Cafédirect BIO Machu Picchu mletá káva 227g
7,30 €

Mletá pražená káva v BIO kvalite obsahuje 100% Arabicu pestovanú v extrémnych nadmorských výškach v oblasti peruánskych Ánd. Káva je jemne pražená a má bohatú a jemná chuť s tónmi horkej čokolády a orieškov.


Cafédirect Machu Picchu mletá káva bez kofeinu 227g
7,30 €

Mletá káva bez kofeinu z pečlivě vybraných kávových zrn odrůdy Arabika z Peru. Vyvážená plná chuť kávy s tóny hořké čokolády a oříšků. Síla pražení 3/5. Nadmořská výška pěstování: 1300 – 1400 m.n.m.


Celmar Mletá zelená káva, 250 g
5,79 €

5,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pití zelené kávy má pro lidské tělo spoustu benefitů – protože obsahuje kofein, dodá vám ztracenou energii, urychluje metabolismus, snižuje krevní tlak a cholesterol. Tato káva je s přídavkem zázvoru a skořice. Celmar zrna zelené kávy nepraží, čímž si zachovají více účinných látek. Chuťově je na pomezí čaje a kávy.


Fitness coffee Antioxidant fully active blend 250 g mletá káva
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Tato směs Arabiky a Robusty s léčivými bylinami a kořením nabíjí antioxidanty a dalšími zdravými prospěšnými látkami. Fitness Coffee káva Antioxidant fully active blend urychluje metabolismus, čímž podporuje spalování tuků, pomáhá při redukci hmotnosti, zvyšuje energii a má další pozitivní účinky.


Lavazza Espresso 100% Arabica 250 g dóza, mletá káva
6 €

Středně pražená káva Lavazza Espresso v praktické dózenižším obsahem kofeinu je vhodná na popíjení po celý den. Nabízí dokonalou chuť s ovocnými tóny a lahodnou pěnu. Lze s ní připravit všechny kávové nápoje.


Pellini Top 250 g, mletá káva
7,10 €

Dokonalá káva 100% Arabica, jejíž obsah kofeinu nikdy nesmí přesáhnout 1,7 %. Je proto vhodná na častější popíjení. Pellini Top nabízí hedvábnou chuť s čokoládovými tóny a decentní kyselinkou. Pražena v tradiční rodinné pražírně.


BIALETTI Mletá káva MOKA CHOCOLATE
10,10 €

Novinka

Mletá káva Bialetti MOKA CHOCOLATE se sladkou vůní čokolády a tóny karamelu osloví všechny gurmány. Harmonická kombinace lískového ořechu s bohatou espressovou směsí okouzlí všechny vaše chuťové pohárky.


BIALETTI Mletá káva MOKA ROMA
9 €
8,90 €

Novinka

Mletou kávu Bialetti MOKA ROMA ocení všichni milovníci tradiční římské kuchyně. Silné náznaky kakaa s harmonickými odstíny sušeného ovoce okouzlí všechny chuťové buňky.


BIALETTI Mletá káva MOKA VANILLA
10,10 €

Novinka

Mletá káva Bialetti MOKA VANILLA je káva pro všechny gurmány. Harmonická kombinace espressové směsi se sladkou vůni lehce karamelizované vanilky okouzlí vaše chuťové pohárky.


Bristot Gentile Stomach 200 g
6 €

Směs pražené mleté kávyodparafinovaných zrnek odrůd arabica a robusta. Káva Bristot Gentile Stomach zajistí nejen příjemnou chuť, ale také klidné trávení i u citlivějších osob. Nová technologie balení Fresh Pack uchovává čerstvost a rozvíjí aroma.


Celmar Mletá zelená káva, 250 g
5,40 €

4,80 €

Pití zelené kávy má pro lidské tělo spoustu benefitů – protože obsahuje kofein, dodá vám ztracenou energii, urychluje metabolismus, snižuje krevní tlak a cholesterol. Celmar zrna zelené kávy nepraží, čímž si zachovají více účinných látek. Chuťově je na pomezí čaje a kávy.


