Xiaomi Mi LED SMART stropní svítidlo
96,57 € 89,50 €

Inteligentná lampa s nastaviteľným jasom a farbou svetla. Xiaomi Mi LED Ceiling Light vám umožní vybrať si svetlo ideálne na relaxáciu, romantický večer aj vysoký pracovný výkon. Ovláda sa telefónom, možno ho spárovať s inteligentným náramkom, má dlhú životnosť a umožňuje tvorbu rôznych režimov osvetlenia.

Immax LED stolná lampička COBRA s bezdrôtovým nabíjaním Qi-black
46,90 € 43,90 €

Posledný kus za túto cenu!

LED stolná lampička od značky Immax s integrovaným bezdrôtovým nabíjaním, ktoré sa vyrovná klasickej nabíjačke. LED displej obsahuje funkciu času, dátumu, budíka a kalendára. Lampičku môžete polohovať pomocou flexibilného ramena.

Immax LED stropné svietidlo SKY-62 CCT 60x13 cm, 100W, stmievateľné
74,30 € 72 €

Stropné LED svetlo od značky Immax poskytuje dostatok svetla, vďaka ktorému sa hodí do obývacích izieb, spální alebo pracovní. Pomocou diaľkového ovládania ľahko nastavíte niekoľko úrovní farieb alebo zmeníte jas. Svietidlo má nízku spotrebu energie.

LEDVANCE SMART ZB UNDERCABINET TW50cm predĺženie
30 €

Tenké podlinkové svietidlo s technológiou ZigBee. LEDVANCE SMART ZB UNDERCABINET TW50cm predĺženie môžete ovládať systémom chytrej domácnosti (brána a aplikácie) alebo SMART + Switch. Nastaviteľná teplota chromatickosti cez Tunable White. Veľmi tenká konštrukcia a rovnomerné rozloženie svetla. Jednoduchá montáž na väčšinu povrchov.

Philips Hue Go LED White and Color Ambiance lampička 76020/31/P7 biela
89,90 €

LED svietidlo Philips Hue Go 76020/31/P7 v bielej farbe si so sebou môžete vziať kamkoľvek, je totiž skladné a ľahko sa prenáša. Nastavte si intenzitu, jas a farbu svetla podľa svojej nálady, synchronizujte ho s filmom či hudbou a ovládajte hlasom alebo pomocou telefónu.

Yeelight LED Ceiling Light
115,90 €

Posledný kus za túto cenu!

LED Ceiling Light značky Yeelight je chytré nástenné či stropné svietidlo, ktoré ponúka pohodlné ovládanie pomocou diaľkového ovládača alebo mobilnej aplikácie. Možno ho ľahko pripojiť k domácej sieti cez wifi či bluetooth. Svietidlo má ochranu proti prachu IP60 a jeho životnosť je 25 000 hodín.

LEDVANCE SMART ZB UNDERCABINET TW30cm predĺženie
26,40 €

Tenké podlinkové svietidlo s technológiou ZigBee. LEDVANCE SMART ZB UNDERCABINET TW30cm predĺženie môžete ovládať systémom chytrej domácnosti (brána a aplikácie) alebo SMART + Switch. Nastaviteľná teplota chromatickosti cez Tunable White. Veľmi tenká konštrukcia a rovnomerné rozloženie svetla. Jednoduchá montáž na väčšinu povrchov.

LEDVANCE SMART ZB UNDERCABINET TW 30cm
48,10 €

Tenké podlinkové svietidlo s technológiou ZigBee. LEDVANCE SMART ZB UNDERCABINET TW 30cm môžete ovládať systémom chytrej domácnosti (brána a aplikácie) alebo SMART + Switch. Nastaviteľná teplota chromatickosti cez Tunable White. Veľmi tenká konštrukcia a rovnomerné rozloženie svetla. Jednoduchá montáž na väčšinu povrchov.

Philips HUE Buckram 50472 s diaľkovým ovládačom-16%
133,76 € 111,10 €

Výpredaj

Dvojité bodové svietidlo s LED žiarovkou spadá do rozsiahleho systému Philips Hue. Svieti bielou farbou a tok svetla možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku. S príslušenstvom v podobe diaľkového ovládača alebo mostíka Hue môžete nastavovať intenzitu a teplotu svetla, a to aj v prípade, že nie ste práve doma.

