Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Futonové sedacie súpravy. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Futonové sedacie súpravy najprv vyskúšať?S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní .
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najpredávanejší tovar zo sekcie Futonové sedacie súpravy alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Upresniť parametre
Karup Design sofa PACE + futon natural, prírodná Karup Design sofa PACE + futon natural, prírodná
Karup Design sofa PACE + futon natural, prírodná

So svojimi jednoduchými, ale klasickými okrúhlymi nohami nebude Pace Daybed nikdy vystupovať zo štýlu. Vďaka elegantnému rámu z masívnej borovice je Pace odolný aj vizuálne príťažlivý.

môžete mať 18.10 - 23.10

Karup Design sofa GRAB + futon natural, prírodná Karup Design sofa PACE + futon natural, prírodná
Karup Design sofa GRAB + futon natural, prírodná

„Grab“ je stvorený na zdieľanie. Ako rozkladacia pohovka, tak i rozkladacia posteľ veľkosti twin. Lakťovej opierky na Grab sú navrhnuté tak, aby sa dali ľahko uvoľniť, aby fungovali ako zadné nohy pre posteľ veľkosti twin s jednoduchým preklopením.

môžete mať 18.10 - 23.10

Karup Design sofa STEP + futon natural Karup Design sofa PACE + futon natural, prírodná
Karup Design sofa STEP + futon natural

Vezmite si svoj byt, stiesnený alebo útulný, či už sa budete musieť vysporiadať s univerzálnym krokom, jedným z najpopulárnejších designov rozkladacích postelí Karup je práve Step. S oboma ramenami vo vzpriamenej polohe je Step elegantný, kompaktný pohovka.

môžete mať 18.10 - 23.10

Karup Design sofa INDIE + futon natural, prírodná Karup Design sofa INDIE + futon natural, prírodná
Karup Design sofa INDIE + futon natural, prírodná

India sofa je navrhnutá od SAYSWHO – ktoré dodávajú retro dotyk ultra-modernému dizajnu. Kontrastné kus, India, je nielen vizuálne lákavý, ale aj mimoriadne komfortné. Či už sa používa ako pohovka alebo plnohodnotná posteľ, India si iste urobí dobré meno.

môžete mať 18.10 - 23.10

Karup Design sofa ROOT + futon natural Karup Design sofa INDIE + futon natural, prírodná
Karup Design sofa ROOT + futon natural

Celodrevená posteľ / sofa z masívu. Na výrobu bolo použité drevo zo škandinávskej borovice, aby táto sofa bola ľahká a praktická. Sofa je buď bezfarebná, alebo natretá ekologickú vodouriediteľnou farbou. Root je najviac prispôsobivý nábytok a jeden z najzábavnejších kúskov vôbec.

môžete mať 18.10 - 23.10

Karup Design sofa JUMP natural + futon natural Karup Design sofa INDIE + futon natural, prírodná
Karup Design sofa JUMP natural + futon natural

Všetky sofy majú rôzne prednosti. Pokiaľ ide o sofu Jump, možno ju upraviť tak, aby zodpovedala vášmu životu a vášmu štýlu. Jump môže byť nakonfigurovaný tak, aby skrýval alebo zobrazoval rôzne aspekty svojej konštrukcie. Dokonca sa môže premeniť na rozkladaciu pohovku – dokonalé!

môžete mať 18.10 - 23.10

Karup Design sofa LEAN natural + futon natural Karup Design sofa LEAN natural + futon natural
Karup Design sofa LEAN natural + futon natural

Užite si dobrý komfort sedenia a jednoduchú premenu z rozkladacie pohovky na posteľ 130 × 190 plnej veľkosti. Štíhla rozkladacia pohovka sa rodí s tromi nohami pre lepšiu podporu a odolnosť. Keď si vyberiete rozkladací pohovku, chcete, aby vydržala a bola pohodlná – aby bola najlepšia.

môžete mať 18.10 - 23.10

Karup Design sofa BEAT + futon natural Karup Design sofa LEAN natural + futon natural
Karup Design sofa BEAT + futon natural

Pohovka Beat dodá punc jednoduchosti a vzdušnosti každej miestnosti, do ktorej ju umiestnite. Spustite jednu ruku rýchlym a jednoduchým pohybom a máte kreslo, v ktorom sa môžete natiahnuť, snívať a skutočne sa uvoľniť. Položte druhú ruku a vytvoríte jednolôžko.

môžete mať 18.10 - 23.10

Karup Design SOFA BEBOP + futon natural Karup Design sofa LEAN natural + futon natural
Karup Design SOFA BEBOP + futon natural

Jednym z charakteristických rysov Bebop jazzu bola schopnosť improvizovať a to je presne to, čo vám tento jemný kus nábytku umožňuje. Je to atraktívne a útulná sofa pre dvoch ľudí, ktorí sa pritlačia k sebe. Rýchle uvoľnenie jednej z postranných ramien premení Bebop na stoličke.

môžete mať 18.10 - 23.10

Karup Design sofa FOLK + futon natural Karup Design sofa FRESH + futon natural, prírodná
Karup Design sofa FOLK + futon natural

Folk je spojenie zaoblených hrán a chladných čistých línií. Rám je vyrobený z masívneho borovicového dreva s certifikátom FSC® a stelesňuje jednoduchosť škandinávskeho dizajnu. Kovová lakťová opierka je kontrastom k jemným líniám rámu a dáva najavo, že Folk je oveľa viac než len pohodlná pohovka.

môžete mať 18.10 - 23.10

Karup Design sofa FRESH + futon natural, prírodná Karup Design sofa FRESH + futon natural, prírodná
Karup Design sofa FRESH + futon natural, prírodná

Osviežte svoj dekor touto robustné a atraktívne pohovkou a futon. Keď je Fresh vo zvislej polohe, pridáva do každej miestnosti záblesk štýlu vďaka čistým líniám a nízkemu profilu. Jednoduchý zdvih rámu sklopí pohovku späť na jej praktické kolieska, čo vám umožní ľahko ju posúvať podľa potreby.

môžete mať 18.10 - 23.10

Karup Design sofa POETRY + futon natural Karup Design sofa FRESH + futon natural, prírodná
Karup Design sofa POETRY + futon natural

Inšpirovaná škandinávskym spôsobom života. Poetry očarí svojím minimalistickým dizajnom a skvelou funkčnosťou. Tvorivý proces, ktorý stojí za tradičným dizajnom pohovky, bol zameraný na čisté línie a vysokú prispôsobivosť mnohých obytným priestorom.

môžete mať 18.10 - 23.10