FUTON-FUTON.SK

Karup Design sofa ROOT + futon natural, prírodná, 90 cm

Karup Design sofa ROOT + futon natural

328 €
Doprava zadarmo

Celodrevená posteľ / sofa z masívu. Na výrobu bolo použité drevo zo škandinávskej borovice, aby táto sofa bola ľahká a praktická. Sofa je buď bezfarebná, alebo natretá ekologickú vodouriediteľnou farbou. Root je najviac prispôsobivý nábytok a jeden z najzábavnejších kúskov vôbec.

Karup Design ZIGGY BED, prírodná, 160 cm

Karup Design ZIGGY BED

595 €
Doprava zadarmo

Posteľ a úložný priestor. Ziggy je navrhnutý s veľkým dôrazom na materiály a funkčnosť. Mäkký zakrivený rám postele je vyrobený z masívneho borovicového dreva certifikovaného FSC® a je k dispozícii v prírodnom svetle borovicovom dreve alebo potiahnutý čiernym lakom na vodnej báze.

Karup Design sofa JUMP natural + futon natural

Karup Design sofa JUMP natural + futon natural

511 €
Doprava zadarmo

Všetky sofy majú rôzne prednosti. Pokiaľ ide o sofu Jump, možno ju upraviť tak, aby zodpovedala vášmu životu a vášmu štýlu. Jump môže byť nakonfigurovaný tak, aby skrýval alebo zobrazoval rôzne aspekty svojej konštrukcie. Dokonca sa môže premeniť na rozkladaciu pohovku – dokonalé!

Karup Design JAPAN BED, prírodná, 160x200

Karup Design JAPAN BED

300 €
Doprava zadarmo

Celodrevená posteľ z masívu. Na výrobu bolo použité drevo zo škandinávskej borovice, aby táto posteľ bola ľahká a praktická. Posteľ je buď bezfarebná, alebo natretá ekologickú vodouriediteľnou farbou. Čo má osem nôh, sedí na podlahe, a má krásnu čiernu farbu? Je to naša japonskej Futonové lôžko.

futons.cz POSTEL WOOD 02 (prevedenie drevo), 90x200

futons.cz POSTEL WOOD 02 (prevedenie drevo)

446 €
Doprava zadarmo

Robustná celodrevená posteľ z masívu. Na výrobu bolo použité drevo z jelše, aby táto posteľ mohla slúžiť po generácie. Posteľ je naimpregnovaná prírodným olejom a povoskované. Posteľ je bez čela, čelo možno dokúpiť. Okraj uloženého futonu prevyšuje cca o 7cm.

Karup Design ELAN BED, prírodná, 140x200

Karup Design ELAN BED

322 €
Doprava zadarmo

Posteľ Elan je navrhnutá pre použitie futon a tatami alebo len futon. Zvoľte tatami + futon pre svoje Elánové lôžko, aby ste mali japonský vzhľad vo Vašej spálni, alebo použite Elanové lôžko len s Futon umiestneným priamo na ráme pre uzemnený pohľad a buďte bližšie k podlahe.

Karup Design HIPPO OUT CHAIR / SOFA, piesková/žula, 90 cm

Karup Design HIPPO OUT CHAIR / SOFA

474 €
464 €
Doprava zadarmo

Hippo Chair!

Jedná sa o futony z polyesteru a prípadne penové dosky, ktorá je príjemná na sedenie. Poťah je z akrylového Dralonu, teda látky, ktorá má vodoodpudivé vlastnosti. A aj napriek tomu príjemná na sedenie, či leňošenie. Lepšie je ale futony pred dažďom schovať, nie je úplne vodeodolný.

Karup Design sofa POETRY + futon natural, prírodná

Karup Design sofa POETRY + futon natural

699 €
Doprava zadarmo

Inšpirovaná škandinávskym spôsobom života. Poetry očarí svojím minimalistickým dizajnom a skvelou funkčnosťou. Tvorivý proces, ktorý stojí za tradičným dizajnom pohovky, bol zameraný na čisté línie a vysokú prispôsobivosť mnohých obytným priestorom.

Karup Design sofa INDIE + futon natural, prírodná

Karup Design sofa INDIE + futon natural

699 €
Doprava zadarmo

India sofa je navrhnutá od SAYSWHO – ktoré dodávajú retro dotyk ultra-modernému dizajnu. Kontrastné kus, India, je nielen vizuálne lákavý, ale aj mimoriadne komfortné. Či už sa používa ako pohovka alebo plnohodnotná posteľ, India si iste urobí dobré meno.

Karup Design SOFA BEBOP + futon natural, prírodná

Karup Design SOFA BEBOP + futon natural

491 €
448 €
Doprava zadarmo

Jednym z charakteristických rysov Bebop jazzu bola schopnosť improvizovať a to je presne to, čo vám tento jemný kus nábytku umožňuje. Je to atraktívne a útulná sofa pre dvoch ľudí, ktorí sa pritlačia k sebe. Rýchle uvoľnenie jednej z postranných ramien premení Bebop na stoličke.

Karup Design sofa GRAB + futon natural, prírodná

Karup Design sofa GRAB + futon natural

720 €
Doprava zadarmo

„Grab“ je stvorený na zdieľanie. Ako rozkladacia pohovka, tak i rozkladacia posteľ veľkosti twin. Lakťovej opierky na Grab sú navrhnuté tak, aby sa dali ľahko uvoľniť, aby fungovali ako zadné nohy pre posteľ veľkosti twin s jednoduchým preklopením.

Karup Design SENZA BED, prírodná, 90x200

Karup Design SENZA BED

340 €
Doprava zadarmo

Jednoduchosť a pokoj. Inšpirovaný japonským štýlom, Senza je navrhnutá tak, aby poskytovala všetok komfort a podporu, ktorú potrebujete, bez všetkých zbytočných ozdôb tradičných postelí. Jednoduché, elegantné línie vytvárajú pokojnú náladu a posteľ sa harmonizuje s mnohými rôznymi štýlmi a interiéry