Počet nájdených produktov: 479

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Rotho Kompostový kyblík s karbonovým filtrom 8 l
9,35 €

7,47 €
+ doprava zadarmo

Zelený kýblik pre biologický odpad má kapacitu 8 l a je opatrený karbónovým filtrom s aktívnym uhlím, ktorý eliminuje zápach. Vďaka ergonomickému držadlu sa ľahko prenáša.


Gimi Stojan na odpadkové vrecia Nature Plus 2
18,49 €
17,90 €
+ doprava zadarmo

Skladací stojan na dve odpadkové vrecia je vhodný pre prehľadné triedenie odpadu. Dá sa ľahko zložiť, teda je skladný a zaberie minimum miesta. Kôš je vhodný pre umiestnenie vnútri aj vonku.


Westside Odpadkový kôš s popolníkom 25l - nerez-37%
33,49 €

20,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Odpadkový kôš s popolníkom je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, takže nezanecháva stopy na podlahe. Je vhodný pre umiestnenie v interiéri, ale aj vonku vzhľadom k popolníku v hornej časti koša. Objem koša je 25 l.


Kela Kôš kozmetický Per 3 l
20,32 €
+ doprava zadarmo

Malý kôš je vhodný do kúpeľne pre vyhodenie všetkých kozmetických potrieb. Je vyrobený z kovu a opatrený pogumovaným povrchom, ktorý mu dáva luxusný matný vzhľad. Samozrejmosťou je spoľahlivý pedálový mechanizmus.


Brabantia Pedálový kôš newIcon 30 l lesklá oceľ
78,31 €
74,39 €
+ doprava zadarmo

Dizajnový kôš s odolným nášľapným mechanizmom otvárania pristane najmä kuchyni. Kôš obsahuje vyberateľnú vnútornú nádobu a veko sa takmer nečujne zatvára. Jeho kvalitu a perfektné spracovanie dokazuje záruka 10 rokov.


Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 45 l
185,27 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový kôš na odpadky so širokým nášľapným pedálom a patentovaným systémom pre rýchle otváranie a ľahké tiché zatváranie. Objem 45 litrov poslúži aj veľkým domácnostiam. Vďaka atraktívnemu dizajnu sa aj z odpadkového koša stane pekný interiérový doplnok. Záruka 10 rokov.


Rotho Odpadkový kôš Twist 25 l
10,31 €

8,10 €
+ doprava zadarmo

Odpadkové koše Twist majú rôzne farebné veká, ktoré sú šikovné pre odlíšenie košov pri triedení odpadu. Veko koša možno otvoriť dvoma spôsobmi, buď stlačením veka, alebo otvorením do maximálnej polohy.


Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l
36,95 €

17,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Stohovateľné koše v sade sú farebne rozlíšené, takže sa skvele hodia ** k triedeniu plastov, papiera a skla. Koše sú vyrobené z pevného plastu a každý má objem **50 litrov, takže sa hodí predovšetkým k domu.


Rotho Odpadkový kôš Paso 40 l
36,93 €

29,54 €
+ doprava zadarmo

Šikovný odpadkový kôš s objemom 40 litrov užijete predovšetkým v kuchyni, kde si obľúbite možnosť otvoriť kôš pedálom zo všetkých troch strán. Pre odpadkové vrece má kôš držiak, ktorý zabezpečí, že bude držať na svojom mieste.


Simplehuman Pedálový odpadkový kôš 45 l, obdĺžnikový
99,97 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Obdĺžnikový odpadkový kôš v atraktívnom dizajne je vhodný do veľkých domácností, kde vďaka svojmu objemu 45 litrov pojme veľké množstvo neporiadku. Disponuje patentovaným systémom pre rýchle otváranie a ľahké tiché zatváranie. Vnútro koša je vybavené vreckom na odpadkové vrecia.


Banquet Bezdotykový kôš Senzo 30 l
73,88 €

59,80 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový odpadkový kôš má vonkajší materiál z nerezu a vnútri je vybavený vyberateľnou plastovou nádobou pre pohodlné vyčistenie. Pracuje na fotoelektrickom princípe a je spoľahlivý a výkonný.


Banquet Bezdotykový kôš Senzo 25 l
81,27 €

67,80 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový kôš vám uľahčí manipuláciu s odpadkami hlavne v kuchyni. Stačí malý pohyb pred senzorom a sám sa otvorí. Je vybavený vnútornou vyberateľnou nádobou, takže sa bude aj ľahko čistiť.


