U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar jedlo na cesty. Kúpte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Jedlo na cesty doručíme dnes, či inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.SK rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie Jedlo na cesty či dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Ak chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

-19%
Lyofood Hovězí Stroganoff

Lyofood Hovězí Stroganoff

8,85 €
7,10 €

Dehydrovaná strava Lyofood Hovädzí Stroganoff s hmotnosťou 370 g (pred vysušením), ktorá je pripravená lyofilizáciou – vakuovým vymrazovaním. Bez konzervačných látok! Ideálne na expedície a všade tam, kde hmotnosť hrá rolu. Jemné plátky hovädzieho mäsa osviežené cibuľkou a hubami, dochutené horčicou a ďalšími rôznymi druhmi korenia. Jedlo je podávané s cestovinami penne, je vysoko kalorické a určite vás prekvapí svojou autentickou chuťou hovädzieho Stroganoff.

Tovar od predajcu MALL
-26%
Lyofood Gulášová polévka s masem 500 g
1x

Lyofood Gulášová polévka s masem 500 g

8,08 €
5,90 €

Dehydrovaná strava Lyofood Gulášová polievka s mäsom s hmotnosťou 370 g (pred vysušením), ktorá je pripravená lyofilizáciou – vakuovým vymrazovaním. Bez konzervačných látok! Ideálne na expedície a všade tam, kde hmotnosť hrá rolu. Porcia kvalitnej poctivej polievky maďarského štýlu vás naladí a pripraví pre každé dobrodružstvo. Jemné bravčové mäso s rajčinovým pretlakom a zeleninou mení túto známu klasiku v neodolateľné chutné pokušenie.

Tovar od predajcu MALL
Adventure Menu Light Kuracie supreme s ratatouille 113g/600g

Adventure Menu Light Kuracie supreme s ratatouille 113g/600g

12,90 €

Nečakajte úhľadne poskladané plátky zeleniny, ako to vedel potkan vo filme. Čo ale môžete čakať je skvelá chuť čerstvej zeleniny varenej v pare spolu s rajčinovým pretlakom a zmesou korenín. Kuracie prsia deň naložené, potom v pečené v celku a nakoniec nakrájané na tenké plátky.

Partner: Municak.sk
Adventure Menu Hovädzí guláš so zemiakmi

Adventure Menu Hovädzí guláš so zemiakmi

8,60 €

Klasické české jedlo – dusené hovädzie mäso z býkov z voľných chovov na podkrkonošských stráňach vo Vrchlabí. Cibuľový základ, vývar z kostí, paprika a ako príloha varený zemiak…

Partner: Municak.sk
Adventure Menu Kura Korma s ryžou

Adventure Menu Kura Korma s ryžou

8,60 €

Ochutnajte pravú Indii. Pripravili sme pre Vás kuracie Korma presne podľa tradičných indických receptúr. Kuracie mäso naložené 24 hodín v jogurte, zmes korenia namiešaná priamo v Indii a dohľad indického kuchára pri vývoji zaručujú kulinársky zážitok kdekoľvek, kam Vás cesty zavedú.

Partner: Municak.sk