Lamart Mliekovar 1,5l LT1068
15,90 € 14,90 €

Mliekovar je vyrobený z kvalitnej dvojplášťovej ocele s termo akumulačnými vlastnosťami pre rýchly rozvod tepla a úsporu energie. Vhodný na všetky druhy ohrevu.

Orion Mlékovar nerez PREMIUM 2,5 l
23,52 € 23 €

Posledný kus za túto cenu!

Mliekovar je vhodný na varenie mlieka, alebo omáčok, ktoré majú tendenciu sa pripaľovať. Je vyrobený z nerezovej ocele a má dvojitú steou. Vhodný na všetky typy tepelných spotrebičov vrátane indukcie. Objem je 2,5 litra

Metalac Hrniec s lievikom levandule, 12cm
15,99 € 13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec s lievikom s motívom levanduľového poľa vo vás prebudí letnú náladu. Hrnček má objem 1,2 litra vďaka odolnosti materiálu je možné umývať v umývačke riadu. Varenie v smalte sa radí medzi najzdravšie!

Metalac Mliekovar s píšťalkou červená bodkovaná, 2 litre
34,99 € 29,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Máte radi dobroty, ku ktorým je potreba varené mlieko? Odporúčame vyskúšať mliekovar, je to revolúcia vo varení mlieka, všetko ide jednoducho a mlieko sa vám nepripáli. Motív červených bodiek upúta každého.

Kela Mliekovar nerez 1,8 l CAILIN
29,99 € 23,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Mliekovar o objeme 1,8 litrov od značky KELA radu CAILIN je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele 18/10. Praktický Mliekovar, ktorý vám spríjemní varenie mlieka.

TORO Hrnček 1 l, tyrkysová
6,90 € 6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

V tyrkysovom smaltovom hrnčeku značky TORO s objemom 1 l možno pripravovať všetky pokrmy, alebo ho môžete použiť ako dekoratívny prvok. Je vhodný na všetky typy sporákov, vrátane indukcie.

Orion Mliekovar nerez na indukciu 1,5 l
14 €

Mliekovar je vhodný na varenie mlieka, alebo omáčok, ktoré majú tendenciu sa pripaľovať. Je vyrobený z nerezovej ocele a má dvojitú steou. Vhodný na všetky typy tepelných spotrebičov vrátane indukcie. Úžitkový objem je 1,3 litre.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: