Tatonka First Aid Basic Waterproof
34,58 € 28,20 €

Základná vybavená lekárnička First Aid Basic Waterproof v obale, ktorý uchováva obsah v čistote i s inštrukciami pre záchranu. Obal lekárničky je z nepremokavého materiálu, takže je ideálny mať ho po ruke pri schádzaní riek alebo iných vodných športov.

Lifesystems Trek First Aid Kit
19,19 € 16,90 €

Lifesystems Trek First Aid Kit je vybavená lekárnička pre každodenné outdoorové aktivity. Obsahuje 23 súčastí k základnej prvej pomoci. Kompaktné balenie je ideálne pre turistov a cyklistov.

Tatonka First Aid Basic

Tatonka First Aid Basic

Hodnotenie: 4,3
30,73 € 21,90 €

Základne vybavená lekárnička v obale, ktorý uchováva obsah v čistote is inštrukciami pre záchranu.

Lifesystems Waterproof First Aid Kit
35,73 € 35 €

Lifesystems Waterproof First Aid Kit je lekárnička určená na ošetrenie zranení typických pre vodné športy. Vďaka Quick Find System je veľmi kompaktný a zaberá málo miesta. (32 položiek).

ŠTĚPAŘ Kufrík prvej pomoci s výbavou pre 30 osôb
69 € 62,34 €

Kufrík prvej pomoci pre 30 osôb so zdravotníckou výbavou. Kufrík je vyrobený z kvalitného ABS plastu a je možné ho pomocou držiaku pripevniť k stene. V prípade potreby možno kufrík ľahko doniesť na miesto potreby.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička LUX bílá pre 10 osôb
67 € 60,80 €

Lekárnička rady LUX pre 10 osôb je určená pre firmy a prevádzkarne do 10 osôb. Jej doménou je reprezentatívny vzhľad, je vyrobená z kvalitnej drevotriesky v bielom dekore, dvierka sú perforované.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička pre 5 osôb biela
36 € 32,82 €

Praktická drevená lekárnička vybavená zdravotníckym materiálom pre 5 osôb, vo vnútri je rozdelená policou na dve časti, je v nej teda dostatok priestoru pre akúkoľvek ďalšiu výbavu.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička mobilná pre 10 osôb
23,40 € 21,24 €

Mobilná lekárnička pre 10 osôb je vhodná do domácností, kancelárií a drobných prevádzok. Je vybavená štandardným zdravotníckym materiálom dostačujúcim na ošetrenie až 10 osôb.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička pre 10 osôb biela
59 € 53,67 €

Táto nástenná lekárnička z drevotriesky v bielej farbe je určená pre firmy a prevádzkarne do 10 osôb. Lekárnička je vybavená zdravotníckym materiálom dostačujúcim pre ošetrenie 10 osôb.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička veľká prázdna
42 € 37,57 €

Prázdna nástenná lekárnička o rozmere 40 cm x 31 cm x 17 cm slúži ako úschovňa pre prostriedky prvej pomoci do kancelárií, škôl, prevádzok a domácností. Skrinka lekárničky je vyrobená z dreveného lamina a jej súčasťou je praktická plastová zásuvka

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička veľká prázdna biela
37,57 €

Nástenná lekárnička prázdna slúži ako úschovňa pre prostriedky prvej pomoci do kancelárií, škôl, prevádzok a domácností. Skrinka lekárničky je vyrobená z dreveného laminátu a jej súčasťou je praktická plastová zásuvka.

ŠTĚPAŘ Lekárnička pre cyklistov čierna
16 € 12,81 €

Lekárnička pre cyklistov je vyrobená u kvalitného kortexinového vode odolného materiálu. Je uzatvárateľná na zips a možno ju ľahko upevniť na rám bicykla pomocou suchých zipsov. Lekárnička obsahuje nevyhnutný zdravotnícky materiál, ktorý poslúži do doby, než po úraze vyhľadať odbornú peci.

ŠTĚPAŘ Lekárnička v plastovom kufríku pre 5 osôb
14 € 12,48 €

Lekárnička v bielom plastovom kufríku obsahuje zdravotnícky materiál pre 5 osôb a je vhodná predovšetkým pre domácnosti či menšie pracoviská a kancelárie. Hlavnou výhodou lekárničky je, že ju môžete bez problémov a rýchlo doniesť na miesto potreby.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička malá prázdna
24,80 € 22,51 €

Nástenná lekárnička prázdna slúži ako úschovňa pre prostriedky prvej pomoci do kancelárií, škôl, prevádzok a domácností. Skrinka je uzamykateľná. Lekárnička je na dvierkach označená zeleným krížom. Montážny materiál súčasťou.

ŠTĚPAŘ Lekárnička taška prvej pomoci pre 10 osôb červená
61 € 50,81 €

Taška prvej pomoci pre 10 osôb je vybavená zdravotníckym materiálom, ktorý je dostatočný pre ošetrenie uvedeného počtu osôb, taška je ušitá z kvalitného, vode odolného koretxinového materiálu a je uzatvárateľná na pevný suchý zips a plastové zámky.

