Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Zháňate krmivo alebo vybavenie z kategórie Misky pre mačky? Vyberajte u nás na MALL.sk, tovar si môžete ľahko porovnať od najlacnejšieho alebo od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
 • Nákup pre vašich miláčikov vám doručíme ešte dnes.
 • Tovar z kategórie Misky pre mačky privezieme až k vám domov, alebo si ich môžete vyzdvihnúť v našej sieti viac ako 1 500 výdajných miest.
 • Potrebujete pomôcť? Naša zákaznícka podpora funguje 24 hodín denne.
 • Tovar môžete zaplatiť online, dobierkou alebo pokojne až za 30 dní s MALL Pay.
 • Pokiaľ sa vašim zvieracím miláčikom výrobok nepáči, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

U nás na MALL.sk nájdete ďalších 1 000 000 výrobkov.

Upresniť parametre
Aga Dvojitá miska na krmivo a vodu Aga Nerezová miska pre psa a mačku 22 cm
Aga Dvojitá miska na krmivo a vodu

Očarujúce misky v tvare hlavy s ušami nenechajú nikoho na pochybách, kto je ich majiteľom, a potešia oko každého. Ideálne pre malé zvieratá – psy a mačky.

môžete mať 29.02

Partner: Aga24
Aga Dvojitá miska pre psa nerez Aga Nerezová miska pre psa a mačku 22 cm
Aga Dvojitá miska pre psa nerez

Malé misky pre psa alebo mačku na stojane. Súprava má tvarovanú základňu v neutrálnej farbe. a 2 kolkári. Stojan má rozmery 38×25×8 cm a je vyrobený z odolného plastu.Misky z nehrdzavejúcej ocele s priemerom.ext.13 cm vysoký 4 cm.

môžete mať 04.03

Partner: Aga24
Aga Nerezová miska pre psa a mačku 22 cm Aga Nerezová miska pre psa a mačku 22 cm
Aga Nerezová miska pre psa a mačku 22 cm

Senzačná miska pre domáce zvieratá. Ideálne na krmivo alebo vodu pre vášho domáceho miláčika. Veľmi ľahko sa čistí. Má estetický dizajn, ktorý doplní každý interiér. Materiál: kov. Rozmery. miska: (vonkajší priemer x výška): 22×6,5 cm.

môžete mať 04.03

Partner: Aga24
Maelson Miska so zásobníkom Feedo čierna / zelená Bentech AT03W WiFi Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l
Maelson Miska so zásobníkom Feedo čierna / zelená

Dômyselná miska so zásobníkom na suché krmivo. Dostupné v 2 veľkostiach.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bentech W1 3l fontána pre psy a mačky Bentech AT03W WiFi Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l
Bentech W1 3l fontána pre psy a mačky

Hydratácia je pre zdravie vášho domáceho maznáčika úplne zásadná. S fontánou Bentech W1 3L to bude pre vás hračka. Táto moderná fontána s kapacitou 3 litre ponúka nielen dostatok vody pre vášho maznáčika, ale aj veľmi tichú prevádzku s hlučnosťou len do 30 dB.

môžete mať 04.03

Partner: Bentech
Bentech AT03W WiFi Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l Bentech AT03W WiFi Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l
Bentech AT03W WiFi Tuya Pet Feeder automatický dávkovač krmiva 6l

Pet Feeder Bentech AT03W využíva WiFi pripojenie a aplikáciu Tuya pre ľahké nastavenie dávkovania. S možnosťou nastavenia každej dávky na 10 gramov a voľbou počtu dávok na jedno kŕmenie, tento dávkovač krmiva umožňuje presné a konzistentné kŕmenie vášho domáceho maznáčika.

môžete mať 04.03

Partner: Bentech
Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C Noah Drevený stojan na misky Gloria veľkosť L SGL-SLNA
Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C

Tesla Pet Feeder Camera je inteligentný dávkovač krmiva pre vášho domáceho maznáčika. Perfektný pomocník na diaľku zaistí dostatok krmiva, aj keď práve nie ste doma. Objem nádoby 4 l, je ľahko vyberateľná a priehľadná. Jednoduché plánovanie času kŕmenie aj veľkosti porcie. Jedna porcia cca 10 g, kŕmna dávka až 10 porcií. Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Tesla Smart pre Android aj iOS, pripojenie Wi-Fi. Vybavený záložnou batériou, HD kamerou s nočným videním, mikrofónom, reproduktorom a tlačidlom Feed pre manuálne vydanie porcie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Tesla SMART Pet Feeder TSL-PC-BL4 Noah Drevený stojan na misky Gloria veľkosť L SGL-SLNA
Tesla SMART Pet Feeder TSL-PC-BL4

Tesla Pet Feeder je šikovný dávkovač krmiva pre vášho domáceho maznáčika. Perfektný pomocník na diaľku zaistí dostatok krmiva, aj keď práve nie ste doma. Objem nádoby 4 l, je ľahko vyberateľná a priehľadná. Jednoduché plánovanie času kŕmenie aj veľkosti porcie. Jedna porcia cca 10 g, kŕmna dávka až 10 porcií. Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Tesla Smart pre Android aj iOS, pripojenie Wi-Fi. Vybavený záložnou batériou, obsahuje mikrofón a reproduktor a tlačidlo Feed pre manuálne vydanie porcie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Noah Drevený stojan na misky Gloria veľkosť L SGL-SLNA Noah Drevený stojan na misky Gloria veľkosť L SGL-SLNA
Noah Drevený stojan na misky Gloria veľkosť L SGL-SLNA

