Rozkladacia pohovka, cacao/čokoláda, SALEM
475 € 349 €

Nie je pohovka ako pohovka! Tá pravá originál pre vás pod prízvučným názvom SALEM je vyrobená z kvalitnej ekokože a látky Savana. Moderný a praktický kúsok.

Rozkladacia pohovka, hnedá/sivá, SALEM
475 € 349 €

Nie je pohovka ako pohovka! Tá pravá originál pre vás pod prízvučným názvom SALEM je vyrobená z kvalitnej ekokože a látky Savana. Moderný a praktický kúsok.

Pohovka rozkladacia, čierna/sivá, NOAH
558 € 429 €

Pohodlná, jednoduchá, praktická, taká je moderná pohovka na každodenné spanie Noah, ktorú si jednoducho zamilujete. Noah bude u vás doma určite vynikať.

Pohovka, látka červená/sivá/čierna, ALABAMA
398 € 298 €

ALABAMA? Nič neosvieži váš domov tak, ako táto veselá, moderná, a viacúčelová rozkladacia pohovka s úložným priestorom ALABAMA. Úžasný kúsok za super cenu!

Rozkladacia pohovka, svetlosivá/biela, FERDI
419 € 249 €

Rozkladacia pohovka FERDI, to je moderná oáza relaxu, ktorá si vás získa svojím jedinečným dizajnom. Čalúnená je bielou ekokožou a svetlosivou látkou.

Rozkladacia pohovka, tyrkysová, FRENKA
366 €

Novinka

Doplňte svoju obývaciu izbu kusom nábytku, ktorý ani po rokoch nestratí svoje čaro a bude vám verne slúžiť každý deň. Pohovka FRENKA sa o to rada postará.

Rozkladacia pohovka, hnedá/béžová, LUMIA
319 €

Ste aj vy šťastným človekom? Ak nie, urobí vás šťastným naša dokonalá pohovka LUMIA. Ak aj ste šťastní, doprajte si krásu a pohodlnosť v jednom. Taká je len ona.

Pohovka, béžovo-sivá, FABRICIO
154 €

Rustikálny štýl je populárny, návrat k prírode je čoraz väčší, a mať doma FABRICIA, fešáka, ktorý upúta starožitným lookom, je proste in. Nazrite do našej ponuky.

Rozkladacia pohovka, horčicová/čierna, ZELDA
122 € 99 €

Novinka

Zmyselná, magická, očarujúca. Pohovka, ktorá nikdy nerelaxuje, to necháva na vás. Taká je naša ZELDA, čalúnená horčicová látkou s čiernymi nohami.

Rozkladacia pohovka, hnedá/čierna, ZELDA
122 € 99 €

Novinka

Zmyselná, magická, očarujúca. Rozkladacia pohovka, ktorá nikdy nerelaxuje, to necháva na vás. Taká je naša ZELDA, čalúnená hnedou látkou s čiernymi nohami.

Rozkladacia pohovka, sivá/čierna, ZELDA
122 € 99 €

Novinka

Zmyselná, magická, očarujúca. Pohovka, ktorá nikdy nerelaxuje, to necháva na vás. Taká je naša ZELDA, čalúnená sivou látkou s čiernymi nohami.

Pohovka rozkladacia, látka sivá, AURELIA
459 €

Kvalitná pohovka je predsa krásna zo všetkých strán. Jednou z krások je rozkladacia pohovka s úložným priestorom AURELIA. Pohovka, ktorá má váhu zlata.

Rozkladacia pohovka, hnedá, FRENKA BIG BED
399 €

Novinka

Doplňte obývačku nábytkom, ktorý ani po rokoch nestratí svoje čaro a bude vám verne slúžiť každý deň. Hnedá pohovka FRENKA BIG BED sa o to rada postará.

Rozkladacia pohovka, látka sivá, ASIA NEW
246 €

Zariaďujete si nový byt a chýba vám tam originálny kúsok? Moderná pohovka ASIA NEW v sivej látke Cablo váš byt celý rozžiari a dodá mu ten správny šmrnc.

