MAUI maska pre husté kučeravé vlasy + kokos.olej 340 g
9,80 €

Krémová bezoplachová vlasová maska pre husté kučeravé vlasy je bohatá na prírodný kokosový olej s výťažkami blahodarné plumérie a aloe vera. Dokonale hydratuje, vyhladzuje vlasy a dodáva im lesk. Uľahčuje úpravu vlnitých vlasov a zaistí dlhotrvajúci kontrolu nad kaderami so sklonom ku krepovateniu.

MAUI vlasové mlieko pre husté kučeravé vlasy + kokos. olej 236 ml
9,80 €

Vlasové mlieko pre husté kučeravé vlasy je bezoplachové mlieko (emulzia) je bohaté na prírodné kokosový olej s výťažkami blahodarné plumérie a aloe vera. Dokonale hydratuje, vyhladzuje vlasy a dodáva im lesk. Zaistí dlhotrvajúci kontrolu nad kaderami so sklonom ku krepovateniu. .

MAUI vyhladzujúce maslo pre kučeravé vlasy + Vanil.lusky 340 g
9,80 €

Vyhladzujúci maslo pre kučeravé vlasy obsahuje kukui orechový olej. ktorý je starodávnym havajským tajomstvom. Používa sa pre jeho schopnosť odolnosti proti vlhkosti, a je primiešaný do tohto hydratačného vlasového masla, spolu s vanilkovým strukom a krémovým kakaovým maslom.

Argital - maska ​​zo zeleného ílu Argiltubo
2,40 €

Argital maska zo zeleného ílu Argiltubo, bohatého na stopové prvky a kremík, má výrazný omladzujúci účinok. Je vhodná pre každý vek a všetky typy pleti a je pripravená na okamžité použitie ako tvárová maska, telová maska a maska na vlasy.

Biotique Maska pre rast vlasov s pyžmom - 230 g
13 €

Výživujúca maska je namiešaná z čistého koreňa pyžma, baelu, sladkého drievka a muškátového orieška pre posilnenie a omladenie pokožky hlavy, posilnenie prameňov vlasov a podporu rastu nových vlasov. Vlasy sú dlhšie, hrubšie a silnejšie.

Bione Cosmetics Krémová vlasová maska Keratin + Chinin 260 ml-23%
3,40 € 2,60 €

Akcia

Unikátne spojenie regeneračného keratínu s chinínu, pre Vaše krásne vlasy. Chinín – tradičná prísada vlasovej kozmetiky už od roku 1860. chinín potláča rast niektorých mikróbov, zvlášť kvasiniek, zároveň stimuluje kožnú mikrocirkuláciu a tým podporuje krvný zásobovanie vlasových korienkov.

Inebrya Maska pre suché a poškodené vlasy Ice Cram Dry-T (Mask) 1000 ml
7,70 € 7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Maska pre suché a poškodené vlasy Ice Cram Dry-T intenzívne vyživuje každý vlas. Vlasy sú na dotyk mäkké a pružné. Zanecháva vlasy hebké a vitálne. Dodáva vlasom dlhotrvajúcu ochranu pred vysušovaním. Má príjemnú banánovú vôňu.