Küchenprofi Grilovacie kliešte na rybu Easy XL
10,58 € 9,40 €

Kovové grilovacie kliešte uľahčia prácu pri opekaní rýb. Dlhý úchyt umožní jednoduché otočenie, a to bezpečne a bez roztrhnutia. Okrem ryby môžete v kliešťach grilovať aj zeleninu, prípadne iný druh mäsa.

Küchenprofi Grilovacie podložka ARIZONA, set 2 ks BBQ
14,40 €

Grilovacie podložka, ktorú si môžete orezať na mieru. KUCHENPROFI Grilovacia podložka ARIZONA, set 2 ks BBQ je odolná teplotám do 260 °C a môžete ju umývať v umývačke riadu.

InnovaGoods V0100426 Grilovacia podložka
10,80 €

Grilovacia podložka od značky InnovaGoods odolá vysokým teplotám až do 260 °C a preto ju môžete využiť pri grilovaní aj v rúre. Vyrobená je z nezávadného PTFE materiálu, možno ju bez problémov zrolovať alebo umývať v umývačke riadu. V balení 2 kusy s rozmermi 40 × 33 cm.

HAMA Xavax grilovací rošt s nožičkami
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ideálny pre grilovanie na otvorenom ohni alebo pre rozšírenie grilovacieho povrchu. Vďaka nožičkám môže byť využitý ako vyvýšená grilovacia plocha pre citlivé pokrmy alebo po udržanie teploty už pripravených pokrmov.

Orion Nerezový grilovací plech 40x26x1,5 cm
15,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový grilovací plech 40×26×1,5 cm značky Orion skvele využijete k príprave mäsa, rýb, špízov a ďalších pochutín na grile alebo v rúre. Plech je z časti opatrený otvormi, cez ktoré preniká žiara.

Tescoma Grilovací rošt PRIVILEGE
13,30 € 12,90 €

S dvojitým grilovacím roštom budú kúsky mäsa, ryby, údeniny alebo zeleniny ugrilované viac než skvele. Vďaka unikátnym pružinovým pántom hornú časť roštu bez ťažkostí preklopíte a grilované dobroty z neho môžete rovno servírovať.

Zenker Pekáč-gril špeciálny, smalt
74,10 € 63,80 €

Pekáč-gril s inovatívnou funkciou na zber vypečenej šťavy. Zenker Pekáč-gril špeciálny, smalt je odolný proti kyslým potravinám a proti oderu. Vhodný pre grilovanie aj varenie v pare. Odolný teplote až do 230 °C. Vhodný pre umývanie v umývačke riadu.

Orion Grilovacia doska GRANDE 43 cm
37,80 €

S grilovacou doskou značky Orion s kvalitným nepriľnavým povrchom pripravíte výborné steaky s minimálnou potrebou tuku, ale aj iné mäso, zeleninu, ryby alebo údeniny. Po jej použití ju možno ľahko umyť v umývačke riadu a váš gril zostane čistý.

Orion Chrómový grilovací rošt 24x16,5 cm
5,20 €

Rošt vyrobený z chrómovanej ocele od značky Orion umožňuje prípravu pečienky tak, aby neležala vo výpeku a piekla sa do chrumkava. Možno ho využiť v pekáčoch rôznych veľkostí, najlepšie sa však hodí do pekáčov Grande.