Rotho Odpadkový kôš Twist 50 l
14,01 €

11,05 €
+ doprava zadarmo

Veľký kôš s objemom 50 litrov z pevného plastu má dva spôsoby otvárania veka podľa veľkosti vyhazovaného odpadu. Veko je možné otvoriť stlačením nadol alebo zdvihnutím do maximálnej polohy.


Kela Odpadkový kôš Davino 6 l
42,15 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi vkusný obdĺžnikový kôš je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá v prostredí kúpeľne vydrží. Je vybavený tichým samozatváracím systémom, takže ho môžete použiť aj v ten najtichší okamih hlbokej noci.


Rotho Odpadkový kôš Twist 25 l, silver
18,71 €

9,40 €
+ doprava zadarmo

Metalický kôš na odpadky má objem 25 l a hojdacie veko. Klasické a neutrálne prevedenie zapadne do každého interiéru a uplatnenie nájde aj vo vašej domácnosti.


CURVER Odpadkový kôš Curver Decobin pedal 40l
58 €
57 €
+ doprava zadarmo

Plastový odpadkový kôš Deco Bin 40l má moderný dizajn a je vhodný do kuchyne, kúpeľne či kancelárie. Kôš je s metalickou fóliou a otvára sa pomocou nožného pedálu.


Heidrun Odpadkový kôš 35 l, čierny
11,16 €

7,43 €
+ doprava zadarmo

Čierny odpadkový kôš s farebným pruhom možno použiť na triedenie odpadu, svoje využitie však nájde v akejkoľvek domácnosti. Má dvojstupňové otváranie veka, kedy možno použiť malé otvorenie pre drobný odpad a väčšie, aby veko zostalo čisté. Je vyrobený z pevného plastu a vďaka svojim menších rozmerom sa zmestí aj tam, kde je potrebné šetriť každý centimeter.


Simplehuman Pedálový odpadkový kôš pologuľatý 40 l
166,71 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kôš na odpadky s kapacitou 40 l je vhodný ako do väčšej domácnosti, tak do verejných priestorov ako sú čakárne či reštaurácie. Veko je ovládané pedálom, s tichosťou sa otvorí aj zatvorí. Vnútornú nádobu koša možno úplne vybrať či povytiahnuť, zostane v naklonenej polohe. Ľahšie tak vymeníte vrece s odpadkami.


Helpmation Bezdotykový kôš 50 l (DZT50-9)-26%
147 €

108 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ste zástancom najmodernejšej technológie? V tom prípade vám ponúkame skvelý bezdotykový kôš Helpmation s infračerveným senzorom, ktorý umožňuje veľmi jednoduchý spôsob, ako nakladať s odpadom. Koša sa nemusíte ani dotknúť a tým pádom zaručuje celkovú hygienu.


Heidrun Odpadkový kôš 60 l
18,62 €

13,03 €
+ doprava zadarmo

Praktický odpadkový kôš s objemom 60 l má dvojstupňové otváranie veka na malé otvorenie pre drobný odpad a väčšie, aby veko zostalo čisté. Je vyrobený z pevného plastu a svojím jednoduchým dizajnom sa hodí do kuchyne i pracovne.


Previosa Bezdotykový kôš Stilo 30 l
71,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný guľatý kôš sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a kvalitným spracovaním. Jeho použitie je úplne automatické, stačí sa len priblížiť k senzoru koša a sám sa otvorí aj zatvorí. Ideálny do kuchyne!


Rotho Pedálový odpadkový kôš Duo Paso 50 l-48%
89,94 €

45,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pedálový kôš na triedený odpad je vybavený dvojkrídlovým vekom a vnútri skrýva dve oddelené nádoby s objemom 2× 25 l. Strieborné metalické prevedenie sa bude hodiť aj do vašej domácnosti.


TORO Odpadkový kôš (270273)
119,99 €

109 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Odpadkový kôš na triedený odpad s dvomi vyberateľnými nádobami po 30 l a rozmeroch 30×29×64,8 cm. Každá nádoba je vybavená samostatným madlom a možno do nej vkladať sáčky na smeti. Tento pomocník vám pomôže efektívne triediť domový odpad. Vonkajší plášť je z brúseného nerezu a veko z tvrdeného čierneho plastu.


Kis Kôš Dual Swing Bin Steel 10 l
7,59 €
+ doprava zadarmo

Malý odpadkový kôš pojme 10 l neporiadku a vďaka svojim malým rozmerom sa skvele hodí do každej kúpeľne či toaletu. Je vyrobený z odolného plastu s imitáciou nerezovej ocele. Opatrený je výklopným vekom, ktoré je možné odňať a pohodlne tak vkladať odpadkové sáčky.


