Tipy na darčeky pre bábätká

Premýšľate, čím potešiť nastávajúcich alebo novopečených rodičov?

Tipy na darček:

Upresniť parametre
TrueLife NannyCam V24 Kinderkraft 5IN1 UNIMO UP
TrueLife NannyCam V24

TrueLife NannyCam V24 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 2,4 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, budíkom, automatickým nočným módom vrátane VOX režimu a vysoko kvalitným prenosom zvuku i obrazu s dosahom až 300 metrov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Kinderkraft 5IN1 UNIMO UP Kinderkraft 5IN1 UNIMO UP
Kinderkraft 5IN1 UNIMO UP

Ležadlo 5 v1 UNIMO UP značky Kinderkraft kombinuje hneď 5 funkcií a porastie s vaším dieťaťom. Možno ho využiť ako postieľku, kolísku, ležadlo, hojdačku a stoličku. Praktická hrazdička upúta pozornosť dieťaťa, ktoré sa na chvíľu zabaví.

môžete mať 03.04

MALL
Pecka cena
TrueLife NannyCam H32 Kinderkraft 5IN1 UNIMO UP
TrueLife NannyCam H32

TrueLife NannyCam H32 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 3,2 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, automatickým nočným módom. Prenos zvuku i obrazu je vysokokvalitný vo dne aj v noci. Môžete byť v pokoji a mať istotu, že je s Vašimi blízkymi všetko v poriadku, pretože použitá digitálna technológia s frekvenciou 2.4Ghz zaručuje bezpečný a stabilný signál.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Fisher-Price Dečka pre aktívnu zábavu 2v1 Fisher-Price Dečka pre aktívnu zábavu 2v1
Fisher-Price Dečka pre aktívnu zábavu 2v1

S veselou dečkou si deti užijú aktívnu zábavu doma i na cestách! Je príjemne mäkká a pekne farebná s číslami, hrkajúcou pandou a roztomilými zvieracími kamarátmi, ktorí budú vášmu dieťatku robiť spoločnosť, či už sa hrá alebo leží.

môžete mať 03.04

MALL
Kinderkraft FLO Fisher-Price Dečka pre aktívnu zábavu 2v1
Kinderkraft FLO

Dokonalé ležadlo FLO, ktoré v okamihu upokojí každého lumpa aj rebelku. Bezchybne sa zabavia s interaktívnou hrazdičkou a nebojte sa o hojdanie je už postarané. A to dokonca aj tak ako si poviete. Proste dokonalé ležadlo pre náročných rodičov.

môžete mať 03.04

MALL
Kinderkraft MINKY Fisher-Price Dečka pre aktívnu zábavu 2v1
Kinderkraft MINKY

Dokonalé ležadlo MINKY ktoré v okamihu upokojí každého lumpa aj rebelku. Bezchybne sa zabavia s interaktívnou hrazdičkou a nebojte sa o hojdanie je už postarané. A to dokonca aj tak ako si poviete. Proste dokonalé ležadlo pre náročných rodičov.

môžete mať 03.04

MALL
TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka
TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka

Praktická elektrická odsávačka materského mlieka od značky TrueLife ponúka až 9 úrovní odsávania aj automatický mód. Odsávačku možno nabiť cez USB a vydrží až 100 minút. Je vybavená 3 režimami – sanie, stimulácia, masáž a silikónovým nástavcom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Fisher-Price Lumalou uspávačik TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka
Fisher-Price Lumalou uspávačik

Fisher-Price® Lumalou™ pre lepší spánkový režim pomáha uľahčiť uloženie vášho dieťaťa do postele. Nástenný interaktívny pomocník vykoná deti večernou rutinou a odmení ich za dokončenie každej úlohy.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Happy Nappers Spacáčik Uspávačik TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka
Happy Nappers Spacáčik Uspávačik

Spacáčik zaspávačik značky Happy Nappers je skvelý vankúš na hranie, ktorý možno roztiahnuť v spací vak. Veselé vzory si vaše deti zamilujú a budú mať kamaráta nielen na hranie, ale aj na spanie. Je vyrobený z prvotriedneho plyšu a je vhodný na doma, k starým rodičom aj na cesty.

môžete mať 03.04

MALL
Herding Detské obliečky slon Babymoov Prebaľovacia taška Urban Bag SMOKEY
Herding Detské obliečky slon

Posteľná bielizeň s roztomilým motívom je vyrobené zo 100% bavlny v úprave renforcé, vďaka ktorej je jemnejšie a mäkšie. Obliečky sú obojstranné takže vaše malé ratolesti len tak neomrzí.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1 Babymoov Prebaľovacia taška Urban Bag SMOKEY
Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1

Hudobný kolotoč pre ľahké zaspávanie aj zabávenie dieťaťa ponúka 3 možnosti použitia. Svetelný projektor premieta na stenu či strop hviezdičky a jemne tak osvieti detskú izbu. Spolu s upokojujúcou melódiou pomôže vášmu dieťaťu v pokoji zaspávať. Ponúka na výber z desiatich ukľudňujúcich melódií a zvukov prírody.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Babymoov Prebaľovacia taška Urban Bag SMOKEY Babymoov Prebaľovacia taška Urban Bag SMOKEY
Babymoov Prebaľovacia taška Urban Bag SMOKEY

Babymoov Prebaľovacia taška Urban Bag SMOKEY s termoobalom, prebaľovacou podložkou a dvoma praktickými puzdrami. Moderný a praktický vzhľad, Rozmery: 28 × 12,5 × 44 cm. Materiál: polyester.

môžete mať ZAJTRA

MALL