Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Odpadkové koše

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 45 l, biely Prosperplast Sada 4 odpadkových košov SORTIBOX biela 392x293x325 s bielym vekom a nálepkami
Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 45 l, biely

Odpadkový kôš s nášľapným pedálom pre jednoduché otvorenie disponuje tichým mechanizmompomalým zatváraním. Simplehuman kôš je vybavený praktický, vreckom, do ktorej môžete vložiť sáčky na odpadky. Praktický a odolný.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 4,5 l, biely Prosperplast Sada 4 odpadkových košov SORTIBOX biela 392x293x325 s bielym vekom a nálepkami
Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 4,5 l, biely

Pedálový kôš na odpadky v klasickom kruhovom tvare od značky Simplehuman sa bude vynímať v každom interiéri. Špeciálna povrchová úprava zaisťuje ochranu proti odtlačkom prstov a baktériám. Kôš je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele vrátane pedálu, ktorý vydrží až 150 tisíc našliapnutie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Westside Odpadkový kôš s popolníkom 25l - nerez Westside Odpadkový kôš s popolníkom 25l - nerez
Westside Odpadkový kôš s popolníkom 25l - nerez

Odpadkový kôš s popolníkom je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, takže nezanecháva stopy na podlahe. Je vhodný pre umiestnenie v interiéri, ale aj vonku vzhľadom k popolníku v hornej časti koša. Objem koša je 25 l.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Kis Kôš Chic Bin 50 l Westside Odpadkový kôš s popolníkom 25l - nerez
Kis Kôš Chic Bin 50 l

Veľký odpadkový kôš s objemom 50 litrov si obľúbite nielen v kuchyni vďaka tesnenie veka, ktoré bráni úniku pachov či pogumovaným nožičkám, ktoré zaisťujú maximálnu stabilitu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rotho Odpadkový kôš Twist 50 l Westside Odpadkový kôš s popolníkom 25l - nerez
Rotho Odpadkový kôš Twist 50 l
MALL.sk Dni – Zľava 20 % na vybrané produkty do domácnosti značky Rotho s kódom 23MDW6SK102 (platí od 12. 6. do 18. 6. 2023 alebo do vypredania zásob)!

Veľký kôš s objemom 50 litrov z pevného plastu má dva spôsoby otvárania veka podľa veľkosti vyhazovaného odpadu. Veko je možné otvoriť stlačením nadol alebo zdvihnutím do maximálnej polohy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rotho Kôš na organické odpady Rotho 6 l Rotho Kôš na organické odpady Rotho 6 l
Rotho Kôš na organické odpady Rotho 6 l

Jednoduchý kôš na organický odpad s objemom 6 l v šedo – béžovej farbe od výrobcu Rotho bude skvelým pomocníkom u vás v kuchyni. Je vyrobený z recyklovateľného plastu, ktorý sa jednoducho čistí. Šetríte teda prírodu a navyše šetrí aj miesto, pretože ich jednoducho naskladáte na seba.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Rotho Kôš na organické odpady 6 l Rotho Kôš na organické odpady Rotho 6 l
Rotho Kôš na organické odpady 6 l

Kôš na organické odpady Roth s objemom 6 l sa stane praktickým pomocníkom vo vašej domácnosti. Kôš je vyrobený z recyklovateľného plastu, ktorý možno ľahko čistiť. Vďaka stohovatelnému prevedeniu možno koše rovnakého typu skladať na seba a ušetriť tak miesto. Veko napomáha udržať zápach vnútri koša.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l Rotho Kôš na organické odpady Rotho 6 l
Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l

Stohovateľné koše v sade sú farebne rozlíšené, takže sa skvele hodia ** k triedeniu plastov, papiera a skla. Koše sú vyrobené z pevného plastu a každý má objem **50 litrov, takže sa hodí predovšetkým k domu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
KETER Recyklačný kôš Moby Recycling System Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l čierna
KETER Recyklačný kôš Moby Recycling System

Nádoba na odpad Compact Store je moderná, ľahko použiteľná nádoba na odpad, ktorá je ideálna pre vonkajšie priestory domu. Je vyrobená z vysokokvalitného plastu a je odolná voči meniacim sa poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Skrinka pojme až tri vrecia s celkovým objemom 110 l. Veko sa otvára

môžete mať 05.12 - 07.12

Rotho Odpadkový kôš Twist 25 l Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l čierna
Rotho Odpadkový kôš Twist 25 l
MALL.sk Dni – Zľava 20 % na vybrané produkty do domácnosti značky Rotho s kódom 23MDW6SK102 (platí od 12. 6. do 18. 6. 2023 alebo do vypredania zásob)!

Odpadkové koše Twist majú rôzne farebné veká, ktoré sú šikovné pre odlíšenie košov pri triedení odpadu. Veko koša možno otvoriť dvoma spôsobmi, buď stlačením veka, alebo otvorením do maximálnej polohy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l čierna Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l čierna
Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l čierna

Sada troch odpadkových košov je vďaka farebne rozlíšeným veku ideálna na triedenie odpadu. Každý kôš má objem 50 litrov a ak sú prázdne, možno ich stohovať do seba a ušetria tak miesto.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL