Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 35037076

NOURISTAN Kusový koberec Cairo 105584 Alexandria Blue – na von aj na doma 120x170

NOURISTAN Kusový koberec Cairo 105584 Alexandria Blue – na von aj na doma 120x170

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Tmavomodrý koberec vo vintage štýle Vás ohromí prepracovaným vzorom, ale aj svojim multifunkčným využitím. Hodí sa nielen domov, ale aj do exteriéru. Nemusíte sa totiž báť, že ho zašpiníte, pretože je prateľný. Môžete ho tak v prípade potreby jednoducho hodiť do práčky a bude zase ako nový. Celý popis

Šírka

84,48 €
Tovar od: Můjkoberec
84,48 €
Doprava zadarmo

12.7.2024 na výdajnom mieste
12.7.2024 - 17.7.2024 na vašej adrese

Popis

Parádne a praktické koberce CAIRO od značky Hanse Home poslúžia v každej domácnosti, či už máte kopu detí, domácich miláčikov alebo radi organizujete večierky. Koberce majú pútavé vzory, ktoré zaujmú každú návštevu. Návšteva sa navyše ani nemusí vyzúvať a môže nad kobercom veselo jesť chrumky alebo piť koktaily. Ak by totiž naň niečo ukvaplo, jednoducho ho dajte do práčky a vyperte. A ak by ste ušpineniu chceli predísť, môžete koberec jednoducho zložiť a schovať mimo dosahu neporiadnikov. Vzhľadom na to, že sú koberce prateľné a zložiteľné, samozrejme ich môžete položiť aj do exteriéru. Krátky strihaný vlas z polypropylénového vlákna zaisťuje mäkký a príjemný povrch, čo oceníte, či už sedíte na gauči alebo na terase. Ďalej sa môžu pýšiť OEKO-TEX štandardom, ktorý zaručuje, že sú koberce vyrobené z nezávadných materiálov. Ide vskutku o koberce, ktoré nájdu využitie v každej domácnosti!

Nouristan – Hanse Home koberce

Nová kolekcia Nouristan ponúka extra mäkké kusové koberce s nápaditými a odvážnymi farebnými vzormi. Ide o kolekciu nemeckého výrobcu Hansa Home. Hanse Home je mladá spoločnosť, založená roku 2008 v nemeckom Pinnenbergu. Ide o výrobcu, ktorý sa nebojí určovať trendy a privádzať na európsky trh úplne novú koncepciu kobercov. Osobne sme sa s mladým majiteľom stretávali na veľtrhu v Hannoveri a získali sme unikátnu príležitosť ponúknuť vám produkty tejto spoločnosti v Českej republike a na Slovensku. Koberce spoločnosti Hanse Home ponúkajú bezkonkurenčne výhodný pomer cena/kvalita, pretože práve v tej sa rovnajú špičkám v obore, ako je napr. Osta alebo Lano.


Webové stránky Nouristan. Zobrazit nabídku Nouristan kobercú.