Orion Mliekovar nerez na indukciu 1,5 lchristmas delivery
14,40 €

Mliekovar je vhodný na varenie mlieka, alebo omáčok, ktoré majú tendenciu sa pripaľovať. Je vyrobený z nerezovej ocele a má dvojitú steou. Vhodný na všetky typy tepelných spotrebičov vrátane indukcie. Úžitkový objem je 1,3 litre.

Orion Mlékovar nerez PREMIUM 2,5 lchristmas delivery
24,10 €

Mliekovar je vhodný na varenie mlieka, alebo omáčok, ktoré majú tendenciu sa pripaľovať. Je vyrobený z nerezovej ocele a má dvojitú steou. Vhodný na všetky typy tepelných spotrebičov vrátane indukcie. Objem je 2,5 litra

Metalac Hrniec s lievikom levandule, 12cmchristmas delivery
15,99 € 11,80 €

Hrniec s lievikom s motívom levanduľového poľa vo vás prebudí letnú náladu. Hrnček má objem 1,2 litra vďaka odolnosti materiálu je možné umývať v umývačke riadu. Varenie v smalte sa radí medzi najzdravšie!

Kela Mliekovar nerez 1,8 l CAILINchristmas delivery
29,99 € 16,90 €

Mliekovar o objeme 1,8 litrov od značky KELA radu CAILIN je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele 18/10. Praktický Mliekovar, ktorý vám spríjemní varenie mlieka.

Lamart Mliekovar 1,5l LT1068christmas delivery
17 € 13,20 €

Mliekovar je vyrobený z kvalitnej dvojplášťovej ocele s termo akumulačnými vlastnosťami pre rýchly rozvod tepla a úsporu energie. Vhodný na všetky druhy ohrevu.

Beka Hrniec dvojplášťový BAIN MARIE 16 cmchristmas delivery
32,30 € 27,60 €

Dvojplášťový hrniec BAIN MARIE sa stane praktickým pomocníkom v každej domácnosti. Hrniec sa vyníma schopnosťou ohrievať mlieko, čokoládu, omáčky, polevy a ďalšie pokrmy vo vodnom kúpeli bez nutnosti vkladať misku do hrnca. Vo vodnom kúpeli sa žiadny pokrm nepripáli. Objem 1,7 l.

TORO Hrnček 1 l, tyrkysováchristmas delivery
8,30 €

V tyrkysovom smaltovom hrnčeku značky TORO s objemom 1 l možno pripravovať všetky pokrmy, alebo ho môžete použiť ako dekoratívny prvok. Je vhodný na všetky typy sporákov, vrátane indukcie.

Orion Hrnek smalt MODROTISK 10 cmchristmas delivery
8,30 €

Novinka

Smaltový hrnek s uchem a průměrem 10 cm značky Orion se stane praktickým a elegantním doplňkem ve vaší domácnosti. Bílá barva se zdobením jemných modrých květů si vás získá pro svůj retro nádech. Výhodou smaltového materiálu je především jeho zdravotní nezávadnost a dlouhodobá životnost. Vhodné do myčky.

Orion Hrnek smalt MODROTISK 12 cm výlevka
9,30 €

Novinka

Smaltový hrnek s odměrkou a uchem značky Orion se stane praktickým a elegantním doplňkem ve vaší domácnosti. Bílá barva se zdobením jemných modrých květů si vás získá pro svůj retro nádech. Výhodou smaltového materiálu je především jeho zdravotní nezávadnost a dlouhodobá životnost. Vhodné do myčky.

Orion Hrnek smalt MODROTISK BELLY 10 cm
8,70 €

Novinka

Smaltový hrnek BELLY s uchem značky Orion se stane praktickým a elegantním doplňkem ve vaší domácnosti. Bílá barva se zdobením jemných modrých květů si vás získá pro svůj retro nádech. Výhodou smaltového materiálu je především jeho zdravotní nezávadnost a dlouhodobá životnost. Vhodné do myčky.