10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Tipy na darčeky pre bábätká

Premýšľate, čím potešiť nastávajúcich alebo novopečených rodičov?

Tipy na darček:

Upresniť parametre
Fisher-Price Nový kolotoč nad postieľku motýliky Babymoov multifunkčný prístroj Nutribaby+ Loft White + 15 sáčkov ISY
Fisher-Price Nový kolotoč nad postieľku motýliky

Nový kolotoč nad postieľku pre naše najmenšie ratolesti. Plyšové zvieratká „tancujú“ dookola a zapájajú bábätko do hry. Uspávanky a premietanie na strope vytvorí dokonale upokojujúce prostredie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
Babymoov hygienický set Matcha Babymoov multifunkčný prístroj Nutribaby+ Loft White + 15 sáčkov ISY
Babymoov hygienický set Matcha

Nová sada pre bábätko v ekologickom dizajne so všetkými potrebnými doplnkami, ktoré sú potrebné na každodennú hygienu malého bábätka. Sada obsahuje digitálny teplomer pre sledovanie teploty bábätka, nepostrádateľnú detskú odsávačku, kúpeľový teplomer pre zaistenie správnej teploty vody a ďalej všetko, čo je potrebné pre starostlivosť o drobné nechtíky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Babymoov multifunkčný prístroj Nutribaby+ Loft White + 15 sáčkov ISY Babymoov multifunkčný prístroj Nutribaby+ Loft White + 15 sáčkov ISY
Babymoov multifunkčný prístroj Nutribaby+ Loft White + 15 sáčkov ISY

Multifunkčný prístroj a 15 opakovane použiteľných vrecúšok ISY na prípravu a uchovávanie domácich jedál. Vďaka svojim vlastnostiam (varenie v pare, 3 rýchlosti mixovania) pomáha pri príprave mnohých zdravých a chutných receptov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bebeconfort Cumlík silikónový Newborn Physio 0-2m Bolivia Blue Bebeconfort Cumlík silikónový Newborn Physio 0-2m Bolivia Blue
Bebeconfort Cumlík silikónový Newborn Physio 0-2m Bolivia Blue

Cumlík Newborn Physio so cumlíkom fyziologického tvaru je navrhnutý tak, aby podporovalo správny vývoj ústnej dutiny dieťaťa. Bebeconfort Cumlík silikónový Newborn Physio 0–2m Bolivia Blue je vhodný pre deti od narodenia do 2 mesiacov. Balenie obsahuje 2 kusy.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bebeconfort Dojčenská fľaša Emotion 150ml 0-6m White Bebeconfort Cumlík silikónový Newborn Physio 0-2m Bolivia Blue
Bebeconfort Dojčenská fľaša Emotion 150ml 0-6m White

Dojčenská fľaštička so silikónovým cumlíkom, ktorý svojím tvarom a vlastnosťami pripomína materský prsník. Bebeconfort Dojčenská fľaša Emotion 150 ml 0–6 m White je vybavená antikolikovým ventilačným systémom, ergonomickým tvarom pre ľahké držanie a viečkom, ktoré chráni čistotu cumlíka. Fľaštička je dodávaná s cumlíkom s pomalým prietokom. Vhodné od narodenia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bebeconfort Jedálenská sada 5-dielna Little Buddies Bebeconfort Cumlík silikónový Newborn Physio 0-2m Bolivia Blue
Bebeconfort Jedálenská sada 5-dielna Little Buddies

Jedálenská sada v krásnom dizajne s potlačou s motívmi zvieratiek. Bebeconfort Jedálenská súprava 5-dielna Little Buddies obsahuje detský tanier, misku, téglik, lyžicu a vidličku. Sada je ideálna pre učenie dieťa samostatnosti pri kŕmení. Všetky súčasti sú vhodné do umývačky riadu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Canpol babies Dvojitá elektrická odsávačka materského mlieka 2v1 s nosným nástavcom ExpressCare Canpol babies Dvojitá elektrická odsávačka materského mlieka 2v1 s nosným nástavcom ExpressCare
Canpol babies Dvojitá elektrická odsávačka materského mlieka 2v1 s nosným nástavcom ExpressCare

Dvojitá elektrická odsávačka mlieka pre 2 prsia pre časté, rýchle a bezbolestné odsávanie. Canpol babies Dvojitá elektrická odsávačka materského mlieka 2v1 s nosným nástavcom ExpressCare ponúka 3 prevádzkové režimy založené na prirodzenom dvojfázovom rytme sania dieťaťa. Funkcia elektrickej nosnej odsávačky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Raffia Look Canpol babies Dvojitá elektrická odsávačka materského mlieka 2v1 s nosným nástavcom ExpressCare
Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Raffia Look

Neuveriteľne priestranná prebaľovacia taška, ktorú využijete pri každodenných aktivitách s vašim bábätkom. Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Raffia Look obsahuje farebne zladenú prebaľovaciu podložku. Taška z pletenej juty s podšívkou je štýlovým doplnkom predovšetkým na leto.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
CONCEPT KD4010 Detská pestúnka s kamerou SMART KIDO Canpol babies Dvojitá elektrická odsávačka materského mlieka 2v1 s nosným nástavcom ExpressCare
CONCEPT KD4010 Detská pestúnka s kamerou SMART KIDO

Detská pestúnka s kamerou SMART Concept KD4010 KIDO prináša nepretržitý dohľad nad vašim bábätkom, keď u neho práve nie ste. Poskytuje kvalitný prenos zvuku aj obrazu, takže budete so svojim dieťaťom v neustálom kontakte. Opatrovateľka využíva zabezpečený systém pripojenia, takže máte istotu dokonalého súkromia bez možnosti cudzieho odpočúvania.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Ingenuity Deka na hranie s vankúšikom Calm Springs™ 0m+ Ingenuity Deka na hranie s vankúšikom Calm Springs™ 0m+
Ingenuity Deka na hranie s vankúšikom Calm Springs™ 0m+

Hľadáte elegantné a bezpečné miesto na hranie pre dieťa, ktoré by dokonale zapadlo do interiéru vášho domova? Plyšová deka na hranie Calm Springs je dokonalým luxusným riešením pre rodičov, ktorí hľadajú mimoriadne mäkkú podložku, ktorá je útulná a zároveň zábavná. Táto super plyšová podložka, špeciálne vybraná pre jemnú detskú pokožku, má povrch z bambusu a bavlny Bliss Blend s prvotriednym, mimoriadne mäkkým prešívaním, na ktorom môže dieťa ležať a hrať sa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
Bright Starts Deka na hranie Little Lion Ingenuity Deka na hranie s vankúšikom Calm Springs™ 0m+
Bright Starts Deka na hranie Little Lion

Deka na hranie Little Lion poskytne vášmu chrobáčikovi zábavu a veľa hier hneď od narodenia. Obsahuje zrkadlo, ktoré podporuje u bábätka sebapoznávanie. Dizajn s levíkom plný farieb.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Candide Panda polštářek, bílý Ingenuity Deka na hranie s vankúšikom Calm Springs™ 0m+
Candide Panda polštářek, bílý

Špeciálne tvarovaný vankúšik zabraňuje zplošťovaniu hlavičky bábätka tým, že rovnomerne rozkladá tlak, ktorý je na mäkkú hlavičku novorodenca vyvíjaný.

môžete mať DNES

Partner: MALL