Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 6491373

NOURISTAN Kusový koberec Asmar 104014 Jeans blue 160x230

NOURISTAN Kusový koberec Asmar 104014 Jeans blue 160x230

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Farebný orientálne koberec s ľahkým vintage vzorom je správnou voľbou to tradičných i moderných obývacích izieb. A to nielen pre svoj vydarený dizajn, ale aj pre jednoduchú údržbu a príjemný povrch. Koberec Asmar 104014 je vyrobený z kvalitného polyesterového vlákna. Celý popis
177,24 €
Tovar od: Můjkoberec
177,24 €
Doprava zadarmo
Posledné 3 kusy

12.7.2024 - 17.7.2024 na vašej adrese

Popis

Orientálne kusové koberce z radu Asmar vynikajú nápaditými vintage vzory, ktoré sú doplnené modernými prvkami. Tieto koberce tak skvele kombinujú tradičné motívy a nové trendy. Koberce sú farebné a tak krásne prežiari každý interiér. Vyrábajú sa v Nemecku pri obľúbenej spoločnosti Hansa Home zo 100% polyesterového vlákna. Koberce sú tak mäkké a príjemné na dotyk. Ich krátky vlas je potom zárukou jednoduché a bezproblémové údržby. Koberce sú lemované, ale nejedná sa o štandardnú obšitie. Koberce Asmar poteší tiež nízkou hmotnosťou pre ľahkú prenosnosť. Na výber je z niekoľkých vzorov a dizajnov a mnohých veľkostí, takže si určite vyberie každý.

Nouristan – Hanse Home koberce

Nová kolekcia Nouristan ponúka extra mäkké kusové koberce s nápaditými a odvážnymi farebnými vzormi. Ide o kolekciu nemeckého výrobcu Hansa Home. Hanse Home je mladá spoločnosť, založená roku 2008 v nemeckom Pinnenbergu. Ide o výrobcu, ktorý sa nebojí určovať trendy a privádzať na európsky trh úplne novú koncepciu kobercov. Osobne sme sa s mladým majiteľom stretávali na veľtrhu v Hannoveri a získali sme unikátnu príležitosť ponúknuť vám produkty tejto spoločnosti v Českej republike a na Slovensku. Koberce spoločnosti Hanse Home ponúkajú bezkonkurenčne výhodný pomer cena/kvalita, pretože práve v tej sa rovnajú špičkám v obore, ako je napr. Osta alebo Lano.


Webové stránky Nouristan. Zobrazit nabídku Nouristan kobercú.