Tefal Ingenio ihly na kukuričný klas K2070114-40%
12,99 €

7,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Set ihiel na kukuricu obsahuje štyri páry. Ihly vám uľahčia prácu pri grilovaní, alebo opekaní a tiež konzumácii obľúbenej zeleniny. Nástroje Ingenio sú odolné, majú väčšiu pevnosť a dlhú životnosť.


Kolimax Sada plochých grilovacích ihiel z nerez ocele dĺžka 30 cm - 6 ks
6,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Postavte sa pred gril a pripravte hosťom na záhrade šťavnatý špíz pomocou kvalitných ihlíc. Ich povrch je vyleštený do vysokého lesku, takže sa ľahko umývajú a prechádzajú mäsom ako po masle. Ihlice od značky Kolimax sú ploché a tým zaručujú, že sa mäso samovoľne neotáča a tým pádom nepripaľuje z jednej strany.


BBQ party špízy 23 cm
11,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

V praktickej dóze nájdete 150 drevených špáradiel o dĺžke 23 cm so zarážkou. Pripravte si drobné chuťovky na párty. Veľké balenia veľkých párty špajlí na špíz alebo akékoľvek iné mixy.


HAMA Xavax ohybné grilovacie ihlice 4 ks
11,16 €
+ doprava zadarmo

Ohybné ihlice na marinovanie a grilovanie mäsových či zeleninových špízov. Ohybnosť umožňuje prispôsobenie tvaru konkrétnemu grilu a maximálne využitie miesta na grile.


Kolimax Sada plochých grilovacích ihiel z nerez ocele dĺžka 20 cm - 6 ks
6,21 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Grilovacia sezóna je tu a k poriadne prepečenému šťavnatému mäsu potrebujete kvalitné ihlice. Ich povrch je vyleštený do vysokého lesku, takže sa ľahko umývajú a prechádzajú mäsom ako po masle. Ihlice od značky Kolimax sú ploché a tým zaručujú, že sa mäso samovoľne neotáča a tým pádom nepripaľuje z jednej strany.


HAMA Xavax grilovacie ihly, set s podstavcom-27%
14,81 €

10,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Set na grilovanie mäsových či zeleninových špízov, vhodný na krevety, zeleninu, kuracie, bravčové či hovädzie kúsky mäsa atď. Dlhá životnosť vďaka vysoko kvalitnému materiálu.


Kolimax Sada plochých grilovacích ihiel z nerez ocele dĺžka 40 cm - 4 ks-24%
6,60 €

4,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

S kvalitnými grilovacími ihlicami pripravíte ten najlepší pokrm na záhradnej grilovačke. Ich povrch je vyleštený do vysokého lesku, takže sa ľahko umývajú a prechádzajú mäsom ako po masle. Ihlice od značky Kolimax sú ploché a tým zaručujú, že sa mäso samovoľne neotáča a tým pádom nepripaľuje z jednej strany.


Dvojité špízy, 2 ks set
10,60 €
+ doprava zadarmo

Dve nerezové ihly Küchenprofi na mäso, ryby, zeleninu alebo tofu. Čokoľvek čo si zaumienite môžete napichnúť na tieto ihlice a dať grilovať. Potom jednoducho stiahnete pomocou úchytu na konci.