Giro Balance Adult Medium
148,50 € 90 €

Lyžiarske okuliare Giro Balance vychádzajú z klasických rámových okuliarov, ale pridávajú najnovšie optické technológie, ako je zväčšené zorné pole vďaka technológii EXV a opticky korektné sférické sklá od firmy ZEISS. Dokonalé spojenie klasického vzhľadu a najmodernejších technológií.

Uvex G.GL 300 LGL darkred mat dl/lgl (3030)
60,22 € 50,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové lyžiarske okuliare. Uvex G.GL 300 LGL darkred mat dl/lgl (3030) vynikajú úplnú ochranou pred infračervenými lúčmi. Technológia Supravision potom zaisťuje vysokú odolnosť priezoru a v kombinácii s priamym vetraním minimalizuje zahmlenie. Okuliare disponujú kvalitným gumovým pásikom so silikónom pre pohodlné nosenie. Výhodou je možnosť použitia cez dioptrické okuliare.

Relax Lyžiarske okuliare Feelin
50,25 € 39,80 €

Lyžiarske okuliare disponujú zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog aj proti námraze. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný remienok so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Lyžiarske okuliare Feelin poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením.

Bliz Flow-38%
116,91 € 71,90 €

Akcia

Moderné lyžiarske okuliare výrazného dizajnu. Bliz Flow disponujú kvalitnými dvojitými sklami, ktoré sú upravené proti zahmlievaniu. Okuliare majú 100% ochranu proti škodlivému žiareniu UVA a UVB. Komfort je zaistený 3 vrstvami mäkkej peny, ktorá má po stranách dômyselné prelisy OTG pre nožičky dioptrických okuliarov.

Atomic SAVOR Photo
97,50 € 86,90 €

Lyžiarske okuliare s kvalitnými sklami, ktoré dokážu flexibilne reagovať na meniace sa svetelné podmienky. Atomic SAVOR Photo, čierna, modrý zorník sú vybavené špeciálnou vrstvou proti poškriabaniu a zahmlievaniu. Atraktívny dizajn, ktorý umožňuje široké zorné pole.

Atomic Count Photo
115,60 € 77,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare, ktoré sú vrcholom ponuky od značky Atomic. Zaujmú svojim dizajnom s tenkými rámčekmi a širokým zorným poľom. Count Photo má rovnako výhodu vo sférických sklách so samozatmavovacou funkciou, vďaka čomu sa môžete pohodlne lyžovať v rôznych svetelných podmienkach.

Bollé FREEZE PLUS čierne, ružový zorník
55,10 € 41,60 €

Lyžiarske okuliare s technológiou P80 Plus/Carbo Glass proti zahmlievaniu a poškriabaniu od značky Bollé. 100% UVA a UVB filter kategórie č. 3. Dvojvrstvová pena s vonkajším flísovým povrchom pre extra pohodlie. Double Lens technológia pre perfektný výhľad. Model FREEZE PLUS čierne, ružový zorník má talianske dvojité sklá s odvetrávaním.

Relax Lyžiarske okuliare Jet-29%
26,80 € 18,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare disponujú zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Sú vyrobené z veľmi odolného polykarbonátového materiálu. Pohodlnosť pri nosení zaisťuje tepelne tvarovaná pena. Relax Lyžiarske okuliare Jet poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením.

Bollé ROCKET modrá, ružový zorník
36,70 € 29,70 €

Lyžiarske okuliare s technológiou P80 Plus/Carbo Glass proti zahmlievaniu a poškriabaniu od značky Bollé. Detský model od 6 rokov. 100% UVA a UVB filter kategórie č. 2. Double Lens technológia pre perfektný výhľad. Model ROCKET modrá, ružový zorník má talianske dvojité sklá s odvetrávaním.

Alpina Sports Piney SH-26%

Alpina Sports Piney SH

Hodnotenie: 5
23 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské lyžiarske okuliare disponujú povrchovou FogStop úpravou, ktorá predchádza zahmlievaniu skiel a udržiavaniu vlhkosti. Šošovky sú z netrieštivého ľahkého polykarbonátu a sú opatrené polstrovaním pre pohodlné nosenie.

Uvex Speedy Pre

Uvex Speedy Pre

Hodnotenie: 5
20,99 € 16,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské lyžiarske okuliare disponujú jednoduchým cylindrickým zorníkom, ktorý je odolný voči poškriabaniu. Spoľahlivo ochránia pred UVA, UVB a UVC lúčmi. Uvex Speedy PRO majú v balení ochranný textilný obal.

