hladkú a hebkú. N evysušuje pleť ako bežné mydlo a nemá dráždivé účinky. .


Dove Krémové tekuté mydlo (Beauty Cream Wash)
2,60 €

Dove skrášľujúce krémové tekuté mydlo kombinuje ¼ hydratačného krému a pH neutrálne zloženie, vďaka ktorému budú vaše ruky zdravé a hydratované na dotyk. Je tak jemné, že ho môžete používať dokonca aj na tvár.


Dove Peelingová tableta Gentle Exfoliating (Beauty Cream Bar) 100 g
1 €

Peelingová krémová tableta Gentle Exfoliating od značky Dove pomáha vďaka svojmu zloženiu s mikročasticami zjemniť a zregenerovať pokožku. Pravidelné používanie zbavuje pokožku odumretých buniek a tá sa tak stáva čistejšie a sametovější. Schválené dermatológmi. .