Počet nájdených produktov: 6

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Diesel Deadeye DZ 4407
380,70 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Akonáhle si na zápästie pripnete hodinky Diesel, môžete si byť istí že je rozhodne nikto neprehliadne. Rozmerný ciferník sa pýši žiarivo zelenými ručičkami, indexy a tromi chronografy. Puzdro z ušľachtilej ocele zaujme masívnym krytím korunky.


Diesel Machinus DZ 7358
254,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Štýlový model pánskych hodiniek značky Diesel vo veľmi peknom a podarenom dizajne, ktorý z hodiniek robí originálny doplnok k vášmu outfitu. Hodinky zobrazujú 4 časy a majú netradične umiestnenou korunku.


Diesel Machinus DZ 7379-34%
392,50 €

257,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Akonáhle si na zápästie pripnete hodinky z dielne značky Diesel, môžete si byť istí, že ich nikto neprehliadne. Rozmerný čierny ciferník je rozdelený na štyri samostatné ciferníčky, na ktorých si môžete nastaviť rôzne svetové časy.


Diesel Mega Chief DZ 4281
256,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne obľúbenej fashion značky Diesel si na prvý pohľad zamilujú všetci páni so záľubou v neprehliadnuteľných doplnkoch. Ich puzdro z ušľachtilej ocele pôsobí naozaj masívne; tento dojem umocňuje aj kryt korunky zasahujúce do ciferníku.


Diesel Rig DZ 1749-49%
208,20 €

106,10 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hodinky z dielne značky Diesel sú známe svojim nekonvenčným dizajnom, vďaka ktorému si ich obľúbili predovšetkým páni so záľubou v netradičných doplnkoch. Prepadnite im aj vy a pripnite si na zápästie naozajstný dizajnový skvost. Na prvý pohľad vás zaujme výrazné oceľové puzdro s vnútorným ozubením.


Diesel Stronghold DZ 4345
192,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľké pánske hodinky Diesel pre skutočných chlapov. Vezmite ich k tričku, mikine alebo športové košeľu a sami uvidíte ako skvele bude váš outfit vyzerať.