autor neuvedený: Môj prísne tajný zápisník
8,90 €

7,65 €

Vypusti tie tajomstvá zo svojej nepokojnej mysle!

OBSAHUJE: zaujímavé fakty úžasné aktivity veľa priestoru na písanie a kreslenie

Pomôž životnému prostrediu zodpovedným triedením odpadu.


autor neuvedený: Môj tajný zápisník
8,90 €

7,65 €

Pssst, tento zápisník je len pre tvoje oči!

Na krásne dekoratívne stránky tohto zápisníka môžeš zaznamenať všetky svoje MYŠLIENKY, TAJOMSTVÁ a SNY.


autor neuvedený: Môj zápisníček - 100 nápadov
9,90 €

8,51 €

Tvoj život zmapovaný v knihe

Všetko sa v nej krúti okolo teba, tvojich želaní a snov, záujmov aj tajomstiev – nájdeš v nej 100 nápadov, vďaka ktorým sa kreatívne vybúriš a staneš sa jej spoluautorkou.

Čo nosíš najradšej oblečené?


Lee Andy: Neotváraj tento zápisník
8,90 €

7,65 €

Toto je tvoj tajný zápisník. Je to čudné, ale Wizz ho pokladá za svoj. Prosím, ignoruj jeho poznámky! V tomto zápisníku nájdeš:

  • super úlohy
  • úžasné veci
  • najväčšie tajomstvá a sny
  • vyše 100 nálepiek

… a ešte všeličo iné!


Northfield Gary: Július Zebra 3: Faraónova pomsta
10,90 €

9,37 €

Hlúpy, prefíkaný a veľmi smiešny.

Myslíte si, že poznáte JÚLIUSA ZEBRU? Vážne?

Je to GLADIÁTORSKÝ ŠAMPIÓN! OSLOBODITEĽ zotročených zverov! Neúnavný ODPORCA Rímskej ríše!

Má aj veľkú hlavu…

Hej!


Sonninenová Lotta: Hejt náš každodenný
7,90 €

6,32 €

Novinka

Máš už po krk pozitívneho myslenia a motivačných citátov?

SŤAŽUJ SA NARIEKAJ HROMŽI

… a všetku frustráciu si zapisuj!

UPOZORNENIE! Pohoršujúci obsah. Nikomu neukazovať (najmä nie blízkym).


Jonesová Frankie: Príručka vlogerky o kráse
9,90 €

8,51 €

Inšpiruj sa najúspešnejšími vlogerkami a nauč sa vlogovať o kráse. Táto praktická príručka ti prináša množstvo nápadov, ako naplánovať a nakrútiť vlastný originálny vlog.


Jonesová Frankie: Príručka vlogerky o móde
9,90 €

8,51 €

Inšpiruj sa najúspešnejšími vlogerkami a nauč sa vlogovať o móde. Táto praktická príručka ti prináša množstvo nápadov, ako naplánovať a nakrútiť vlastný originálny vlog.


Smith Keri: Odviaž sa! - Môj bláznivý zápisník
6,90 €

5,93 €

Upozornenie: Keď sa začítaš do tohto zápisníka, možno sa zašpiníš farbou alebo niečím iným. Možno zmokneš. Možno urobíš rozhodnutia, o ktorých v podstate pochybuješ. Možno ti bude ľúto za perfektným stavom zápisníka, v ktorom si ho získal.


St. Ive Ivy: Neoficiálna príručka Pokémon Go do terénu
10,90 €

9,37 €

Obsahuje balík tipov a trikov!

UŽ MILIÓNY ĽUDÍ zareagovali na výzvu stať sa najlepším trénerom v hre Pokémon Go. Pri toľkých nadšencoch lovenia, chytania a súbojov bolo takmer nemožné získať náskok pred súpermi – až doteraz.


Abaffy Tero: BRATISLAVA Mapa na vyfarbenie
9,90 €

8,51 €

Omaľovanka – plagát o rozmeroch 980 mm x 680 mm určený na vyfarbenie.

Objavuj bratislavké monumenty, skryté zákutia a uličky ich vyfarbením s rodinou alebo priateľmi. Nechaj deti užiť si zábavné detaily a vyjadriť svoju kreativitu.


Abaffy Tero: CHRISTMAS FACTORY Plagát - Omaľovánka
9,90 €

8,51 €

Malí aj veľkí – všetci milujeme prekvapenia a rozprávkovú atmosféru Vianoc. Čarokrásny vianočný čas sa nezadržateľne blíži a my sme si pre vás pripravili nový plagát na vymaľovanie!


Abaffy Tero: VESMÍR Plagát - Omaľovánka
9,90 €

8,51 €

Stretni sa so svojím obľúbeným mimozemšťanom, urob si výlet na Mars či ktorúkoľvek inú planétu alebo zober svojho miláčika na vesmírnu prechádzku.

Vyfarbuj a objavuj planéty, rakety, súhvezdia a vesmírne príšerky na tejto obrovskej omaľovanke.


autor neuvedený: Detský tablet - I speak english!
10,90 €

9,37 €

Prečítaj si túto knižku a nauč sa užitočné anglické frázy!

Prečítaj si vetu. Stlač tlačidlo. Vypočuj si výslovnosť a nauč sa po anglicky aj ty! Táto kniha je zábavná a veľa ťa naučí!


autor neuvedený: Dinosaury - 11 modelov
7,60 €

6,54 €

11 modelov na zostavenie dinosaurov a pravekej scenérie.

