10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 6485291

NOURISTAN Kusový koberec Asmar 104017 Indigo / Blue 80x150

NOURISTAN Kusový koberec Asmar 104017 Indigo / Blue 80x150

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Krásny orientálny koberec s modernejším vzorom, ktorý v interiéri vykúzli jedinečnú a nezabudnuteľnú atmosféru. Okrem pôsobivého dizajnu vyniká ľahšie údržbou a príjemne mäkkým povrchom. Poteší tiež antistatickým povrchom či nízkou hmotnosťou pre ľahkú prenosnosť. Celý popis
56,39 €
Tovar od: Můjkoberec
56,39 €
Doprava zadarmo

10.6.2024 na výdajnom mieste
10.6.2024 - 13.6.2024 na vašej adrese

Popis

Orientálne kusové koberce z radu Asmar vynikajú nápaditými vintage vzory, ktoré sú doplnené modernými prvkami. Tieto koberce tak skvele kombinujú tradičné motívy a nové trendy. Koberce sú farebné a tak krásne prežiari každý interiér. Vyrábajú sa v Nemecku pri obľúbenej spoločnosti Hansa Home zo 100% polyesterového vlákna. Koberce sú tak mäkké a príjemné na dotyk. Ich krátky vlas je potom zárukou jednoduché a bezproblémové údržby. Koberce sú lemované, ale nejedná sa o štandardnú obšitie. Koberce Asmar poteší tiež nízkou hmotnosťou pre ľahkú prenosnosť. Na výber je z niekoľkých vzorov a dizajnov a mnohých veľkostí, takže si určite vyberie každý.

Nouristan – Hanse Home koberce

Nová kolekcia Nouristan ponúka extra mäkké kusové koberce s nápaditými a odvážnymi farebnými vzormi. Ide o kolekciu nemeckého výrobcu Hansa Home. Hanse Home je mladá spoločnosť, založená roku 2008 v nemeckom Pinnenbergu. Ide o výrobcu, ktorý sa nebojí určovať trendy a privádzať na európsky trh úplne novú koncepciu kobercov. Osobne sme sa s mladým majiteľom stretávali na veľtrhu v Hannoveri a získali sme unikátnu príležitosť ponúknuť vám produkty tejto spoločnosti v Českej republike a na Slovensku. Koberce spoločnosti Hanse Home ponúkajú bezkonkurenčne výhodný pomer cena/kvalita, pretože práve v tej sa rovnajú špičkám v obore, ako je napr. Osta alebo Lano.


Webové stránky Nouristan. Zobrazit nabídku Nouristan kobercú.