Helmer Smart dotykové hodinky s GPS lokátorom a fotoaparátom - LK 707 modré
53,20 € 50,60 €

Potrebujete mať neustály prehľad o tom, kde sa vaša ratolesť nachádza? Potrebujete mať istotu, že jej nehrozí žiadne nebezpečenstvo? Potom svojmu dieťaťu kúpte chytré hodinky Helmer, ktoré sú vybavené GPS lokátorom, svietidlom, odposluchom aj fotoaparátom.

Digitálne náramkové hodinky Frozen
7,59 €

Náramkové hodinky Frozen / Ľadové kráľovstvo už vo veľmi mladom veku môžu byť užitočné, pretože je dobré keď poznajú presný čas.

Analógové náramkové hodinky Frozen
17,39 €

Náramkové hodinky Frozen / Ľadové kráľovstvo už vo veľmi mladom veku môžu byť užitočné, pretože je dobré keď deti poznajú presný čas.

Analógové nástenné hodiny L.O.L. 25 cm
9,49 €

Bábiky L.O.L. Surprise s veľkými očami sú už známe po celom svete a špecialitou týchto mimoriadne bábik je, že nikdy nemôžeme vedieť akú bábiku skrýva balíček.

Q&Q VR99J004

Q&Q VR99J004

Hodnotenie: 5
14,60 €

Hodinky z dielne značky Q & Q sú ako stvorené pre každého malého nezbedníka. Ich ciferník zaujme na prvý pohľad pestrofarebnými ručičkami a číslicami, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času.

LEGO Friends Olivia 8021247
29,20 €

Okuliarnatý Olivia z príbehov Lego Friends je neuveriteľne múdra. V jednom kuse vymýšľa, ako pomocou najmodernejšej technológie zmeniť svet okolo seba. Ak aj vaša malá princezná miluje Lego Friends, bude doslova nadšená z darčekovej sady hodiniek s Oliviou v hlavnej úlohe.

Timex Youth TW7C09900

Timex Youth TW7C09900

Hodnotenie: 4
36,10 € 24,40 €

Radi sa hýčkate štýlovými doplnkami a na svoje ratolosti tak trochu zabúdate? Túto chybu môžete ľahko napraviť vďaka hodinkám z dielne obľúbenej značky Timex . Ich tmavomodrý ciferník zdobia výrazné biele číslice, vďaka ktorým nositeľ alebo nositeľka perfektne uvidí na aktuálny čas.

Bentime 001-9BB-5912A
20,80 €

Detské hodinky značky Bentime budú robiť radosť každej malej slečne, ktorá sa rada zdobí originálnymi doplnkami. Na prvý pohľad upúta ružová kovová mašlička s vloženým trblietavým zirkónom. Čisto biely ciferník sa vyznačuje veľmi dobrou čitateľnosťou.

Bentime 001-9BA-5067K
20,80 €

Miluje váš syn, vnuk alebo napríklad synovec futbal? Preháňa každú voľnú chvíľu futbalový loptu a sníva o tom, že hrá za Barcelonu alebo Real Madrid? Potom by ste vášmu malému Messimu mali zaobstarať hodinky z dielne obľúbenej značky Bentime .

Lorus R2381HX9
25,20 €

Hodinky z dielne značky Lorus sú ako stvorené pre všetkých aktívnych chlapcov školského veku. Ich digitálny displej, ktorý sa dá v prípade potreby podsvietiť, zaujme perfektne čitateľnými údajmi. Poteší aj funkcia stopiek (klasických aj odpočítavanie), alarmu aj automatického kalendára.

Detské hodinky

Pri výbere detských hodiniek je, okrem základných parametrov a funkcií, dobré prihliadnuť aj k samotnému výrobcovi.

  • Detské hodinky Swatch

Preslávená značka hodiniek Swatch zahŕňajúca aj detskú kolekciu. Medzi svetovo najpredávanejšie patria detské hodinky Swatch Flik Flak, ktoré sa pýšia vysokou odolnosťou voči nárazom, poškodeniu aj vode s textilnými remienkami umývateľnými vodou. Hodinky sa vyrábajú pre deti predškolského aj školského veku.

  • Hodinky pre deti Secco

Detské hodinky Secco zaujmú obľúbenými motívmi aj zaujímavými farebnými kombináciami. Kvalitné hodinky v modernom dizajne za veľmi priaznivú cenu.

  • Detské hodinky na hranie

Nehľadáte ozajstné detské hodinky, ale iba hračku pre najmenších? Pozrite sa do sekcie hračiek, v ktorej nájdete všetko, čo deti na hranie potrebujú.