Billonová-Spagnolová Estelle: Nebojím sa prvej triedy
7,90 € 6,79 €

Kniha s úlohami na vyfarbovanie, ktorá ťa pripraví do školy!

Zisti všetko, čo ťa čaká v škole! Choď do triedy, jedálne, telocvične, na školský dvor… a uvidíš, že sa veľa naučíš dobre zabavíš

Ako vyzerá trieda? Čo sa robí cez prestávky?

autor neuvedený: Nauč sa... Koľko je hodín?
7,90 € 6,79 €

Knižka Nauč sa… Koľko je hodín? ťa naučí rozoznať celé hodiny pol hodiny spojiť každodenné činnosti so správnym časom

Nauč sa, koľko je hodín! Presuň ručičky v knihe na správnu hodinu alebo si vyrob vlastný budík, na ktorom sa môžeš učiť.

Farkašová Kristína: Som nový človiečik
14,90 € 12,81 €

Najkrajší darček pre začínajúci život Som nový človiečik je špeciálny zápisníček pre vášho nového človiečika, z ktorého mu môžete vytvoriť naozajstnú knižku. O ňom, o vás, o krásach, kruhoch pod očami či o počte nočných vstávaní.

autor neuvedený: Myšacia pesnička - zvuková knižka
8,95 € 7,70 €

V tejto farebnej knižke nájdete zaujímavú rozprávku a okrem toho si môžete vypočuť hlas zvieratiek, ako aj všelijaké iné zábavné zvuky. Stačí stlačiť obrázky na boku knižky.

Byrneová Lorna: Anjeli v mojich vlasoch
10,90 € 9,37 €

Lorna Byrneová vidí anjelov a rozpráva sa s nimi odmalička. Jej deti sú už dospelé a ona po prvýkrát otvorene rozpráva, čo videla a čo sa naučila. Žije pokojným životom na írskom vidieku.

Christie Agatha: Smrť na Níle
11,90 € 10,23 €

Smrť na Níle z roku 1937, jedno z najlepších diel Agathy Christie, sa v roku, keď si pripomíname storočnicu tvorby legendárnej spisovateľky, dočkalo nového filmového spracovania – do kín práve prichádza nový hviezdne obsadený celovečerný film scenári

Kolektív autorov: Krištofove dobrodružstvá s angličtinou
9 € 7,74 €

Plnofarebný obrázkový slovník s animovaným softvérom určený na výučbu angličtiny pre žiakov 1. stupňa ZŠ. Deti sa spolu s medvedíkom Krištofom vydajú na cestu okolo sveta a spolu prekonávajú nástrahy vzdialených krajín.

Christie Agatha: Hodiny
10,90 € 9,37 €

Táto kniha je ako stvorená pre fanúšikov Agathy Christie i pre všetkých nadšencov klasických detektívok. Garantujeme im, že sa od nej nebudú vedieť odtrhnúť.

Christie Agatha: Veľká štvorka
10,90 € 9,37 €

Prvá dáma anglickej detektívky nám vo svojom románe z roku 1927 predstavila Hercula Poirota v celkom inom, prekvapivom svetle: slávny detektív v ňom namiesto zvyčajného vyšetrovania prípadu vraždy vo vidieckom sídle zvádza súboj s mimoriadne nebezpeč

Christie Agatha: Vražda na zámku Styles
10,90 € 9,37 €

Touto knihou z roku 1920 sa to všetko začalo: zrodila sa nielen slávna spisovateľka Agatha Christie, ale aj jej nemenej slávny hrdina – geniálny súkromný detektív Hercule Poirot.

Christie Agatha: Vražda Rogera Ackroyda
10,90 € 9,37 €

Vražda Rogera Ackroyda z roku 1926, jeden z najslávnejších románov legendárnej spisovateľky, sa právom pokladá za jej majstrovské dielo.

Dukan Pierre: Dukanova diéta 2014 s novými receptami. Aj pre vegetariánov