CURVER Odpadkový kôš Curver Decobin 20l pedál
48,90 €
+ doprava zadarmo

Plastový odpadkový kôš Deco Bin 20l je vďaka použitým materiálom vhodný do priestorov so zvýšenou vlhkosťou. Otváranie je riešené pomocou nožného pedálu.


Rotho Odpadkový kôš Paso 40 l
36,93 €

29,54 €

Šikovný odpadkový kôš s objemom 40 litrov užijete predovšetkým v kuchyni, kde si obľúbite možnosť otvoriť kôš pedálom zo všetkých troch strán. Pre odpadkové vrece má kôš držiak, ktorý zabezpečí, že bude držať na svojom mieste.


Rotho Odpadkový kôš Twist 50 l
14,01 €

11,05 €

Veľký kôš s objemom 50 litrov z pevného plastu má dva spôsoby otvárania veka podľa veľkosti vyhazovaného odpadu. Veko je možné otvoriť stlačením nadol alebo zdvihnutím do maximálnej polohy.


Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l čierna-47%
33,25 €

17,50 €

Akcia

Sada troch odpadkových košov je vďaka farebne rozlíšeným veku ideálna na triedenie odpadu. Každý kôš má objem 50 litrov a ak sú prázdne, možno ich stohovať do seba a ušetria tak miesto.


Simplehuman Pedálový odpadkový koš 45 l, černá nerezová ocel
221,68 €

174,93 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odpadkový koš s nášlapným pedálem pro jednoduché otevření disponuje tichým mechanismempomalým zavíráním. Simplehuman koš je opatřen technologií nano stříbra, která chrání povrch před otisky a choroboplodnými zárodky. Praktický a odolný.


Simplehuman Pedálový odpadkový koš 4,5 l, matná ocel
36,58 €

29,22 €

Pedálový koš na odpadky v klasickém kruhovém tvaru od značky Simplehuman se bude vyjímat v každém interiéru. Speciální povrchová úprava zajišťuje ochranu proti otiskům prstů a bakteriím. Koš je vyroben z kvalitní nerezové oceli včetně pedálu, který vydrží až 150 tisíc našlápnutí.


HIMAXX Premium 30L - Odpadkový kôš
87,99 €

59,90 €
+ doprava zadarmo

Elegantný nerezový odpadkový kôš Premium s objemom 30 litrov s bezdotykovým ovládaním predstavujúci absolútne hygienické riešenie pre váš domov. Stačí sa priblížiť k oblasti jeho veka a kôš sa vďaka senzorom automaticky otvorí pre ľahké vhodenie odpadkov.


Kis Kôš Chic Bin 50 l Coffee Menu
44,36 €

31,41 €

Veľký odpadkový kôš si obľúbite nielen v kuchyni vďaka tesneniu veka, ktorý bráni úniku pachov. Ďalšou výhodou sú tiež pogumované nôžky, ktoré zaisťujú maximálnu stabilitu a kôš zostane na svojom mieste.


Heidrun Odpadkový kôš Althea 60 l-50%
20,30 €

10,10 €

Akcia

Veľký kôš s objemom 60 litrov značky Heidrun bude dobrým parťákom v kuchyni pri varení vďaka jeho výklopnému veku. Pri výmene odpadkového vreca jednoducho vyberiete celú hornú časť a nové vrece ľahko upevníte.


Heidrun Sada odpadkových košov 3x 50 l-47%
36,95 €

19,40 €

Akcia

Stohovateľné koše v sade sú farebne rozlíšené, takže sa skvele hodia ** k triedeniu plastov, papiera a skla. Koše sú vyrobené z pevného plastu a každý má objem **50 litrov, takže sa hodí predovšetkým k domu.


HIMAXX Trendy 38L - Odpadkový kôš
111,99 €

61,90 €
+ doprava zadarmo

Úžasný bezdotykový odpadkový kôš Trendy v lesklom dizajne z nerezovej ocele, ktorý má objem 38 litrov. Jeho automatické ovládanie vás úplne očarí – stačí sa priblížiť k oblasti jeho veka a kôš sa vďaka senzorom automaticky otvorí pre ľahké vhodení odpadkov. Pre váš úplne hygienický domov.


HIMAXX Premium 42l - Odpadkový kôš
99,99 €

63,90 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový odpadkový kôš Premium s objemom 42 litrov z ušľachtilej nerezovej ocele predstavujúci absolútne hygienické riešenie pre váš domov. Stačí sa priblížiť k oblasti jeho veka a kôš sa vďaka senzorom automaticky otvorí pre ľahké vhodenie odpadkov.


