Počet nájdených produktov: 485

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Rotho Kompostový kyblík s karbonovým filtrom 8 l
9,35 €

7,47 €

Zelený kýblik pre biologický odpad má kapacitu 8 l a je opatrený karbónovým filtrom s aktívnym uhlím, ktorý eliminuje zápach. Vďaka ergonomickému držadlu sa ľahko prenáša.


Gimi Stojan na odpadkové vrecia Nature Plus 2
18,49 €
17,90 €

Skladací stojan na dve odpadkové vrecia je vhodný pre prehľadné triedenie odpadu. Dá sa ľahko zložiť, teda je skladný a zaberie minimum miesta. Kôš je vhodný pre umiestnenie vnútri aj vonku.


Westside Odpadkový kôš s popolníkom 25l - nerez
33,49 €

25,99 €

Odpadkový kôš s popolníkom je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, takže nezanecháva stopy na podlahe. Je vhodný pre umiestnenie v interiéri, ale aj vonku vzhľadom k popolníku v hornej časti koša. Objem koša je 25 l.


CURVER Odpadkový kôš Curver Decobin 20l pedál
48,90 €

Plastový odpadkový kôš Deco Bin 20l je vďaka použitým materiálom vhodný do priestorov so zvýšenou vlhkosťou. Otváranie je riešené pomocou nožného pedálu.


Orion Odpadkový kôš Duo DUST 20 l
27,34 €

Dva samostatné koše spája plastová obruč. Objem jedného koša je 10 l. Ľahké triedenie odpadu. Odpadkový kôš DUO na triedenie odpadu s otváraním pomocou klipu na veku.


Helpmation Bezdotykový kôš OVAL (40 litrov),GYT 40-1
96 €

79,90 €

Bezdotykový odpadkový kôš od značky Helpmation rady OVAL má infračervený senzor, ktorý ponúka hygienickú prácu s odpadom. Koše Helpmation sa vyznačujú kvalitným spracovaním, úspornou prevádzkou a tichým systémom otvárania a zatvárania veka. Objem koša je 40 l.


Kela Kôš kozmetický Per 3 l
20,32 €

Posledný kus za túto cenu!

Malý kôš je vhodný do kúpeľne pre vyhodenie všetkých kozmetických potrieb. Je vyrobený z kovu a opatrený pogumovaným povrchom, ktorý mu dáva luxusný matný vzhľad. Samozrejmosťou je spoľahlivý pedálový mechanizmus.


Brabantia Pedálový kôš newIcon 30 l lesklá oceľ
78,31 €
74,39 €

Dizajnový kôš s odolným nášľapným mechanizmom otvárania pristane najmä kuchyni. Kôš obsahuje vyberateľnú vnútornú nádobu a veko sa takmer nečujne zatvára. Jeho kvalitu a perfektné spracovanie dokazuje záruka 10 rokov.


Kis Kôš Chic Bin 10 l Home
18,46 €

12,91 €

Pedálový kôš Chic Bin je svojím objemom a dizajnom vhodný najmä do kúpeľne. Vo vnútri má vyberateľnú nádobu, je opatrený rámčekom pre pevné uchytenie odpadkového vreca a protišmykovými nožičkami.


Rotho Odpadkový kôš Twist 25 l
10,31 €

8,10 €

Odpadkové koše Twist majú rôzne farebné veká, ktoré sú šikovné pre odlíšenie košov pri triedení odpadu. Veko koša možno otvoriť dvoma spôsobmi, buď stlačením veka, alebo otvorením do maximálnej polohy.


Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l
36,95 €

17,90 €

Stohovateľné koše v sade sú farebne rozlíšené, takže sa skvele hodia ** k triedeniu plastov, papiera a skla. Koše sú vyrobené z pevného plastu a každý má objem **50 litrov, takže sa hodí predovšetkým k domu.


Rotho Odpadkový kôš Paso 40 l
36,93 €

29,54 €

Šikovný odpadkový kôš s objemom 40 litrov užijete predovšetkým v kuchyni, kde si obľúbite možnosť otvoriť kôš pedálom zo všetkých troch strán. Pre odpadkové vrece má kôš držiak, ktorý zabezpečí, že bude držať na svojom mieste.


Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 45 l, obdĺžnikový
99,97 €
+ doprava zadarmo

Obdĺžnikový odpadkový kôš v atraktívnom dizajne je vhodný do veľkých domácností, kde vďaka svojmu objemu 45 litrov pojme veľké množstvo neporiadku. Disponuje patentovaným systémom pre rýchle otváranie a ľahké tiché zatváranie. Vnútro koša je vybavené vreckom na odpadkové vrecia.