Tento výrobok je dobré používať už s mladým psom, aby sa od začiatku naučil správnemu držaniu tela. Majitelia plemenných psov tomu prikladajú osobitný význam, pretože by sa mali po výbehu pohybovať so zdvihnutou hlavou.

môžete mať 28.02 - 29.02

Tesla SMART Pet Fountain 2 l COBBYS PET Dvojmiska plastová 26x13x5cm 2x200ml
Tesla SMART Pet Fountain 2 l

Tesla Smart Pet Fountain je inteligentná fontána na vodu pre vášho domáceho maznáčika. Zaistí dostatok čerstvej a čistej vody, aj keď práve nie ste doma. Objem nádrže 2 l, je jednoduchá na údržbu aj výmenu filtra. Prepracovaný filtračný systém, cirkulácia vody, filter z organickej bavlny s aktívnym uhlím a živicou pre perfektne čistú vodu. Premení vodu na mäkkú, odstráni zvyškový chlór a vyfiltruje ióny ťažkých kovov. Spárovateľná cez mobilnú aplikáciu Tesla Smart pre Android aj iOS, pripojenie Wi-Fi.

môžete mať DNES

Partner: MALL
COBBYS PET Dvojmiska plastová 26x13x5cm 2x200ml COBBYS PET Dvojmiska plastová 26x13x5cm 2x200ml
COBBYS PET Dvojmiska plastová 26x13x5cm 2x200ml

Plastová dvojmiska Rozmery (cm): 26 × 13 × 5 Hmotnosť (gr) : 90

Rôzne farby – náhodný výber farieb.

môžete mať 29.02 - 01.03

Tesla SMART Pet Feeder Spin COBBYS PET Dvojmiska plastová 26x13x5cm 2x200ml
Tesla SMART Pet Feeder Spin

Tesla Pet Feeder Spin je inteligentný dávkovač krmiva pre psov aj mačky. Perfektný pomocník na diaľku zaistí dostatok krmiva, aj keď práve nie ste doma. Veľký zásobník až pre 6 porcií, funkcia plánovania času kŕmenia na diaľku, objem jednej priehradky 170 ml. Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Tesla Smart pre Android aj iOS, pripojenie Bluetooth. Vybavený záložnou batériou, prehľadný displej aj pre manuálne ovládanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Misky pre mačky

Misky pre mačky vyberajte podľa materiálu, ktorý ľahko udržíte v čistote. Dôležitá je aj miska na vodu alebo fontána pre mačky. Na čo si dať pozor pri výbere?

Miska pre mačky na vodu

Miska pre mačky na vodu by nemala byť z nerezu. Mačky nemajú rady odrazy v hladine. Voľte porcelán alebo sklo. Miska by mala byť hlbšia a väčšia.

Fontána pre mačky

Fontána pre mačky poskytuje neustále prúdiacu vodu, ktorú majú mačky radi. Voda sa čerpá a čistí cez filter, a vďaka tomu bude mať váš mačací kamarát stále čistú vodu.

Luxusné misky pre mačky

Luxusné misky pre mačky sa vyrábajú z kvalitných materiálov. Nerezové prevedenie, varné sklo, porcelán, alebo zdobená keramika. Hodia sa predovšetkým na viditeľné miesta, na ktorých pôsobí aj ako dizajnový prvok.

Dvojmisky pre mačky

Ak budete používať dvojmisky pre mačky, umiestnite do každej misky inú potravu. Nie je vhodné do jednej misky umiestniť krmivo pre mačky a do druhej vodu. Mačka musí mať misku s vodou inde. Voda v jednej z misiek by tiež znamenala, že pri každom vypláchnutí a napustení novej vody musíte vysypať krmivo.

Misky pre mačky so zásobníkom

Mačka by mala mať k dispozícii potravu neustále (pokiaľ nemá tendenciu k prejedaniu či obezite). Misky so zásobníkom alebo interaktívne misky oceníte nielen keď cestujete na pár dní mimo domova, ale aj v bežnej prevádzke domácnosti.

Kam umiestniť mačaciu misku?

 1. Misku umiestnite na pokojnom a bezpečnom mieste
 2. Misky na jedlo a vodu by od seba mali byť vzdialené aspoň 50 cm
 3. Pod misky odporúčame podložku , ktorá sa ľahko čistí.

Plastovú, keramickú alebo nerezovú misku?

 • Plastové misky - ľahké, priaznivá cena, náročnejšie na údržbu, nestabilné
 • Nerezové misky - jednoduchá údržba, dlhá životnosť, vhodné na potravu, nevhodné na vodu
 • Misky s pogumovaním - misky upravené protišmykovou podložkou, na hladkú podlahu
 • Keramické misky - ľahká údržba, možnosť zdobenia, prírodný materiál, stabilné na podlahe
 • Betónové misky - pre použitie vonku, odolné, vhodné aj do nízkych teplôt

Podložka pod misky pre mačky

Rovnako ako keď mazlík rozhrabáva stelivo pre mačky je veľkým problémom aj vyťahovanie potravy z misky. Pomáhajú podložky pod misky. Zabránia posúvaniu misky na podlahe a ochránia koberce.

Pozrite sa tiež na ďalšie chovateľské potreby pre mačky.