HAMA Xavax Digitálna kuchynská minútkachristmas delivery
10 €

Štýlová digitálna minútka Hama Xavax Touch je praktickým pomocníkom do každej kuchyne. Táto minútka vie odpočítavať až do 99 minút a zvláda merať na sekundy. Nastavenie prebieha pomocou troch dotykových tlačidiel a používanie minútky je vďaka veľkému displeju veľmi intuitívne. Minútka je vybavená stojanom aj magnetom, vďaka ktorému ju môžete umiestniť napr. na chladničku.

HAMA Xavax Nerezová kuchynská minútkachristmas delivery
7,38 € 6,50 €

Nerezová kuchynská minútka Hama Xavax poteší kvalitným spracovaním i štýlovým dizajnom. Minútka meria čas až do 59 minút, pričom prvých 15 minút je stupnica zobrazená po 1 minúte. Jej nastavenie je viac než jednoduché – stačí ju otočiť na požadovaný čas. Po vypršaní nastaveného času sa potom ozve zvukový signál.

TFA Minútka časovač a stopky farba bielachristmas delivery
10,90 €

Najmä vďaka naozaj veľkým čísliciam a niekoľkým možnostiam, ako ho umiestniť sa stane tento prístroj neoceniteľným pomocníkom, ktorý bude vo vašej kuchyni vždy po ruke.

Garni KT2christmas delivery

Garni KT2

Hodnotenie: 4,6
18,80 €

Minútka so stopkami a hodinami by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. Garni KT2 disponuje inteligentným otočným gombíkom, ktorým možno ľahko a rýchlo nastaviť požadovaný čas. Dva nezávislé časovača využívajú funkciu stopiek a odpočítavania. Magnety na zadnej strane umožňujú prichytenie na chladničku.

OREGON SCIENTIFIC Minútka Scientific TW 331 W bielachristmas delivery
23,60 €

Časovač je vyrobený z bieleho plastu a disponuje prehľadným digitálnym ciferníkom. Digitálny časovač TW331W je veľmi užitočný pomocník do každej domácnosti. Časovač ponúka dva nezávislé odpočty času a dvoje stopky.

TFA Minútka časovač a stopkychristmas delivery
14,90 €

Kuchynská minútka TFA je obľúbenou pomôckou pre všetkých, ktorí sa aspoň z času na čas pohybujú v kuchyni. Vďaka veľkému a prehľadnému displeju orámovaného hliníkovým krytom na ňu uvidíte takmer z každého kúta kuchyne.

Zenker Minutovník nerez s magnetomchristmas delivery
11,07 € 8,40 €

Nerezová minútka, ktorú si môžete jednoducho prichytiť na chladničku, vďaka magnetu ktorý je umiestnený na zadnej strane. Túto malú minútku si môžete nastaviť v rozmedzí jednej minúty.

TFA Minútka časovačchristmas delivery

TFA Minútka časovač

Hodnotenie: 4,5
8,91 € 8,70 €

Minútka TFA je malá, ale praktická pomôcka do každej domácnosti, predovšetkým do kuchyne. Horná časť minútky je oceľová, spodná má plastový pogumovaný kryt.

TFA Minútka s 3 časmi TRIPLE TIMEchristmas delivery
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prístroj kombinuje funkciu časovača a stopiek, pričom je možná súčasná prevádzka všetkých troch časov. S minútkami budete vďaka zobrazeniu aktuálneho času tiež vedieť koľko hodín práve je.

Tescoma Digitálna minútka ACCURAchristmas delivery
15,90 €

Digitálna minútka ACCURA je skvelý pomocník do kuchyne. Meria čas a jeho uplynutie zvukovo signalizuje, takže sa vám už nikdy nestane, že by ste niečo prevarili alebo spálili.

TFA Minútky 2 časychristmas delivery

TFA Minútky 2 časy

Hodnotenie: 4,7
18,70 €

Časovač a stopky je malou, ale praktickou pomôckou do každej domácnosti, predovšetkým do kuchyne. Číslice na displeji sú veľmi dobre vidieť a pomocou magnetu môžete prístroj ľahko inštalovať napr. na chladničku či digestor.

Tefal Electronická minútka Clipso Minut X1060007christmas delivery
24,90 € 23 €

Tefal elektronická minútka časovač X1060007 je vhodná pre modely Clipso Minút Duo, Clipso Minút Perfect, Clipso Minút Easy. Odpočítavanie sa spustí automaticky po dosiahnutí požadovaného tlaku a teploty.

Tescoma Digitálna minútka ACCURAACCURA, 3 časychristmas delivery
15,90 €

Digitálna minútka ACCURA je skvelý pomocník do kuchyne. Meria súbežne až 3 rôzne časy, ich uplynutie zvukovo signalizujú, takže sa vám už nikdy nestane, že by ste niečo prevarili alebo spálili.

Stanley Rogers Časovač LED 7,5x7,5x2,5 cmchristmas delivery
19,45 € 13,40 €

Časovač s LED displejom značky Stanley Rogers je skvelý pomocník každému kuchárovi. Je magnetický a preto si ho môžete umiestniť napríklad na sporák alebo chladničku. Je vyrobený z plastového materiálu.

TFA Minútka časovač a stopky farba čierna - zánovnéchristmas delivery-32%
14,74 € 10 €

Zánovné

Minútka TFA je skvelým pomocníkom pri práci v kuchyni. Prístroj kombinuje funkciu časovača a stopiek. Minútka si bude pamätať naposledy nastavený časový úsek, takže pri ďalšom spustení ho automaticky prednastaví.