Alpina Sports Challenge 2.0 DH-42%
65,67 € 37,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou **Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a **zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Challenge 2.0 DH sú dodávané s látkovým obalom.

Bollé Freeze-48%

Bollé Freeze

Hodnotenie: 5
38,60 € 19,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare disponují Double Lens sklami, ktoré poskytujú 100 % ochranu proti UVA a UVB žiareniu. Sú vhodné do polojasného a slnečného počasia. Špeciálna úprava P80 Plus Anti-Fog znižuje možnosť zahmleniu zorníkov. Bollé Freeze majú v balení látkové puzdro vhodné na čistenie.

Alpina Sports Big Horn HM black matt
115,40 € 105 €

Lyžiarske okuliare so systémom Multi Mirror, ktorý svojím zrkadlovým efektom poskytuje ešte lepšiu ochranu pred slnečným žiarením. Alpina Sports Big Horn HM sú vybavené minimalistickým rámčekom, vďaka ktorému ponúka nielen maximálnu šírku zorného poľa, ale aj skvele vyzerajú. Jasný panoramatický pohľad je navyše podporený vďaka sférickým šošovkám okuliarov.

Atomic Count Stereo

Atomic Count Stereo

Hodnotenie: 5
115,03 € 76,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko kvalitné lyžiarske okuliare ideálne pre milovníkov All-mountain lyžovania. Atomic Count Stereo disponujú dvojitým sférickým sklom so zrkadlovou úpravou. Veľkou výhodou sú prelisy OTG, ktoré umožňujú komfortné využitie aj pri nosení dioptrických okuliarov.

Giro Cruz - rozbalené-21%
50,76 € 39,60 €

Rozbalené

Lyžiarske okuliare disponujú Antifog úpravou, vďaka ktorej sa nebudú sklá toľko zahmlievať. Pre pohodlnosť pri nosení sú vybavené dvojitým polstrovaním s microfleecom. Giro Cruz sú kompatibilné s dioptrickými okuliarmi a všetkými prilbami tejto značky.

Salomon XT One Neon Yellow/Solar Blue-30%
137,60 € 95,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú 100% ochranou pred UVA a UVB žiarením. Sférické sklá s Max Vision zaisťujú zväčšený uhol pohľadu. Salomon XT One Neon Yellow/Solar Blue sú vybavené penou, ktorá účinne odvádza vlhkosť z tváre. Sú vybavené širokým silikónovým pásikom.

Alpina Sports Estetica MM-31%
115,08 € 78,90 €

Akcia

Esteticky ojedinelé lyžiarske okuliare Alpina Estetica MM so systémom Multi Mirror. Vďaka minimalistickému prevedeniu rámčeku výborne vyzerajú a ponúkajú optimálne zorné pole.

Alpina Sports Big Horn QVM black matt
193,43 € 169,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare so systémami Quattroflex a Varioflex pre maximálnu ochranu a pohodlie vašich očí pri lyžovaní. Alpina Sports Big Horn QVM black matt ponúka vďaka minialistickému rámčeku nielen optimálnu šírku zorného poľa, ale aj moderný vzhľad. Vďaka protišmykovej úprave vnútornej strany pásky okuliare tiež spoľahlivo držia na lyžiarskej helme.

Alpina Sports lyžiarske okuliare Granby QHM, čierne, A7212.8.33-29%
165,20 € 116,90 €

Akcia

Kvalitné okuliare s precíznym dizajnom a systémom zrkadlových šošoviek Quattroflex, Hicon a Mirror. Šošovky umožňujú kvalitnejšie vnímanie farieb a kontrastov. Alpina Sports Granby QHM, čierne, A7212.8.33 znižujú únavu očí a umožňujú zvýšenú viditeľnosť v hmle (až o 20 %). Sférické šošovky zabezpečia jasný horizontálny pohľad. Možno ľahko skombinovať s dioptrickými okuliarmi.

Alpina Sports lyžiarske okuliare Pheos S HM, biele, A7214.8.14
102,80 € 94,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare so systémom Doubleflex a šošovkou Hicon. Okuliarové šošovky sú sfarbené do oranžova a umožňujú tak lepšie rozlíšiť nerovnosti na snehovom povrchu. Alpina-Sport Pheos S HM, biele, A7214.8.14 sú pohodlné na nosenie vďaka mäkkému čalúneniu. Opatrené protišmykovou páskou, ktorá dobre drží.

Alpina Sports lyžiarske okuliare Scarabeo JR HM, čierne, A7257.8.33
62,10 € 57,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú vybavené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sports lyžiarske okuliare Scarabeo JR HM, čierne, A7257.8.33 majú špeciálny odvetrávací systém.

