Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

FUTON-FUTON.SK

Upresniť parametre
futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA) futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA)
futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA)

Prírodná surová bavlna je ideálna surovina na výplň futonu. Jej vlastnosti sú pozitívne pre pokojný a nerušený spánok. Futon je zo 100 % bavlny, je plnený vrstvami bavlny, nie “chomáčmi”. Preto si zachováva svoju elasticitu a v priebehu spánku dokáže rozložiť a zachovať teplotu po celom tele.P

môžete mať 24.04 - 25.04

futons.cz FUTON LATEX (prevedenie KAUČUK) futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA)
futons.cz FUTON LATEX (prevedenie KAUČUK)

Latex uchváti svojou poddajnosťou a mäkkosťou. Futon zaisťuje príjemné a zdravé spanie na materiáloch prírodnej bázy. Vhodný na všetky typy rámov, najmä rozkladacie, ale aj na podlahu. Použitie hlavne pre starších ľudí, ženy a deti. Ďalej ľudia s problémami chrbtice, ale aj ľudia s nadváhou.

môžete mať 24.04 - 25.04

futons.cz FUTON COCONUT (prevedenie KOKOS) futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA)
futons.cz FUTON COCONUT (prevedenie KOKOS)

Pôvodný japonský futon by mal byť vyrobený len z bavlny. Ale preto, že sa ľudia stali viac pohodlní a nepotrebujú denne manipulovať s matracov, začali sa pridávať do futonu rôzne podporné a pohodlné materiály.

môžete mať 24.04 - 25.04

futons.cz FUTON DELUXE (prevedenie KOMFORT) futons.cz FUTON DELUXE (prevedenie KOMFORT)
futons.cz FUTON DELUXE (prevedenie KOMFORT)

Tvrdší ale najkomfortnejší prírodný futon pre zdravé spanie a odpočinok. Je zložený z 3 pružných vrstev. Kokosová vrstva je tvrdšia a pevnejšia, latexová dodáva futonu potrebnú mäkkosť a elasticitu. Bavlna potrebné a žiadané vlastnosti. Výsledný efekt je komfortné spanie pre náročnú klientelu.

môžete mať 24.04 - 25.04

Karup Design SOFA BEBOP + futon natural futons.cz FUTON DELUXE (prevedenie KOMFORT)
Karup Design SOFA BEBOP + futon natural

Jednym z charakteristických rysov Bebop jazzu bola schopnosť improvizovať a to je presne to, čo vám tento jemný kus nábytku umožňuje. Je to atraktívne a útulná sofa pre dvoch ľudí, ktorí sa pritlačia k sebe. Rýchle uvoľnenie jednej z postranných ramien premení Bebop na stoličke.

môžete mať 10.05 - 15.05

Karup Design sofa ROOT + futon natural futons.cz FUTON DELUXE (prevedenie KOMFORT)
Karup Design sofa ROOT + futon natural

Celodrevená posteľ / sofa z masívu. Na výrobu bolo použité drevo zo škandinávskej borovice, aby táto sofa bola ľahká a praktická. Sofa je buď bezfarebná, alebo natretá ekologickú vodouriediteľnou farbou. Root je najviac prispôsobivý nábytok a jeden z najzábavnejších kúskov vôbec.

môžete mať 10.05 - 15.05

futons.cz BED in a BAG (zrolovaná posteľ) futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok)
futons.cz BED in a BAG (zrolovaná posteľ)

Táto posteľ vo vreci (doslova) je univerzálny pomocník v širokom spektre. Môže slúžiť ako komfortná karimatka pre nečakané návštevy rovnako dobre, ako masážna podložka. Preto je veľmi skladná a neprekáža. Pritom sa na podložku nepráši, pretože súčasťou balenia je ochranné vrece.

môžete mať 24.04 - 25.04

futons.cz DETSKÝ FUTONek (pre najmenších) futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok)
futons.cz DETSKÝ FUTONek (pre najmenších)

Tieto futony sú prispôsobené menšej váhe, preto sú vhodné pre deti a juniorov. Sú o niečo tenšie, než klasické futony. Futony sú z prírodných materiálov. Vďaka romerom a šírke možno s futonom dobre manipulovať a po prípadnej „nehode“ sa dá ľahko vysušiť.

môžete mať 24.04 - 25.04

futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok) futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok)
futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok)

