CAMP Ice Master

CAMP Ice Master

Hodnotenie: 5
30,90 €

27,40 €

Camp Ice Master sú ľahké univerzálne nesmeky. Vhodné pre snehové polia i na klzkú poľadovicu na zimných chodníkoch miest.


CAMP Frost

CAMP Frost

Hodnotenie: 4
53,46 €

47,90 €
+ doprava zadarmo

Kompaktní 6-ti hroté mačky Camp Frost určené pro turistiku s nastavitelnou šířkou. Pasují na velikosti bot 36–47 EU. Dodáváno včetně skladovacího obalu.


CAMP Stalker Universal
107,31 €

79 €
+ doprava zadarmo

Univerzálne dvanásťhrotové mačky Stalker Universal v prevedení s remienkami. Mačky sú vhodné ako pre ľadovcovú turistiku, tak do zmiešaného terénu. Sú dodávané s vyhadzovačmi snehu a obalom na mačky


Climbing technology Ice Traction
33,56 €

29,90 €

Viacúčelové protišmykové hroty Climbing Technology Ice Traction. na silikónovom návleku. Hodí sa vždy, keď potrebujete istý krok na snehu a ľade a nechcete si so sebou brať klasické mačky.


Climbing technology Nevis Flex Bar 10P
85,73 €

74,40 €
+ doprava zadarmo

Desať-hrotové mačky Climbing Technology Nevis Flex Bar 10P sú ideálne predovšetkým na ľahšiu turistiku v horských oblastiach s ľadovcovými poľami. Patentovaná tvrdená oceľ s lakovaným povrchom zaručuje dlhú životnosť a pevnosť. Špeciálne predné hroty umožňujú lepšiu stabilitu na zľadovatenom snehu.


Climbing technology Nuptse Evo Classic
93,53 €

81,50 €
+ doprava zadarmo

Climbing Technology Nuptse Nuptse Evo Classic sú mačky vhodné k turistike na ľadovcoch, horolezectvu, mixovému lezenie apod. Majú dvanásť dlhých a pevných hrotov, ktoré zabezpečia dobrú priľnavosť v čerstvom aj zamrznutom snehu. Širší profil v prostrednej časti zvyšuje stabilitu počas pohybu. Predné hroty dobre plnia svoju úlohu počas výstupu v strmom, zľadovatenom teréne.


Grivel Air Tech COM (w/Antibott)
141,51 €

135,90 €
+ doprava zadarmo

Mačky s 12 ostrými hroty jsou vhodné pro mixové cesty z ledu a skal a disponují systémem Antibott. Jsou vysoce kvalitní, lehké a zabírají minimum prostoru, protože je lze složit do sebe. Grivel Air Tech COM (w/Antibott) mají nastavitelnou velikost od čísla 35 do 46.


Grivel Air Tech NC (w/Antibott)
140,90 €
+ doprava zadarmo

Mačky s 12 ostrými hroty jsou vhodné pro mixové cesty ze skal a ledu a mají systém Antibott. Jsou vysoce kvalitní, lehké a zabírají minimum prostoru, protože je lze složit do sebe. Grivel Air Tech COM (w/Antibott) mají nastavitelnou velikost od čísla 35 do 46.


Grivel RAN Light (w/bag)
35,85 €
33,04 €

Odlehčené mačky se 13 ocelovými hroty jsou vhodné na každodenní použití v horských oblastech. Dají se utáhnout suchým zipem a silikonovými pásky a využijí je především dřevorubci nebo záchranáři. Grivel RAN Light (w/bag) jsou ošetřeny antikorozní úpravou a neublíží jim tedy ani sníh, mokrá tráva nebo zledovatělý terén.


Grivel RAN (w/bag)
30,19 €
28,90 €

Lehké mačky s antikorozní úpravou a 13 hroty vyrobenými z oceli zajistí pohodlnější a bezpečnější chůzi po zledovatělém terénu. Nesmeky se dají utáhnout silikonovými pásky a suchým zipem. Grivel RAN (w/bag) jsou vhodné záchranáře, údržbáře v lyžařských oblastech a fotografy hor.


Grivel Spider

Grivel Spider

Hodnotenie: 5
35,85 €
33,04 €

Polyamidová platforma s 10 hrotmi, ktorá nevyžaduje žiadne úpravy na to, aby sa prispôsobila akémukoľvek typu topánky o ľubovoľnej veľkosti. Spider poskytne chodcovi, ktorý sa nachádza na snehu, zamrznutých cestách, mokrej tráve, na vresoviskách alebo jednoducho na výšľape po strmom, zablatenom teréne, jednu dôležitú pridanú hodnotu – bezpečnosť. Spider pomáha lovcom a horským fotografom a obzvlášť užitočné sú profesionálom, ktorí sa s ľadom a snehom v zime stretávajú každý deň: strážcom parkov, drevorubačom a na údržbu v lyžiarskych oblastiach. Tímy horskej služby ocenia fakt, že môžu Spider upraviť pre akékoľvek topánky, bez toho aby na to potrebovali akékoľvek nástroje. Dve časti nešmýkajú do seba pri preprave zapadajú a hroty smerujú dovnútra, kvôli bezpečnosti. **POZOR *: Spider nie sú mačky navrhnuté pre alpinizmus; nikdy sa ich nepokúšajte používať na strmom ľade.


Singing Rock Fakir II Classic
99,62 €

84,90 €
+ doprava zadarmo

Singingrock Fakir II Classic sú kĺbové mačky s 12-tich hrotmi pre všetky terény z chróm-molibdenovej ocele. Mačky sú ideálne pre klasické horské výstupy a ľadovcovú turistiku.


Singing Rock Fakir II Semi-classic
107,31 €

89 €
+ doprava zadarmo

Singingrock Fakir II Semi-classic sú kĺbové mačky s 12-timi hrotmi pre náročné terény z chróm-molibdenovej ocele s rýchloupínacou pätkou. Asymetrický tvar umožňuje optimálne pripnutie na topánku.