Tatonka First Aid Basic Waterproof
34,58 € 27,70 €

Základná vybavená lekárnička First Aid Basic Waterproof v obale, ktorý uchováva obsah v čistote i s inštrukciami pre záchranu. Obal lekárničky je z nepremokavého materiálu, takže je ideálny mať ho po ruke pri schádzaní riek alebo iných vodných športov.

Lifesystems Adventurer First Aid Kit
26,88 € 22,90 €

Lifesystems Adventurer First Aid Kit je vybavená lékárnička pro outdoorové aktivity. Obsahuje 29 součástí k řešení nejčastějších úrazů. Balení je velmi kompaktní a přehledné díky systému Quick Find System.

Lifesystems Trek First Aid Kit
19,19 € 16,90 €

Lifesystems Trek First Aid Kit je vybavená lékárnička pro každodenní outdoorové aktivity. Obsahuje 23 součástí k základní první pomoci. Kompaktní balení je ideální pro turisty a cyklisty.

Lifesystems Light & Dry Micro First Aid Kit
19,19 € 17,90 €

Lifesystems Light & Dry Micro First Aid Kit je malá vodotesná lekárnička vhodná na ošetrenie bežných zranenia. Malý základný set prvej pomoci, ktorý je vhodný na trekking a krátke výlety. (32 položiek).

Lifesystems Light & Dry Pro First Aid Kit
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lifesystems Light & Dry Pro First Aid Kit je malá vodotěsná lékárnička vhodná k ošetření běžných zranění. Malý základní set první pomoci, který je vhodný na trekking a krátké výlety. (42 položek).

Lifesystems Pocket First Aid Kit
16,12 € 15 €

Lifesystems Pocket First Aid Kit je vybavená lékárnička pro každodenní použití. Obsahuje 18 součástí k ošetření drobných zranění. Kompaktní balení je ideální k stálému nošení.

Lifesystems Light & Dry Nano First Aid Kit-28%
15,35 € 10,90 €

Akcia

Lifesystems Light & Dry Nano First Aid Kit je malá vodotěsná lékárnička vhodná k ošetření běžných zranění. Malý základní set první pomoci, který je vhodný na trekking a krátké výlety. (16 položek)

Lifesystems Mountain First Aid Kit
45,77 € 41,90 €
+ doprava zadarmo

Lifesystem Mountain First Aid Kit je veľmi dobre vybavená lekárnička pre vysokohorské túry. Obsahuje 52 súčastí a pomôže Vám vysporiadať sa s celou radou zranení. Balenie je veľmi kompaktné a prehľadné vďaka systému Quick Find System.

Lifesystems Explorer First Aid Kit
33,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Lekárnička Lifesystems Explorer First Aid Kit je vybavená pre každodenné použitie, obsahuje 36 súčastí a pomôže Vám vysporiadať sa s celým radom zranení. Balenie je veľmi kompaktné a prehľadné vďaka systému Quick Find System.

Lifesystems TravellTraveller First Aid Kiter First Aid Kit
34,58 € 32,80 €

Lifesystems Traveller First Aid Kit je lekárnička, ktorá umožní poradiť si s bežnými zraneniami aj s niektorými vážnejšími. Lekáreň je určená predovšetkým pre nezávislých cestovateľov (39 položiek).

Lifesystems Waterproof First Aid Kit
35,73 € 31,90 €

Lifesystems Waterproof First Aid Kit je lekárnička určená na ošetrenie zranení typických pre vodné športy. Vďaka Quick Find System je veľmi kompaktný a zaberá málo miesta. (32 položiek).

Lifesystems Camping First Aid Kit
34,58 € 30,70 €

Lifesystem Camping First Aid Kit je veľmi dobre vybavená lekárnička pre kempovanie. Obsahuje 40 súčastí a pomôže Vám vysporiadať sa s celou radou zranení. Balenie je veľmi kompaktné a prehľadné vďaka systému Quick Find System.

Nobilis Tilia Extrakt z grepových jadier 20ml
14,40 €

Extrakt z grepových jadier má vysoký obsah bioflavonoidov. Tieto účinné zložky môžu prispieť k mikrobiálnej rovnováhe telesných orgánov a tkanív. Cesta k zdraviu vedie prírodou. Použitie: Nakvapkajte 10 kvapiek do cca 200 ml vody, premiešajte a vypite. Užívajte 3 krát denne. Mňamka pre zdravie.

Nobilis Tilia Eukalyptový balzam 50 ml
8,55 €

Základem bio eukalyptový balzámu Nobilis Tilia je bambucké máslo a sezamový olej. Balzám se výborně vstřebává do pokožky a hydratuje. Eukalyptový balzám obsahuje éterické oleje, které se tradičně používají v aromaterapii pro své antimikrobiální vlastnosti a vliv na kvalitu vzduchu.

Nobilis Tilia Inhalačná tyčinka proti nádche
4,30 €

Inhalačná tyčinka proti nádche značky Nobilis Tilia efektívne uvoľňuje dutiny a dýchacie cesty, napomáha rozpúšťaniu hlienu a vykašliavaniu. Má protivírusové a antibakteriálne účinky, je vhodná pri akútnych infekciách aj ako prevencia. Celkovo posilňuje a zlepšuje obranyschopnosť organizmu.

Nobilis Tilia Domáca lekárnička 5x10 ml
26,50 €

Špeciálne vybraná sada piatich éterických olejov Nobilis Tilia v 10ml balení pre domácu prvú pomoc s podrobným návodom. Vlastnosti a použitie jednotlivých olejov sú podrobne popísané v priloženom letáku, oleje sú dodávané v škatuľke. Sadu je možné využiť aj ako darček.

Nobilis Tilia Kapucínka tinktúra 50 ml
6,40 €

Tinktúra z kapucínky značky Nobilis Tilia je skvelou prevenciou v období viróz, pretože významne posilňuje imunitu. Je podporným prostriedkom pre posilnenie odolnosti celého organizmu proti zápalom najmä dýchacieho a močového systému.

Nobilis Tilia Nosový gél Forte 15ml
7 €

Nosní gel Forte obsahuje vysoké procento rostlinných olejů, které ošetřují a chrání vysušenou pokožku v okolí nosu. D-Panthenol a rostlinný glycerin hydratují pokožku a zmírňují podráždění.