CAMP Ice Master

CAMP Ice Master

Hodnotenie: 5
30,90 € 27,40 €

Camp Ice Master sú ľahké univerzálne nesmeky. Vhodné pre snehové polia i na klzkú poľadovicu na zimných chodníkoch miest.

CAMP Stalker Universal
107,31 € 89 €
+ doprava zadarmo

Univerzálne dvanásťhrotové mačky Stalker Universal v prevedení s remienkami. Mačky sú vhodné ako pre ľadovcovú turistiku, tak do zmiešaného terénu. Sú dodávané s vyhadzovačmi snehu a obalom na mačky

Climbing technology Nuptse Evo Classic
93,53 € 83,90 €
+ doprava zadarmo

Climbing Technology Nuptse Nuptse Evo Classic sú mačky vhodné k turistike na ľadovcoch, horolezectvu, mixovému lezenie apod. Majú dvanásť dlhých a pevných hrotov, ktoré zabezpečia dobrú priľnavosť v čerstvom aj zamrznutom snehu. Širší profil v prostrednej časti zvyšuje stabilitu počas pohybu. Predné hroty dobre plnia svoju úlohu počas výstupu v strmom, zľadovatenom teréne.

Climbing technology Ice Traction
33,56 € 29,90 €

Viacúčelové protišmykové hroty Climbing Technology Ice Traction. na silikónovom návleku. Hodí sa vždy, keď potrebujete istý krok na snehu a ľade a nechcete si so sebou brať klasické mačky.

CAMP Frost

CAMP Frost

Hodnotenie: 4
53,46 € 47,90 €
+ doprava zadarmo

Kompaktní 6-ti hroté mačky Camp Frost určené pro turistiku s nastavitelnou šířkou. Pasují na velikosti bot 36–47 EU. Dodáváno včetně skladovacího obalu.

Grivel RAN Light (w/bag)
35,85 € 33 €

Odlehčené mačky se 13 ocelovými hroty jsou vhodné na každodenní použití v horských oblastech. Dají se utáhnout suchým zipem a silikonovými pásky a využijí je především dřevorubci nebo záchranáři. Grivel RAN Light (w/bag) jsou ošetřeny antikorozní úpravou a neublíží jim tedy ani sníh, mokrá tráva nebo zledovatělý terén.

Singing Rock Fakir II Semi-classic
107,31 € 96,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Singingrock Fakir II Semi-classic sú kĺbové mačky s 12-timi hrotmi pre náročné terény z chróm-molibdenovej ocele s rýchloupínacou pätkou. Asymetrický tvar umožňuje optimálne pripnutie na topánku.

Grivel Air Tech NC (w/Antibott)
140,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Mačky s 12 ostrými hroty jsou vhodné pro mixové cesty ze skal a ledu a mají systém Antibott. Jsou vysoce kvalitní, lehké a zabírají minimum prostoru, protože je lze složit do sebe. Grivel Air Tech COM (w/Antibott) mají nastavitelnou velikost od čísla 35 do 46.

Grivel AirTech New Matic
141,51 € 137,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Mačky Grivel Air Tech New Matic sú kĺbové mačky určené na topánky so zúbkom na päte. Tieto mačky sa dajú nastaviť aj na veľmi malú topánku. Pár posledných hrotov na prednom dieli má dvojité zahnutie zabezpečujúce lepšiu adhéziu pri zostupe či traverzu.

Grivel Air Tech COM (w/Antibott)
141,51 € 135,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Mačky s 12 ostrými hroty jsou vhodné pro mixové cesty z ledu a skal a disponují systémem Antibott. Jsou vysoce kvalitní, lehké a zabírají minimum prostoru, protože je lze složit do sebe. Grivel Air Tech COM (w/Antibott) mají nastavitelnou velikost od čísla 35 do 46.

Climbing technology Nevis Flex Bar 10P
85,73 € 74,40 €
+ doprava zadarmo

Desať-hrotové mačky Climbing Technology Nevis Flex Bar 10P sú ideálne predovšetkým na ľahšiu turistiku v horských oblastiach s ľadovcovými poľami. Patentovaná tvrdená oceľ s lakovaným povrchom zaručuje dlhú životnosť a pevnosť. Špeciálne predné hroty umožňujú lepšiu stabilitu na zľadovatenom snehu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: