Karup Design sofa ROOT + futon natural, prírodná, 90 cm
1x

Karup Design sofa ROOT + futon natural

356 €
Doprava zadarmo

Celodrevená posteľ / sofa z masívu. Na výrobu bolo použité drevo zo škandinávskej borovice, aby táto sofa bola ľahká a praktická. Sofa je buď bezfarebná, alebo natretá ekologickú vodouriediteľnou farbou. Root je najviac prispôsobivý nábytok a jeden z najzábavnejších kúskov vôbec.

Karup Design sofa GRAB + futon natural, prírodná

Karup Design sofa GRAB + futon natural

760 €
Doprava zadarmo

„Grab“ je stvorený na zdieľanie. Ako rozkladacia pohovka, tak i rozkladacia posteľ veľkosti twin. Lakťovej opierky na Grab sú navrhnuté tak, aby sa dali ľahko uvoľniť, aby fungovali ako zadné nohy pre posteľ veľkosti twin s jednoduchým preklopením.

Karup Design sofa FOLK + futon natural, prírodná

Karup Design sofa FOLK + futon natural

720 €
Doprava zadarmo

Folk je spojenie zaoblených hrán a chladných čistých línií. Rám je vyrobený z masívneho borovicového dreva s certifikátom FSC® a stelesňuje jednoduchosť škandinávskeho dizajnu. Kovová lakťová opierka je kontrastom k jemným líniám rámu a dáva najavo, že Folk je oveľa viac než len pohodlná pohovka.

Karup Design sofa BEAT + futon natural, prírodná

Karup Design sofa BEAT + futon natural

556 €
Doprava zadarmo

Pohovka Beat dodá punc jednoduchosti a vzdušnosti každej miestnosti, do ktorej ju umiestnite. Spustite jednu ruku rýchlym a jednoduchým pohybom a máte kreslo, v ktorom sa môžete natiahnuť, snívať a skutočne sa uvoľniť. Položte druhú ruku a vytvoríte jednolôžko.

Karup Design SOFA BEBOP + futon natural, černá mat

Karup Design SOFA BEBOP + futon natural

556 €
Doprava zadarmo

Jednym z charakteristických rysov Bebop jazzu bola schopnosť improvizovať a to je presne to, čo vám tento jemný kus nábytku umožňuje. Je to atraktívne a útulná sofa pre dvoch ľudí, ktorí sa pritlačia k sebe. Rýchle uvoľnenie jednej z postranných ramien premení Bebop na stoličke.

Karup Design sofa FRESH + futon natural, biela

Karup Design sofa FRESH + futon natural

672 €
Doprava zadarmo

Osviežte svoj dekor touto robustné a atraktívne pohovkou a futon. Keď je Fresh vo zvislej polohe, pridáva do každej miestnosti záblesk štýlu vďaka čistým líniám a nízkemu profilu. Jednoduchý zdvih rámu sklopí pohovku späť na jej praktické kolieska, čo vám umožní ľahko ju posúvať podľa potreby.

Karup Design sofa INDIE + futon natural, prírodná

Karup Design sofa INDIE + futon natural

756 €
Doprava zadarmo

India sofa je navrhnutá od SAYSWHO – ktoré dodávajú retro dotyk ultra-modernému dizajnu. Kontrastné kus, India, je nielen vizuálne lákavý, ale aj mimoriadne komfortné. Či už sa používa ako pohovka alebo plnohodnotná posteľ, India si iste urobí dobré meno.

Karup Design sofa JUMP natural + futon natural

Karup Design sofa JUMP natural + futon natural

556 €
Doprava zadarmo

Všetky sofy majú rôzne prednosti. Pokiaľ ide o sofu Jump, možno ju upraviť tak, aby zodpovedala vášmu životu a vášmu štýlu. Jump môže byť nakonfigurovaný tak, aby skrýval alebo zobrazoval rôzne aspekty svojej konštrukcie. Dokonca sa môže premeniť na rozkladaciu pohovku – dokonalé!

Karup Design sofa LEAN natural + futon natural

Karup Design sofa LEAN natural + futon natural

596 €
Doprava zadarmo

Užite si dobrý komfort sedenia a jednoduchú premenu z rozkladacie pohovky na posteľ 130 × 190 plnej veľkosti. Štíhla rozkladacia pohovka sa rodí s tromi nohami pre lepšiu podporu a odolnosť. Keď si vyberiete rozkladací pohovku, chcete, aby vydržala a bola pohodlná – aby bola najlepšia.

Karup Design sofa PACE + futon natural, prírodná

Karup Design sofa PACE + futon natural

516 €
Doprava zadarmo

So svojimi jednoduchými, ale klasickými okrúhlymi nohami nebude Pace Daybed nikdy vystupovať zo štýlu. Vďaka elegantnému rámu z masívnej borovice je Pace odolný aj vizuálne príťažlivý.

Karup Design sofa SENZA + futon natural, prírodná

Karup Design sofa SENZA + futon natural

676 €
Doprava zadarmo

Senza je jedným z našich najzákladnejších a ľahko použiteľných vzorov. Samotná Senza je skvele vyzerajúci minimalistická pohovka a jej jednoduchý dizajn umožňuje, aby sa pohovka mohla ľahko hodiť do akéhokoľvek domu. Pridaním stoličky Senza možno pohovku Senza premeniť na rozkladaciu pohovku.

Karup Design sofa STEP + futon natural, prírodná

Karup Design sofa STEP + futon natural

556 €
Doprava zadarmo

Vezmite si svoj byt, stiesnený alebo útulný, či už sa budete musieť vysporiadať s univerzálnym krokom, jedným z najpopulárnejších designov rozkladacích postelí Karup je práve Step. S oboma ramenami vo vzpriamenej polohe je Step elegantný, kompaktný pohovka.