Helpmation Bezdotykový kôš 30 l (GYT 30-1)
99 €

75,90 €

Kôš Helpmation s bezdotykovým senzorom ponúka najmodernejšiu technológiu, ktorá Vám pomôže znížiť výskyt baktérií vo Vašej domácnosti alebo kancelárii. Celý proces vysypania odpadkov tak bude úplne hygienický. Nerezovo – čierne prevedenie sa bude hodiť kamkoľvek.


Spirella Odpadkový kôš SYDNEY 3 l
17,18 €

14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kôš na odpadky v modernom dizajne je vhodný pre umiestnenie do kúpeľne či na toaletu. Vďaka pohodlnému nášlapnému otváraniu nemusíte na kôš siahať a jeho používanie je tak maximálne hygienické. Kôš má objem 3 l.


Simplehuman Odpadkový kôš Slim 50 l
155,57 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľký nerezový odpadkový kôš s otvoreným odnímateľným vekom je špeciálne navrhnutý pre úzke priestory. Kôš je vhodný aj pre komerčné využitie – do kaviarní, hotelov alebo reštaurácií. Jeho objem je 50 litrov, takže pojme veľké množstvo odpadu. Vďaka postranným úchopom sa s ním ľahko manipuluje. Záruka 10 rokov.


Kela Odpadkový kôš Davino 6 l
42,15 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi vkusný obdĺžnikový kôš je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá v prostredí kúpeľne vydrží. Je vybavený tichým samozatváracím systémom, takže ho môžete použiť aj v ten najtichší okamih hlbokej noci.


Rotho Odpadkový kôš Twist 25 l, silver
18,71 €

9,40 €

Metalický kôš na odpadky má objem 25 l a hojdacie veko. Klasické a neutrálne prevedenie zapadne do každého interiéru a uplatnenie nájde aj vo vašej domácnosti.


Kela Kozmetický kôš Ano 1,5 l
21,06 €

Malý kôš je vhodný pre umiestnenie na skrinke v kúpeľni, kde bude neustále pri ruke pre odhodenie vatových tampónov alebo tyčiniek. Elegantný nerezový košík tak bude ideálny parťák pri líčení.


CURVER Odpadkový kôš Curver Decobin pedal 40l
58 €
57 €

Plastový odpadkový kôš Deco Bin 40l má moderný dizajn a je vhodný do kuchyne, kúpeľne či kancelárie. Kôš je s metalickou fóliou a otvára sa pomocou nožného pedálu.


Meliconi Odpadkový kôš de-luxe metal 60l
95 €

49 €

Odpadkový kôš Soft-Touch od značky Meliconi má objem 60 litrov. Otvára sa ticho dotykom veka, odpadkové vrece sa nezhrňuje vďaka praktickej lište pre zachytenie a ľahko sa vynáša vybratím základne.


Heidrun Odpadkový kôš 35 l, čierny
11,16 €

7,43 €

Čierny odpadkový kôš s farebným pruhom možno použiť na triedenie odpadu, svoje využitie však nájde v akejkoľvek domácnosti. Má dvojstupňové otváranie veka, kedy možno použiť malé otvorenie pre drobný odpad a väčšie, aby veko zostalo čisté. Je vyrobený z pevného plastu a vďaka svojim menších rozmerom sa zmestí aj tam, kde je potrebné šetriť každý centimeter.


Simplehuman Pedálový odpadkový kôš pologuľatý 40 l
166,71 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kôš na odpadky s kapacitou 40 l je vhodný ako do väčšej domácnosti, tak do verejných priestorov ako sú čakárne či reštaurácie. Veko je ovládané pedálom, s tichosťou sa otvorí aj zatvorí. Vnútornú nádobu koša možno úplne vybrať či povytiahnuť, zostane v naklonenej polohe. Ľahšie tak vymeníte vrece s odpadkami.


Helpmation Bezdotykový kôš 50 l (DZT50-9)
147 €

107,40 €
+ doprava zadarmo

Ste zástancom najmodernejšej technológie? V tom prípade vám ponúkame skvelý bezdotykový kôš Helpmation s infračerveným senzorom, ktorý umožňuje veľmi jednoduchý spôsob, ako nakladať s odpadom. Koša sa nemusíte ani dotknúť a tým pádom zaručuje celkovú hygienu.


