Malý batoh sa hodí na kratšie výlety či vychádzky po meste. Pohodlne do neho uložíte peňaženku, telefón aj desiatu a do väčších batôžkov naskladáte napríklad aj pláštenku alebo notebook. Malý batoh by mal mať predovšetkým dobre umiestnené vrecká na drobnosti, ktoré udržia poriadok.

Zobraziť viac

Aký je optimálny objem malého batohu?

Malé batohy do mesta , na výlety aj na šport majú objem cca 3 až 30 l.

Batoh 10 litrov

  • Batoh na kratšie vychádzky šport. Pohodlne do neho uložíte kľúče, peňaženku, desiatu, pláštenku aj pitie. Môžete ho tiež využiť ako bežecký batoh .

Batoh 15 litrov

  • Univerzálny batoh na prechádzky aj celodenné výlety do mesta i do prírody. Vložíte doň fľašu, peňaženku, desiatu či kompaktnú pláštenku.

Batoh 25 litrov

  • Malé turistické batohy, do ktorých uložíte všetko potrebné aj na jeden až dvojdňové výlety.

Základom malého batohu je dostatok vreciek

  • Malý batoh by mal mať dostatok vnútorných i vonkajších vreciek, ktoré zaistia poriadok a prehľadnosť. Hodí sa priehradka alebo pútko na kľúče, vrecká na drobnosti a batohy okolo 30 l môžu mať aj špeciálne bočné vrecko na vloženie fľaše či vnútorné vrecko na notebook. U malých batohov, ktoré chcete vziať na behanie, je nutnosťou vrecko na hydrovak .
Ferrino Zephyr 22+3
5x

Ferrino Zephyr 22+3

104,90 €

Plne vybavený batoh určený pre beh, horský bicykel a ľahké trekingové aktivity. Ferrino Zephyr 22+3 ponúka odvetraný chrbtový systém D.N.S. a ergonomické ramenné popruhy a bedrový pás zo sieťoviny. Použitý materiál zaisťuje nízku váhu a vysokú odolnosť.

Tovar od predajcu MALL
Ferrino Zephyr 12+3L black
4x

Ferrino Zephyr 12+3L black

88 €
85,70 €

Všestranný praktický ruksak. Ferrino Zephyr 12 + 3 – black je vyrobený z kvalitného odolného materiálu Diamond HD. Disponuje jednou veľkou hlavnou kapsou a menším predným vreckom na drobnosti. Po stranách je vybavený elastickými vreckami ideálnymi na fľaše. Batoh sa vďaka mäkkému polstrovaniu a odvetrávanému chrbtovému systému pohodlne nosí.

Tovar od predajcu MALL
Ferrino Zephyr 17+3L yellow
7x

Ferrino Zephyr 17+3L yellow

92 €
89,90 €

Všestranný praktický ruksak. Ferrino Zephyr 17+3 – yellow je vyrobený z kvalitného odolného materiálu Diamond HD. Disponuje jednou veľkou hlavnou kapsou a menším predným vreckom na drobnosti. Po stranách je vybavený elastickými vreckami ideálnymi na fľaše. Batoh sa vďaka mäkkému polstrovaniu a odvetrávanému chrbtovému systému pohodlne nosí.

Tovar od predajcu MALL
-21%
DEUTER Walker 16 Anthracite-Black

DEUTER Walker 16

61,83 €
48,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Mestský batoh s objemom 16 l disponuje skvelým odvetrávaním vďaka Airstripes systému a vytvarovanými ramennými popruhmi. Obsahuje priestor pre vloženie dokumentov a 2 bočné vrecká na fľaše s vodou. Deuter Walker 16 má veko na pracku.

