CAMP Ice Master

CAMP Ice Master

Hodnotenie: 4,9
30,90 € 27,30 €

Camp Ice Master sú ľahké univerzálne nesmeky. Vhodné pre snehové polia i na klzkú poľadovicu na zimných chodníkoch miest.

Singing Rock Fakir II Classic
99,60 € 89,70 €

Singingrock Fakir II Classic sú kĺbové mačky s 12-tich hrotmi pre všetky terény z chróm-molibdenovej ocele. Mačky sú ideálne pre klasické horské výstupy a ľadovcovú turistiku.

Grivel RAN (w/bag)

Grivel RAN (w/bag)

Hodnotenie: 3
30,19 € 28,30 €

Ľahké mačky s antikoróznou úpravou a 13 hrotmi vyrobenými z ocele zaistia pohodlnejšiu a bezpečnejšiu chôdzu po zľadovatenom teréne. Nešmýka sa dajú utiahnuť silikónovými páskami a suchým zipsom. Grivel RAN (w/bag) sú vhodné záchranárom, údržbárom v lyžiarskych oblastiach a fotografov hôr.

Singing Rock Fakir II Semi-classic
107,30 € 94 €

Singingrock Fakir II Semi-classic sú kĺbové mačky s 12-timi hrotmi pre náročné terény z chróm-molibdenovej ocele s rýchloupínacou pätkou. Asymetrický tvar umožňuje optimálne pripnutie na topánku.

CAMP Frost

CAMP Frost

Hodnotenie: 4,5
53,46 € 49,80 €

Kompaktné 6 hrotové mačky Camp Frost určené pre turistiku s nastaviteľnou šírkou. Pasujú na veľkosti topánok 36–47 EÚ. Dodávané vrátane skladovacieho obalu.

Climbing technology Nuptse Evo Classic
93,53 € 86 €

Climbing Technology Nuptse Nuptse Evo Classic sú mačky vhodné k turistike na ľadovcoch, horolezectvu, mixovému lezenie apod. Majú dvanásť dlhých a pevných hrotov, ktoré zabezpečia dobrú priľnavosť v čerstvom aj zamrznutom snehu. Širší profil v prostrednej časti zvyšuje stabilitu počas pohybu. Predné hroty dobre plnia svoju úlohu počas výstupu v strmom, zľadovatenom teréne.

Climbing technology Nevis Flex Bar 10P
85,73 € 74,90 €

Akcia

Desať-hrotové mačky Climbing Technology Nevis Flex Bar 10P sú ideálne predovšetkým na ľahšiu turistiku v horských oblastiach s ľadovcovými poľami. Patentovaná tvrdená oceľ s lakovaným povrchom zaručuje dlhú životnosť a pevnosť. Špeciálne predné hroty umožňujú lepšiu stabilitu na zľadovatenom snehu.

Grivel RAN Light (w/bag)

Grivel RAN Light (w/bag)

Hodnotenie: 5
35,85 € 30 €

Odľahčené mačky s 13 oceľovými hrotmi sú vhodné na každodenné použitie v horských oblastiach. Dajú sa utiahnuť suchým zipsom a silikónovými páskami a využijú ich predovšetkým drevorubači alebo záchranári. Grivel RAN Light (w/bag) sú ošetrené antikoróznou úpravou a neublíži im teda ani sneh, mokrá tráva alebo zľadovatený terén.

CAMP Stalker Universal-16%
107,31 € 89,90 €

Akcia

Univerzálne dvanásťhrotové mačky Stalker Universal v prevedení s remienkami. Mačky sú vhodné ako pre ľadovcovú turistiku, tak do zmiešaného terénu. Sú dodávané s vyhadzovačmi snehu a obalom na mačky

CAMP Stalker Universal
105,50 €

Splátky bez navýšenia

Mačky s 12 hrotmi sú vyrobené z odolnej chrómovanej ocele. Sú vhodné aj pre topánky bez hrazdičiek a možno ich použiť pre lezenie, turistiku a skialpinizmus. CAMP Stalker Universal sú vhodné pre veľkosti topánok 36–48.