Adventure Menu 100%MÄSO: Bravčové na rasci
6,90 €

Adventure Menu 100% MÄSO: Bravčové na rasci – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.


Adventure Menu Kura Korma s ryžou
6,90 €

Adventure Menu Kura Korma s ryžou – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.


Adventure Menu Hovädzí guláš so zemiakmi set
9,41 €

7,90 €

Set Adventure Menu hovädzí guláš so zemiakmi + samoohrev 20g + zips-bag. Jedlo bez konzervantov,vyrábané ručne z najlepších českých surovín v sete so špeciálnym sáčkom, v ktorom ohrejete jedlo pomocou samoohrevných kapslí.


Adventure Menu Zeleninové rizoto s tofu
6,90 €

Chutné a výživné Adventure Menu Zeleninové rizoto s tofu z nejlepších surovin v praktickém balení na cesty. Neobsahuje glutamát, hormony ani umělá sladidla a je vhodný i pro vegany.


Adventure Menu Kuře na divoko set
8,90 €

Chutné a výživné Adventure Menu Kuře na divoko z nejlepších surovin v praktickém balení na cesty. Neobsahuje glutamát, hormony ani umělá sladidla.


Adventure Menu Jelení ragů set
7,90 €

Chutny a výživny Adventure Menu Jelení guláš z nejlepších surovin v praktickém balení na cesty. Neobsahuje glutamát, hormony ani umělá sladidla.


Adventure Menu Kuřecí křídla na medu a chilli
7,31 €
6,90 €

Chutná a výživná Adventure Menu Kuřecí křídla na medu a chilli v praktickém balení na cesty z nejlepších surovin. Neobsahuje glutamát, hormony, umělá sladidla ani žádné alergeny.


Adventure Menu Kuracie na divoko s rýžou
6,31 €
5,90 €

Adventure Menu Kuracie na divoko s ryžou – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.


Adventure Menu Pikantný kotlík s bulgurom
6,65 €

5,90 €

Adventure Menu Pikantné kotlík s bulgurom – české poctivé jedlo na cesty bez chémie, z najkvalitnejších surovín a s trvanlivosťou až 3 roky.