Atomic Count Stereo čierna, čierny zorník
97,50 € 67,10 €

Lyžiarske okuliare s kvalitnými sférickými sklami sú vysoko odolné proti zahmlievaniu a poškrabaniu. Poskytnú lyžiarom ochranu proti slnku, vetru a snehu. Atomic Count Stereo čierna, čierny zorník majú zrkadlový poťah a zaujmú svojim atraktívnym dizajnom.

Blizzard Lyžiarske okuliare BLIZZARD 921 Contrast Black
40 €

Posledný kus za túto cenu!

Aj keď má model 921 klasicky široký rám, vďaka zjednodušenému dizajnu je ľahko kompatibilný s väčšinou prilieb. Odolný rám a sférické zakrivenie šošovky poskytuje neskreslené zorné pole a perfektnú ochranu tváre pred slnečnými lúčmi aj živlami matky prírody.

Bollé NEVADA čierna, modrý zorník-35%
183,90 € 118,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare s technológiou LTS zaisťujúcou rýchlejšie stmievanie a zosvetlenie zorníkov od značky Bollé. 100 % UVA a UVB filter kategórie č. 1 – 3. Trojvrstvová pena s vonkajším flísovými povrchom pre extra pohodlie. Double Lens technológia pre perfektný výhľad. Model NEVADA čierna, modrý zorník má talianske dvojité sklá s odvetrávaním.

Bollé NEVADA SMALL biela, modrý zorník-33%
110,30 € 72,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare od značky Bollé s technológiou P80 Plus/Carbo Glass znižujúce poškriabanie a zahmlenie skiel. 100 % UVA a UVB filter kategórie č. 2. Trojvrstvová pena s vonkajším flísovými povrchom pre extra pohodlie. Double Lens technológia pre perfektný výhľad. Model NEVADA SMALL biela, modrý zorník má talianske dvojité sklá s odvetrávaním a je určený pre menšie tváre.

Giro Lusi, tmavomodré, hnedý zorník, 2 sklá-37%
159,95 € 99,90 €

Akcia

Dámske lyžiarske okuliare, ktoré majú rôzne sklá pre odlišné svetelné podmienky. Jedno sklo je prispôsobené k slnečnému jasu, a druhé k nedostatočným svetelným podmienkam. Giro Lusi, tmavomodré, hnedý zorník, 2 sklá má pohodlné využitie vďaka Slash Seal systému a špeciálnej úprave skiel proti zahmlievaniu.

Oakley FD Fp Progression w/PrizmSapGBL
229 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare vhodné pre väčšiu tvár, ktoré majú jednoducho vymeniteľné šošovky s technológiou PRIZM.

Oakley Line Miner XM biele matné, ružový zorník-39%
165,40 € 99,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare s nízkym profilom vyrobené pomocou technológie Prizm, ktorá zlepšuje optické vlastnosti. Sú dobre kombinovateľné s prilbou a skvele sedia na všetkých typoch tváre. Cylindrická šošovka Plutonite. Oakley Line Miner XM biele matné, ružový zorník umožňujú maximálny periférny pohľad. Povrch F3 je imúnny voči zahmlievaniu.

Oakley O Frame 2.0 PRE XL biele matné, viacfarebný zorník-39%
113 € 68,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare, pozostávajúce z dvoch šošoviek mnohofarebného charakteru. Vysoký komfort pri jazde vďaka systému dvojitého odvetrávania a úprave Antifog, ktorá chráni proti zahmlievaniu zvnútra. Rámček O Matter s trojvrstvovou penou. Oakley O Frame 2.0 PRE XL biele matné, viacfarebný zorník lyžiarovi ponúkne kontrastný pohľad a bohaté možnosti periférneho videnia.

Relax Lyžiarske okuliare Dare HTG71-39%
63,10 € 37,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare so širším zorným poľom disponujú ergonomicky zaobleným rámom. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný pásik so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Lyžiarske okuliare Dare HTG71 poskytujú 100 % ochranu pred UV žiarením.

Relax Lyžiarske okuliare Jet Sierra HTG61A
57,50 € 38,30 €

Lyžiarske okuliare disponujú zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Sú vyrobené z veľmi odolného polykarbonátového materiálu. Súčasťou je nastaviteľný protišmykový pásik. Relax Lyžiarske okuliare Jet Sierra HTG61A poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením.

Uvex Downhill 2000 CV
118,60 € 99,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú zrkadlovým zorníkom, ktorý je odolný voči poškriabaniu. Spoľahlivo ochránia pred UVA, UVB a UVC lúčmi. Vnútorná strana remienka je opatrená silikónovým prúžkom pre lepšiu priľnavosť. Uvex Downhill 2000 CV majú v balení ochranný textilný obal.

