Komono Harlow KOM-W4110-40%
154 € 91,50 €

Výpredaj

Zlaté doplnky snáď nikdy nesklamú. Dokážu totiž dodať každému outfitu nádych luxusu. Obzvlášť, keď sa jedná o čoraz obľúbenejšie ružovo zlatú variantu. Nezabúdajte na ne ani vy a pripnite si na zápästie hodinky Harlow z dielne mladistvých značky Komono.

Komono Estelle KOM-W2813-40%
82,80 € 49,20 €

Výpredaj

Hodinky Estelle z dielne mladistvých značky Komono sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v elegantných doplnkoch. Ich belostný ciferník pôsobí veľmi čistým dojmom – zdobí ho len uzučké ručičky a indexy. Puzdro je pozlátené žltým zlatom, ktoré celku dodáva nežný vzhľad.

Komono Walther Mesh Black KOM-W4021-35%
213,40 € 138,50 €

Výpredaj

Belgická značka Komono je preslávená módnymi kúskami, ktoré svojim dizajnom očarí milovníkov tradície i moderny. Objavte jej kúzlo aj vy a pripnite si na zápästie hodinky Komono z kolekcie Walther. Vďaka celočernému prevedení vyzerajú neskutočne nadčasovo a štýlovo doplnia takmer každý outfit.

Komono Estelle KOM-W2812-40%
82,80 € 49,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Estelle z dielne mladistvých značky Komono sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v elegantných doplnkoch. Ich belostný ciferník pôsobí veľmi čistým dojmom – zdobí ho len uzučké ručičky a indexy. Puzdro je pozlátené ružovým zlatom, ktoré celku dodáva nežný vzhľad.

Komono Harlow Misty Rose KOM-W4107-36%
150 € 95,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové hodinky Komono pre romantické duše s koženým remienkom nežné ružovej farby a ciferníkom v striebornom odtieni. Ciferník chráni oceľové puzdro v striebornej farbe, rovnako ako ručičky a indexy. Typické prevedenie s rukopisom značky dodáva hodinkám na zaujímavosti a originalite.

Komono Orson Cognac KOM-W4152-40%
233,10 € 138,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Komono boli vždy originálne a rukopis značky je nezameniteľný. To dokonale dokazujú aj modely z radu Orson, ktoré sa odlišujú predovšetkým tvarom ciferníka, ktorý je inšpirovaný prírodou a je vyrobený v tvare sedmihranu.

Komono Konrad KOM-W4203
173,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hranaté hodinky značky Komono sú tak štýlovým kúskom, že len ťažko uniknete pozornosti širokého okolia. Ciferník v minimalistickom štýle zdobia iba čierne ručičky, zlatá sekundová a logo značky.

Komono Mono KOM-W4304
63 €

Hodinky značky Komono sú ako stvorené pre všetkých, čo sa radi zdobia štýlovými doplnkami. Na prvý pohľad zaujme celočierne prevedenie, vďaka ktorému sa hodinky hodí takmer ku každému volnočasovému outfitu. Ciferník je dobre čitateľný a je zdobený ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Winston Regal Caviar KOM-W2270
94,60 € 66,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Komono v čierno bielom prevedení s oceľovým pozláteným puzdrom, vyniknú ako na pánskom, tak aj na dámskom zápästie. Ciferník sa skvele dopĺňa s koženým remienkom. Model vhodný na bežné denné nosenie, ale aj ako netradičný doplnok do spoločnosti.

Komono Winston Regal NATO KOM-W2273
82,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Komono sa hodí takmer ku každému outfitu a perfektne vyniknú na pánskom zápästie. Ciferník v minimalistickom štýle zdobí iba ručičky s indexmi a logo značky. Hodinky si na zápästie pripnete nylonovým remienkom NATO, ktorý je veľmi odolný a zároveň perfektne sedí na zápästí.

Komono Estelle LOTUS KOM-W2455
82,80 € 49,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Módne dámske hodinky Komono pre ženy, ktoré milujú svoj ​​vlastný štýl. Hodinky majú hnedo-červený kožený remienok a zlatý ciferník, ktorý dotvára zaujímavý dizajn hodiniek. Hodinky sa hodia na bežné denné nosenie.

Komono Estelle Royale GOLD KOM-W2861
88 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečné dámske hodinky Komono v zlatom prevedení pre ženu, ktorá chce správne doladiť svoj outfit. Tieto hodinky vám skvele padnú a hodia sa na bežné denné nosenie, ale aj do spoločnosti.

Komono Harlow Cloud KOM-W4105
150 € 112,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové hodinky Komono s koženým remienkom a ciferníkom v identickom dizajne bielej perleti. Ciferník chráni oceľové puzdro opatrené ružovým zlátením. Rovnakú povrchovú úpravu majú rúčky a indexy. Typické prevedenie s rukopisom značky dodáva hodinkám na zaujímavosti a originalite.

