Küchenprofi Grilovacie kliešte na rybu BBQ Easy
8,22 € 7 €

Kvalitné grilovacie kliešte uľahčia prácu pri opekaní rýb. Dlhý úchyt umožní jednoduché otočenie, a to bezpečne a bez roztrhnutia. Okrem ryby môžete v kliešťach grilovať aj zeleninu, prípadne iný druh mäsa. Nerezovú oceľ, ľahkú na údržbu, môžete umývať v umývačke riadu.

Orion Nerezový grilovací plech so stojanom 40x26 cm-28%
15,57 € 11,20 €

Akcia

Grilovací plech so stojanom 38,5×22,5×3 cm značky Orion skvele využijete k príprave grilovaného kuraťa, zeleniny, zemiakov a ďalších pochutín na grile alebo v rúre. Plech je z časti opatrený otvormi, cez ktoré preniká žiara.

Tescoma Grilovací rošt PRIVILEGE
13,30 €

S dvojitým grilovacím roštom budú kúsky mäsa, ryby, údeniny alebo zeleniny ugrilované viac než skvele. Vďaka unikátnym pružinovým pántom hornú časť roštu bez ťažkostí preklopíte a grilované dobroty z neho môžete rovno servírovať.

Orion Chrómový grilovací rošt 24x16,5 cm
4,50 €

Rošt vyrobený z chrómovanej ocele od značky Orion umožňuje prípravu pečienky tak, aby neležala vo výpeku a piekla sa do chrumkava. Možno ho využiť v pekáčoch rôznych veľkostí, najlepšie sa však hodí do pekáčov Grande.

Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME-23%
23,50 € 18 €

Akcia

Poklop výrazne zvyšuje účinnosť grilu Tescoma PARTY TIME. Pokrmy grilované pod poklopom sú rýchlejšie a lepšie prepečené. Vynikajúci pre prípravu šťavnatých hovädzích, bravčových aj hydinových steakov, špízov, rýb a pod.

Orion Chrómový grilovací rošt 32x23 cm
5 €

Rošt vyrobený z chrómovanej ocele od značky Orion umožňuje prípravu pečienky tak, aby neležala vo výpeku a piekla sa do chrumkava. Možno ho využiť v pekáčoch rôznych veľkostí, najlepšie sa však hodí do pekáčov Grande.

Orion Grilovacia doska GRANDE 42x27 cm
31 € 27,40 €

Akcia

Grilovacia doska GRANDE 42×27 cm s uchami s vrúbkovaným povrchom značky Orion má veľmi kvalitný nepriľnavý povrch PFLUON GRANIT.

Orion Nerezový grilovací plech 40x26x1,5 cm
13,23 € 11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový grilovací plech 40×26×1,5 cm značky Orion skvele využijete k príprave mäsa, rýb, špízov a ďalších pochutín na grile alebo v rúre. Plech je z časti opatrený otvormi, cez ktoré preniká žiara.

Orion Nerezový grilovací plech dierovaný 38,5x22,5x3 cm
13,23 € 12 €

Akcia

Nerezový grilovací plech dierovaný 38,5×22,5×3 cm značky Orion skvele využijete k príprave mäsa, rýb, špízov a ďalších pochutín na grile alebo v rúre. Plech je z časti opatrený otvormi, cez ktoré preniká žiara.

InnovaGoods V0100426 Grilovacia podložka
10,80 € 10 €

Grilovacia podložka od značky InnovaGoods odolá vysokým teplotám až do 260 °C a preto ju môžete využiť pri grilovaní aj v rúre. Vyrobená je z nezávadného PTFE materiálu, možno ju bez problémov zrolovať alebo umývať v umývačke riadu. V balení 2 kusy s rozmermi 40 × 33 cm.

Küchenprofi Grilovacie kliešte na rybu Easy XL
10,58 € 8,20 €

Kovové grilovacie kliešte uľahčia prácu pri opekaní rýb. Dlhý úchyt umožní jednoduché otočenie, a to bezpečne a bez roztrhnutia. Okrem ryby môžete v kliešťach grilovať aj zeleninu, prípadne iný druh mäsa.

HAMA Xavax grilovací rošt s nožičkami
20,80 €

Ideálny pre grilovanie na otvorenom ohni alebo pre rozšírenie grilovacieho povrchu. Vďaka nožičkám môže byť využitý ako vyvýšená grilovacia plocha pre citlivé pokrmy alebo po udržanie teploty už pripravených pokrmov.

Orion Grilovacia doska GRANDE 46x23 cm
23,34 € 21,70 €

Grilovacia doska GRANDE 46×23 cm značky Orion vám poslúži na grilovanie doma aj vonku, môžete ju používať aj v elektrickej a plynovej rúre. Doska má dva grilovacie povrchy – steakový pre mäso a hladký povrch pre pečenie zeleniny.

Orion Grilovacia doska GRANDE 43 cm
31,06 € 27,40 €

Akcia

S grilovacou doskou značky Orion s kvalitným nepriľnavým povrchom pripravíte výborné steaky s minimálnou potrebou tuku, ale aj iné mäso, zeleninu, ryby alebo údeniny. Po jej použití ju možno ľahko umyť v umývačke riadu a váš gril zostane čistý.

Orion Podložka grilovací 40x33 cm 2 ks
6,70 €

Novinka

Nepřilnavá teflonová podložka od značky Orion pomůže při grilování i pečení. Lze ji využít na všechny typy jídel od masa, ryb, zeleniny i vejce. Její hlavní výhodou je, že vypečená šťáva nikam nestéká a pokrm je tedy měkký, šťavnatý a nepřipálený.

Zenker Pekáč-gril speciální, smalt
74,10 €

Novinka

Pekáč-gril s inovativní funkcí na sběr vypečené šťávy. Zenker Pekáč-gril speciální, smalt je odolný proti kyselým potravinám a proti oděru. Vhodný pro grilování i vaření v páře. Odolný teplotě až do 230 °C. Vhodný pro mytí v myčce nádobí.