Silva Krokomer ex Distance-36%

Silva Krokomer ex Distance

Hodnotenie: 4,3
26,73 € 16,90 €

Akcia

Krokomer je vybavený klipom, ktorý umožňuje nosenie za opaskom alebo za pásom nohavíc. Meria počet krokov a prejdenú vzdialenosť. Súčasťou je filter, ktorý bráni registrovanie náhodných pohybov. Silva Krokomer ex Distance je ideálny pre nenáročných užívateľov.

Silva Ex Plus

Silva Ex Plus

Hodnotenie: 3,3
30,58 € 26,20 €

Krokomer je vybavený klipom, ktorý umožňuje nosenie za opaskom alebo za pásom nohavíc. Meria počet krokov a prejdenú vzdialenosť. Súčasťou je filter, ktorý bráni registrovanie náhodných pohybov. Silva Krokomer ex Plus je ideálny pre nenáročných užívateľov.

Silva Krokomer ex Step

Silva Krokomer ex Step

Hodnotenie: 3,7
20,73 € 14 €

Krokomer je vybavený klipom, ktorý umožňuje nosenie za opaskom alebo za pásom nohavíc. Súčasťou je filter, ktorý bráni registrovanie náhodných pohybov. Silva Krokomer ex Step je ideálny pre nenáročných užívateľov.

Silva Krokomer ex30-45%

Silva Krokomer ex30

Hodnotenie: 3,8
45,58 € 24,90 €

Akcia

Krokomer disponuje funkciou Step Barometer, ktorá porovnáva existujúcu hodnotu s odporúčaným množstvom 10 000 krokov. Je vybavený dennou a týždennou pamäťou, aby ste si mohli viesť priebežne vlastnú štatistiku pohybu. Silva Krokomer ex30 meria spotrebované kalórie, kroky a vzdialenosť.

Junso Krokoměr Junso 3D JS-218
11,88 €

Krokoměr Junso 3D JS-218Profesionální digitální krokoměr – pedometr JUNSO JS-218 s 3D senzorem nabízí na 2-řádkovém podsvíceném displeji měření počtu kalorií, hodiny a kalendář, počítání spálených kalorií, měření překonané vzdálenosti, měření času chůze, průměrnou rychlost, aktuální frekvenci krok…

Junso Krokoměr Junso 3D Calorie JS-221
13,99 €

Krokoměr je určen k orientačnímu měření sportovních aktivit v terénu (chůze,nordic walking,běh). Je nevodotěsný, jen vlhkotěsný. Měření času pohybové aktivity: Pro přesnou funkci je použití nový 3-D digitální senzor pohybu.

Junso Krokoměr Junso + teploměr JS-208B
13,03 €

Krokoměr JUNSO + teploměr JS-208B: digitální krokoměr – pedometr s teploměrem – dvou řádkový displej – měření počtu kroků – počítání spalených kalorií v kcal – měří překonané vzdálenosti – měření času chůze – hodiny – telpměr okolní teploty – tlačítka Mode, Start/Stop, Reset rozměr: 64 × 40 × 34mm

Junso Krokoměr Junso JS-206B
11,36 €

Krokoměr JUNSO JS-206B Je základním modelem od výrobce JUNSO. Vybaven je všemi potřebnými funkcemi jako je měřením počtu kroků a vzdálenosti, měření času chůze a počet spálených kalorií.

LiveUp Krokoměr LiveUP EASY WALK modrý
6,45 €

Krokoměr LiveUp Easy Walk Je multifunkční zařízení fungující na principu mechanického senzoru počítající kroky chodce. Krokoměr Easy Walk disponuje vnitřním senzorem a softwarem na detekci a zaznamenání počtu kroků.

Junso Krokoměr Junso 3D Calorie JS-221A
15,18 €

Krokoměr je určen k orientačnímu měření sportovních aktivit v terénu (chůze,nordic walking,běh). Je nevodotěsný, jen vlhkotěsný. Měření času pohybové aktivity: Pro přesnou funkci je použití nový 3-D digitální senzor pohybu.