Komono Harlow Estate KOM-W4129
169,80 € 118,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové hodinky Komono na prvý pohľad upútajú prevedením v odtieni ružového zlata, ktoré vyzerá jednoducho skvele. Na zlatom minimalistickom ciferníku sa nachádza iba jednoduché ručičky. Hodinky skvele doplní váš outfit a na zápästí pekne vyniknú.

Komono Kate KOM-W4254
82,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hranaté hodinky značky Komono sú tak štýlovým kúskom, že len ťažko uniknete pozornosti širokého okolia. Na minimalistickom ciferníku sa vynímajú jednoduché ručičky s indexmi.

Komono Kate KOM-W4256
74,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hranaté hodinky značky Komono sú tak štýlovým kúskom, že len ťažko uniknete pozornosti širokého okolia. Na minimalistickom ciferníku sa vynímajú jednoduché ručičky s indexmi.

Komono Konrad Retrogade KOM-W4200
193,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hranaté hodinky značky Komono sú tak štýlovým kúskom, že len ťažko uniknete pozornosti širokého okolia. Na minimalistickom ciferníku sa vyníma chronograf, ktorý poslúži ako sekundová, ukazovateľ dňa v týždni a ručičky.

Komono Lewis Cigar KOM-W4055
146,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex štýlové hodinky Komono s hnedým koženým remienkom a ciferníkom v odtieni matnej šedej. Na ciferníku nájdete logo značky a 3 ručičky, ďalej 60 sekundovou a 12 hodinovú stupnici vo výraznej oranžovej farbe. Oceľové puzdro so sivou farbou skvele kontrastuje.

Komono Lewis Estate KOM-W4075
169,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové hodinky Komono na prvý pohľad upútajú celočerným prevedením, ktoré vyzerá jednoducho skvele. Na ciferníku sa nachádza štýlová hodinová aj minútová stupnice. Hodinky skvele doplní váš outfit a na zápästí pekne vyniknú. Puzdro aj ťah sú vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele.

Komono Lewis Estate KOM-W4076
169,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové hodinky Komono na prvý pohľad upútajú celočerným matným prevedením, ktoré vyzerá jednoducho skvele. Na ciferníku sa nachádza štýlová hodinová aj minútová stupnica. Hodinky skvele doplnia váš outfit a na zápästí pekne vyniknú. Puzdro aj ťah sú vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele.

Komono Lewis Estate KOM-W4077
169,80 €

Štýlové hodinky Komono na prvý pohľad upútajú bielym ciferníkom, na ktorom sa nachádza štýlová hodinová aj minútová stupnica. Minimalistické prevedenie dodáva hodinkám tú pravú šťavu. Hodinky skvele doplní váš outfit a vďaka hladkým líniám na zápästí vyniknú.

Komono Lewis Estate KOM-W4078
169,80 €

Štýlové hodinky Komono na prvý pohľad upútajú celočerným matným prevedením, ktoré vyzerá jednoducho skvele. Na tmavo šedom ciferníku sa nachádza len jednoduché ručičky s indexmi. Hodinky skvele doplní váš outfit a na zápästí pekne vyniknú. Puzdro aj ťah sú vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele.

Komono Lewis Estate KOM-W4079
169,80 €

Štýlové hodinky Komono na prvý pohľad upútajú celostříbrným prorovedením, ktoré vyzerá jednoducho skvele. Na striebornom ciferníku sa nachádza len jednoduché ručičky s indexmi. Hodinky skvele doplní váš outfit a na zápästí pekne vyniknú. Puzdro aj ťah sú vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele.

Komono Lexi KOM-W2752
94,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové hodinky Komono na prvý pohľad upútajú zlatým ciferníkom s elegantnými indexmi a jednoduchými ručičkami. Minimalistické prevedenie dodáva hodinkám tú pravú šťavu. Hodinky skvele doplnia váš outfit, a vďaka hladkým líniám na zápästí vyniknú.

Komono Magnus II Pewter KOM-W1942
102,50 € 78,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové pánske hodinky Komono v modernom dizajne. Prehľadný modrý ciferník so vzorom kameňa je efektné a originálne. Kožený remienok v tmavo hnedom odtieni zaisťuje pohodlné nosenie. Strieborné prevedenie puzdra a ciferníku dotvára nevtieravý vzhľad.

Komono Magnus II Saddle Brown KOM-W1944
102,50 € 77,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové pánske hodinky Komono v modernom dizajne. Prehľadný biely ciferník zaisťuje skvelú čitateľnosť. Kožený remienok v tmavo hnedom odtieni sa stará o pohodlné nosenie. pozlátené prevedenie puzdra dotvára nevtieravý vzhľad. Štýlový kúsok, ktorý si obľúbite a skvele doplní váš outfit.