Simplehuman Odpadkový kôš na triedený odpad 29+29 l
218,69 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový odpadkový kôš značky Simplehuman je určený pre recykláciu odpadu doma či v kancelárii. Má oceľový pedál, tiché zatváranie veka a dve vyberateľné nádoby na odpad, každý s objemom 28 l. Povrch koša je odolný voči odtlačkom prstov a je veľmi jednoduchý na údržbu.


Previosa Bezdotykový kôš Stilo 30 l
71,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný guľatý kôš sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a kvalitným spracovaním. Jeho použitie je úplne automatické, stačí sa len priblížiť k senzoru koša a sám sa otvorí aj zatvorí. Ideálny do kuchyne!


Rotho Pedálový odpadkový kôš Duo Paso 50 l
89,94 €

48,37 €

Pedálový kôš na triedený odpad je vybavený dvojkrídlovým vekom a vnútri skrýva dve oddelené nádoby s objemom 2× 25 l. Strieborné metalické prevedenie sa bude hodiť aj do vašej domácnosti.


Helpmation Bezdotykový kôš Mini, 12 l
59 €

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation z radu Mini ponúka kapacitu 12 litrov a je vybavený infračerveným senzorom. Pri priložení ruky 25 cm nad senzor koša sa veko automaticky a veľmi ticho otvorí. Po vhodení odpadu sa potom veko opäť samo zavrie. Jeho nerezový povrch je opatrený ochranou proti odtlačkom prstov.


Helpmation Bezdotykový kôš OVAL 12 l (GYT 12-1)
69 €

58,30 €

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation radu OVAL so zabudovaným infračerveným senzorom, ktorý ponúka hygienické nakladanie s odpadom. Tento kôš je prevádzkovaný na batérie (2×1, 5 V) a je vyrobený z matnej nerez ocele s plastovými prvkami.


Simplehuman Bezdotykový kôš 45 l Rose Gold
231,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pologuľatý bezdotykový kôš v luxusnom medenom prevedení si obľúbite pre jeho tichosť, maximálnu funkčnosť a vysoko kvalitné prevedenie. Povrch koša je opatrený nano úpravou, ktorá ho chráni a udržiava čistý.


TORO Odpadkový kôš (270273)
129 €
+ doprava zadarmo

Odpadkový kôš na triedený odpad s dvomi vyberateľnými nádobami po 30 l a rozmeroch 30 × 29 × 64,8 cm. Každá nádoba je vybavená samostatným madlom a možno do nej vkladať sáčky na smeti. Tento pomocník vám pomôže efektívne triediť domový odpad. Vonkajší plášť je z brúseného nerezu a veko z tvrdeného čierneho plastu.


Previosa Bezdotykový koš Largo 42 l
75,60 €

Zautomatizujte svoju domácnosť a uľahčite si prácu v kuchyni bezdotykovým košom. Kôš sa sám otvorí aj zatvorí pri priblížení ruky k infračervenému senzoru a nemusíte tak nič odkladať z plných rúk.


Kis Kôš Dual Swing Bin Steel 10 l
7,59 €

Malý odpadkový kôš pojme 10 l neporiadku a vďaka svojim malým rozmerom sa skvele hodí do každej kúpeľne či toaletu. Je vyrobený z odolného plastu s imitáciou nerezovej ocele. Opatrený je výklopným vekom, ktoré je možné odňať a pohodlne tak vkladať odpadkové sáčky.


TimeLife Odpadkový kôš pedálový 3l
11,03 €

Odpadkový kôš s nášľapným mechanizmom otvárania je vhodný do všetkých miestností od kancelárie, cez kúpeľňu až po kuchyňu. Vďaka nerezovému materiálu, z ktorého je vyrobený, pôsobí veľmi elegantne.


Simplehuman Odpadkový kôš 10 l, otvorený
40,51 €
36,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Otvorený odpadkový kôš s objemom 10 litrov oceníte v kuchyni, kúpeľni a hodí sa aj do kancelárskych priestorov. Vďaka svojim malým rozmerom nájde uplatnenie všade, kam by sa väčšie koše nevošli. Hranatý pôdorys umožňuje postavenie do rohu miestnosti. Súčasťou je vyberateľná vnútorná nádoba.