Rå Hygge BIO mletá káva Honduras Arabica LION'S MANE 227g
12,10 €

Novinka

Mletá káva Arabica v bio kvalite od značky Ra-Hygge obsahuje výťažky z čínskej medicinálnej huby Lion's Mane, ktorej sa pripisujú významné zdravotné účinky – pozitívny vplyv na nervový systém, imunitu, vysoký tlak, podpora kognitívnych funkcií a liečba chorôb, ako je Alzheimerova a Parkinsonova choroba, prevencia stareckej demencie. Znižuje stresovú odozvu pri konzumácii kofeínu, ako je zvýšený tep srdca, zvýšenie hladiny adrenalínu a prekyslenie žalúdka. Slabo pražená káva s bohatou chuťou.


Rå Hygge BIO mletá káva Peru Arabica CHAGA 227 g
12,10 €

Novinka

Mletá káva Arabica v bio kvalite od značky Ra-Hygge obsahuje výťažky z čínskej medicinálnej huby Chaga, ktorej sa pripisujú významné pozitívne zdravotné účinky – napríklad posilnenie imunity, zvýšenie energie, boj proti oxidačnému stresu a predčasnému starnutiu. Znižuje stresovú odozvu pri konzumácii kofeínu, ako je zvýšený tep srdca, zvýšenie hladiny adrenalínu a prekyslenie žalúdka. Ponúka príjemnú chuť s podtónmi orieškov a mandlí.


Rå Hygge BIO mletá káva Peru Arabica REISHI 227 g
12,10 €

Novinka

Mletá káva Arabica v bio kvalite od značky Ra-Hygge obsahuje výťažky z čínskej medicinálnej huby Reishi, ktorej sa pripisujú významné zdravotné účinky – pozitívny vplyv na hormonálny systém, pečeň, detoxikáciu organizmu a alergie, opary a zníženie negatívnych účinkov chemoterapie. Znižuje stresovú odozvu pri konzumácii kofeínu, ako je zvýšený tep srdca, zvýšenie hladiny adrenalínu a prekyslenie žalúdka. Ponúka vyváženú jemnú chuť.


illy Mletá káva 250 g

illy Mletá káva 250 g

Hodnotenie: 5
9,99 €

7,90 €

Mletá káva na prípravu špičkového espressa s obsahom kofeínu menej ako 1,5%. Tmavo pražená, vynikajúce chute a vône. Zmes deviatich druhov kávy Arabica s nízkym obsahom kofeínu. Balenie 250 g.


Lucaffé Mr.Exclusive 100% Arabica Mletá 250g
8,99 €
8,90 €

Táto exkluzívna zmes kávy Arabica z južnej Ameriky, je určená pravým labužníkom. Káva Lucaffé je káva špeciálnej kvality. Bez konzervantov, chemikálií, filtrácií, ožarovania a úprav vykonávaných bežne pri iných káv.


Vergnano Espresso Casa, mletá 4 x 250g
15,99 €
14,90 €

Espresso Casa zmes pre tých, ktorí preferujú kávu trochu silnejšiu. Intenzívna krémová chuť a vôňa. Mletá káva je vhodná na prípravu optimálneho espressa ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou, rovnako ako pri bare.


illy Mletá káva dark 250 g
9,99 €

7,80 €

Tmavá káva vhodná pre prípravu espressa so silnejšou chuťou a intenzívnejšou arómou. Vychutnajte si špičkový zážitok v pohodlí domova či kancelárie. Obsah kofeínu max. 1,5 %.


Vergnano Gran Aroma Bar, mletá 4 x 250g
17,99 €

14,50 €

Vergnano Gran Aroma je mletá káva s bohatou a dlhotrvajúcou chuťou pre tých, ktorí dávajú prednosť silnej príchuti kávy. Zmes káv Arabica a Robusta, ktorá sa dobre zhoduje s mliekom. Plná chuť a aróma je ideálna pre prípravu cappuccina a mliečnej kávy, ktorá zaručuje dobre vyváženú arómu v šálke. Balenie obsahuje 4 × 250 g


Cafédirect Kilimanjaro mletá káva 227g
6,80 €

Mletá pražená káva 100% Arabica pestovaná v Tanzánii. Káva má osviežujúcu chuť a je jemne pražená s príchuťou sladkých tónov čiernych ríbezlí. Sila praženia 3/5. Nadmorská výška pestovania: 1400 – 1900 m.n.m.


