Formy a plechy na pečenie

Upresniť parametre
NordicWare Forma na bábovku Magnólia Medená 2,4 l , NORDIC WARE NordicWare Forma na minibabovky Anniversary, plát se 6 formičkami
NordicWare Forma na bábovku Magnólia Medená 2,4 l , NORDIC WARE

Listy obklopujú otvorený kvet magnólie v tejto novej botanickej kráse! Pre sladký záver pridajte polevu alebo posypte práškovým cukrom. Veľkoobjemová forma na 5 vajec.

môžete mať 03.04 - 04.04

NordicWare Forma na minibabovky Anniversary, plát se 6 formičkami NordicWare Forma na minibabovky Anniversary, plát se 6 formičkami
NordicWare Forma na minibabovky Anniversary, plát se 6 formičkami

Set minibábovek odvodený od obľúbenej veľkej bábovkovej formy. Ohromte svojich blízkych dokonalými zákusky vďaka tejto masívnej forme na pečenie od amerického výrobcu Nordic Ware. Forma je vhodná ako pre začiatočníkov, tak profesionálnych cukrárov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Tefal DELIBAKE forma na biskupský chlebíček 30 cm J1640174 NordicWare Forma na minibabovky Anniversary, plát se 6 formičkami
Tefal DELIBAKE forma na biskupský chlebíček 30 cm J1640174
AKCIA: Nakúpte vybrané produkty Tefal v celkovej hodnote viac ako 200 eur a získajte darček! (akcia platí od 20.03. do 10.04. 2023), VIAC TU

Forma na biskupský chlebíček Delibake od značky Tefal výrazne uľahčuje pečenie tohto lahodného dezertu. Vďaka nepriľnavému povrchu možno chlebíček ľahko vybrať bez jeho pripečenia a formu potom jednoducho umyť. Forma je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Tescoma Forma madlenky DELÍCIA SiliconPRIME Tescoma Plech na pečenie hlboký DELICIA 36 × 25 cm
Tescoma Forma madlenky DELÍCIA SiliconPRIME

Forma DELÍCIA SiliconPRIME je vynikajúca pre prípravu madleniek. Forma nepripaľuje, pečie rýchlo a rovnomerne. Hotový múčnik možno ľahko vyklopiť. Vyrobené z prvotriedneho ohňovzdorného silikónu, odolného do 230°C.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Tescoma Plech na pečenie hlboký DELICIA 36 × 25 cm Tescoma Plech na pečenie hlboký DELICIA 36 × 25 cm
Tescoma Plech na pečenie hlboký DELICIA 36 × 25 cm

Plech na pečenie hlboký DELICIA značky Tescoma s rozmermi 36 × 25 cm nesmú chýbať v žiadnej domácnosti. Plech možno využiť univerzálne na sladké i slané pokrmy. Je opatrený antiadhéznym povrchom proti pripaľovaniu, vďaka ktorému je pečenie jednoduchšie. Vhodné do všetkých typov rúr na pečenie aj do umývačky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Zenker Forma na tortu "Srdce" 25x27x7cm, ILAG Tescoma Plech na pečenie hlboký DELICIA 36 × 25 cm
Zenker Forma na tortu "Srdce" 25x27x7cm, ILAG

Forma na tortu teplotne odolná až do 230 °C. Zenker Forma na tortu „Srdce“ 25×27×7cm, ILAG s pružinovým rámom disponuje PFOA free nepriľnavým povrchom ILAG Special. Vyrobené v Nemecku.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Zenker forma srnčí chrbát Zenker Plech Deluxe 38x25x7cm s prenosným vekom
Zenker forma srnčí chrbát

Forma srnčí chrbát je vyrobená z veľmi odolného nepriľnavého materiálu. Odporúča sa umývať iba pod tečúcou vodou, nie je vhodná do umývačky riadu. Dĺžka formy je 30 cm.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Zenker Plech Deluxe 38x25x7cm s prenosným vekom Zenker Plech Deluxe 38x25x7cm s prenosným vekom
Zenker Plech Deluxe 38x25x7cm s prenosným vekom

Plech DELUXE s prenosným vekom má pružinový rám s nepriľnavým povrchom. Dno so smaltovanou povrchovou úpravou odolnou proti ostrým predmetom a s okrajom proti pretečeniu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Zenker Plech na pečenie univerzálny, výsuvný Zenker Plech Deluxe 38x25x7cm s prenosným vekom
Zenker Plech na pečenie univerzálny, výsuvný

Nemáte vždy ten správny rozmer plechu ktorý práve potrebujete? S výsuvným, nastaviteľným plechom značky Zenker môžete upiecť buchtu podľa rozmeru, ktorý vás napadne.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Zenker Plech na pečenie rozťahovací nízky 37 cm BergHOFF Forma na bábovku s nepriľnavým povrchom GEM 26,5 cm
Zenker Plech na pečenie rozťahovací nízky 37 cm

Rozťahovací plech pre väčšie či menšie množstvo koláčikov od značky Zenker. Jeho povrch je nepriľnavý s teflónovou úpravou bez škodlivých látok a je odolný až do 230° C.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Banquet Forma na veľkonočného baránka 29cm - plech - BergHOFF Forma na bábovku s nepriľnavým povrchom GEM 26,5 cm
Banquet Forma na veľkonočného baránka 29cm - plech -

Uhlíková oceľ s nepriľnavým povrchom, hrúbka materiálu 0.5 mm. Nepriľnavý povrch XYNFLON je vyrobený na báze PTFE (polytetrafluóretylénu), je vysoko odolný, má prvotriedne antiadhézne vlastnosti a ľahko …

môžete mať 06.04 - 12.04

BergHOFF Forma na bábovku s nepriľnavým povrchom GEM 26,5 cm BergHOFF Forma na bábovku s nepriľnavým povrchom GEM 26,5 cm
BergHOFF Forma na bábovku s nepriľnavým povrchom GEM 26,5 cm

Forma na bábovku s nepriľnavým povrchom GEM 26,5 cm BergHOFF BF-3990011

môžete mať 03.04 - 04.04