HIMAXX Trendy 38L - Odpadkový kôš
111,99 €

61,90 €

Úžasný bezdotykový odpadkový kôš Trendy v lesklom dizajne z nerezovej ocele, ktorý má objem 38 litrov. Jeho automatické ovládanie vás úplne očarí – stačí sa priblížiť k oblasti jeho veka a kôš sa vďaka senzorom automaticky otvorí pre ľahké vhodení odpadkov. Pre váš úplne hygienický domov.


CURVER Odpadkový kôš Flipbin 25 l Leather
11,99 €

9,99 €

Klasický odpadkový kôš do izby Flipbin značky Curver v dizajne hnedej až koženej farbe. Kôš disponuje dvojfázovým otváraním veka pre drobnejší a väčšíí odpad, tak zostane veko čisté. Objem koša je 25 litrov.


Kis Systém na triedenie odpadu Basic, 2x 110 l
48,53 €

Eko-recyklačný systém na triedenie odpadu má podobu skrinky s dvierkami a je určený pre dve vrecia s objemom 2× 110 l. Každé z vriec má samostatné odklápacie veko.


CURVER Odpadkový kôš Flip Bin 25 l modrý
9 €

Odpadkový kôš Curver Flip Bin je univerzálnym pomocníkom do kuchyne, kúpeľne či do pracovne. Otvára sa jednoducho tlakom na horné veko koša. Je vyrobený z kvalitného pevného plastu, takže vydrží naozaj veľa.


Banquet 2dielna sada nášľapných košov 3+12L TWIZZ
27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojdielna sada nášľapných košov 3 + 12 litov značky BANQUET. Jednoduchý elegantný dizajn a praktické nášľapné prevedenie pre nenáročnú manipuláciu. Výška 12 litrového koša je 39,5cm a priemer 25cm.


Banquet 2dielna sada nášľapných košov 5+20L TWIZZ
41,90 €

Chcete mať odpadkové koše v kúpeľni aj na toalete zladené? Dvojdielna sada nášľapných košov 5 + 20 litov značky BANQUET je v tomto prípade ideálne.


Banquet Nerezový nášľapný kôš 12L Soliste New
23,90 €

Nerezový nášľapný kôš 12L Soliste New značky BANQUET o objeme 5tich litrov. Jednoduchý elegantný dizajn a praktické nášľapné prevedenie pre nenáročnú manipuláciu. Povrchová úprava mat, veko plast.


Banquet Odpadkový kôš 12 litrov TWIZZ
23,90 €

Nerezový nášľapný 12 litrový kôš značky BANQUET. Jednoduchý elegantný dizajn a praktické nášľapné prevedenie pre nenáročnú manipuláciu. Výška koša je 39,5cm a priemer 25cm.


Banquet Odpadkový kôš 20 litrovTWIZZ
30,99 €
29,30 €

Veľmi praktický 20 litrový pomocník do vašej kuchyne, chodby alebo kúpeľne. Povrchová úprava koša je lesklá a nerezová s plastovými doplnkami. Kôš sa vyznačuje jednoduchou manipuláciou.


Stefanplast Odpadkový kôš, 60 litrov
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Odpadkový kôš MULTIPAT sa samozatváracím poklopom. Vhodný pre vrecká o objeme cca 65 l. Vyrobené z prvotriedneho odolného plastu. Kôš je veľmi vhodný na triedený odpad.


Blaumann Kôš odpadkový 12 l, nerez
25,19 €

Elegantný odpadkový kôš z nerezovej ocele disponuje praktickým nášľapným mechanizmom, vďaka čomu je jeho používanie veľmi hygienické. Vysoký je 39 cm a jeho objem je 12 l.


Blaumann Kôš odpadkový 20 l, nerez
33,89 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový odpadkový kôš v jednoduchom modernom dizajne disponuje praktickým nášľapným mechanizmom, vďaka čomu je jeho používanie veľmi hygienické. Súčasťou je plastová vyberateľná nádoba s rukoväťou o objeme 20 l.


Brabantia Bo pedálový kôš 11 + 23 l - bezodtlačková oceľ
175,38 €

166,09 €
+ doprava zadarmo

Odpadkový kôšbezodtlačkovou úpravou a 2 komorami sa pýši celkovým objemom 34 l a je vhodný pre triedenie odpadu. Má tiché veko a nekĺzavé dno, vďaka ktorému sa nepoškriabe podlaha. Brabantia Bo pedálový kôš 11 + 23 l – bezodtlačková oceľ sa stane dizajnovým prvkom vášho bytu alebo kacelárie.