Lifesystems Pocket First Aid Kit
16,12 €

14,30 €
+ doprava zadarmo

Lifesystems Pocket First Aid Kit je vybavená lékárnička pro každodenní použití. Obsahuje 18 součástí k ošetření drobných zranění. Kompaktní balení je ideální k stálému nošení.


Lifesystems Trek First Aid Kit
19,19 €

15 €
+ doprava zadarmo

Lifesystems Trek First Aid Kit je vybavená lékárnička pro každodenní outdoorové aktivity. Obsahuje 23 součástí k základní první pomoci. Kompaktní balení je ideální pro turisty a cyklisty.


Lifesystems TravellTraveller First Aid Kiter First Aid Kit
34,58 €

29,90 €
+ doprava zadarmo

Lifesystems Traveller First Aid Kit je lekárnička, ktorá umožní poradiť si s bežnými zraneniami aj s niektorými vážnejšími. Lekáreň je určená predovšetkým pre nezávislých cestovateľov (39 položiek).


Lifesystems Camping First Aid Kit
34,58 €

30,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lifesystem Camping First Aid Kit je veľmi dobre vybavená lekárnička pre kempovanie. Obsahuje 40 súčastí a pomôže Vám vysporiadať sa s celou radou zranení. Balenie je veľmi kompaktné a prehľadné vďaka systému Quick Find System.


Lifesystems Adventurer First Aid Kit
26,88 €

23 €
+ doprava zadarmo

Lifesystems Adventurer First Aid Kit je vybavená lékárnička pro outdoorové aktivity. Obsahuje 29 součástí k řešení nejčastějších úrazů. Balení je velmi kompaktní a přehledné díky systému Quick Find System.


Lifesystems Light & Dry Nano First Aid Kit
15,35 €

13,40 €
+ doprava zadarmo

Lifesystems Light & Dry Nano First Aid Kit je malá vodotěsná lékárnička vhodná k ošetření běžných zranění. Malý základní set první pomoci, který je vhodný na trekking a krátké výlety. (16 položek)


Lifesystems Light & Dry Micro First Aid Kit
19,19 €
17,90 €
+ doprava zadarmo

Lifesystems Light & Dry Micro First Aid Kit je malá vodotesná lekárnička vhodná na ošetrenie bežných zranenia. Malý základný set prvej pomoci, ktorý je vhodný na trekking a krátke výlety. (32 položiek).


Lifesystems Mountain First Aid Kit
45,77 €

35,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lifesystem Mountain First Aid Kit je veľmi dobre vybavená lekárnička pre vysokohorské túry. Obsahuje 52 súčastí a pomôže Vám vysporiadať sa s celou radou zranení. Balenie je veľmi kompaktné a prehľadné vďaka systému Quick Find System.


Lifesystems Light & Dry Pro First Aid Kit
24,96 €

20,40 €
+ doprava zadarmo

Lifesystems Light & Dry Pro First Aid Kit je malá vodotěsná lékárnička vhodná k ošetření běžných zranění. Malý základní set první pomoci, který je vhodný na trekking a krátké výlety. (42 položek).


Tatonka First Aid Basic Waterproof
34,58 €

24,90 €
+ doprava zadarmo

Základná vybavená lekárnička First Aid Basic Waterproof v obale, ktorý uchováva obsah v čistote i s inštrukciami pre záchranu. Obal lekárničky je z nepremokavého materiálu, takže je ideálny mať ho po ruke pri schádzaní riek alebo iných vodných športov.


Lifesystems Explorer First Aid Kit
33,04 €

28,80 €
+ doprava zadarmo

Lekárnička Lifesystems Explorer First Aid Kit je vybavená pre každodenné použitie, obsahuje 36 súčastí a pomôže Vám vysporiadať sa s celým radom zranení. Balenie je veľmi kompaktné a prehľadné vďaka systému Quick Find System.


Lifesystems Waterproof First Aid Kit
35,73 €

31,90 €
+ doprava zadarmo

Lifesystems Waterproof First Aid Kit je lekárnička určená na ošetrenie zranení typických pre vodné športy. Vďaka Quick Find System je veľmi kompaktný a zaberá málo miesta. (32 položiek).