Rotho Pedálový odpadkový kôš Paso Spicy 40 l-50%
56,12 €

27,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Moderný kôš na odpadky je vďaka svojmu prevedeniu vhodný najmä do kuchyne. Má objem 40 litrov a je vyrobený z čierneho plastunerezovým mechanizmom. Otvára sa pohodlne pomocou pedálu, vďaka čomu je jeho používanie úplne hygienické.


TimeLife Odpadkový kôš pedálový 3l
11,03 €
+ doprava zadarmo

Odpadkový kôš s nášľapným mechanizmom otvárania je vhodný do všetkých miestností od kancelárie, cez kúpeľňu až po kuchyňu. Vďaka nerezovému materiálu, z ktorého je vyrobený, pôsobí veľmi elegantne.


Simplehuman Odpadkový kôš 10 l, otvorený
40,51 €
36,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Otvorený odpadkový kôš s objemom 10 litrov oceníte v kuchyni, kúpeľni a hodí sa aj do kancelárskych priestorov. Vďaka svojim malým rozmerom nájde uplatnenie všade, kam by sa väčšie koše nevošli. Hranatý pôdorys umožňuje postavenie do rohu miestnosti. Súčasťou je vyberateľná vnútorná nádoba.


Rotho Odpadkový kôš Twist 10 l
9,21 €

7,36 €
+ doprava zadarmo

Odpadkový kôš Twist má praktické dvojité otváranie. Kôš je možné otvoriť klasicky zatlačením veka nadol alebo, ak potrebujete väčší otvor pre objemnejší odpad, možno veko zdvihnúť do maximálnej polohy.


Kis Systém na triedenie odpadu Basic, 2x 110 l
48,53 €
+ doprava zadarmo

Eko-recyklačný systém na triedenie odpadu má podobu skrinky s dvierkami a je určený pre dve vrecia s objemom 2× 110 l. Každé z vriec má samostatné odklápacie veko.


CURVER Odpadkový kôš Flip Bin 25 l modrý
9 €
+ doprava zadarmo

Odpadkový kôš Curver Flip Bin je univerzálnym pomocníkom do kuchyne, kúpeľne či do pracovne. Otvára sa jednoducho tlakom na horné veko koša. Je vyrobený z kvalitného pevného plastu, takže vydrží naozaj veľa.


Banquet 2dielna sada nášľapných košov 3+12L TWIZZ-19%
25,99 €

21 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dvojdielna sada nášľapných košov 3 + 12 litov značky BANQUET. Jednoduchý elegantný dizajn a praktické nášľapné prevedenie pre nenáročnú manipuláciu. Výška 12 litrového koša je 39,5cm a priemer 25cm.


Banquet 2dielna sada nášľapných košov 5+20L TWIZZ-17%
38,99 €

32 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Chcete mať odpadkové koše v kúpeľni aj na toalete zladené? Dvojdielna sada nášľapných košov 5 + 20 litov značky BANQUET je v tomto prípade ideálne.


Banquet Nerezový nášľapný kôš 12L Soliste New
23,90 €
+ doprava zadarmo

Nerezový nášľapný kôš 12L Soliste New značky BANQUET o objeme 5tich litrov. Jednoduchý elegantný dizajn a praktické nášľapné prevedenie pre nenáročnú manipuláciu. Povrchová úprava mat, veko plast.


Banquet Odpadkový kôš 12 litrov TWIZZ-31%
21,99 €

14,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nerezový nášľapný 12 litrový kôš značky BANQUET. Jednoduchý elegantný dizajn a praktické nášľapné prevedenie pre nenáročnú manipuláciu. Výška koša je 39,5cm a priemer 25cm.


Blaumann Kôš odpadkový 20 l, nerez
33,89 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový odpadkový kôš v jednoduchom modernom dizajne disponuje praktickým nášľapným mechanizmom, vďaka čomu je jeho používanie veľmi hygienické. Súčasťou je plastová vyberateľná nádoba s rukoväťou o objeme 20 l.


Brabantia Brabantia vrecká do koša12 l (C), 40 ks
5,18 €
+ doprava zadarmo

Praktické balenie vreciek do koša s objemom 12 litrov je urobené tak, že vrecúška jednoducho ťaháte ako papierové vreckovky z krabice. Sáčok tak rýchlo vyberiete a umiestnite do koša. Pre vybratie má pevné ucho.


