Počet nájdených produktov: 6

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

CASIO Sheen Connected watches SHB-200D-7AER-56%
320,30 €

138,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hľadáte chytré hodinky, ktoré navyše doladia váš outfit k dokonalosti? Potom sú pre vás hodinky Casio z kolekcie Sheen ako stvorené. Ciferník zdobia kryštále Swarovski, luminiscenčné ručičky, dátumovka a chronograf.


CASIO Sheen Connected watches SHB 200SG-7A-50%
339,60 €

169,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hľadáte chytré hodinky, ktoré navyše doladia váš outfit k dokonalosti? Potom sú pre vás hodinky Casio z kolekcie Sheen ako stvorené. Ciferník zdobia luminiscenčné ručičky, dátumovka a chronograf, vďaka ktorému si môžete nastaviť duálny čas podľa 300 miest zobrazených na mape.


Liu.Jo Dancing Sport s náramkem TLJ1340
108,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hravosť, elegancia a nadčasový športový vzhľad. To všetko v sebe spájajú hodinky z dielne značky Liu. Jo. Ich tyrkysový ciferník pôsobí veľmi čistým dojmom – zdobí ho len bronzové ručičky a logo značky.


Secco S A5018 4-107
38,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Secco sú naozaj dizajnovým kúskom. Na prvý pohľad vás zaujmú výrazným tyrkysovým ciferníkom, ktorý tvorí dokonalú dvojicu s pozláteným puzdrom a ťahom. Kúpte si doplnok, ktorý poteší vaše oko aj peňaženku. .


Swatch Dive-in SFS103
100 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nenosíte hodinky, pretože máte pocit, že vám prekážajú pri každodenných činnostiach? Tak to ste ešte nemali na zápästie hodinky z dielne značky Swatch .


Swatch Varigotti GL118
53 €

Najväčší svetový výrobca hodiniek Swatch je celosvetovo obľúbený vďaka svojim modelom, ktoré sa od portfólia ostatných značiek líšia originálnymi vzormi a nadčasovými nápadmi. Prepadnite ich kúzlu aj vy a pripnite si na zápästie hodinky Varigotti.