Uvex Downhill 2000 V-34%

Uvex Downhill 2000 V

Hodnotenie: 5
160,70 € 104,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú zrkadlovým zorníkom, ktorý je odolný voči poškriabaniu a mení svoje zatmavenie. Spoľahlivo ochránia pred UVA, UVB a UVC lúčmi. Vnútorná strana remienka je opatrená silikónovým prúžkom pre lepšiu priľnavosť. Uvex Downhill 2000 V majú v balení ochranný textilný obal.

Westige lyžiarske okuliare Airbrake-23%
25,90 € 19,90 €

Akcia

Výnimočné lyžiarske okuliare Airbrake bez rámčeka a so zrkadlovým zorníkom zaistia perfektný výhľad aj do strán. Úprava antifog proti zahmlievaniu HT22.  UV 400 CE Priepustnosť zorníka S3 (8–18%) Použitie: polojasno, slnečno

Alpina Sports Challenge 2.0-44%
104,54 € 57,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou **Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a **zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Protišmyková páska zaistí, že okuliare zostanú vždy na svojom mieste. Alpina Sport Challenge 2.0 sú dodávané s látkovým obalom.

Alpina Sports Estetica-32%
114,90 € 77,90 €

Akcia

Dámske lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrstvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20 %. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Estetica majú zrkadlové sklá. Súčasťou balenia je látkové puzdro.

Alpina Sports Granby HM

Alpina Sports Granby HM

Hodnotenie: 5
114,90 € 97 €

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrstvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Granby HM majú zrkadlové sklá. Súčasťou balenia je látkové puzdro.

Alpina Sports lyžiarske okuliare Big Horn HM, biele, A7207.8.15-28%
110,10 € 78,90 €

Akcia

Dizajnové lyžiarske okuliare, poskytujúce vysokú mieru pohodlia vďaka okuliarovej šošovke Hicon, ktorá má oranžové zafarbenie a zdôrazňuje kontrasty na snehovom povrchu. Alpina Sports Big Horn HM, biele, A7207.8.15 ponúkne široké zorné pole a komfortné nosenie vďaka mäkkému čalúneniu. Okuliare dobre držia na prilbe vďaka protišmykovému pásiku.

Alpina Sports lyžiarske okuliare Estetica QHM, čierna, A7245.8.32-29%
165,20 € 116,90 €

Akcia

Dizajnové lyžiarske okuliare v minimalistickom prevedení, so systémom zrkadlových šošoviek Quattroflex, Hicon a Mirror. Šošovky umožňujú kvalitnejšie vnímanie farieb a kontrastov. Alpina Sports Estetica QHM, černé, A7245.8.32 znižujú únavu očí a umožňujú zvýšenú viditeľnosť v hmle (až o 20 %). Sférické šošovky zabezpečia jasný horizontálny pohľad. Možno ľahko skombinovať s dioptrickými okuliarmi.

Alpina Sports lyžiarske okuliare Nakiska DH
51,40 € 47,50 €

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú vybavené mäkkým polstrovaním pre pohodlné nosenie. Alpina Sports lyžiarske okuliare Nakiska DH majú v balení látkový obal.

Alpina Sports lyžiarske okuliare Nakiska HM-28%
80,70 € 57,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare so zrkadlovými sklami disponujú izolačnou vrtsvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú vybavené mäkkým polstrovaním pre pohodlné nosenie. Alpina Sports lyžiarske okuliare Nakiska HM majú v balení látkový obal.

Alpina Sports lyžiarske okuliare Scarabeo S HM, biele, A7261.8.12
69,40 € 64,40 €

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú vybavené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sports lyžiarske okuliare Scarabeo S HM, biele, A7261.8.12 majú špeciálny odvetrávací systém.

Alpina Sports Pheos QMM Black Matt-33%
175,29 € 115,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare s technológiou MultiMirror, ktorá vďaka zrkadlovému efektu poskytuje lepšiu ochranu pred slnečným žiarením. Alpina Pheos qmm Black Matt dokážu vďaka svojim polarizačným šošovkám filtrovať odlesky svetla, vody a snehu a zaistiť tak vždy jasný výhľad s vysokým kontrastom. Úzky rámik okuliarov nielen skvele vyzerá, ale tiež napomáha k získaniu širokého zorného poľa.

Alpina Sports Scarabeo HM-43%
103,40 € 58,90 €

Akcia

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou **Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje **viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú vybavené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Scarabeo M majú zrkadlové sklá. Súčasťou balenia je látkový obal.