Maelson Napájačka Aquaa

Maelson Napájačka Aquaa

Hodnotenie: 4,5
11,46 € 10,69 €

Dômyselná napájačka na pitnú vodu. K dispozícii v 2 veľkostiach.

CURVER Multibox 6l biely

CURVER Multibox 6l biely

Hodnotenie: 5
7,80 €

Krásny a praktický multibox Curver pre uskladnenie krmiva či potrieb pre vašich domácich miláčikov. Vďaka kvalitnému plastu a precíznemu prevedeniu box skvele tesní a krmivo v ňom zostane čerstvé a voňavé.

Ferplast miska Supernova

Ferplast miska Supernova

Hodnotenie: 5
9,30 €

Prísavná nerezová miska na vodu a kŕmenie pre psy aj mačky so zdvihnutým okrajom.

Trixie FOODBAG na krmivo 10 kg
11,60 €

Skladací, cestovný nylonový zásobník na granulované krmivo. Ideálny na vaše letné cestovanie a výlety.

Magic Cat Miska keramická s rybkou oranžová 12,5 cm
3 €

Keramická miska Magic cat s rybkou v oranžovej farbe a priemerom 12,5 cm. Misku môžete využiť ako na vodu, tak i na krmivo. Keramika sa jednoducho udržiava a veselé farby s vtipným motívom oživia váš interiér.

Ferplast miska Nova

Ferplast miska Nova

Hodnotenie: 4,5
11,63 € 10,50 €

Protišmyková nerezová miska pre zvieratá.

Magic Cat Miska keramická s rybkou 12,5 cm
3 €

Keramická miska Magic Cat s rybkou s priemerom 12,5 cm. Misku môžete využiť ako na vodu, tak i na krmivo. Keramika sa jednoducho udržiava a veselé farby s vtipným motívom oživia váš interiér.

Beco Bowl Slow Feed Large
11,07 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Beco miska Pomalujezka vyrobená z unikátneho plastu z rastlinného vlákna. S objemom 1,25 l v piatich farebných variantoch.

IMAC Designová miska pro psa plastová 300 ml
5,06 €

Novinka

Užitečná miska na psí potravu nebo k příjmu tekutin. Svrchní část je nepatrně zahnuta dovnitř, což snižuje případné vylití nebo vysypání. Spodní část je upravena o protiskluzovou vrstvu. IMAC Designová miska pro psa plastová o objemu 300 ml je podstatnou součástí domácnosti i venkovního výběhu.

IMAC Designová dvojmiska pro psa plastová 300 + 300 ml
7,80 €

Novinka

Užitečná dvojmiska na psí potravu či doplnění vody. Možnost oddělení krmiva. Svrchní část je nepatrně zahnuta dovnitř, což snižuje případné vylití nebo vysypání. Spodní část je upravena o protiskluzovou vrstvu. IMAC Designová dvojmiska pro psa plastová o objemu 300 + 300 ml je podstatnou součástí domácnosti i venkovního výběhu.

Maelson Miska Biod Bowl čierna
5,71 €

Miska pre psy a mačky, ktorá je vyrobená zo100% biologicky odburateľného plastu. Dostupná v 4 veľkostiach.

Hagen fontána CatIt

Hagen fontána CatIt

Hodnotenie: 4,5
30,70 €

Vodné fontána vhodná pre napájanie mačiek a malých psov. Objem 3 l.

Maelson Miska Biod Bowl zelená
7,62 €

Miska pre psy a mačky vyrobená zo 100% biologicky rozložiteľného plastu. K dispozícii v 4 veľkostiach.

Karlie Miska s fontánou 2 l
47,89 €
+ doprava zadarmo

Doprajte svojim maznáčikom stále čerstvú a okysličenú vodu. Miskafontánou značky Karlie zaistí vždy sviežu vodu vašim štvornohým miláčikom.