Chcete mať svoj futon nielen v spálni, ale aj inde? Čo napríklad rovno vonku, na záhrade, alebo terase? Máme riešenie. Rovno dva futony na sebe môžete použiť ako lehátko, dve lehátka, alebo sofu s opierkou. Vďaka vodoodpudivé látke futonu nevadí a ňu menšie dážď, ranná rosa, alebo trochu snehu.

môžete mať 24.04 - 25.04

futons.cz POSTEL WOOD 01 (prevedenie drevo) futons.cz POSTEL WOOD 01 (prevedenie drevo)
futons.cz POSTEL WOOD 01 (prevedenie drevo)

Robustná celodrevená posteľ z masívu. Na výrobu bolo použité drevo z jelše, aby táto posteľ mohla slúžiť po generácie. Posteľ je naimpregnovaná prírodným olejom a povoskované. Posteľ je s čelom. Okraj uloženého futonu prevyšuje cca o 8cm.

môžete mať 10.05 - 15.05

futons.cz POSTEL WOOD 02 (prevedenie drevo) futons.cz POSTEL WOOD 01 (prevedenie drevo)
futons.cz POSTEL WOOD 02 (prevedenie drevo)

Robustná celodrevená posteľ z masívu. Na výrobu bolo použité drevo z jelše, aby táto posteľ mohla slúžiť po generácie. Posteľ je naimpregnovaná prírodným olejom a povoskované. Posteľ je bez čela, čelo možno dokúpiť. Okraj uloženého futonu prevyšuje cca o 7cm.

môžete mať 10.05 - 15.05

futons.cz POSTEL WOOD 03 (prevedenie drevo) futons.cz POSTEL WOOD 01 (prevedenie drevo)
futons.cz POSTEL WOOD 03 (prevedenie drevo)

Robustná celodrevená posteľ z masívu. Na výrobu bolo použité drevo z jelše, aby táto posteľ mohla slúžiť po generácie. Posteľ je naimpregnovaná prírodným olejom a povoskované. Posteľ je bez čela, čelo možno dokúpiť. Okraj uloženého futonu prevyšuje cca o 7cm.

môžete mať 10.05 - 15.05

futons.cz POSTEL WOOD 04 (prevedenie drevo) futons.cz POSTEL WOOD 04 (prevedenie drevo)
futons.cz POSTEL WOOD 04 (prevedenie drevo)

Robustná celodrevená posteľ z masívu. Na výrobu bolo použité drevo z jelše, aby táto posteľ mohla slúžiť po generácie. Posteľ je naimpregnovaná prírodným olejom a povoskované. Posteľ je bez čela, čelo možno dokúpiť. Okraje prevyšujú cca o 8cm.

môžete mať 10.05 - 15.05

futons.cz POŤAH (prevedenie ZIP) futons.cz POSTEL WOOD 04 (prevedenie drevo)
futons.cz POŤAH (prevedenie ZIP)

Tento bavlnený poťah môže ochrániť Váš futon pred znečistením alebo prachom na oboch stranách. Vyrobený z kvalitnej 100% bavlny. Oproti prestieradlu (guma) má väčšiu hmotnosť na cm3, teda toho viac vydrží. Oživte si svoj interiér.

môžete mať 29.04 - 02.05

futons.cz PRESTIERADLO (prevedenie GUMA) futons.cz POSTEL WOOD 04 (prevedenie drevo)
futons.cz PRESTIERADLO (prevedenie GUMA)

Toto bavlnené prestieradlo môže ochrániť Váš futon pred znečistením alebo prachom. Vyrobené zo 100% bavlny. Oproti poťahu (na zips) má menšiu hmotnosť na cm3, teda je skôr vhodnejšie do spálne na spanie. Zapínanie na gumu umožní jeho pratelnosť a ľahšiu údržbu. V základe prírodná (biela) farba.

môžete mať 24.04 - 25.04

futons.cz SHIATSU podložka futons.cz VANKÚŠ (prevedenie bavlna)
futons.cz SHIATSU podložka

Obojstranná, prírodná podložka SHIATSU Ak chcete urobiť príjemnú partnerskú masáž, skúste shiatsu podložku, nie je lepšej možnosti. Keď pride nečakaná návšteva, usteľte ju na túto podložku. Vaša stará matrac je oležená a nepríjemná pre spánok? Nadesteľte na ňu shiatsu. Shiatsu je skladná, prírodná.