Tovar od predajcu MALL
-30%
Tatonka Husky Bag Jr 10 blue
1x

Tatonka Husky Bag Jr

38,50 €
26,80 €

Detský batoh od 4 rokov s objemom 10 l disponuje bočným vreckom na vloženie fľaše s vodou. Súčasťou sú anatomicky tvarované ramenné popruhy a bezpečnostné reflexné prvky. Tatonka Husky Bag Jr je vhodný pre každodenné použitie

Tovar od predajcu MALL
Bestway Batoh Cabin Pro Small Grey

Bestway Batoh Cabin Pro Small Grey

48 €

✅ palubný batoh vhodný pre nízkonákladové aerolinky

✅ rozmermi splňuje štandardy spoločností ako RyanAir (40×25×20)

✅ obľúbený u víkendových cestovateľov

Rozmery v cm – 40×25×20

Partner: Kufrland
Bestway Batoh Cabin Pro Small Blue

Bestway Batoh Cabin Pro Small Blue

45 €

✅ modrý palubný batoh vhodný pre nízkonákladové aerolinky

✅ rozmermi splňuje štandardy spoločností ako RyanAir

✅ obľúbený u víkendových cestovateľov

✅ rozmery v cm – 40×25×20

Partner: Kufrland
-35%
Ferrino Batoh Mizar 18, green

Ferrino Batoh Mizar 18, green

50,60 €
32,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Mestský batohobjemom 18 l. Disponuje predĺženým rozopínaním v tvare „U“ uľahčujúcim prístup k veciam, oddelenou polstrovanou vreckom na notebook a vnútorným organizérom. Polstrovaný chrbtový systém bez pevnej výstuhy, predné a bočné vrecká, hrudný a bedrový popruh, pútka, sťahovacie popruhy. Elegantné prevedenie, hmotnosť 500 g.

Tovar od predajcu MALL
-41%
Hannah Batoh RENEGADE 20 modrá
1x

Hannah Batoh RENEGADE 20

55,70 €
32,50 €
Posledný kus za túto cenu!

Jednokomorový voľnočasový batoh Hannah RENEGADE 20 je tým správnym spoločníkom pre voľný čas aj na cesty do práce. Disponuje objemom 20 litrov. Batoh v sebe skĺbi zaujímavý dizajn a praktickú funkčnosť a vy budete na ulici za hviezdu. Špecifickým prvkom tohto batohu je zatváranie vnútorného priestoru rolovaním.

Tovar od predajcu MALL
-28%
Tatonka City Pack Jr 12 navy
1x

Tatonka City Pack Jr 12

50,10 €
35,70 €
Pecka cena

Detský batoh o objeme 12 l je vyrobený z čiastočne recyklovaných materiálov. Disponuje vystuženým chrbtovým systémom Vent Comfort Carrying. Súčasťou sú anatomicky tvarované ramenné popruhy a bezpečnostné reflexné prvky. Tatonka City Pack Jr 12 je vhodný pre každodenné použitie

Tovar od predajcu MALL

Malé batohy (do 30 l)

Malý batoh poslúži ako pri kratších výletoch do prírody či po meste, tak aj pri behaní a ďalších športoch. Mali by ste do neho pohodlne uložiť kľúče, telefón, peňaženku aj desiatu či pitie.

Malé batohy do mesta

  • Malé batohy do mesta sú často vybavené vreckom na notebook , využijete ich tak aj na pracovných schôdzkach či pri cestách do školy.

Malý batoh na bicykel

  • Malé batohy na bicykle majú aerodynamický tvar, aby čo najlepšie priľnuli k telu.

Malý dámsky batoh

  • Malý batôžtek do mesta využijú hlavne ženy, ktoré do neho dajú pár dôležitých nevyhnutností. Hodí sa tiež špeciálna priehradka na zrkadlo a pudrenku. Malé dámske batohy môžete nájsť ako športový doplnok a v koženom prevedení sa hodia aj miesto kabelky.

→ Populárne malé batohy na turistiku vyberajte u výrobcov Deuter, Osprey, Loap, Boll a ďalších.