Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 35580126

Hanse Home Kusový koberec Flair 105717 Grey Blue – na von aj na doma 200x285

Hanse Home Kusový koberec Flair 105717 Grey Blue – na von aj na doma 200x285

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Orientálny koberec so šedou dominantnou farbou je ozdobený rôznofarebnými vzormi, prevažne však v modrých odtieňoch. Vďaka tomu si môžete byť istí, že tento šedý kúsok žiadna návšteva neprehliadne. Jeho výhodou je mäkký a príjemný povrch aj odolnosť. Celý popis
179,30 €
Tovar od: Můjkoberec
179,30 €
Doprava zadarmo

3.7.2024 - 9.7.2024 na vašej adrese

Popis

Hravé koberce FLAIR od značky Hanse Home prinášajú pestrofarebné kúsky s nápaditými motívmi. Vyrába sa zo zmesi polyesteru (22 %) a polypropylénu BCF (77 %). Vďaka týmto materiálom sú komfortné na došľap a odolné. Majú veľmi krátky slučkový vlas (3 mm), a preto sú jednoduché na údržbu a môžete ich použiť aj v exteriéri. Na dlhších stranách sú obšité a na kratších majú ohyb. Ďalej sa môžu pýšiť OEKO-TEX štandardom, ktorý zaručuje, že sú koberce vyrobené z nezávadných materiálov.

Hanse Home Collection koberce

Hanse Home je mladá spoločnosť, založená roku 2008 v nemeckom Pinnenbergu. Ide o výrobcu, ktorý sa nebojí určovať trendy a privádzať na európsky trh úplne novú koncepciu kobercov. Osobne sme sa s mladým majiteľom stretávali na veľtrhu v Hannoveri a získali sme unikátnu príležitosť ponúknuť vám produkty tejto spoločnosti v Českej republike a na Slovensku. Koberce spoločnosti Hanse Home ponúkajú bezkonkurenčne výhodný pomer cena/kvalita, pretože práve v tej sa rovnajú špičkám v obore.


Webové stránky Hanse Home. Zobrazit koberce Hanse Home.