Xiaomi Yeelight Remote Control
13,60 €

Diaľkové ovládanie k inteligentným LED svietidlám Xiaomi. Xiaomi Yeelight Remote Control slúži na ovládanie všetkých lámp, stropných svietidiel a Smart LED. So svietidlami komunikuje na báze Bluetooth.


Philips HUE Buratto 50462/31/P7 s diaľkovým ovládačom-60%
157,99 €

62,55 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Dvojité bodové LED svietidlo v bielom prevedení je súčasťou systému Philips Hue a svieti bielou farbou, ktorú môžete ľubovoľne nastavovať od hrejivo teplej po ľadovo studenú, a to pomocou diaľkového ovládača. Tok možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku a inštalovať ho môžete na strop i stenu.


Philips HUE Buckram
58,62 €
56,30 €
+ doprava zadarmo

Jednoduché bodové LED svietidlo patrí do rozsiahleho systému Philips Hue. Svieti bielou farbou a tok svetla možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku. S voliteľným príslušenstvom v podobe diaľkového ovládača alebo mostíka Hue môžete nastavovať intenzitu a teplotu svetla, a to aj v prípade, že nie ste práve doma.


Philips HUE Buckram 50474 s diaľkovým ovládačom
204,48 €
202 €
+ doprava zadarmo

Štvorcové bodové svietidlo s LED žiarovkami s päticou GU10 spadá do rozsiahleho systému Philips Hue. Svieti bielou farbou a tok svetla možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku. S príslušenstvom v podobe diaľkového ovládača alebo mostíka Hue môžete nastavovať intenzitu a teplotu svetla, a to aj v prípade, že nie ste práve doma.


Philips HUE Buratto 50463/31/P7 s diaľkovým ovládačom
192,05 €
188,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Trojité bodové LED svietidlo v jednoduchom dizajne je súčasťou systému Philips Hue a svieti bielou farbou, ktorú môžete ľubovoľne nastavovať od hrejivo teplej po ľadovo studenú, a to pomocou diaľkového ovládača. Tok možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku a inštalovať ho môžete na strop i stenu.


Philips HUE Buckram 50472 s diaľkovým ovládačom
133,76 €

120 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Dvojité bodové svietidlo s LED žiarovkou spadá do rozsiahleho systému Philips Hue. Svieti bielou farbou a tok svetla možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku. S príslušenstvom v podobe diaľkového ovládača alebo mostíka Hue môžete nastavovať intenzitu a teplotu svetla, a to aj v prípade, že nie ste práve doma.


Philips HUE Buckram s diaľkovým ovládačom
78,68 €
77,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduché bodové LED svietidlo patrí do rozsiahleho systému Philips Hue. Svieti bielou farbou, ktorú môžete ľubovoľne nastavovať od hrejivo teplej po ľadovo studenú, a to pomocou diaľkového ovládača. Tok možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku a inštalovať ho môžete na strop i stenu.


Philips HUE Buratto 50461/31/P7 s diaľkovým ovládačom-54%
82,32 €

37,29 €

Akcia

Biele bodové LED svietidlo systému Philips Hue svieti bielou farbou, ktorú môžete ľubovoľne nastavovať od hrejivo teplej po ľadovo studenú, a to pomocou diaľkového ovládača. Tok možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku a inštalovať ho môžete na strop i stenu.


Philips HUE Buratto 50464/31/P7 s diaľkovým ovládačom
233,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bodové LED svietidlo v jednoduchom dizajne so 4 spotmi je súčasťou systému Philips Hue a svieti bielou farbou, ktorú môžete ľubovoľne nastavovať od hrejivo teplej po ľadovo studenú, a to pomocou diaľkového ovládača. Tok možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku a inštalovať ho môžete na strop i stenu.


Xiaomi Mi LED Ceiling Light
97 €
+ doprava zadarmo

Inteligentná lampa s nastaviteľným jasom a farbou svetla. Xiaomi Mi LED Ceiling Light vám umožní vybrať si svetlo ideálne na relaxáciu, romantický večer aj vysoký pracovný výkon. Ovláda sa telefónom, možno ho spárovať s inteligentným náramkom, má dlhú životnosť a umožňuje tvorbu rôznych režimov osvetlenia.