Lucaffé Classic Mletá 250g
7,49 €
7,10 €

Káva Lucaffé Classico má mnoho fanúšikov a skvelé ohlasy po celom svete. Káva je vďaka svojim príjemným vlastnostiam a chuti vhodná pre prípravu cappuccina aj latte macchiato.


Barbera Coffee mletá káva 250g
10,36 €

7,30 €

Táto zmes Barbera Coffee mletá káva 250g je zložená z niekoľkých druhov starostlivo vyberaných kávových zŕn z Brazílie, Strednej Ameriky a Indonézie. Vychutnajte si všu obľúbenú šálku kávy v pokoji domova.


Cafédirect BIO Machu Picchu mletá káva 45 x 60 g
78,90 €
+ doprava zadarmo

Mletá pražená káva v BIO kvalite obsahuje 100% Arabicu pestovanú v extrémnych nadmorských výškach v oblasti peruánskych Ánd. Káva je jemne pražená a má bohatú a jemná chuť s tónmi horkej čokolády a orieškov. Balenie obsahuje 45 × 60 g.


Cafédirect BIO Peru Reserve mletá káva 227g
6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Mletá pražená káva 100% Arabica pestovaná v Peru. Táto Arabika je pestovaná ekologickým spôsobom na malých farmách v peruánskych Andách. Chuť kávy má tóny čokolády a lieskových orieškov. Sila praženia 4/5.


Cafédirect BIO Smooth Blend mletá káva 227g
6,70 €

Mletá pražená káva 85% Arabica a 15% Robusta je delikátna zmesou slabo pražených, ekologicky pestovaných odrôd krajín Latinskej Ameriky a Afriky. Jemná káva s podtónmi karamelu a vlašských orechov. Sila praženia 3/5.


Cafédirect Colombia Cauca Valley mletá káva 227g
7,30 €

Hodvábne mletá pražená káva 100% Arabica je pestovaná v kolumbijskom regióne južnej Caucaze. Jemná káva s ľahkými tónmi tropického ovocia a výraznou arómou. Sila praženia 4/5.


Cafédirect Espresso 100% Arabica mletá káva 227g
6,10 €

Silne mletá pražená káva 100% je intenzívne espresso z kávových zrniek z Latinskej Ameriky s bohatou penou. Vychutnajte si túto plnú kávu s ľahko sladkým zakončením a tónmi horkej čokolády. Sila praženia 6/6.


Cafédirect Intense mletá káva s tónmi kakaa 227g
5,60 €

Luxusná intenzívna zmes latinskoamerických a afrických zŕn ručne zbieranej Arabiky a Robusty. Perfektné vyváženie plné silnej kávy v kombinácii podtónov kakaa s lahodným karamelovým záverom. Sila praženia 5/5.


Cafédirect Lively mletá káva s tónmi karamelu 227g
5,80 €

Mletá káva s vyváženou chutí a silou jsou namíchaná latinskoamerická a africká zrna. Vyvážená plná chuť kávy s tóny karamelu a lehkým nádechem čokolády a pomeranče. Síla pražení 4/5.


Café Intención Clásico FT 500g mletá vakuově balená
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka špeciálnemu praženiu má káva vysokú vyváženosť, korenistú arómu a jemnú chuť. K jej príprave sa používajú len tie najkvalitnejšie zrná surovej kávy z vysokohorských oblastí.


Café Intención Ecológico FT&BIO 500g mletá vákuovo balená
9,90 €
9,70 €

100% Arabica káva z čistých, úplne ekologicky pestovaných zrniek (EG-Bio Certifikát). K jej príprave sa používajú len tie najkvalitnejšie zrná surovej kávy z vysokohorských oblastí. Táto jemne mletá káva je vhodná do všetkých pákových kávovarov.


