Philips Hue Go LED White and Color Ambiance lampička 76020/31/P7 biela
81,40 € 79,90 €
+ doprava zadarmo

LED svietidlo Philips Hue Go 76020/31/P7 v bielej farbe si so sebou môžete vziať kamkoľvek, je totiž skladné a ľahko sa prenáša. Nastavte si intenzitu, jas a farbu svetla podľa svojej nálady, synchronizujte ho s filmom či hudbou a ovládajte hlasom alebo pomocou telefónu.

Philips HUE Buratto 50464/31/P7 s diaľkovým ovládačom
246 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bodové LED svietidlo v jednoduchom dizajne so 4 spotmi je súčasťou systému Philips Hue a svieti bielou farbou, ktorú môžete ľubovoľne nastavovať od hrejivo teplej po ľadovo studenú, a to pomocou diaľkového ovládača. Tok možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku a inštalovať ho môžete na strop i stenu.

Philips HUE Buckram 50474 s diaľkovým ovládačom
213,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Štvorcové bodové svietidlo s LED žiarovkami s päticou GU10 spadá do rozsiahleho systému Philips Hue. Svieti bielou farbou a tok svetla možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku. S príslušenstvom v podobe diaľkového ovládača alebo mostíka Hue môžete nastavovať intenzitu a teplotu svetla, a to aj v prípade, že nie ste práve doma.

Philips HUE Buckram
58,62 € 56,37 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Jednoduché bodové LED svietidlo patrí do rozsiahleho systému Philips Hue. Svieti bielou farbou a tok svetla možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku. S voliteľným príslušenstvom v podobe diaľkového ovládača alebo mostíka Hue môžete nastavovať intenzitu a teplotu svetla, a to aj v prípade, že nie ste práve doma.

Philips HUE Buckram s diaľkovým ovládačom
108,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduché bodové LED svietidlo patrí do rozsiahleho systému Philips Hue. Svieti bielou farbou, ktorú môžete ľubovoľne nastavovať od hrejivo teplej po ľadovo studenú, a to pomocou diaľkového ovládača. Tok možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku a inštalovať ho môžete na strop i stenu.

Philips HUE Buratto 50461/31/P7 s diaľkovým ovládačom
82,90 €
+ doprava zadarmo

Biele bodové LED svietidlo systému Philips Hue svieti bielou farbou, ktorú môžete ľubovoľne nastavovať od hrejivo teplej po ľadovo studenú, a to pomocou diaľkového ovládača. Tok možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku a inštalovať ho môžete na strop i stenu.

Philips HUE Buckram 50472 s diaľkovým ovládačom
157,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Dvojité bodové svietidlo s LED žiarovkou spadá do rozsiahleho systému Philips Hue. Svieti bielou farbou a tok svetla možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku. S príslušenstvom v podobe diaľkového ovládača alebo mostíka Hue môžete nastavovať intenzitu a teplotu svetla, a to aj v prípade, že nie ste práve doma.

Philips HUE Buratto 50462/31/P7 s diaľkovým ovládačom-19%
157,99 € 127,44 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Dvojité bodové LED svietidlo v bielom prevedení je súčasťou systému Philips Hue a svieti bielou farbou, ktorú môžete ľubovoľne nastavovať od hrejivo teplej po ľadovo studenú, a to pomocou diaľkového ovládača. Tok možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku a inštalovať ho môžete na strop i stenu.

Philips HUE Buckram 50473 s diaľkovým ovládačom
173,06 € 158,77 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Trojité bodové svietidlo s LED žiarovkou spadá do rozsiahleho systému Philips Hue. Svieti bielou farbou a tok svetla možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku. S príslušenstvom v podobe diaľkového ovládača alebo mostíka Hue môžete nastavovať intenzitu a teplotu svetla, a to aj v prípade, že nie ste práve doma.

Xiaomi Mi LED SMART stropní svítidlo
116,80 €
+ doprava zadarmo

Inteligentná lampa s nastaviteľným jasom a farbou svetla. Xiaomi Mi LED Ceiling Light vám umožní vybrať si svetlo ideálne na relaxáciu, romantický večer aj vysoký pracovný výkon. Ovláda sa telefónom, možno ho spárovať s inteligentným náramkom, má dlhú životnosť a umožňuje tvorbu rôznych režimov osvetlenia.

Xiaomi Yeelight LED SMART stropné svietidlo Galaxy 480 (hviezdičky)
137,49 € 75,01 €
+ doprava zadarmo

Chytré svietidlo od značky Yeelight je kompatibilné s domácimi asistentmi Google Home a Amazon Alexa. Vďaka akrylovému krytu dovnútra nepreniká prach ani hmyz, a je preto vhodné aj na použitie v kuchyni. Možno ho pripojiť na WiFi či Bluetooth a ovládať ho pomocou mobilnej aplikácie.

Xiaomi Remote Control

Xiaomi Remote Control

Hodnotenie: 5
13,60 €

Diaľkové ovládanie k inteligentným LED svietidlám Xiaomi. Xiaomi Yeelight Remote Control slúži na ovládanie všetkých lámp, stropných svietidiel a Smart LED. So svietidlami komunikuje na báze Bluetooth.