CAMP Ice Master

CAMP Ice Master

Hodnotenie: 4,9
30,90 € 27,40 €

Camp Ice Master sú ľahké univerzálne nesmeky. Vhodné pre snehové polia i na klzkú poľadovicu na zimných chodníkoch miest.

Climbing technology Ice Traction
33,56 € 27,10 €

Viacúčelové protišmykové hroty Climbing Technology Ice Traction. na silikónovom návleku. Hodí sa vždy, keď potrebujete istý krok na snehu a ľade a nechcete si so sebou brať klasické mačky.

Climbing technology Nevis Flex Bar 10P
85,73 € 76,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Desať-hrotové mačky Climbing Technology Nevis Flex Bar 10P sú ideálne predovšetkým na ľahšiu turistiku v horských oblastiach s ľadovcovými poľami. Patentovaná tvrdená oceľ s lakovaným povrchom zaručuje dlhú životnosť a pevnosť. Špeciálne predné hroty umožňujú lepšiu stabilitu na zľadovatenom snehu.

CAMP Stalker Universal
107,31 € 92,30 €

Univerzálne dvanásťhrotové mačky Stalker Universal v prevedení s remienkami. Mačky sú vhodné ako pre ľadovcovú turistiku, tak do zmiešaného terénu. Sú dodávané s vyhadzovačmi snehu a obalom na mačky

Singing Rock Fakir II Classic
99,60 € 89,64 €

Singingrock Fakir II Classic sú kĺbové mačky s 12-tich hrotmi pre všetky terény z chróm-molibdenovej ocele. Mačky sú ideálne pre klasické horské výstupy a ľadovcovú turistiku.

Grivel RAN (w/bag)

Grivel RAN (w/bag)

Hodnotenie: 3
30,19 € 26,90 €

Lehké mačky s antikorozní úpravou a 13 hroty vyrobenými z oceli zajistí pohodlnější a bezpečnější chůzi po zledovatělém terénu. Nesmeky se dají utáhnout silikonovými pásky a suchým zipem. Grivel RAN (w/bag) jsou vhodné záchranáře, údržbáře v lyžařských oblastech a fotografy hor.

Grivel RAN Light (w/bag)

Grivel RAN Light (w/bag)

Hodnotenie: 5
35,85 € 28,90 €

Odlehčené mačky se 13 ocelovými hroty jsou vhodné na každodenní použití v horských oblastech. Dají se utáhnout suchým zipem a silikonovými pásky a využijí je především dřevorubci nebo záchranáři. Grivel RAN Light (w/bag) jsou ošetřeny antikorozní úpravou a neublíží jim tedy ani sníh, mokrá tráva nebo zledovatělý terén.

Climbing technology Nuptse Evo Classic
93,53 € 82,60 €

Climbing Technology Nuptse Nuptse Evo Classic sú mačky vhodné k turistike na ľadovcoch, horolezectvu, mixovému lezenie apod. Majú dvanásť dlhých a pevných hrotov, ktoré zabezpečia dobrú priľnavosť v čerstvom aj zamrznutom snehu. Širší profil v prostrednej časti zvyšuje stabilitu počas pohybu. Predné hroty dobre plnia svoju úlohu počas výstupu v strmom, zľadovatenom teréne.

CAMP Frost

CAMP Frost

Hodnotenie: 4
53,46 € 47,90 €

Kompaktní 6-ti hroté mačky Camp Frost určené pro turistiku s nastavitelnou šířkou. Pasují na velikosti bot 36–47 EU. Dodáváno včetně skladovacího obalu.

Singing Rock Fakir II Semi-classic
107,30 € 89 €

Singingrock Fakir II Semi-classic sú kĺbové mačky s 12-timi hrotmi pre náročné terény z chróm-molibdenovej ocele s rýchloupínacou pätkou. Asymetrický tvar umožňuje optimálne pripnutie na topánku.