DEUTER Wash Bag I

DEUTER Wash Bag I

Hodnotenie: 4,8
18,85 € 17,20 €

Deuter Wash Bag I je praktická športová hygienická brašnička určená najmä na cesty. Vďaka možnosti rozbalenia je veľmi prehľadná a zároveň nezaberá veľa miesta v batožine.

American Tourister Kozmetická taštička Herolite-62%
61 € 22,90 €

Akcia

Praktická kozmetická taška American Tourister vám pomôže usporiadať všetky kozmetické nevyhnutnosti počas vašich ciest. Odolné prevedenie dipsonuje celkom 4 zipsovými vreckami a elastickými pútkami a priehradkami na drobnosti.

SuitSuit Cestovný obal na make-up
16,30 €

Kozmetická taštička Suitsuit je ideálnym riešením pre zorganizovanie dekoratívnej kozmetiky počas vašich ciest. Svetlé vnútro je okrem hlavného priestoru členený na tri drobné priehradky a na malú * kapsičku na zips**, do ktorej môžete uložiť drobnosti ako sú gumičky a sponky do vlasov.

DUE ESSE Detská kozmetická taška, jednorožec - princezná
3,85 € 3 €

Detská kozmetická taštička pre malé princezné, alebo princa všetkých vekových kategórií. Jednorožca má rád každý, tak prečo to neukázať pomocou cestovnej taštičky. Je vyrobená zo 100 % polyesteru a možno ju jednoducho umyť.

Tatonka ONE WEEK

Tatonka ONE WEEK

Hodnotenie: 5
23,22 € 20,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hygienická taška s uzatvárateľným vekom a povrázkami pre ľahkú manipuláciu. Veko v sebe skrýva háčik na zavesenie a veľmi priestrannú priehradku. Ripstopovej tkanina s PU povlakom výrazne pomáha proti premočeniu. Ak prevážate väčšie množstvo kozmetiky a toaletných potrieb, Tatonka ONE WEEK je pre tento účel ako stvorená.

DUE ESSE Detská kozmetická taška, jednorožec - cukríky
3,85 € 3 €

Detská kozmetická taštička pre slečny i chlapcov všetkých vekových kategórií. Jednorožca má rád každý, tak prečo to neukázať pomocou cestovnej taštičky. Je vyrobená zo 100 % polyesteru a možno ju jednoducho umyť.

DEUTER Wash Center Lite I
20,30 € 13,20 €

Taška na hygienické potreby so zrkadielkom pojme všetky pomôcky, ktoré pri svojich cestách potrebujete. Disponuje 2 zipsovými vreckami. Je vybavená pútkom na zavesenie kdekoľvek a kedykoľvek. Deuter Wash Center Lite I so zapínaním na zips je ideálnym doplnkom pri cestovaní.

DEUTER Wash Center Lite II
23 € 15 €

Taška na hygienické potreby so zrkadielkom pojme všetky pomôcky, ktoré pri svojich cestách potrebujete. Disponuje 2 zipsovými vreckami. Je vybavená pútkom na zavesenie kdekoľvek a kedykoľvek. Deuter Wash Center Lite II so zapínaním na zips je ideálnym doplnkom pri cestovaní.

Lifeventure Wash Holdall blue
36,88 € 30,20 €

Lifeventure Wash Holdall blue je brašnička na všetky vaše hygienické potreby s odopínacím vnútorným zrkadlom. Brašnička má hlavné a dve bočné vrecká na zips.

DEUTER Wash Bag II

DEUTER Wash Bag II

Hodnotenie: 5
24,62 € 19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Deuter Wash Bag II je praktické puzdro na hygienické potreby. Rad kapsičiek umožňuje vhodnú organizáciu. Praktickým doplnkom je zrkadlo. Tašku je možné vďaka háčiku kdekoľvek zavesiť.

DEUTER Wash Bag Lite II

DEUTER Wash Bag Lite II

Hodnotenie: 5
13,08 € 8,20 €

Deuter Wash Bag Lite II je praktické pouzdro na hygienické potřeby. Je vybaveno hlavní přihrádkou na zip a kapsou na zip ze síťoviny, kde je prostor i na zubní kartáček. Lehké a skladné pouzdro, které využijete na jakémkoliv výletě.