Komono Mono KOM-W4303
63 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Komono sú ako stvorené pre všetky ženy, čo sa rady zdobia štýlovými doplnkami. Na prvý pohľad bezpochyby zaujme farebné prevedenie hodiniek – odtieň svetlo oranžovej rozžiari každý voľnočasový outfit. Ciferník je dobre čitateľný a je zdobený ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Mono KOM-W4306
63 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Komono sú ako stvorené pre všetky ženy, čo sa rady zdobia štýlovými doplnkami. Na prvý pohľad bezpochyby zaujme farebné prevedenie hodiniek – odtieň pastelovo červenej rozžiaria každý voľnočasový outfit. Ciferník je dobre čitateľný a je zdobený ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Mono KOM-W4307
63 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Komono sú ako stvorené pre všetky ženy, čo sa rady zdobia štýlovými doplnkami. Na prvý pohľad bezpochyby zaujme farebné prevedenie hodiniek – odtieň tmavo modrej skvele doplní každý voľnočasový outfit. Ciferník je dobre čitateľný a je zdobený ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Mono KOM-W4308
63 €

Hodinky značky Komono sú ako stvorené pre všetkých, čo sa radi zdobia štýlovými doplnkami. Na prvý pohľad zaujme celobiele prevedenie, vďaka ktorému sa hodinky hodia takmer ku každému volnočasovému outfitu. Ciferník je dobre čitateľný a je zdobený ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Walther Cognac KOM-W4001
189,60 € 135,60 €

Značka Komono je preslávená módnymi kúskami, ktoré očarí na prvý pohľad všetkých milovníkov nadčasového dizajnu. Prepadnite jej aj vy a pripnite si na zápästie hodinky Komono z kolekcie Walther.

Komono Winston Ash KOM-W3015
94,60 € 71,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex štýlové hodinky Komono Winston Ash je model so šedým ciferníkom ktorý imituje kameň. Vnútri strieborného kovového púzdra s povrchovou úpravou nájdete japonský strojček Quartz. Zadná časť puzdra je z nerezovej ocele. Hladký kožený opasok zakončuje kovová spona. Priemer ciferníku: 41 mm.

Komono Winston Double Subs KOM-W3053
106,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Komono sú ako stvorené pre každého moderného gentlemana, ktorý si potrpí na štýlové doplnky. Ich biely ciferník zdobia dobre čitateľné ručičky a indexy, zaujímavým prvkom sú dva farebné subciferníčky, ktoré poslúžia ako sekundovka a dátumovka.

Komono Winston Regal NATO KOM-W2272
82,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Komono v čiernom prevedení s oceľovým puzdrom, perfektne vyniknú na pánskom zápästie. Ciferník v minimalistickom štýle zdobí iba ručičky s indexmi a logo značky. Hodinky si na zápästie pripnete nylonovým remienkom NATO, ktorý je veľmi odolný a zároveň perfektne sedí na zápästí.

Komono Winston Regal NATO KOM-W2274
82,80 €

Hodinky Komono sa hodí takmer ku každému outfitu a perfektne vyniknú na pánskom zápästie. Ciferník v minimalistickom štýle zdobí iba ručičky s indexmi a logo značky. Hodinky si na zápästie pripnete nylonovým remienkom NATO, ktorý je veľmi odolný a zároveň perfektne sedí na zápästí.

Komono Winston Subs BLACK KOM-W3000
102,50 €

Unisex hodinky z dielne značky Komono sú vyrobené v minimalistickom a nadčasovo elegantnom dizajne. Celočierne prevedenie narušuje iba modrá sekundová ručička, ktorá je umiestnená v samostatnom subciferníku. Kontrastným prvkom sú aj biele indexy.

Komono Winston Subs NATO KOM-W2275
102,50 €

Hodinky z dielne značky Komono sú ako stvorené pre každého moderného gentlemana. Ich čisto biely ciferník zdobí dobre čitateľné ručičky a indexy, zaujímavým prvkom je subciferníček, v ktorom samostatne obieha sekundová ručička.

Komono Winston Subs NATO KOM-W2276
102,50 €

Hodinky z dielne značky Komono sú ako stvorené pre každého moderného gentlemana. Ich čierny ciferník zdobí dobre čitateľné ručičky a indexy, zaujímavým prvkom je subciferníček, v ktorom samostatne obieha sekundová ručička.

Komono Winston Subs NATO KOM-W2277
102,50 €

Hodinky z dielne značky Komono sú ako stvorené pre každého moderného gentlemana. Ich biely ciferník zdobí dobre čitateľné ručičky a indexy, zaujímavým prvkom je subciferníček, v ktorom samostatne obieha sekundová ručička.