HAMA Xavax Nerezová kuchynská minútka
7,40 €

Nerezová kuchynská minútka Hama Xavax poteší kvalitným spracovaním i štýlovým dizajnom. Minútka meria čas až do 59 minút, pričom prvých 15 minút je stupnica zobrazená po 1 minúte. Jej nastavenie je viac než jednoduché – stačí ju otočiť na požadovaný čas. Po vypršaní nastaveného času sa potom ozve zvukový signál.

HAMA Xavax Digitálna kuchynská minútka
9 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová digitálna minútka Hama Xavax Touch je praktickým pomocníkom do každej kuchyne. Táto minútka vie odpočítavať až do 99 minút a zvláda merať na sekundy. Nastavenie prebieha pomocou troch dotykových tlačidiel a používanie minútky je vďaka veľkému displeju veľmi intuitívne. Minútka je vybavená stojanom aj magnetom, vďaka ktorému ju môžete umiestniť napr. na chladničku.

Zassenhaus Minutovník SCALE, černá
28,60 € 21,80 €

Zassenhaus Minutovník SCALE je ideální mechanický pomocník do každé kuchyně. Pomocí magnetu na zadní straně jej lze přichytit na lednici, takže jej budete mít vždy po ruce. Skvěle vám pomůže pohlídat čas při vaření nebo pečení.

Zassenhaus Minutovník SCALE, červená
28,60 € 21,80 €

Zjednodušte si vaření nebo pečení a pořiďte si tohoto mechanického pomocníka. Zassenhaus SCALE je časovač, který se hodí do každé kuchyně. Pomocí magnetu na zadní straně jej můžete připevnit na lednici a mít jej tak po ruce.

Zassenhaus Minutovník AIRCRAFT, červená
28,60 € 23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zjednodušte si vaření a pořiďte si mechanického pomocníka do své kuchyně. Zassenhaus Minutovník AIRCRAFT vám pohlídá čas při vaření nebo pečení. Díky magnetu na zadní straně jej můžete připevnit na lednici.

Zassenhaus Minutovník Streamline černý
28,60 € 21,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Ulehčete si vaření nebo pečení s tímto mechanickým pomocníkem do kuchyně. Zassenhaus Streamline je časovač, který pomocí magnetu na zadní straně můžete připevnit na lednici a mít ho tak stále po ruce.

Zenker Minutovník nerez s magnetom
11,07 € 9,70 €

Nerezová minútka, ktorú si môžete jednoducho prichytiť na chladničku, vďaka magnetu ktorý je umiestnený na zadnej strane. Túto malú minútku si môžete nastaviť v rozmedzí jednej minúty.

TFA Minútka časovač a stopky farba biela
10,85 € 9,70 €

Najmä vďaka naozaj veľkým čísliciam a niekoľkým možnostiam, ako ho umiestniť sa stane tento prístroj neoceniteľným pomocníkom, ktorý bude vo vašej kuchyni vždy po ruke.

Tescoma Digitálna minútka ACCURA-20%
11,20 € 8,90 €

Akcia

Digitálna minútka ACCURA je skvelý pomocník do kuchyne. Meria čas a jeho uplynutie zvukovo signalizuje, takže sa vám už nikdy nestane, že by ste niečo prevarili alebo spálili.

OREGON SCIENTIFIC Minútka Scientific TW 331 W biela
19 €

Časovač je vyrobený z bieleho plastu a disponuje prehľadným digitálnym ciferníkom. Digitálny časovač TW331W je veľmi užitočný pomocník do každej domácnosti. Časovač ponúka dva nezávislé odpočty času a dvoje stopky.

Tescoma Digitálna minútka ACCURAACCURA, 3 časy-20%
15,90 € 12,70 €

Akcia

Digitálna minútka ACCURA je skvelý pomocník do kuchyne. Meria súbežne až 3 rôzne časy, ich uplynutie zvukovo signalizujú, takže sa vám už nikdy nestane, že by ste niečo prevarili alebo spálili.

TFA Minútky 2 časy

TFA Minútky 2 časy

Hodnotenie: 4,5
16,70 €

Časovač a stopky je malou, ale praktickou pomôckou do každej domácnosti, predovšetkým do kuchyne. Číslice na displeji sú veľmi dobre vidieť a pomocou magnetu môžete prístroj ľahko inštalovať napr. na chladničku či digestor.