DEUTER Wash Bag - Kids

DEUTER Wash Bag - Kids

Hodnotenie: 4,8
17,89 € 16,20 €

Praktická taštička na hygienické potřeby. Deuter Wash Bag Kids zaujme líbivým designem a kompaktními rozměry. Taška má 1 větší hlavní kapsu a 2 síťované zipové kapsy. Vybaveno háčkem pro pohodlné zavěšení.

DEUTER Wash Bag Lite I

DEUTER Wash Bag Lite I

Hodnotenie: 5
10,80 € 9,80 €

Taška na hygienické potreby pojme všetky pomôcky, ktoré pri svojich cestách potrebujete. Disponuje 3 vreckami, z toho 2 sú zo sieťoviny. Je vybavená pútkom na zavesenie kdekoľvek a kedykoľvek. Deuter Wash Bag Lite I so zapínaním na zips je ideálnym doplnkom pri cestovaní.

DEUTER Wash Bag Tour II
18,15 € 13,10 €

Deuter Wash Bag Tour II je praktická, stredne veľká taška na hygienické potreby. Ponúkne 3 oddelené vrecká na zips a pútko na zavesenie. Ideálna taška pre tých, ktorí si potrpia na kvalitu a nízku hmotnosť.

DUE ESSE Detská kozmetická taška, jednorožec - kolotoč
3,85 € 3 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská kozmetická taštička pre slečny i chlapcov všetkých vekových kategórií. Jednorožca má rád každý, tak prečo to neukázať pomocou cestovnej taštičky. Je vyrobená zo 100 % polyesteru a možno ju jednoducho umyť.

Santoro Gorjuss kozmetická taška Hush Little Bunny
34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná a zároveň praktická taška na kozmetiku či módne drobnosti, v obľúbenom dizajne Santoro Gorjuss, poteší všetky deti so zmyslom pre detail a estetické cítenie! Vo vnútri má malé vrecko na zips a celá sa uzatvára na zlatý zips v tvare srdca.Materiálové zloženie: polyuretán, polyester (v príp

Tatonka Clear Bag A5 Transparent
8,30 €

Ľahká taštička na hygienické potreby. Tatonka Clear Bag A5 je vyrobená z priehľadného materiálu, ktorý zlepšuje prehľad o uložených veciach.

DEUTER Wash Bag Tour III

DEUTER Wash Bag Tour III

Hodnotenie: 5
20,37 € 19 €

Deuter Wash Bag Tour III je praktická, stredne veľká taška na hygienické potreby. Ponúkne 3 oddelené vrecká na zips a pútko na zavesenie. Ideálna taška pre tých, ktorí si potrpia na kvalitu a nízku hmotnosť.

Cestovné kozmetické taštičky

Cestovné kozmetické taštičky bývajú doplnené priehradkami pre praktické uloženie potrieb. Vybrať môžete aj veľkú kozmetickú tašku alebo toaletný kufrík.

Kozmetická taštička s priehradkami

  • Kozmetická taštička s priehradkami pomáha prakticky uložiť líčidlá a veci osobnej hygieny. Vnútorný priestor býva vždy členený na niekoľko rôzne veľkých priehradiek, z ktorých niektoré sú doplnené zipsami.

Veľká kozmetická taška

  • Veľká kozmetická taška od American Tourister má vnútorný objem 7 l. Vnútorný priestor býva vybavený niekoľkými vreckami na zips. Niektoré sú z praktickej sieťoviny pre lepší prehľad o uložených potrebách.

Kozmetická taštička so zrkadlom

  • Praktické je, ak má kozmetická taštička polstrovaný priestor pre zrkadlo alebo zrkadielkom zároveň disponuje.

Set kozmetických taštičiek

  • Pri cestovaní je praktický set kozmetických taštičiek. Zvyčajne je v 3 základných veľkostiach. Do najmenšej patrí riasenka, púder, rúž a zrkadlo. Väčšia pojme sadu na kompletný make-up vrátane krémov. Do najväčšej patria toaletné potreby.

Toaletná taška

  • Toaletná taška je väčšieho rozmeru. Vnútorný priestor by mal byť dostatočne objemný pre šampón, kondicionér, telové mlieko, sprchový gél a prípravky pre ústnu hygienu.

Kozmetický kufrík

  • Kozmetický kufrík má pevný, niekedy aj škrupinový (plastový) obal. Kozmetické kufríky bývajú navrhnuté tak, aby ich bolo možné uchytiť na madlo cestovnej batožiny.