Rozkladacia pohovka, sivá, ARKADIA
299 €

Novinka

Rozkladacia pohovka ARKADIA, to je moderná oáza relaxu, ktorá stojí na drevených nohách. Čalúnená je sivou látkou. Je to poriadna krásavica.

Leňoška, tmavohnedá ekokoža, TAMIA
239 € 219 €

Leňoška, ktorá zvádza na oddych a leňošenie. Leňoška Tamia v retro štýle v tmavohnedej ekokoži. Pohodlná, moderná, v nestarnúcom dizajne. S úložným priestorom.

Pohovka rozkladacia, látka žltá/hnedá, FILA
129 € 89 €

Rozmýšľate ako jednoducho doplniť váš interiér? Rozkladacia pohovka FILA z našej ponuky vám poskytne mäkučké miesto na sedenie, ale aj príležitostné spanie.

Rozkladacia pohovka, sivá, FRENKA
366 €

Novinka

Doplňte svoju obývaciu izbu kusom nábytku, ktorý ani po rokoch nestratí svoje čaro a bude vám verne slúžiť každý deň. Sivá pohovka FRENKA sa o to rada postará.

Rozkladacia pohovka, sivá, FRENKA BIG BED
399 €

Novinka

Doplňte svoju obývačku nábytkom, ktorý ani po rokoch nestratí svoje čaro a bude vám verne slúžiť každý deň. Sivá pohovka FRENKA BIG BED sa o to rada postará.

Rozkladacia pohovka, sivá látka, DORUK
399 €

Novinka

Oživte svoju domácnosť rozkladacou pohovkou DORUK v sivej látke. Už na prvý pohľad pozýva k nekonečnému leňošeniu v pohodlí mäkkej náruče.

2-Sed, čierna ekokoža, CHESTERFIELD
319 €

Spôsob, akým máme zariadený interiér, veľa prezrádza o našej osobnosti. Luxus, noblesa a elagancia, toto všetko v sebe ukrýva 2-sed CHESTERFIELD.

Leňoška, hnedá látka, TAMIA
287 €

Leňoška, ktorá zvádza na oddych a leňošenie. Leňoška Tamia v retro štýle v hnedej látke. Pohodlná, moderná, v nestarnúcom dizajne. S úložným priestorom.

Pohovka, látka svetlohnedá/krémová, ATOS
458 € 357 €

ATOS? Dizajnérsky kúsok, ktorý zmení charakter vášho bývania. Teplé odtiene hnedej a krémovej farby, úložný priestor, každodenné spanie, to je pohovka ATOS.

Rozkladacia pohovka, hnedá, ARKADIA
299 €

Novinka

Rozkladacia pohovka ARKADIA, to je moderná oáza relaxu, ktorá stojí na drevených nohách. Čalúnená je hnedou látkou. Je to poriadna krásavica.

Pohovka, krémovo-sivá, FABRICIO
154 €

Rustikálny štýl je populárny, návrat k prírode je čoraz väčší, a mať doma FABRICIA, fešáka, ktorý upúta starožitným lookom, je proste in. Nazrite do našej ponuky.

Pohovka, látka červená/biela, ARLEKIN
140 € 122 €

Rozkladacie pohovky sú skvelým riešením pre menšie priestory. Rozkladacia pohovka z látky ARLEKIN dokonale zapadne do obývacej, ale aj študentskej izby.

Pohovky

Máte už reálnu predstavu o svojej budúcej pohovke?

Na Mall.sk vyberajte z kvalitnej ponuky pohoviek všetkých dizajnov. Máme tiež pohovky lacno! Klasický aj moderný vzhľad pohoviek všetkých typov nájdete u TEMPO KONDELA. Ak je vám blízky škandinávsky štýl, zamerajte sa na Design Scandinavia. Originálne pohovky ponúka tiež MØRTENS FURNITURE.

Mimo pohoviek môžete tiež vybrať z ďalšieho nábytku vhodného do obývacej izby. Pozrite sa tiež na konferenčné stolíky, obývacie steny či sedacie vaky.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné pohovky.