Olympia Krokoměr Olympia 3D 90071
31,35 €

Krokoměr je určen k orientačnímu měření sportovních aktivit v terénu (chůze,nordic walking,běh).Je nevodotěsný, jen vlhkotěsný. Měření času pohybové aktivity: Pro přesnou funkce je použití nový 3-D digitální senzor pohybu. Při načítání kroků a vzdálenosti se automaticky měří čas.

Olympia Krokoměr Olympia JS-300B 90062
15,07 €

Posledný kus za túto cenu!

Krokoměr Olympia JS-300B 90062Krokoměr je určen k orientačnímu měření sportovních aktivit v terénu (chůze, nordic walking, běh). Je nevodotěsný, jen vlhkotěsný.

Spokey Moony 3D - zánovné-47%
19,46 € 10,20 €

Zánovné

Krokomer Spokey Moony 3D rozpozná beh od chôdze. S pamäťou na 7 dní si môžete porovnať vaše výsledky počas týždňa.

Krokomery

Krokomer vyberajte podľa využitia. Chcete aktívne chudnúť alebo pracujete na lepšej kondícii? Potom potrebujete profesionálny krokomer. Pre pohodlné meranie postačí krokomer v hodinkách.

Funkcia krokomeru

Krokomery zaznamenávajú došliapnutia a pripočítajú krok. Podľa údajov ďalej počítajú ostatné hodnoty.

 • Meranie počtu krokov - s automatickým alebo ručným nulovaním
 • Meranie celkovej vzdialenosti - prepočtom podľa ukazovateľa celkových krokov
 • Energetický výdaj - počet spálených kalórií

Pokročilé funkcie krokomerov

 • Profesionálne krokomery alebo najpresnejšie krokomery majú základné funkcie rozšírené o rad užitočných doplnkov ako napr.: meranie srdcového tepu, meranie telesného tuku, stopky, nastavenie aeróbnej zóny, meranie spánku, pamäť, zaznamenanie trasy a denného cieľa a mnoho ďalšieho.

Ako vybrať krokomer

 • Na čo chcete krokomer využiť? Zlepšenie kondície, profi využitie, redukcia hmotnosti a pod.
 • Akú odolnosť krokomeru potrebujete? Zvoliť môžete odolnosť proti prachu, otrasom, vode.
 • Ako často budete krokomer používať? Pre častejšie použitie sa hodí ľahký pripínací krokomer.

Krokomer na krk, na ruku alebo ako klip

 • Krokomery na zavesenie - profesionálne krokomery, presné meranie, s remienkom na krk
 • Krokomery na klip - na uchytenie za opasok alebo k pripnutiu na odev
 • Krokomer v smart hodinkách - súčasť funkcií smart hodiniek alebo fitness náramku

Ako funguje krokomer v smart hodinkách

 • V smart hodinkách môže byť krokomer ako doplnková funkcia. Smartwatch ale upozorňujú na SMS, umožňujú volanie alebo prehrávajú hudbu, výdrž batérie je preto oveľa nižšia.

Náramkový krokomer

 • Náramkový krokomer sa skladá z prístroja krokomeru a niekoľkých módnych alebo farebných remienkov. Tie môžete ľubovoľne meniť. Krokomer je potom aj atraktívnym doplnkom.

Krokomer pre seniorov

 • Pre seniorov je najvhodnejší krokomer v podobe hodiniek s jednoduchým ovládaním a veľkým displejom.

Najpresnejší krokomer

 • Najpresnejší krokomer je ten, ktorý je schopný zaznamenávať kroky technológiou 3D merania, napríklad aj pri stúpaní do schodov. Zároveň odlíši jazdu v aute v nerovnom teréne od krokov alebo behu.