Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Tipy na darčeky pre bábätká

Premýšľate, čím potešiť nastávajúcich alebo novopečených rodičov?

Tipy na darček:

Upresniť parametre
TrueLife NannyCam H32 Babymoov Baby monitor EXPERT CARE DIGITAL GREEN
TrueLife NannyCam H32
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané pestúnky, sterilizátory, ohrievačky značky TrueLife s kódom 24MDL6SK40 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

TrueLife NannyCam H32 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 3,2 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, automatickým nočným módom. Prenos zvuku i obrazu je vysokokvalitný vo dne aj v noci. Môžete byť v pokoji a mať istotu, že je s Vašimi blízkymi všetko v poriadku, pretože použitá digitálna technológia s frekvenciou 2.4Ghz zaručuje bezpečný a stabilný signál.

môžete mať DNES

Partner: MALL
TrueLife NannyCam V24 Babymoov Baby monitor EXPERT CARE DIGITAL GREEN
TrueLife NannyCam V24
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané pestúnky, sterilizátory, ohrievačky značky TrueLife s kódom 24MDL6SK40 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

TrueLife NannyCam V24 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 2,4 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, budíkom, automatickým nočným módom vrátane VOX režimu a vysoko kvalitným prenosom zvuku i obrazu s dosahom až 300 metrov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Babymoov Baby monitor EXPERT CARE DIGITAL GREEN Babymoov Baby monitor EXPERT CARE DIGITAL GREEN
Babymoov Baby monitor EXPERT CARE DIGITAL GREEN

Baby monitor EXPERT CARE DIGITAL GREEN s dosahom až 1000m. Babymoov audio opatrovateľky sú vybavené Digital Green Technology – chránia malé deti pred rádiovými frekvenciami. S nočným osvetlením.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Babysense Hisence monitor dychu Babysense 7 Skip hop Zoo Termoska na jedlo s vidličkou - Žirafa
Babysense Hisence monitor dychu Babysense 7

BABYSENSE 7 je moderný bezdotykový monitor dychu vybavený dvomi senzorovými podložkami a dizajnovo nadčasovou atraktívnou kontrolnou jednotkou so zvukovým a svetelným signalizačným alarmom. Darček DVD – Prvá pomoc deťom

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bebe-jou Froté pončo, Ollie Skip hop Zoo Termoska na jedlo s vidličkou - Žirafa
Bebe-jou Froté pončo, Ollie

Detské pončo Bebej s kapucňou oceníte nielen po kúpaní, ale aj keď trávite s bábätkom čas pri vode. Po kúpeli Vaše bábätko príjemne zahreje a alebo ho chráni proti slnku. Na ponču je vyšitý obrázok podľa druhu kolekcie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Skip hop Zoo Termoska na jedlo s vidličkou - Žirafa Skip hop Zoo Termoska na jedlo s vidličkou - Žirafa
Skip hop Zoo Termoska na jedlo s vidličkou - Žirafa

Táto krásna termoskanerezovej ocele s potlačou udrží detskú porciu teplú či studenú. Súčasťou je praktická vidlička (lyžička + vidlička v jednom), ktorú možno zavesiť do držadla.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Babybjörn BB ležadlo BLISS Mesh Bo Jungle ohrievač fliaš Superfast Digital Home & Car Grey
Babybjörn BB ležadlo BLISS Mesh

Ergonomické ležadlo je určené pre deti od narodenia do približne 2 rokov veku. Nezávadný poťah vyrobený z polyesteru je šetrný k zdraviu dieťaťa. Veľkou výhodou je aj možnosť zmeniť polohu ležadla až do 3 rôznych úrovní.

môžete mať 17.06

Partner: MALL
Babybjörn Ležadlo BLISS mesh Bo Jungle ohrievač fliaš Superfast Digital Home & Car Grey
Babybjörn Ležadlo BLISS mesh

BabyBjörn Ležadlo BLISS mesh je ergonomické ležadlo s prirodzeným hojdaním. Pre deti od narodenia do cca 2 rokov veku. Ľahké (2,3 kg), s prateľným poťahom, variant mesh – extra priedušné. Bezpečné, testované, polohovateľné.

môžete mať 17.06

Partner: MALL
Bo Jungle ohrievač fliaš Superfast Digital Home & Car Grey Bo Jungle ohrievač fliaš Superfast Digital Home & Car Grey
Bo Jungle ohrievač fliaš Superfast Digital Home & Car Grey

Bo Jungle ohrievač fliaš Superfast Digital Home & Car Grey určený k ohrevu všetkých typov kojeneckých fliaš a detských príkrmov, a to ako doma, tak aj v aute. Veľmi jednoduchá obsluha.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Träumeland Vonkajší spací vak Liebmich Schmusekatze 68/74 Träumeland Vonkajší spací vak Liebmich Schmusekatze 68/74
Träumeland Vonkajší spací vak Liebmich Schmusekatze 68/74

Detský spací vak, ktorý dýcha poskytuje pokojný a bezpečný spánok vyniká funkčnými detailmi, jednoduchou manipuláciou a použitými prvotriednymi materiálmi. Spací vak Liebmich je navyše rastúca a celoročná najlepšia alternatíva k prikrývkam.

môžete mať 17.06

Partner: MALL
Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe XO sada 3 ks Träumeland Vonkajší spací vak Liebmich Schmusekatze 68/74
Summer Infant Zavinovačka SwaddleMe XO sada 3 ks

Mäkučká zavinovačka SwaddleMe teraz nová v praktickom trojbalení. Vďaka kvalitnému materiálu navodí pocit pohodlia a bezpečia a je vrelo doporučovaná všetkými pediatrami v USA. Svetovo známa zavinovačka SwaddleMe dieťatko upokojuje, predchádza stresu a zmierňuje symptóm koliky tým, že pre dieťatko vytvára pocit, ako by bolo stále v brušku u mamičky. Zabalené v zavinovačke rovnako znižuje tzv. „ľakací reflex“, ktorý môže dieťatko prebudiť a vyľakať.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fehn Kolotoč Bruno Träumeland Vonkajší spací vak Liebmich Schmusekatze 68/74
Fehn Kolotoč Bruno

Hudobný kolotoč Fehn Bruno sa rýchlo otáča a v príjemnej hlasitosti prehráva jemné melódie. Kolotoč upúta pozornosť dieťatka, ktoré sa zabaví a následne rýchlo zaspí. Jednoduché ovládanie aj pripevnenie nad postieľku.

môžete mať DNES

Partner: MALL