Brabantia Brabantia vrecká do koša 3 l (A), 60 ks
7,36 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Brabantia vrecká perfektne padnú do odpadkového koša a ľahko sa vyťahujú. Sú rovnako usporiadané ako krabica s papierovými obrúskami a nie sú k sebe pripojené. Rýchlo vyberiete a jednoducho vložíte.


Brabantia Brabantia vrecká do koša 5 l (B), 60 ks
7,03 €
+ doprava zadarmo

Brabantia vrecká do odpadkového koša sú pevnejšie a odolnejšie pretrhnutiu ako bežné predajné sáčky. Sú balené tak, že nie sú zvárané k sebe, ale vyťahujú sa ako papierové vreckovky z krabice.


Brabantia Kompostovateľné vrecká do koša 10-12 l (C) 10 ks-44%
8,96 €

5 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Kompostovateľné vrecká do koša, objem 10–12 l, predstavujú zelené usporiadanie vášho odpadu. Tieto vrecká sú plne kompostovateľné a teda šetrné k životnému prostrediu a napriek tomu veľmi pevné. Balenie obsahuje 10 ks.


Brabantia Kompostovateľné vrecká 10l (K) 10 ks-48%
7,39 €

3,84 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Kompostovateľné vrecká do koša, objem 10 l, predstavujú zelené usporiadanie vášho odpadu. Tieto vrecká sú plne kompostovateľné a teda šetrné k životnému prostrediu a napriek tomu veľmi pevné. Balenie obsahuje 10 ks.


Brabantia Kompostovateľné vrecká 6l (S) 10 ks
5,05 €

3,20 €
+ doprava zadarmo

Kompostovateľné vrecká do koša, objem 6 l, predstavujú zelené usporiadanie vášho odpadu. Tieto vrecká sú plne kompostovateľné a teda šetrné k životnému prostrediu a napriek tomu veľmi pevné. Balenie obsahuje 10 ks.


Brabantia Kôš na stenu 3l
33,50 €
31,78 €
+ doprava zadarmo

Malý a praktický kôš k pripevnenie na stenu značky Brabantia je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a vďaka svojej veľkosti je skvelou voľbou do kúpeľne či iných malých priestorov. Je vybavený vnútornou vyberateľnou nádobou a so steny sa ľahko dáva dole, čo uľahčuje jeho čistenie. Záruka 10 rokov.


Brabantia Kôš Touch Bin New 30 l červená
112,79 €

106,91 €
+ doprava zadarmo

Dizajnový kôš Touch Bin známeho výrobcu Brabantia. Tento krásny kúsok pojme odpad celej domácnosti a pritom nezaberie veľa priestoru. Populárny tichý dotykový mechanizmus. Otvoríte ho tým najjemnejším stiskom. Odnímateľné veko z kvalitnej ocele.


Brabantia Koš Touch Bin New 30 l šedá
112,79 €

106,91 €
+ doprava zadarmo

Dizajnový kôš Touch Bin známeho výrobcu Brabantia. Tento krásny kúsok pojme odpad celej domácnosti a pritom nezaberie veľa priestoru. Populárny tichý dotykový mechanizmus. Otvoríte ho tým najjemnejším stiskom. Odnímateľné veko z kvalitnej ocele.


Brabantia Kôš Touch Bin New 30 l svetloružová
112,79 €

106,91 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový kôš Touch Bin známeho výrobcu Brabantia. Tento krásny kúsok pojme odpad celej domácnosti a pritom nezaberie veľa priestoru. Populárny tichý dotykový mechanizmus. Otvoríte ho tým najjemnejším stiskom. Odnímateľné veko z kvalitnej ocele.


Brabantia Kôš Touch Bin New 30 l zelená
112,79 €

106,91 €
+ doprava zadarmo

Dizajnový kôš Touch Bin známeho výrobcu Brabantia. Tento krásny kúsok pojme odpad celej domácnosti a pritom nezaberie veľa priestoru. Populárny tichý dotykový mechanizmus. Otvoríte ho tým najjemnejším stiskom. Odnímateľné veko z kvalitnej ocele.


Brabantia Kôš Touch Bin New 30 l žltá
112,79 €

106,91 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový kôš Touch Bin známeho výrobcu Brabantia. Tento krásny kúsok pojme odpad celej domácnosti a pritom nezaberie veľa priestoru. Populárny tichý dotykový mechanizmus. Otvoríte ho tým najjemnejším stiskom. Odnímateľné veko z kvalitnej ocele.