Castelbel Originálne luxusné mydlo Dobrý deň Praha 150 g
4,70 €
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálne luxusné mydlo jemne stará o pokožku. Zanechá ju krásne prevoňanú ovocnou vôňou čerešňového kvetu. Mydlo s krásnym pozdravom „Dobrý deň Praha“, je vkusným a jedinečným darčekom pre vašich blízkych a kamarátov. Mydlo je vyrobené v Portugalsku. .


CeraVe Hydratačný tuhé mydlo (Hydrating Cleanser Bar) 128 g
6,20 €
5,90 €

Akcia

Hydratačné tuhé mydlo je určené na čistenie suchej a normálnej pleti. Možno ho použiť na celé telo, dodáva pokožke hydratáciu. Mydlo zmierňuje vysušenie a napomáha obnove ochrannej kožnej bariéry. Bolo vyvinuté v spolupráci s dermatológmi, je bez parfumácie a mydla.


Compagnie de Provenc Tekuté mydlo Divoká ruža (Wild Rose) 300 ml
8,80 €
8,70 €

Akcia

Základom tohto mydla je kokosový olej. Neobsahuje farbivá, chemické stabilizátory ani zvierací tuk, pH 9,5. Obsah parfumácie 1–1,5%. S romantickú vôňou okvetných lístkov ruží. Balené v plastovej fľaši s pumpičkou. Objem: 300ml p>.


Dove Hodvábne tekuté mydlo Supreme Fine Silk (Beauty Cream Wash)
2,30 €

Hodvábne tekuté mydlo Supreme Fine Silk v sebe kombinuje ¼ hydratačného krému a jemnú vôňu biele orchidey, vďaka ktorej budú vaše ruky zdravé a hydratované na dotyk. Jemne čistí vaše ruky a vďaka špeciálnemu zloženiu s ¼ hydratačného krému pomáha udržiavať Vaše ruky jemné a hladké.


Dove Krémová tableta (Beauty Cream Bar) 100 g
1 €
0,90 €

Akcia

Krémová tableta Dove obsahuje 1/4 hydratačného krému, ktorý dodáva pokožke potrebnú starostlivosť a zanecháva tak pleť hladkú a hebkú. N evysušuje pleť ako bežné mydlo a nemá dráždivé účinky. .


Dove Krémové tekuté mydlo (Beauty Cream Wash)
2,30 €

Dove skrášľujúce krémové tekuté mydlo kombinuje ¼ hydratačného krému a pH neutrálne zloženie, vďaka ktorému budú vaše ruky zdravé a hydratované na dotyk. Je tak jemné, že ho môžete používať dokonca aj na tvár.


fenjal Krémové mydlo 100 g
2,70 €

2,40 €

Akcia

Jemné krémové mydlo v plastovej krabičke, dodá pokožke hydratáciu a zabraňuje jej vysušovaniu pri častom umývaní.


Foamie Jemná čistiaca huba a mydlo do sprchy Aloe Spa
7,60 €

Jemná čistiaca huba a mydlo do sprchy Aloe Spa je špeciálna huba do sprchy, ktorá sa navlhčením a následným stlačením premení v krémovú penu. Dopraje vám 4 kroky v jednom produkte: p eeling, masáž, čistotu a výživu.


Foamie Jemná čistiaca huba a mydlo do sprchy Beauty Fruity
7,80 €

7 €

Akcia

Jemná čistiaca huba a mydlo do sprchy Beauty Fruity je špeciálna huba do sprchy, ktorá sa navlhčením a následným stlačením premení v krémovú penu. Dopraje vám 4 kroky v jednom produkte: peeling, masáž, čistotu a výživu.


Foamie Jemná čistiaca huba a mydlo do sprchy Mocca Peel
7,80 €

Jemná čistiaca huba a mydlo do sprchy Mocca Peel je špeciálna huba do sprchy, ktorá sa navlhčením a následným stlačením premení v krémovú penu. Dopraje vám 4 kroky v jednom produkte: peeling, masáž, čistotu a výživu.


Foamie Jemná čistiaca huba a mydlo do sprchy pre mužov Men
7,80 €

Jemná čistiaca huba a mydlo do sprchy Men je špeciálna huba do sprchy, ktorá sa navlhčením a následným stlačením premení v krémovú penu. Dopraje vám 4 kroky v jednom produkte: peeling, masáž, čistotu a výživu. Mydlo obsahuje prispôsobené pH tak, aby zachovávalo prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky.