Adventure Menu Kura Korma s ryžou
6,95 € 6,40 €

Adventure Menu Kura Korma s ryžou – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.

Adventure Menu Bravčové rebierko so zemiakmi
8,30 €

Adventure Menu Bravčové rebierko so zemiakmi – České poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.

Adventure Menu Kuracie na divoko s rýžou
6,60 €

Adventure Menu Kuracie na divoko s ryžou – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.

Adventure Menu Pikantný kotlík s bulgurom
7,50 €

Adventure Menu Pikantné kotlík s bulgurom – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.

Adventure Menu Tandoori Quinoa (VEGAN)
7,40 €

Adventure Menu Tandoori Quinoa (vegán) – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.

Adventure Menu 100%MÄSO: Bravčové na rasci
6,80 €

Adventure Menu 100% MÄSO: Bravčové na rasci – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.

Adventure Menu Hovädzí guláš so zemiakmi
7,40 €

Poctivý guláš z hovädzieho predného z býkov z voľných chovov. Adventure Menu Hovädzí guláš so zemiakmi je omáčka presne podľa zlatého pomere 2 diely cibule jeden diel mäsa, zaliata vývarom z kostí zahustená bezlepkovou múkou a dokořeněno červenou sušenou paprikou. Príloha sú varené zemiakové štvrtky.

Adventure Menu Kura po záhradnícky s fazuľou
6,50 €

Adventure Menu Kurča po záhradnícky s fazuľou – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.

Adventure Menu Kuřecí křídla na medu a chilli
7,31 € 6,40 €

Chutná a výživná Adventure Menu Kuřecí křídla na medu a chilli v praktickém balení na cesty z nejlepších surovin. Neobsahuje glutamát, hormony, umělá sladidla ani žádné alergeny.