Lifesystems Pocket First Aid Kit
16,12 € 15 €

Lifesystems Pocket First Aid Kit je vybavená lekárnička pre každodenné použitie. Obsahuje 18 súčastí na ošetrenie drobných zranení. Kompaktné balenie je ideálne k stálemu noseniu.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička pre 5 osôb
36 € 32,82 €

Praktická drevená lekárnička vybavená zdravotníckym materiálom pre 5 osôb, vo vnútri je rozdelená policou na dve časti, je v nej teda dostatok priestoru pre akúkoľvek ďalšiu výbavu.

Lifesystems Traveller First Aid Kit
34,58 € 31,90 €

Lifesystems Traveller First Aid Kit je lekárnička, ktorá umožní poradiť si s bežnými zraneniami aj s niektorými vážnejšími. Lekáreň je určená predovšetkým pre nezávislých cestovateľov (39 položiek).

ŠTĚPAŘ Turistická lekárnička červená
23 € 19,14 €

Lekárnička je určená pre turistiku a voľný čas. Puzdro je vyrobené z kvalitného vode odolného materiálu a je uzatvárateľné na zips. Rozmer lekárničky je 15 cm x 11 cm x 8 cm.

DEUTER lekárnička First Aid Kit - EMPTY papaya
16,30 € 13,30 €

Lekárnička disponuje pútkom, ktoré umožňuje uchytenie na bedrový pás či remienok. Zapína sa pomocou zipsu. Deuter lekárnička First Aid Kit – EMPTY papaya má vnútri pokyny pre rýchlu pomoc.

DEUTER lekárnička First Aid Kit Pro - EMPTY papaya
20 € 18,80 €

Lekárnička disponuje pútkom, ktoré umožňuje uchytenie na bedrový pás či remienok. Zapína sa pomocou zipsu. Deuter lekárnička First Aid Kit Pro – EMPTY papaya má vnútri pokyny pre rýchlu pomoc.

ŠTĚPAŘ Lekárnička pre bábätko
19,50 € 17,67 €

Na lekárničku pre bábätko je dôležité myslieť už pred jeho narodením, pretože rovnako ako dospelému človeku môže pri rôznych druhoch zranení, poskytnúť prvú pomoc do príchodu lekára. Preto by lekárnička pre dieťa nemala chýbať v žiadnej domácnosti alebo víkendovej chate.

Lifesystems Mountain First Aid Kit
45,77 € 41,90 €

Lifesystem Mountain First Aid Kit je veľmi dobre vybavená lekárnička pre vysokohorské túry. Obsahuje 52 súčastí a pomôže Vám vysporiadať sa s celou radou zranení. Balenie je veľmi kompaktné a prehľadné vďaka systému Quick Find System.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička malá prázdna biela
24,80 € 22,51 €

Nástenná lekárnička prázdna slúži ako úschovňa pre prostriedky prvej pomoci do kancelárií, škôl, prevádzok a domácností. Skrinka je uzamykateľná. Lekárnička je na dvierkach označená zeleným krížom. Montážny materiál súčasťou.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička pre 30 osôb
77 € 70,67 €

Lekárnička obsahuje zdravotnícky materiál postačujúcí na ošetrenie až 30 osôb. Uzamykateľná skrinka s rozmerom 40 cm x 31 cm x 17 cm je vyrobená z kvalitnej drevotriesky.

DEUTER lekárnička First Aid Kit Active - EMPTY papaya
18,80 €

Lekárnička disponuje pútkom, ktoré umožňuje uchytenie na bedrový pás či remienok. Zapína sa pomocou zipsu. Deuter lekárnička First Aid Kit Active – EMPTY papaya má vnútri pokyny pre rýchlu pomoc.

ŠTĚPAŘ Kufrík prvej pomoci s výbavou pre 20 osôb
58 € 52,89 €

Kufrík prvej pomoci pre 20 osôb so zdravotníckou výbavou. Kufrík s rozmerom 33 cm x 24,5 cm x 12,5 cm je vyrobený z kvalitného ABS plastu a je možné ho pomocou držiaku pripevniť k stene.

ŠTĚPAŘ Lekárnička taška prvej pomoci pre 10 osôb modrá
61 € 50,81 €

Taška prvej pomoci pre 10 osôb je vybavená zdravotníckym materiálom, ktorý je dostatočný pre ošetrenie uvedeného počtu osôb, taška je ušitá z kvalitného, vode odolného koretxinového materiálu a je uzatvárateľná na pevný suchý zips a plastové zámky.

