Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 6492952

Merinos Kusový koberec Pastel / Indigo 22798/110 80x150

Merinos Kusový koberec Pastel / Indigo 22798/110 80x150

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Chcete moderné a originálne koberec do obývačky? Potom neprehliadnite tento farebný kusový koberec, ktorý si obľúbite nielen pre jeho atraktívny geometrický vzor, ale aj pre ľahšiu údržbu, antistatickú úpravu a antibakteriálny povrch. Celý popis
59,74 €
Tovar od: Můjkoberec
59,74 €
Doprava zadarmo

11.7.2024 na výdajnom mieste
11.7.2024 - 16.7.2024 na vašej adrese

Popis

Moderné kusové koberce v nápaditých geometrických vzoroch z radu Pastel / Indigo sú vyrobené z pevnejšieho a odolnejšieho polypropylénu typu frise. Jedná sa o koberce za veľmi dobrú cenu, ktoré urobia radosť v kadejaké interiéri. Využiť ich môžete napr. V spálni, obývačke alebo kdekoľvek inde. Tieto koberce sú antistatické, antibakteriálne a vďaka kratšiemu vlasu aj ľahko udržiavateľné.

Medipa (Merinos) koberce

Spoznajte koberce Merinos

Prezentácia výrobcu Medipa (Merinos):Merinos je turecký výrobca kobercov založený v roku 1970 v menšom meste Gaziantep. Zakladateľ Mehmet Erdemoğlu odovzdal vedenie spoločnosti svojim deťom, ale zostal hlavnou hnacou silou spoločnosti až do posledných chvíľ, keď ešte mohol pracovať. V roku 1992 začala spoločnosť vyrábať aj vlastné vlákna, čím sa zvýšil jej rast. Vývoj pomaly pokračoval až do súčasnosti, keď spoločnosť Merinos začala vyrábať ďalšie výrobky, ako sú záclony a posteľná bielizeň. K rozvoju prispelo aj otvorenie nového výrobného závodu v ruskom Rostove. Spoločnosť Merinos v súčasnosti vyváža do 78 krajín na 5 kontinentoch a je svetovým lídrom vo výrobe textilu a globálnou značkou. 

Webové stránky výrobce Merinos

/---html

Video

Video recenze: Kusov? koberec Pastel/Indigo

\---