Brabantia Pedálový kôš newIcon 30 l čierna
78,31 €
74,39 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový kôš s odolným nášľapným mechanizmom otvárania pristane najmä kuchyni. Kôš obsahuje vyberateľnú vnútornú nádobu a veko sa takmer nečujne zatvára. Jeho kvalitu a perfektné spracovanie dokazuje záruka 10 rokov.


M.A.T Group Odpadkový kôš s popolníkom
27,02 €

21,22 €

Odpadkový kôš s popolníkom v kovovom prevedení od firmy Matgroup. Popolník možno ľahko rozložiť a vyprázdniť jeho obsah, čo oceníte pri umiestnení na verejných priestranstvách, na záhradách pri dome či v interiéri. Chrómový dizajn navyše pôsobí príjemným dojmom.


Brabantia Kôš Touch Bin New 30 l červená-24%
112,79 €

85 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Dizajnový kôš Touch Bin známeho výrobcu Brabantia. Tento krásny kúsok pojme odpad celej domácnosti a pritom nezaberie veľa priestoru. Populárny tichý dotykový mechanizmus. Otvoríte ho tým najjemnejším stiskom. Odnímateľné veko z kvalitnej ocele.


Heidrun Odpadkový kôš Althea 18 l-37%
9,21 €

5,80 €

Akcia

Jednoduchý a praktický kôš značky Heidrun nájde využitie od izby až po kuchyňu. Je vyrobený z pevného plastu a celú hornú časť možno odňať pre lepšiu výmenu odpadkového vreca a čistenie.


Orion Odpadkový kôš Duo DUST 40 l
35,16 €

Odpadkový kôš DUO na triedenie odpadu s otváraním pomocou klipu na veku. Dva samostatné koše spája plastová obruč. Objem jedného koša je 20 l. Ľahké triedenie odpadu.


Meliconi Kôš na odpadky  New Line 14L meď
19,35 €

13,92 €

Pedálový odpadkový kôš z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, v medenej farbe. Meliconi New line s objemom 14 l a s vnútornou odnímateľnou nádobou, ktorá so veľmi ľahko čistí.


Helpmation Bezdotykový kôš 30 l (GYT 30-1)
99 €

75,90 €
+ doprava zadarmo

Kôš Helpmation s bezdotykovým senzorom ponúka najmodernejšiu technológiu, ktorá Vám pomôže znížiť výskyt baktérií vo Vašej domácnosti alebo kancelárii. Celý proces vysypania odpadkov tak bude úplne hygienický. Nerezovo – čierne prevedenie sa bude hodiť kamkoľvek.


Meliconi Kôš na triedenie odpadu 22 l ECOCUBES žltý
25,17 €

19,35 €

Odpadkový kôš Meliconi ECOCUBES vytvára dojem kusa nábytku, čím sa skvele hodí do vášho domova. Možno ho použiť ako obyčajný kôš na odpadky, na triedenie odpadu či ako kôš na bielizeň. Skladovaciu nádobu je možné vybrať a ľahko ju umyť.


Westside Odpadkový kôš s popolníkom 25l - nerez
33,49 €

25,99 €

Odpadkový kôš s popolníkom je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, takže nezanecháva stopy na podlahe. Je vhodný pre umiestnenie v interiéri, ale aj vonku vzhľadom k popolníku v hornej časti koša. Objem koša je 25 l.


TORO Odpadkový kôš (270233)
89,99 €
89 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odpadkový kôš na triedený odpad s tromi vyberateľnými nádobami po 15 l a rozmeroch 20 × 10,3 × 16 cm. Každá nádoba je vybavená samostatným madlom a možno do nej vkladať sáčky na smeti. Tento pomocník vám pomôže efektívne triediť domový odpad. Vonkajší plášť je z brúseného nerezu a veko z tvrdeného čierneho plastu.


HIMAXX Elegance II, 48 l

HIMAXX Elegance II, 48 l

Hodnotenie: 5
74,67 €
+ doprava zadarmo

Elegantný kôš na odpadky Himaxxbezdotykovým mechanizmom otvárania veka predstavuje jednoduché a hygienické používanie. Stačí iba priblížiť ruku k oblasti hornej časti koša a veko sa samo plynule otvorí. Kôš ponúka kapacitu 48 l a je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele.