ŠTĚPAŘ Lekárnička taška prvej pomoci pre 30 osôb červená
90 € 74,38 €

Taška prvej pomoci pre 30 osôb je vybavená zdravotníckym materiálom, ktorý je dostatočný pre ošetrenie uvedeného počtu osôb, taška je ušitá z kvalitného, vode odolného koretxinového materiálu a je uzatvárateľná na pevný suchý zips a plastové zámky.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička kovová prázdna
36 € 32,15 €

Kovová lekárnička je vnútri rozdelená policou na 2 časti, je v nej teda dostatok priestoru pre akúkoľvek ďalšiu výbavu. Skrinka je uzamykateľná a veľmi praktická na údržbu, súčasťou balenia je montážny materiál pre pripevnenie lekárničky na stenu.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička pre 10 osôb
59 € 53,67 €

Lekárnička obsahuje zdravotnícky materiál postačujúcí na ošetrenie až 10 osôb. Skrinka lekárničky je vyrobená z kvalitnej drevotriesky. Jej vnútro je pevnou prepážkou rozdelený na 2 rovnaké časti, pričom jedna z nich je úplne voľná a možno do nej umiestniť ďalší zdravotnícky materiál podľa uváženia.

ŠTĚPAŘ Turistická lekárnička čierna
23 € 19,14 €

Lekárnička je určená pre turistiku a voľný čas. Puzdro je vyrobené z kvalitného vode odolného materiálu a je uzatvárateľné na zips. Rozmer lekárničky je 15 cm x 11 cm x 8 cm.

HI Lekárnička 30x15x50 cm nehrdzavejúca oceľ
62 €
+ doprava zadarmo

Táto lekárnička z nehrdzavejúcej ocele so sklenenými dvierkami a zámkom od firmy HI kombinuje dizajn s funkčnosťou, a bude modernou a priestrannou skrinkou na uloženie vašich hygienických výrobkov, toaletných potrieb a liekov, ktoré chcete mať na dosah ruky. Vďaka tejto praktickej skrinke sa nemusít

HI Lekárnička 31,5x10x36 cm oceľ
39 €
+ doprava zadarmo

Táto lekárnička od spoločnosti HI sa vyznačuje pevným a nadčasovým dizajnom a kombinuje dizajn a funkčnosť. Bude ideálnou voľbou na uloženie vašich hygienických potrieb, toaletných potrieb a liekov. Vďaka tejto praktickej skrinke sa nemusíte ohýbať ani prehľadávať toaletné skrinky. Nástenná lekárnič

ŠTĚPAŘ Kufrík prvej pomoci s výbavou pre 10 osôb
53,90 € 48,95 €

Kufrík prvej pomoci pre 10 osôb so zdravotníckou výbavou. Kufrík s rozmerom 28 cm x 21 cm x 11, 5 cm je vyrobený z kvalitného ABS plastu a je možné ho pomocou držiaku pripevniť k stene.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička kovová pre 20 osôb
67 € 60,86 €

Nástenná lekárnička pre 20 osôb kovová je navrhnutá tak, aby zabezpečila zdravotnícky materiál až pre 20 osôb, ktoré potrebujú ošetrenie. Lekárnička je vyrobená z kovu a rozmer skrinky je 30 cm x 30 cm x 15 cm.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička kovová pre 30 osôb
71 € 64,23 €

Nástenná lekárnička pre 30 osôb kovová je navrhnutá tak, aby zabezpečila zdravotnícky materiál až pre 30 osôb, ktoré potrebujú ošetrenie. Lekárnička je vyrobená z kovu a rozmer skrinky je 30 cm x 30 cm x 15 cm.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička kovová pre 5 osôb
79,03 € 49,57 €

Nástenná lekárnička pre 5 osôb kovová je navrhnutá tak, aby zabezpečila zdravotnícky materiál až pre 30 osôb, ktoré potrebujú ošetrenie. Lekárnička je vyrobená z kovu a rozmer skrinky je 30 cm x 30 cm x 15 cm.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička LUX biela pre 5 osôb
74 € 61,33 €

Lekárnička rady LUX pre 5 osôb je určená pre firmy a prevádzkarne do 20 osôb. Jej doménou je reprezentatívny vzhľad, je vyrobená z kvalitnej drevotriesky v bielom dekore, dvierka sú perforovaná.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička LUX dub prázdna
49 € 44,51 €

Skrinka nástenné lekárničky z kvalitného dreveného laminátu v dekore duba s profilovanými dvierkami. Skrinka má rozmer 40 cm x 30 cm x 17 cm, je vybavená zámkom a vnútri pevnou priehradkou rozdelená na dve rovnako veľké časti. Na dvierkach lekárničky je umiestnený biely kríž na zelenom poli.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička LUX dub pre 10 osôb
70 € 60,80 €

Lekárnička radu LUX pre 10 osôb je určená pre firmy a prevádzkarne do 10 osôb. Jej doménou je reprezentatívny vzhľad, je vyrobená z kvalitnej drevotriesky v bielom dekore, dvierka sú perforované.

ŠTĚPAŘ Nástenná lekárnička LUX dub pre 20 osôb
82 € 67,71 €

Lekárnička rady LUX pre 20 osôb je určená pre firmy a prevádzkarne do 20 osôb. Jej doménou je reprezentatívny vzhľad, je vyrobená z kvalitnej drevotriesky v bielom dekore, dvierka sú perforovaná. Vnútro lekárničky je rozdelený prepážkou na dve symetrické časti,