Café Majada Darčekové balenie kávy Los Ausoles Achocolatado s hrnčekom
16,20 €

Darčekové balenie kávy Cafe Majada obsahujúce mletú kávu Los Ausoles Achocolatado 250 g a krásny hrnček Maxwell & Williams o objeme 80 ml. Káva je 100% Arabica, odroda Bourbon. Je vhodná na prípravu prekvapkávanej kávy, espressa, cappuccina aj latte. Sada je balená v elegantnej čiernej papierovej krabičke.


Café Majada El Bueno - káva mletá 225g
11,99 €

9,90 €

El Bueno – káva mletá 225g je výberová káva s unikátnou charakteristickou chuťou sopečného podložia v El Salvadore. Je to jednodruhová 100% Arabica, čistá odroda Bourbon, ktorá je zbieraná 900–1100 m nm Doprajte si šálku kvalitnej kávy!


Café Majada Jamaica Blue Mountain mletá, 100g
26,30 €

Tato jedinečná pražená mletá káva Cafe Majada Jamaica Blue Mountain je jednou z nejznámějších káv na světě. 100% Arabica. Balení kávy je 100 g.


Davidoff Café Espresso 57 250g
7,70 €

Davidoff Café Espresso 57 je pražená pri špeciálnom stupni praženia 57, ktorý je vyváženým spojením doby praženia a dokonalej teploty. To umožňuje, aby sa v prvotriednych zrnách rozvinula príjemná aróma s ľahko čokoládovou príchuťou. Tmavé, intenzívne praženie prekvapí typickou chuťou kávy espreso.


Davidoff Café Fine Aroma 250g
8,90 €

mletej káve Davidoff Café Fine Aroma sa jedinečným spôsobom snúbi stredne silná chuť a vycibrený kyslý charakter zakončený výraznou lahodnou vôňou. Jemná, delikátna chuť prekoná aj tie najvyššie očakávania.


Davidoff Café Rich Aroma 250g
8,10 €

mletej káve Davidoff Café Rich Aroma sa úchvatne snúbi intenzívna chuť a príjemná kyslosť, ktorá je zavŕšená plne koreneným a jemne ovocným tónom. To zaručuje exkluzívny chuťový zážitok.


Eilles Gourmet Café 2x250g mletá vákuovo balená
7 €

4,20 €

Na základe starostlivého výberu jemných kávových zrniek sa pýši táto vzácna zmes výraznou chuťou. Vysoko kvalitné odrody z horských oblastí Strednej, Južnej Ameriky a východnej Afriky. Balenie obsahuje 2 × 250 g vákuovo balenej mletej kávy.


Eilles Gourmet Café 500g mletá vakuovo balená
7 €

Odborníci sú si vedomí mimoriadnej rozmanitosti tejto kávy. Vysoko kvalitné odrody z horských oblastí Strednej, Južnej a východnej Afriky. Jemnú, nezameniteľnú arómu pre najnáročnejších milovníkov kávy.


Gimoka gran festa, mletá 4x250g
10,99 €

8,90 €

Gimoka Gran festa mletá káva 4×250g . Táto zmes je dielom talianskej pražiarne Gimoka. Je to káva s plnou chuťou pražená pre špeciálne príležitosti. Vrcholná zmes značky primárne určená do gastronómie.


Gimoka gran gala, mletá 4x250g
11,99 €

10,50 €

Gimoka Gran Gala mletá káva 4×250g je 60% Arabiky a 40% Robusty. Táto zmes je dielom talianskej pražiarne Gimoka. Je to káva s plnou chuťou pražená pre špeciálne príležitosti. Vrcholná zmes značky primárne určená do gastronómie.


Gimoka gran gusto, mletá 4x250g
9,99 €

7,70 €

Gimoka Gran Gusto mletá káva 4×250g je hrubšie namletá, je preto ideálna na použitie v moka kanvičkách, french press a podobných kávovaroch.