Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Detské okuliare na lyže. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Detské okuliare na lyže doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Detské okuliare na lyže najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Detské okuliare na lyže alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Relax Detské lyžiarske okuliare Arch Relax Detské lyžiarske okuliare Arch
Relax Detské lyžiarske okuliare Arch

Detské lyžiarske okuliare disponujú zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný pásik so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Detské lyžiarske okuliare Arch poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením a sú kompatibilné aj s dioptrickými okuliarmi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alpina Sports Scarabeo JR DH Relax Detské lyžiarske okuliare Arch
Alpina Sports Scarabeo JR DH

Kvalitné a štýlové lyžiarske okuliare. Alpina Scarabeo JR DH disponujú oranžovú šošovkou Hicon pre zdôraznenie kontrastu a špeciálnym odvetrávacím systémom, ktorý znižuje zahmlievanie šošovky. Pre maximálne pohodlie sú okuliare polstrované a vybavené protišmykovou páskou. Technológia Doublefex a Thermoblock potom zlepšujú izolačné vlastnosti a chránia pred mrazom. Okuliare skvele padnú do helmy a vďaka ich konštrukcii vhodné aj cez dioptrické okuliare

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Alpina Sports Piney SH Relax Detské lyžiarske okuliare Arch
Alpina Sports Piney SH

Detské lyžiarske okuliare disponujú povrchovou FogStop úpravou, ktorá predchádza zahmlievaniu skiel a udržiavaniu vlhkosti. Šošovky sú z netrieštivého ľahkého polykarbonátu a sú opatrené polstrovaním pre pohodlné nosenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Relax Detské lyžiarske okuliare Slider Sulov Okuliare zjazdové juniorské PASSO, dvojsklo, čierno-žlté
Relax Detské lyžiarske okuliare Slider

Detské lyžiarske okuliare disponujú dvojitým zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný pásik so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Detské lyžiarske okuliare Slider poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Relax Devil lyžiarske okuliare Sulov Okuliare zjazdové juniorské PASSO, dvojsklo, čierno-žlté
Relax Devil lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare disponujú úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Kategória slnečného filtra 2 Optická šošovka Softvision. Sférický zorník Multivision. Pružnosť rám Flex fit. Upínací systém Dual Fit. Relax Lyžiarske okuliare Devil poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením. Nastaviteľný remienok so silikónovou úpravou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Sulov Okuliare zjazdové detské CHILD, čierne HolidaySport Detské lyžiarske okuliare Spheric Ontario G1468-1K-5,6 žlté
Sulov Okuliare zjazdové detské CHILD, čierne

Základný model detských lyžiarskych okuliarov.

  • jednoduchý priezor- obojstranná technológia ANTI-FOG znižujúca možnosť zahmlievania na vnútornej strane okuliarov- vizuálne celkom správne- 100 % ochrana pred UV žiarením- pohodlné penové tesnenie- nastaviteľný opasok- kategória filtra: S2

môžete mať 08.12 - 12.12

SkyShowtime zadarmo
Giro Buster Lyžiarske okuliare HolidaySport Detské lyžiarske okuliare Spheric Ontario G1468-1K-5,6 žlté
Giro Buster Lyžiarske okuliare

Superpohodlné, funkčné a krásne – to sú najnovšie okuliare Buster od značky Giro pre deti vo veku 5 až 10 rokov. Pre pohodlnosť pri nosení sú vybavené trojvrstvovým penovým polstrovaním s microfleecom. Tiež disponujú Antifog úpravou, vďaka ktorej sa sklá toľko nezahmlievajú. Navyše sú kompatibilné s detskými prilbami Giro.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HolidaySport Detské lyžiarske okuliare Spheric Ontario G1468-1K-5,6 žlté HolidaySport Detské lyžiarske okuliare Spheric Ontario G1468-1K-5,6 žlté
HolidaySport Detské lyžiarske okuliare Spheric Ontario G1468-1K-5,6 žlté

Detské lyžiarske okuliare Spheric Ontario majú dvojitú šošovku so zrkadlovým efektom. UV 400 spoľahlivo ochráni Váš zrak pred 100% UV žiarením. Vrstva Antifog aktívne zabraňuje zahmlievaniu či oroseniu okuliarov, čo pre lyžiarov znamená tú najlepšiu viditeľnosť za každého počasia.

môžete mať 07.12

Bollé detské lyžiarske okuliare ROCKET BLACK CAMO MATTE - VERMILLON CAT.2 - 22063 Bollé detské lyžiarske okuliare ROCKET BLACK CAMO MATTE - VERMILLON CAT.2 - 22063
Bollé detské lyžiarske okuliare ROCKET BLACK CAMO MATTE - VERMILLON CAT.2 - 22063

Kvalitné detské zjazdové lyžiarske okuliare značky BOLLÉ. Lyžiarske okuliare rady Rocket Kids vašim deťom zakaždým zaistia iba ten najlepší maximálne možný výhľad na svahu. Špeciálna patentovaná technológia chráni proti poškriabaniu a zároveň disponuje úpravou proti zahmleniu zorníkov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HolidaySport Detské lyžiarske okuliare Spheric Minnesota G1306K-1,2 oranžové Bollé detské lyžiarske okuliare ROCKET BLACK CAMO MATTE - VERMILLON CAT.2 - 22063
HolidaySport Detské lyžiarske okuliare Spheric Minnesota G1306K-1,2 oranžové

Detské lyžiarske okuliare Spheric Minnesota sú moderné lyžiarske okuliare s kvalitne spracovanými zrkadlovými sklami. Samozrejmosťou je dvojitá šošovka, ktorá za Vás hľadá nerovnosti na zjazdovke tak, aby ste sa im vždy včas mohli vyhnúť. UV 400 100% ochráni Váš zrak pred UV žiarením.

môžete mať 07.12