American Tourister Cestovná batožina Aero Racer 55 cm Frontloader
112,68 € 100,90 €
+ doprava zadarmo

Cestovný kufor Aero Racer od značky American Tourister svojou výškou 55 cm vyhovuje ako palubná batožina väčšiny leteckých spoločností. Je ideálny ako batožina pre dvojdenný výlet. Modely radu spinner ponúka 4 kolieska, vďaka ktorým sa s ním ľahko manipuluje, a rad Frontloader disponuje predným vreckom na uloženie notebooku či tabletu.

American Tourister Cestovná batožina Jet Glam 55 cm
116,57 € 97 €
+ doprava zadarmo

Cestovný kufor Jet Glam od značky American Tourister svojou výškou 55 cm vyhovuje ako palubná batožina väčšiny leteckých spoločností. Je ideálny ako batožina pre dvojdenný výlet. Modely radu spinner ponúkajú 4 kolieska, vďaka ktorým sa s ním ľahko manipuluje. Vďaka TSA zámku sa nemusíte báť, že sa vám z kufra niečo vytratí a pevný ABS plast je odolný proti nárazom.

American Tourister Funshine 39 l
101,90 € 62,11 €
+ doprava zadarmo

Moderný a vysoko kvalitný cestovný kufor je možné vďaka menším rozmerom využiť ako príručnú batožinu. Jeho objem je 39 l a je vyrobený z ľahkého polyesteru. Kufor je vybavený visiacim zámkom, teleskopickým madlom a 2 kolieskami.

American Tourister Funshine 99,5 l
152 € 85,55 €
+ doprava zadarmo

Veľký cestovný kufor z dielne značky American Tourister má kapacitu necelých 100 l a je vyrobený z odolného polyesteru. Do jeho výbavy patrí kódový zámok TSA alebo teleskopické madlo. Vďaka štyrom otočným kolieskam sa kufor ľahko premiestňuje.

American Tourister Herolite 55
152 € 85,55 €
+ doprava zadarmo

Cestovný kufor American Tourister je vyrobený vo veľkosti, ktorú väčšina leteckých spoločností uznáva ako kabínovú batožinu. Môžete si ho tak vziať so sebou na palubu lietadla. Vyrobený je z odolného polyesteru a jeho kapacita je 42 l.

American Tourister Herolite 67
175 € 108,98 €
+ doprava zadarmo

Cestovný kufor American Tourister sa vyznačuje svojou odolnosťou a zároveň ľahkosťou. Je opatrený 4 otočnými kolieskami, trolejov a visiacim TSA zámkom. Nechýbajú ani zipsové vrecká pre uchovanie drobnejších vecí.

American Tourister Herolite 74
202 € 116,80 €
+ doprava zadarmo

Ľahký cestovný kufor značky American Tourister má objem 95 l a je vyrobený z odolného polyesteru. Vybavený je 4 otočnými kolieskami, visacím TSA zámkom a trolejov s nastaviteľnou dĺžkou.

American Tourister Holiday Heat kufr 67 cm
97,23 € 81,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Moderná cestovná batožina Holiday Heat od značky American Tourister je ideálna na týždennú dovolenku na pláži či pri jazere. Plne vybavené TSA zámkom umožňuje bezpečné cestovanie lietadlom bez násilného vniknutia do kufra. Vnútorné usporiadanie ponúka dostatok priestoru pre zabalenie všetkého, čo budete na dovolenke potrebovať.

American Tourister Kozmetická taštička Herolite
61 € 31,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická kosmetická taška American Tourister vám pomůže uspořádat všechny kosmetické nezbytnosti během vašich cest. Odolné provedení dipsonuje celkem 4 zipovými kapsami a elastickými poutky a přihrádkami na drobnosti.

American Tourister Holiday Heat Spinner 55
78,83 € 69,70 €
+ doprava zadarmo

Malý kufrík American Tourister z kolekcie Holiday Heat je ideálnym spoločníkom na víkend alebo palubu lietadla. Ponúka objem 38 l, 4 kolieska, teleskopickú rukoväť a jeho obsah chráni integrovaný kódový zámok.

American Tourister Holiday Heat Spinner 79
101,80 € 93,10 €

Priestranný kufor American Tourister z kolekcie Holiday Heat ponúka objem 108 l, vďaka čomu je skvelým spoločníkom pre každú dovolenku. 4 kolieska a teleskopická rukoväť uľahčujú jeho používanie, obsah chráni integrovaný kódový zámok.

American Tourister Soundbox 55-31%
128,50 € 88,42 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Malý kufor American Tourister z farebnej kolekcie SoundBox ponúka po rozšírení objem 41 litrov a vďaka svojej veľkosti je možné ho využiť ako príručnú batožinu u väčšiny leteckých spoločností. 4 kolieska, výsuvná rukoväť, TSA zámok i vnútorná organizácia spríjemňujú používanie tejto modernej batožiny.

American Tourister Soundbox 67-29%
151,87 € 107,72 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Priestranný kufor značky American Tourister z farebnej kolekcie SoundBox ponúka po rozšírení objem 81 litrov a vďaka svojej veľkosti vám pomôže zbaliť všetko, čo na svoju dovolenku budete potrebovať. 4 kolieska, výsuvná rukoväť, TSA zámok i vnútorná organizácia spríjemňujú používanie tejto modernej batožiny.

American Tourister Soundbox 77
163,56 € 128,50 €
+ doprava zadarmo

Veľký kufor z dielne značky American Tourister z farebnej kolekcie SoundBox ponúka po rozšírení objem 110 litrov a vďaka svojej veľkosti vám pomôže zbaliť všetko, čo na svoju dovolenku budete potrebovať. 4 kolieska, výsuvná rukoväť, TSA zámok i vnútorná organizácia spríjemňujú používanie tejto modernej batožiny.