Z tejto knižky sa dozviete fascinujúce údaje a príbehy zo života dinosaurov. Ďalej obsahuje 16 stránok s časťami tiel dinosaurov, ktoré si môžete poskladať vrátane scenérií v pozadí.


autor neuvedený: Dobrodružstvá myšiaka Edgara
6,99 €

6,01 €

Hrdina našej rozprávky, Edgar, zvedavý myšiak, sa jedného dňa nevie dostať do svojho domčeka. Kľúč, ktorým sa pokúšal odomknúť dvere, sa neotáčal v zámke. Stojac pred domom si vybral z aktovky zvyšok desiaty a našiel kľúč otvárajúci vchodové dvere.


autor neuvedený: Domaľuj na karty - Na prázdninách
9,90 €

8,51 €

Zábavná kreatívna knižka so zmývateľnou fixkou a kartami na opakované dokresľovanie. Vyznač správny chodník, ktorým sa táborníci dostanú k svojmu stanu! Dokresli lietadlu okienka, dvere a znak na smerovke!


autor neuvedený: Domaľuj na karty - Zvieratá
9,90 €

8,51 €

Zábavná kreatívna knižka so zmývateľnou fixkou a kartami na opakované dokresľovanie. Dokresli sove perie! Skús z tohto tvaru namaľovať čo najviac zvierat! Vyzdob motýlikom krídla! Nakresli rovnakú mačku! Domaľuj chameleónom čo najdlhšie jazyky!


autor neuvedený: Červená čiapočka
3,50 €

3,01 €

Táto knižočka s krásnymi ilustráciami deti poteší aj zabaví. Dáva im možnosť nielen prečítať si rozprávku, ale aj dotvoriť obrázky nálepkami, vyfarbiť maľovanky a precvičiť si písanie jednoduchých slov.

Preklad Sibyla Mislovičová


autor neuvedený: Farby a tvary/ Prasiatko Peppa
3,99 €

3,43 €

Obsahuje 10 strán aktivít na dolepenie, 10 strán aktivít na dokreslenie, 10 voľných strán pre vlastnú tvorbu, 3 strany samolepiek a drevenú ceruzku. Rozmer titulu 148×210 mm.


autor neuvedený: Jesenné hlavolamy
3,29 €

2,83 €

V jeseni sa dni postupne skracujú a slnka je čoraz menej. Viac času tráviš doma, určite teda s radosťou siahneš po tejto knižke plnej hádaniek, hlavolamov a bludísk s jesennou tématikou.


autor neuvedený: Klasické autá - Vzory na vyfarbovanie + 60 samolepiek
4,40 €

3,78 €

Originálny darček pre automobilových nadšencov každého veku. Pri vyfarbovaní jednotlivých typov klasických áut vám pomôžu vzory na samolepkách a užijete si príjemne strávené chvíle. Jednotlivé strany sú perforované, aby sa dali vytrhnúť a odložiť.


autor neuvedený: Kniha hádaniek a hlavolamov pre predškolákov
8,27 €

7,11 €

Táto krásna kniha obsahuje zábavné hádanky, hlavolamy, úlohy na rátanie, čítanie, vyfarbovanie, bludiská, skladačky a veľa ďalších veselých úloh, určených na rozvoj zručností, ktoré dieťa potrebuje pri vstupe do školy.


autor neuvedený: Krásne rozprávočky pre najmenších
11,90 €

10,23 €

Zbierka krátkych, vtipných a poučných príbehov na čítanie pred spaním, ktoré dieťa prenesú do rozprávkového sveta, plného dobrej nálady a harmónie, a navodia mu pohodu pri príjemnom zaspávaní a pekné sny.


autor neuvedený: Moje prvé anglické slová - Farma
4,99 €

4,29 €

Séria interaktívnych kníh pre deti pomáha zábavnou formou pri učení angličtiny. Najprv prečítajte slová na strane v slovenčine, potom potiahnite šípky a slová sa premenia na anglické.


autor neuvedený: Šmolkovia – Úlohy od Šmolinky
3,99 €

3,43 €

Zabávaj sa vytváraním scén s množstvom skvelých nálepiek, objavovaním votrelcov, hľadaním rozdielov, prechádzaním labyrintov a objav svoje schopnosti vnímania, ale aj maľovania a vyfarbovania… v tomto zošite plnom vzrušujúcich šmolkovských aktivít.


autor neuvedený: Šmolkovia – Úlohy tatka Šmolka
3,99 €

3,43 €

Zabávaj sa vytváraním scén s množstvom skvelých nálepiek, objavovaním votrelcov, hľadaním rozdielov, prechádzaním labyrintov a objav svoje schopnosti vnímania, ale aj maľovania a vyfarbovania… v tomto zošite plnom vzrušujúcich šmolkovských aktivít.


autor neuvedený: Morské hlavolamy
3,50 €

3,01 €

Táto knižka z populárnej série Preč s nudou je plná hlavolamov z morskej ríše. Doplňovačky, bludiská, maľovanky, sudoku, spájačky a ďalšie… a všetky nejakým spôsobom súvisia s morom! Nájdeš tu rozmanité morské živočíchy, vytrénovaných plavcov…