TFA Minútka časovač

TFA Minútka časovač

Hodnotenie: 5
8,91 € 7,80 €

Minútka TFA je malá, ale praktická pomôcka do každej domácnosti, predovšetkým do kuchyne. Horná časť minútky je oceľová, spodná má plastový pogumovaný kryt.

TFA Minútka časovač a stopky
14,74 € 13,20 €

Kuchynská minútka TFA je obľúbenou pomôckou pre všetkých, ktorí sa aspoň z času na čas pohybujú v kuchyni. Vďaka veľkému a prehľadnému displeju orámovaného hliníkovým krytom na ňu uvidíte takmer z každého kúta kuchyne.

Stanley Rogers Časovač LED 7,5x7,5x2,5 cm
19,45 € 15,10 €

Časovač s LED displejom značky Stanley Rogers je skvelý pomocník každému kuchárovi. Je magnetický a preto si ho môžete umiestniť napríklad na sporák alebo chladničku. Je vyrobený z plastového materiálu.

TFA Minútka časovač a stopky farba čierna
14,74 € 13,20 €

Minútka TFA je skvelým pomocníkom pri práci v kuchyni. Prístroj kombinuje funkciu časovača a stopiek. Minútka si bude pamätať naposledy nastavený časový úsek, takže pri ďalšom spustení ho automaticky prednastaví.

Zassenhaus SPEED minútovník, ružový
18,50 € 14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Ružová retro minútka je veľmi užitočným pomocníkom v každej domácnosti. Pomocou magnetu ju môžete ľahko pripevniť napríklad na chladničku, kde za vás postráži ten správny čas pri varení a pečení.

TFA Minútka s 3 časmi TRIPLE TIME
22,52 € 20,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Prístroj kombinuje funkciu časovača a stopiek, pričom je možná súčasná prevádzka všetkých troch časov. S minútkami budete vďaka zobrazeniu aktuálneho času tiež vedieť koľko hodín práve je.

Tefal Electronická minútka Clipso Minut X1060007
23,40 €

Tefal elektronická minútka časovač X1060007 je vhodná pre modely Clipso Minút Duo, Clipso Minút Perfect, Clipso Minút Easy. Odpočítavanie sa spustí automaticky po dosiahnutí požadovaného tlaku a teploty.

Garni KT2

Garni KT2

Hodnotenie: 4
15,10 €

Minútka so stopkami a hodinami by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. Garni KT2 disponuje inteligentným otočným gombíkom, ktorým možno ľahko a rýchlo nastaviť požadovaný čas. Dva nezávislé časovača využívajú funkciu stopiek a odpočítavania. Magnety na zadnej strane umožňujú prichytenie na chladničku.

Zassenhaus Minutovník Streamline červený
28,60 € 21,80 €

Zassenhaus Streamline je praktický mechanický časovač vhodný do každé kuchyně. Pohlídá za vás čas potřebný pro vaření nebo pečení. Díky magnetu na zadní straně jej můžete přichytit třeba na lednici a mít jej tak stále po ruce.

Zassenhaus SPEED minútovník, krémový
19,80 €

Okrúhly časovač v retro dizajne je veľmi užitočný pomocník do každej domácnosti. Vďaka magnetu ho môžete ľahko pripevniť napríklad na chladničku, kde za vás postráži ten správny čas pri varení a pečení.

Weis Kuchynský budík Jablko
9,10 €

Mechanický kuchynský budík Weis v kvalitnom nerezovom matnom prevedení ocení každý kuchár. Už si nemusíte strážiť čas. Budík vám včas oznámi, že je koniec nastaveného času.

Weis Kuchynský budík Hrniec
19,40 €

Kuchynský budík značky Weiss v tvare hrnca skvele zapadne do vašej kuchyne, len pozor aby ste si ho nepoplietli. Nerezový časovač s priemerom 6 cm má časomieru na 60 min.

Zassenhaus SPEED minútovník, svetlozelený
18,50 € 14,40 €

Retro guľatý minútovník je veľmi užitočným pomocníkom v každej domácnosti. Vďaka magnetu ho môžete ľahko pripevniť napríklad na chladničku, kde za vás postráži ten správny čas pri varení a pečení.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: