Banquet Kanvica keramická DOTS 900 ml
11,61 € 10,90 €

Keramická čajová kanvica DOTS od značky Banquet je určená pre podávanie horúcich a studených nápojov. Krémová farba s bodkami rozžiari akýkoľvek stôl. Po vypití nápoja ju vložte do umývačky. Nevypitý nápoj tiež môžete ohriať v mikrovlnnej rúre.

Banquet Zásobník sklenený s ventilom BRISA 4 l
10,03 € 9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Zásobník sklenený s ventilom BRISA 4 l je vhodný na servírovanie osviežujúcich nápojov na letných party a oslavách. Zásobník sa vyrába z kvalitného číreho skla a jeho súčasťou je praktický plastový kohútik pre dávkovanie nápojov. Zásobník je robený iba na chladené a svieže letné nápoje napr. domáce limonáda, ľadový čaj, ovocný čaj a iné.

Banquet karafa Leona 800 ml
8,09 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenená karafa by nemala chýbať na žiadnom prestretom stole. Môžete ju použiť ako na víno, tak na vodu či domáce limonády. Táto má objem 800 ml a je vyrobená z kvalitného skla českej výroby.

Banquet Džbán sklenený dvojstenný DOBLO 500 ml
12,93 € 11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojstenná sklenená karafa DOBLO značky Banquet je ideálna na podávanie studených i **teplých nápojov. Urobte si v **horúcich letných **dňoch osviežujúcu **limonádu **alebo sa v **zime **zahrejte teplým **čajom.

Banquet Džbán sklenený dvojstenný DOBLO 740 ml
12,93 € 11,60 €

Dvojstenný sklenený džbán DOBLO značky Banquet môžete využívať po **celý rok. V **letných horúcich dňoch **do neho nalejete **osviežujúcu limonádu **a v **chladných dňoch **ho môžete použiť na **teplý čaj.