Philips HUE Buckram-27%
58,62 € 42,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduché bodové LED svietidlo patrí do rozsiahleho systému Philips Hue. Svieti bielou farbou a tok svetla možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku. S voliteľným príslušenstvom v podobe diaľkového ovládača alebo mostíka Hue môžete nastavovať intenzitu a teplotu svetla, a to aj v prípade, že nie ste práve doma.

Philips HUE Buckram 50473 s diaľkovým ovládačom
178,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Trojité bodové svietidlo s LED žiarovkou spadá do rozsiahleho systému Philips Hue. Svieti bielou farbou a tok svetla možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku. S príslušenstvom v podobe diaľkového ovládača alebo mostíka Hue môžete nastavovať intenzitu a teplotu svetla, a to aj v prípade, že nie ste práve doma.

LEDVANCE SMART TIBEA-C 500MM E27
52,40 €

Interiérové svietidlo v retro dizajne s objímkou E27. LEDVANCE SMART TIBEA-C 500M E27 je k dispozícii ako stropné, závesné a mini prevedenie. Jednoduchá inštalácia a používanie Vhodné pre žiarovky s päticou E27 a možno kombinovať so svetelnými zdrojmi v štýle TIBEA.

LEDVANCE SMART ZB UNDERCABINET TW 50 cm
55,70 €

Tenké podlinkové svietidlo s technológiou ZigBee. LEDVANCE SMART ZB UNDERCABINET TW 50 cm môžete ovládať systémom chytrej domácnosti (brána a aplikácie) alebo SMART + Switch. Nastaviteľná teplota chromatickosti cez Tunable White. Veľmi tenká konštrukcia a rovnomerné rozloženie svetla. Jednoduchá montáž na väčšinu povrchov.

Philips HUE Buckram s diaľkovým ovládačom
87,70 €

Jednoduché bodové LED svietidlo patrí do rozsiahleho systému Philips Hue. Svieti bielou farbou, ktorú môžete ľubovoľne nastavovať od hrejivo teplej po ľadovo studenú, a to pomocou diaľkového ovládača. Tok možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku a inštalovať ho môžete na strop i stenu.

Philips HUE Buratto 50461/31/P7 s diaľkovým ovládačom
82 €

Výpredaj

Biele bodové LED svietidlo systému Philips Hue svieti bielou farbou, ktorú môžete ľubovoľne nastavovať od hrejivo teplej po ľadovo studenú, a to pomocou diaľkového ovládača. Tok možno ľahko nastavovať vďaka flexibilnému otočnému a ohybnému držiaku a inštalovať ho môžete na strop i stenu.

Xiaomi Yeelight LED Ceiling Light 480 (white)
149 €

Krásne doplní váš interiér a rozmazná si vás svojimi šikovnými funkciami – stropné a nástenné svietidlo Yeelight LED Ceiling Light 480 (white) má nastaviteľnú teplotu farby svetla od 2700 do 6000 K, životnosť 25000 hodín a prachotesné prevedení. Možno ho ovládať hlasom vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant.

Xiaomi Remote Control

Xiaomi Remote Control

Hodnotenie: 5
13,54 € 9,30 €

Diaľkové ovládanie k inteligentným LED svietidlám Xiaomi. Xiaomi Yeelight Remote Control slúži na ovládanie všetkých lámp, stropných svietidiel a Smart LED. So svietidlami komunikuje na báze Bluetooth.

Xiaomi Yeelight Staria Bedside Lamp Pro
89,20 €

Chcete zmeniť intenzitu svetla? Potom stačí povedať, modernej smart lampe Yeelight Staria Bedside Lamp Pro, ktorá poslúchne vaše hlasové príkazy vďaka kompatibilite s Google Assistant a Amazon Alexa. Teplotu farby svetla je možné nastaviť od 2700 do 6500 K, nechýba funkcia bezdrôtového nabíjania mobilov a praktický časovač.