IMAC Fontána pre mačky a psov 2000 ml
39,18 €

Novinka

Fontána pre vašich štvornohých objaviteľov zaisťujúca pravidelný prísun pitnej vody. O výslednú kvalitu sa stará uhlíkový filter, u ktorého je preferovaná výmena raz mesačne. Protišmyková vrstva na spodnej strane potláča nechcený posun či prevrátenie. IMAC Fontána pre mačky a psov s objemom 2000 ml tvorí hlavnú časť výbavy pre vašich miláčikov.

Magic Cat Miska keramická mačacia labka 12,5 cm
3 €

Keramická miska Magic cat s mačacími labkami s priemerom 12,5 cm. Misku môžete využiť ako na vodu, tak i na krmivo. Keramika sa jednoducho udržiava a veselé farby s vtipným motívom oživia váš interiér.

IMAC Designová miska se zásobníkem na vodu i granule 1 500 ml
16,82 €

Novinka

Zásobník na vodu a granule podporující pravidelný pitný řežim i přísun potravy. Samotný rezervoár lze otočením o 180 ° snadno sundat. Spodní část je upravena o protiskluzovou vrstvu. IMAC Designová miska se zásobníkem na vodu i granule o objemu 1500 ml je podstatnou součástí domácnosti i venkovního výběhu v případech, kdy je váš čtyřnohý oblíbenec bez dozoru.

IMAC Designová dvojmiska pro psa plastová 600 + 600 ml
11,73 €

Novinka

Užitečná dvojmiska na psí potravu či doplnění vody. Možnost oddělení krmiva. Svrchní část je nepatrně zahnuta dovnitř, což snižuje případné vylití nebo vysypání. Spodní část je upravena o protiskluzovou vrstvu. IMAC Designová dvojmiska pro psa plastová o objemu 600 + 600 ml je podstatnou součástí domácnosti i venkovního výběhu.

IMAC Designová miska pro psa plastová 2000 ml
12,51 €

Novinka

Užitečná miska na psí potravu nebo k příjmu tekutin. Svrchní část je nepatrně zahnuta dovnitř, což snižuje případné vylití nebo vysypání. Spodní část je upravena o protiskluzovou vrstvu. IMAC Designová miska pro psa plastová o objemu 2000 ml je podstatnou součástí domácnosti i venkovního výběhu.

Magic Cat Miska nerezová plytká 11 cm
0,75 € 0,70 €

Plytká miska z odolného nerezového materiálu určená predovšetkým pre mačky, ale aj menšie plemená psov. Miska Magic Cat je vhodná na krmivo či tekutiny pre vášho štvornohého maznáčika.

IMAC Designová miska pro psa plastová 1000 ml
8,59 €

Novinka

Užitečná miska na psí potravu nebo k příjmu tekutin. Svrchní část je nepatrně zahnuta dovnitř, což snižuje případné vylití nebo vysypání. Spodní část je upravena o protiskluzovou vrstvu. IMAC Designová miska pro psa plastová o objemu 1000 ml je podstatnou součástí domácnosti i venkovního výběhu.

IMAC Designová miska pro psa plastová 600 ml
6,63 €

Novinka

Užitečná miska na psí potravu nebo k příjmu tekutin. Svrchní část je nepatrně zahnuta dovnitř, což snižuje případné vylití nebo vysypání. Spodní část je upravena o protiskluzovou vrstvu. Imac Designová miska pro psa plastová o objemu 600 ml je podstatnou součástí domácnosti i venkovního výběhu.

IMAC Designová miska se zásobníkem na vodu i granule 3000 ml
23,49 €

Novinka

Zásobník na vodu a granule podporující pravidelný pitný řežim i přísun potravy. Samotný rezervoár lze otočením o 180 ° snadno sundat. Spodní část je upravena o protiskluzovou vrstvu. IMAC Designová miska se zásobníkem na vodu i granule o objemu 3000 ml je podstatnou součástí domácnosti i venkovního výběhu v případech, kdy je váš čtyřnohý oblíbenec bez dozoru.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: