Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte tie najlacnejšie produkty z kategórie Mopy a sety u nás na MALL.sk. Tovar sme pre vás porovnali aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Mopy a sety alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Ušetrite a nakúpte lacnú drogériu vo výpredaji.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Okrem klasických možností platieb ponúkame MALL Pay – nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.

Okrem tovaru z kategórie Mopy a sety nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
VILEDA Turbo mop 151153 163422 LEIFHEIT Mechanický zametač Regulus 11700
VILEDA Turbo mop 151153 163422

Inovatívny a vysoko efektívny mop Vileda Turbo je vybavený dvoma typmi strapcov, ktoré si poradia s bežnou, ale aj s odolnou a zaschnutou špinou. Zároveň je prispôsobený tak, aby práca s ním bola hračkou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Aga Nástenný držiak na mop 1ks. LEIFHEIT Mechanický zametač Regulus 11700
Aga Nástenný držiak na mop 1ks.

Univerzálny nástenný držiak na náradie. Dobre zapadne do každého interiéru. Pomôže vám udržať poriadok a čistotu. Súčasťou balenia je rukoväť, 2 skrutky. Max. šírka: cca. 2cm. Rozmery. rukoväť: 5,2×5,5×4,5 cm.

môžete mať 06.03

Partner: Aga24
LEIFHEIT Mechanický zametač Regulus 11700 LEIFHEIT Mechanický zametač Regulus 11700
LEIFHEIT Mechanický zametač Regulus 11700

Zametač Regulus vám pomôže rýchlo odstrániť prach, špinu, chlpy a nečistoty z kobercov a to bez použitia elektrickej energie. Má regulovateľnú výšku hlavice a sklopnú rukoväť pre upratovanie pod nábytkom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MAX MFM4001BR komplexný upratovací systém Promis PROMIS MS106 ULTRAMOP mop s dvojkomorovým vedrom
MAX MFM4001BR komplexný upratovací systém

Revolučný upratovací systém na všetky druhy podláh. Vďaka systému namáčania „wash" a sušenia „dry" nehrozí už žiadne zohýnanie ani bolesti chrbta! Dvojkomorové vedro uľahčuje manipuláciu a šetrí váš čas. Unikátny a jednoducho ovládateľný systém na odstraňovanie nečistôt likviduje špinu bez zbytočného otáčania a stláčania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Promis PROMIS MS106 ULTRAMOP mop s dvojkomorovým vedrom Promis PROMIS MS106 ULTRAMOP mop s dvojkomorovým vedrom
Promis PROMIS MS106 ULTRAMOP mop s dvojkomorovým vedrom

PROMIS MS106 rotačný mop s vedrom – mop s dvojkomorovým vedrom- kompaktná veľkosť vedra- vedro má dve priehradky: jednu na mokré, druhú na žmýkanie- otočný mop (360°)- skladacia rukoväť na jednoduché skladovanie- opakovane použiteľná podložka z mikrovlákna- upevnenie podložky na suchý zips- odolný

môžete mať 07.03 - 11.03

Partner: Greatstore
Promis Náplň do mopu Promis MS106S/MS103 ULTRAMOP Promis PROMIS MS106 ULTRAMOP mop s dvojkomorovým vedrom
Promis Náplň do mopu Promis MS106S/MS103 ULTRAMOP

Rezervujte náplne do mopov Promis MS106/MS103 ULTRAMOP Rezervujte náplne do mopov Promis MS106/MS103. Špeciálna štruktúra mikrovláknových vlákien zabraňuje tvorbe šmúh a škrabancov na čistených povrchoch aj bez použitia čistiaceho prostriedku, pričom zachytí až o 50 % viac nečistôt a vody ako tradič

môžete mať 07.03 - 11.03

Partner: Shumee
VILEDA Ultramax TURBO 158632 Swiffer Sweeper štartovacia sada s 1 násadou, 8 prachovkami a 3 čistiacimi obrúskami
VILEDA Ultramax TURBO 158632

Upratovací set Ultramax obsahuje mop, trojdielnu tyč a vedro so žmýkacím košom, ktorý sa ovláda nášľapným pedálom. Vďaka pedálu nie je potreba námahy pri žmýkaní. Vhodný pre všetky typy podláh – dokonca aj na drevo a laminát.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
VILEDA 160932 Ultramax XL set Box Swiffer Sweeper štartovacia sada s 1 násadou, 8 prachovkami a 3 čistiacimi obrúskami
VILEDA 160932 Ultramax XL set Box

Set vedra a mopu umožňuje efektívne vytieranie bez namáčania rúk. Nadštandardná veľkosť čistiacej hlavice mopu Vileda Ultramax XL zaručuje väčší záber pre odstránenie špiny. Mop je vhodný na všetky typy tvrdých podláh.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Swiffer Sweeper štartovacia sada s 1 násadou, 8 prachovkami a 3 čistiacimi obrúskami Swiffer Sweeper štartovacia sada s 1 násadou, 8 prachovkami a 3 čistiacimi obrúskami
Swiffer Sweeper štartovacia sada s 1 násadou, 8 prachovkami a 3 čistiacimi obrúskami

Štartovacia sada prachovky Swiffer nemeckej výroby obsahuje 8 pevných prachoviek a 3 čistiace obrúsky s násadou. Účinne stiera prach a nečistoty, zachytáva až 3× viac prachu a vlasov ako tradičný zmeták. Mimoriadne vhodná pre alergikov na zvieracie chlpy, roztoče. Obrúsky absorbujú nečistoty. Nepoužívajte ich na neupravené, olejované alebo voskované drevené povrchy, ani na nelepenú dlažbu alebo koberce.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
VILEDA 161023 Ultramat XL Turbo 1338683 HOME & MARKER® Trojuholníkový 360° otočný mop na podlahu so samožmýkaním (1x mop + 1x podložka z mikrovlákna) | ANGLEMOP
VILEDA 161023 Ultramat XL Turbo 1338683

Nadštandardná veľkosť čistiace hlavice mopu Vileda Ultramat XL Turbo zaručuje väčší záber pre odstránenie špiny. Umožňuje efektívne vytieranie bez namáčania rúk. Mop je vhodný na všetky typy tvrdých podláh.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HOME & MARKER® Trojuholníkový 360° otočný mop na podlahu so samožmýkaním (1x mop + 1x podložka z mikrovlákna) | ANGLEMOP HOME & MARKER® Trojuholníkový 360° otočný mop na podlahu so samožmýkaním (1x mop + 1x podložka z mikrovlákna) | ANGLEMOP
HOME & MARKER® Trojuholníkový 360° otočný mop na podlahu so samožmýkaním (1x mop + 1x podložka z mikrovlákna) | ANGLEMOP

Najnovší trojuholníkový dizajn a hlava mopu otočná o 360° zaisťuje, že v ťažko dostupných rohoch nezostane žiadny prach. Ľahko si poradí s odolným prachom v rohoch stien, stropov a okien.

môžete mať 04.03 - 05.03

Partner: Mormark
Alum online Plochý mop s dvojkomorovým vedrom HOME & MARKER® Trojuholníkový 360° otočný mop na podlahu so samožmýkaním (1x mop + 1x podložka z mikrovlákna) | ANGLEMOP
Alum online Plochý mop s dvojkomorovým vedrom

Inovatívny dvojkomorový mop s vedrom prakticky rozdeleným na dve komory: s vodou na vytieranie a suchou vodou na žmýkanie. S takýmto vybavením bude upratovanie jednoduchšie a príjemnejšie! S touto súpravou ľahko vyčistíte podlahy: parkety, laminát, dlažbu, ale aj ťažko prístupné miesta.

môžete mať 05.03

Partner: Alum SK