American Tourister Sunside 55 cm
120,41 € 85,60 €
+ doprava zadarmo

Elegantná kabínová batožina American Tourister Sunside 55 cm na štyroch dvojitých kolieskach je ideálna na dvojdňový výlet a zabezpečí jednoduchý príchod do cieľovej destinácie. Táto veľkosť je vhodná ako palubná batožina pre nízkonákladové spoločnosti, ako je EasyJet alebo RyanAir. Zabudovaný TSA zámok.

American Tourister Taška na kolieskach RoadQuest 55 cm
97,14 € 77,50 €
+ doprava zadarmo

Ultraľahká cestovná taška na kolieskach American Tourister RoadQuest 55 cm zaisťuje flexibilné cestovanie. Je vhodná ako príručná batožina, a aj len tak do ruky na cestovanie mestskou dopravou. Ponúka najmodernejšiu hliníkovú rukoväť a polstrované vrchné ručné madlo pre najkomfortnejšie prenášanie.

American Tourister American Tourister At Work Laptop Bag 13,3"-14,1" 33G*09004, černá
29,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Brašna na notebook o úhlopříčce 13,3" až 14,1" je vybavena organizérem a návlekovým pásem k jednoduchém připevnění na kufr. American Tourister At Work Laptop Bag 33G*09004 má objem 10 litrů, je opatřena dvěma předními kapsami na zip a polstrovanými přihrádkami na tablet a notebook.

American Tourister Cestovná batožina Aero Racer 55 cm
101,02 € 77,50 €
+ doprava zadarmo

Cestovný kufor Aero Racer od značky American Tourister svojou výškou 55 cm vyhovuje ako palubná batožina väčšiny leteckých spoločností. Je ideálny ako batožina pre dvojdenný výlet. Modely radu spinner ponúkajú 4 kolieska, vďaka ktorým sa s ním ľahko manipuluje. Pripevnený 3 číselný zámok umožňuje jednoduché uzamknutie zipsov.

American Tourister Cestovná batožina Aero Racer 68 cm
112,68 € 85,30 €
+ doprava zadarmo

Cestovný kufor Aero Racer od značky American Tourister je vyrobený z ABS plastu,ktorý je odolný pred poškodením. Je ideálny ako batožina pre viacdenný výlet. Modely radu spinner ponúkajú 4 kolieska, vďaka ktorým sa s ním ľahko manipuluje. Pripevnený 3 číselný zámok s TSA umožňuje jednoduché uzamknutie zipsov a zabezpečenie obsahu kufra.

American Tourister Cestovná batožina Aero Racer 79 cm
124,34 € 97 €
+ doprava zadarmo

Cestovný kufor Aero Racer od značky American Tourister je vyrobený z ABS plastu,ktorý je odolný pred poškodením. Je ideálny ako batožina pre týždennú dovolenku a dlhšiu. Modely radu spinner ponúkajú 4 kolieska, vďaka ktorým sa s ním ľahko manipuluje. Pripevnený TSA zámok umožňuje jednoduché uzamknutie zipsov a zabezpečenie obsahu kufra.

American Tourister SkyTracer 55
160 € 89,40 €
+ doprava zadarmo

Pevný cestovný kufor s objemom 32 l možno u niektorých leteckých spoločností využiť aj ako kabínovú batožinu. Skvele poslúži na služobné cesty či eurovíkendy. Kufor je vybavený 4 otočnými zdvojenými kolieskami, teleskopickou rukoväťou a bezpečné uzavretie zaistí integrovaný kódový TSA zámok.

American Tourister SkyTracer 77
213 € 112,89 €
+ doprava zadarmo

Pevný kufor American Tourister je vďaka svojej kapacite 94 l vhodný aj pre veľké cestovanie. Je vybavený 4 zdvojenými otočnými kolieskami a teleskopickým madlom, takže manipulácia s ním je naozaj jednoduchá. Nechýba integrovaný TSA zámok ani zipsové vrecká.

American Tourister Modern Dream 55 cm
139,90 € 93,40 €
+ doprava zadarmo

Elegantná škrupinová batožina American Tourister Modern Dream je ideálna ako palubná batožina pre nízkonákladové letecké spoločnosti na krátku dovolenku či výlet. Zipsy sú zabezpečené TSA zámkom. Pohodlnú plynulú jazdu umožňujú 4 dvojité kolieska.

American Tourister Tracklite 55 cm
93,26 € 69,70 €
+ doprava zadarmo

Príručná batožina American Tourister Tracklite 55 cm na štyroch dvojitých kolieskach je ideálna na dvojdňový výlet a zabezpečí jednoduchý príchod do cieľovej destinácie. Táto veľkosť je vhodná ako palubná batožina. Vyrobené z materiálu odolného proti škrabancom.

American Tourister Tracklite 67 cm
101,03 € 85,60 €
+ doprava zadarmo

Stredne veľký kufor American Tourister Tracklite 67 cm na štyroch dvojitých kolieskach je ideálny na týždenný výlet. Vyrobený z materiálu ABS odolného proti škrabancom. Zvýšenú bezpečnosť zaisťuje TSA zámok. Kufor je v prípade potreby rozšíriteľný.

American Tourister Tracklite 78 cm
112,69 € 101,20 €
+ doprava zadarmo

Veľký kufor American Tourister Tracklite 78 cm na štyroch dvojitých kolieskach je ideálny na týždenný výlet. Vyrobené z materiálu ABS odolného proti škrabancom. Zvýšenú bezpečnosť zaisťuje TSA zámok. Kufor je v prípade potreby rozšíriteľný až na objem 120 l.