môžete mať 24.04 - 25.04

futons.cz VANKÚŠ (prevedenie bavlna) futons.cz VANKÚŠ (prevedenie bavlna)
futons.cz VANKÚŠ (prevedenie bavlna)

Tento plne bavlnený vankúš spríjemní Vaše chvíle na futone. Môže byť aj ako dekorácia. Na požiadanie vo všetkých možných rozmeroch a farbách, ale klasický má 40×40cm alebo 30×80cm. Možnosť dokúpenia poťahu.

môžete mať 24.04 - 25.04

Karup Design DOCK BED futons.cz VANKÚŠ (prevedenie bavlna)
Karup Design DOCK BED

Dokovacia lôžko je pevný borovicový drevený rám, založený na japonskom „Feng Shui“ prístupu k životu. Váš domov je zrkadlom toho, čo sa deje vo vnútri nás. Naše lôžko pre doky je všestranný výrobok, ktorý sa hodí takmer v každom prostredí. Bude harmonizovať energiu Vášho domova, ktorá vás zladí.

môžete mať 10.05 - 15.05

Karup Design ELAN BED Karup Design HIPPO OUT CHAIR / SOFA
Karup Design ELAN BED

Posteľ Elan je navrhnutá pre použitie futon a tatami alebo len futon. Zvoľte tatami + futon pre svoje Elánové lôžko, aby ste mali japonský vzhľad vo Vašej spálni, alebo použite Elanové lôžko len s Futon umiestneným priamo na ráme pre uzemnený pohľad a buďte bližšie k podlahe.

môžete mať 10.05 - 15.05

Karup Design HIPPO OUT CHAIR / SOFA Karup Design HIPPO OUT CHAIR / SOFA
Karup Design HIPPO OUT CHAIR / SOFA

Hippo Chair!

Jedná sa o futony z polyesteru a prípadne penové dosky, ktorá je príjemná na sedenie. Poťah je z akrylového Dralonu, teda látky, ktorá má vodoodpudivé vlastnosti. A aj napriek tomu príjemná na sedenie, či leňošenie. Lepšie je ale futony pred dažďom schovať, nie je úplne vodeodolný.

môžete mať 17.05 - 22.05

Karup Design JAPAN BED Karup Design HIPPO OUT CHAIR / SOFA
Karup Design JAPAN BED

Celodrevená posteľ z masívu. Na výrobu bolo použité drevo zo škandinávskej borovice, aby táto posteľ bola ľahká a praktická. Posteľ je buď bezfarebná, alebo natretá ekologickú vodouriediteľnou farbou. Čo má osem nôh, sedí na podlahe, a má krásnu čiernu farbu? Je to naša japonskej Futonové lôžko.

môžete mať 10.05 - 15.05

Karup Design PACE BED Karup Design SENZA BED
Karup Design PACE BED

Spať po dlhom dni? Perfektne jednoduchý kus, Pace je teraz tiež k dispozícii ako pohodlné lôžko! Namiesto obloženie Pace s pestrými vankúšmi ju môžete prikryť s listami a prikrývkami na noc pokojného odpočinku. Dajte Pace do svojej spálne, aby sa používal ako vaša obyčajná posteľ.

môžete mať 10.05 - 15.05

Karup Design PEEK BED Karup Design SENZA BED
Karup Design PEEK BED

Peek je navrhnutý tak, aby slúžil dvom hlavným účelom: Byť nádhernú posteľou a poskytnúť viac otvoreného priestoru pre vaše veci. Posteľ Peek je vyrobená z masívneho borovicového dreva a má krásne a funkčné čelo. Rám je k dispozícii zo svetlého dreva alebo nafarbený čiernym lakom na vodnej báze.

môžete mať 17.05 - 22.05

Karup Design SENZA BED Karup Design SENZA BED
Karup Design SENZA BED

Jednoduchosť a pokoj. Inšpirovaný japonským štýlom, Senza je navrhnutá tak, aby poskytovala všetok komfort a podporu, ktorú potrebujete, bez všetkých zbytočných ozdôb tradičných postelí. Jednoduché, elegantné línie vytvárajú pokojnú náladu a posteľ sa harmonizuje s mnohými rôznymi štýlmi a interiéry

môžete mať 10.05 - 15.05