Kis Chic Bin L American Flag 50 l
30,66 €

Kôš na odpadky s motívom americkej vlajky od značky Kisnášľapným mechanizmom pojme až 50 l neporiadku a vďaka dobre prilnavému veku udrží všetko schované. Je opatrený rámčekom pre pevné uchytenie vreca. Jednoduchý a moderný dizajn sa bude hodiť aj do vašej domácnosti.


Simplehuman Dotykový odpadkový kôš hranatý 30 l
155,57 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Stredne veľký odpadkový kôš s dotykovým systémom otvárania nájde uplatnenie v každej kuchyni aj inej miestnosti. Je vyrobený z ocele špičkovej kvality, ktorá odoláva opotrebovaniu. Disponuje vyberateľnou vnútornou nádobou s nastaviteľnou polohou. Kôš pojme 30 litrov odpadu.


Kis Kôš Dual Swing Bin Ginkgo 10 l
7,59 €

Klasický odpadkový kôš z kolekcie Ginkgo má objem 10 litrov a vďaka svojej malej veľkosti sa ideálne hodí do kúpeľne či na toaletu. Odnímateľné veko pomôže s ľahšou výmenou sáčkov.


Helpmation Bezdotykový kôš OVAL (40 litrov),GYT 40-1
96 €

79,90 €
+ doprava zadarmo

Bezdotykový odpadkový kôš od značky Helpmation rady OVAL má infračervený senzor, ktorý ponúka hygienickú prácu s odpadom. Koše Helpmation sa vyznačujú kvalitným spracovaním, úspornou prevádzkou a tichým systémom otvárania a zatvárania veka. Objem koša je 40 l.


Simplehuman Pedálový odpadkový koš 30 l, matná ocel
116,49 €

93,11 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odpadkový koš s nášlapným pedálem pro jednoduché otevření disponuje tichým mechanismempomalým zavíráním. Simplehuman koš je opatřen technologií nano stříbra, která chrání povrch před otisky a choroboplodnými zárodky. Praktický a odolný.


Brabantia Kôš Touch Bin New 30L oceľ bezotisková
143,94 €

136,68 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový kôš Touch Bin s bezotiskovou úpravou od známeho výrobcu Brabantia. Tento krásny kúsok pojme odpad celej domácnosti a pritom nezaberie veľa priestoru. Populárny tichý dotykový mechanizmus. Otvoríte ho tým najjemnejším stiskom. Odnímateľné veko z kvalitnej ocele.


Brabantia Vstavaný kôš - 15 L, lesk
63,99 €
59,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vstavaný kôš s vyberateľným plastovým vedrom šetrí priestor vo vašom interiéri. Kôš o objeme 15 l je ideálny na zavesenie na dvere skrinky a je určený pre kombináciu pravých aj ľavých dverí.


TORO Kôš so senzorom na triedený odpad, nerez, 50 l
110,09 €

96,21 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Len priblížite ruku a veko je otvorené! S odpadkovým bezdotykovým košom Toro vás bude triedenie odpadu naozaj baviť – takto poslušný kôš ste totiž nikdy nemali. Infračervený senzor sníma pohyb ruky a šikovne otvára veko, bez toho aby ste naň siahli. Vo vnútri koša sú 2 nádoby, celkový objem je 50 l.


Brabantia Bo pedálový kôš 11 + 23 l - čierny
149 €
146,73 €
+ doprava zadarmo

Odpadkový kôš2 komorami sa pýši celkovým objemom 34 l a je vhodný pre triedenie odpadu. Má tiché veko a nekĺzavé dno, vďaka ktorému sa nepoškriabe podlaha. Brabantia Bo pedálový kôš 11 + 23 l – čierny sa stane dizajnovým prvkom vášho bytu alebo kacelárie.


Rotho Pedálový odpadkový kôš Duo Paso 50 l
89,94 €

48,37 €
+ doprava zadarmo

Pedálový kôš na triedený odpad je vybavený dvojkrídlovým vekom a vnútri skrýva dve oddelené nádoby s objemom 2× 25 l. Strieborné metalické prevedenie sa bude hodiť aj do vašej domácnosti.


Rotho Odpadkový kôš Twist 50 l, silver
31,83 €

16,83 €

Metalický kôš na odpadky má objem 50 l a odklápacie veko. Klasické a neutrálne prevedenie zapadne do každého interiéru a uplatnenie nájde aj vo vašej domácnosti.


Meliconi Kôš na triedenie odpadu 22 l ECOCUBES biela
25,17 €

19,35 €

Odpadkový kôš Meliconi ECOCUBES vytvára dojem kusa nábytku, čím sa skvele hodí do vášho domova. Možno ho použiť ako obyčajný kôš na odpadky, na triedenie odpadu či ako kôš na bielizeň. Skladovaciu nádobu je možné vybrať a ľahko ju umyť.


CURVER Odpadkový kôš Flipbin London 25 l
11,06 €

Odpadkový kôš Curver Flipbin je vďaka svojmu dekoru skvelým a zároveň praktickým doplnkom k Vášmu pracovnému stolu či do detskej izby. Veko možno otvoriť dvojstupňovo, takže zostane vždy čisté.


Kis Kôš na odpad Pivot 60 l
11,06 €

Vysoký kôš Pivot je vybavený vekom, ktoré sa otvára dotykom do oboch strán, je tak vhodný najmä do kuchyne, keď máte plné ruky. Hornú časť koša možno úplne odňať pre pohodlné vyčistenie a upevnenie vrecka.


Brabantia Koš Touch Bin New 30 l šedá
112,79 €

106,91 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový kôš Touch Bin známeho výrobcu Brabantia. Tento krásny kúsok pojme odpad celej domácnosti a pritom nezaberie veľa priestoru. Populárny tichý dotykový mechanizmus. Otvoríte ho tým najjemnejším stiskom. Odnímateľné veko z kvalitnej ocele.


Hailo Big-Box Swing XL strieborná
95,93 €

76,67 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odpadkový kôš s veľkým objemom 52 l má špeciálne dvojkrídlové veko, ktoré zaisťuje ľahké plnenie. Koše je vďaka hranatému tvaru možné zlúčiť, a vytvoriť tak ucelený systém pre triedenie odpadu. Hailo Big-Box Swing XL strieborná je vďaka konštrukcii ľahké zmontovať.


M.A.T Group Odpadkový kôš nášľapný 30l nerez s vložkou
31,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Odpadkový kôš s nášľapným mechanizmom otvárania je vhodný od kancelárie až po kuchyňu. Ľahko sa otvára a pôsobí veľmi luxusným dojmom. Vďaka plastovej vložke ho možno ľahko vyprázdniť.


Rotho Pedálový odpadkový kôš Paso Hipster 40 l
56,12 €

29,91 €

Originálny kôš na odpadky s objemom 40 litrov je vyrobený z čierneho plastunerezovým mechanizmom. Otvára sa pohodlne pomocou pedálu, vďaka čomu je jeho používanie úplne hygienické. Svoje využitie nájde kdekoľvek vo vašej domácnosti.


Brabantia Pedálový kôš newIcon 20 l červená
67,34 €
63,82 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zabudnite na koše, ktorým po chvíli používania odíde pedálové otváranie. Tento z radu newIcon je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele a s perfektným spracovaním otváracieho mechanizmu, takže sa ticho zatvára a vydrží roky.


Helpmation Bezdotykový kôš Mini, 12 l
59 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdotykový odpadkový kôš Helpmation z radu Mini ponúka kapacitu 12 litrov a je vybavený infračerveným senzorom. Pri priložení ruky 25 cm nad senzor koša sa veko automaticky a veľmi ticho otvorí. Po vhodení odpadu sa potom veko opäť samo zavrie. Jeho nerezový povrch je opatrený ochranou proti odtlačkom prstov.


Meliconi Dvojkomorový odpadkový kôš ECOLUX 60 l nerezová oceľ
142,59 €

107,81 €

Odpadkový kôš na triedenie od značky Meliconi s objemom 60 l otvoríte jedným pohybom ruky. Vstavaný pedál a vyberateľné vedro umožňuje pohodlné vynášanie odpadkov bez nebezpečenstva prevrhnutia. Praktická priehradka pre sáčok na odpadky je príjemným doplnkom.


Meliconi Kôš na odpadky 40L BULLET  kartáčovaná oceľ
38,65 €

28,98 €

Odpadkový kôškartáčovanej ocele. Meliconi BULLET sa s objemom 40 l hodí do kancelárií a väčších priestorov. Špeciálny kryt je nad úrovňou vreca, preto sa vám nemôže stať, že by odpadky blokovali zatváranie


Kis Kôš Dual Swing Bin Home Service 10 l
7,59 €

Odpadkový kôš s výklopným vekom sa vďaka svojmu dizajnu a objemom 10 litrov bude hodiť najmä do kúpeľne či na toaletu. Kôš je vyrobený z odolného plastu a opatrený vybrateľným vekom pre jednoduché čistenie.