Bliz Flow-19%
116,91 € 93,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Moderní lyžařské brýle výrazného designu. Bliz Flow disponují kvalitními dvojitými skly, jenž jsou upravena proti zamlžování. Brýle mají 100% ochranu proti škodlivému záření UVA a UVB. Komfort je zajištěn 3 vrstvami měkké pěny, která má po stranách důmyslné prolisy OTG pro nožičky dioptrických brýlí.

Giro Balance Adult Medium-28%
148,50 € 105,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžiarske okuliare Giro Balance vychádzajú z klasických rámových okuliarov, ale pridávajú najnovšie optické technológie, ako je zväčšené zorné pole vďaka technológii EXV a opticky korektné sférické sklá od firmy ZEISS. Dokonalé spojenie klasického vzhľadu a najmodernejších technológií.

Relax Arch HTG54-11%

Relax Arch HTG54

Hodnotenie: 5
17,98 € 15,90 €

Výpredaj

Dětské lyžařské brýle Relax Arch v pestrých barvách, nabízí atraktivní a funkční design. Vhodné pro použití s dioptrickými brýlemi. Oranžový zorník pro zvýšení kontrastu i při nepřízni počasí.

Westige Lyžařské brýle Airbrake-19%
25,90 € 20,90 €

Výpredaj

Výnimočné lyžiarske okuliare Airbrake bez rámčeka a so zrkadlovým zorníkom zaistia perfektný výhľad aj do strán. Úprava antifog proti zahmlievaniu HT22.  UV 400 CE Priepustnosť zorníka S3 (8–18%) Použitie: polojasno, slnečno

Salomon Xview Photo Black/AW Red
99,30 € 84,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú 100% ochranou pred UVA a UVB žiarením. Cylindrické sklá poskytujú široké zorné pole.. Sú kompatibilné s dioptorickými okuliarmi vďaka technológii OTG. Salomon Xview Photo Black/AW Red sú opatrené silikónovým širokým pásikom.

Atomic Savor Black
84,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare so šošovkami Cylindrical Double Lens, ktoré sa prispôsobia priamemu svitu aj šere. Rámček Live Fit Frame pre perfektnú priľnavosť k tvári. Úprava skla s vrchnou vrstvou Supreme Anti-scratch proti škrabancom. Atomic Savor Black sú vybavené nastaviteľným pásikom.

Atomic Count Stereo

Atomic Count Stereo

Hodnotenie: 5
115,03 € 107 €
+ doprava zadarmo

Vysoce kvalitní lyžařské brýle ideální pro milovníky All-mountain lyžování. Atomic Count Stereo disponují dvojitým sférickým sklem se zrcadlovou úpravou. Velkou výhodou jsou prolisy OTG, které umožňují komfortní využití i při nošení dioptrických brýlí.

Salomon Juke
38 € 34,90 €

Výpredaj

Detské lyžiarske okuliare disponujú 100% ochranou pred UV žiarením. Majú cylindrické sklá so širokým zorným poľom. Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi vďaka technológii OTG. Salomon Aksium sú vybavené silikónovým pásikom, ktorý ich udrží presne na mieste.

Uvex ATHLETIC FM-18%
62,13 € 50,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Stylové lyžařské brýle inspirované 80.léty. Uvex ATHLETIC FM vynikají již na první pohled svým hranatým designem a i díky němu poskytují extra široké zorné pole. Brýle jsou vybaveny dvojitým cylindrickým zorníkemfiltrem záření, který je upraven technologií Supravision proti zamlžování. Pohodlí je zajištěno velurovým polstrováním s Climate Membrane, která nepropouští vlhkost. Brýle jsou konstruovány tak, že se dají pohodlně nosit i přes dioptrické brýle.

Alpina Sports Piney SH

Alpina Sports Piney SH

Hodnotenie: 5
23 €

Detské lyžiarske okuliare disponujú povrchovou FogStop úpravou, ktorá predchádza zahmlievaniu skiel a udržiavaniu vlhkosti. Šošovky sú z netrieštivého ľahkého polykarbonátu a sú opatrené polstrovaním pre pohodlné nosenie.

Atomic Count Jr-18%
29,50 € 23,90 €

Výpredaj

Detské lyžiarske okuliare disponujú 100% ochranou pred UVA a UVB žiarením. Majú cylindrické skla so širokým zorným poľom a úpravou Antifog proti zahmlievaniu. Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi vďaka technológii OTG. Salomon Count Jr sú vybavené silikónovým pásikom, ktorý ich udrží presne na mieste.

Atomic Count-17%
99,30 € 81,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžiarske okuliare disponujú 100% ochranou pred UVA a UVB žiarením. Majú sférické skla so širokým zorným poľom a úpravou Antifog proti zahmlievaniu. Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi vďaka technológii OTG. Salomon Count sú vybavené silikónovým pásikom, ktorý ich udrží presne na mieste.

Atomic Revent Black-12%
99,40 € 86,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžiarske okuliare so zlepšeným zorným poľom, vďaka dvojvrstvovým šošovkám Fusion Double Lens. Rámček Live Fit Frame a pena Adaptive LF Tri-Layer pre perfektnú priľnavosť k tvári. Úprava skla Flash Lens pre rozhľad bez oslňujúcich odleskov. Atomic Revent Black sú vybavené nastaviteľným pásikom.

Salomon Aksium-17%
49,50 € 40,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžiarske okuliare disponujú 100% ochranou pred UVA a UVB žiarením. Majú cylindrické sklá so širokým zorným poľom. Kompatibilné s dioptrickými okuliarmi vďaka technológii OTG. Salomon Aksium sú vybavené silikónovým pásikom, ktorý ich udrží presne na mieste.

Alpina Sports Pheos QMM Black Matt-19%
175,29 € 140,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžařské brýle s technologií MultiMirror, která díky zrcadlovému efektu poskytuje lepší ochranu před slunečním zářením. Alpina Pheos QMM Black Matt dokáží díky svým polarizačním čočkám filtrovat odlesky světla, vody i sněhu a zajistit tak vždy jasný výhled s vysokým kontrastem. Úzký rámeček brýlí nejen skvěle vypadá, ale také napomáhá k získání širokého zorného pole.

Salomon Cosmic Sigma Blk/Uni PoppyR
118,50 € 89,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú 100% ochranou pred UVA a UVB žiarením. Sférické sklá s Max Vision zaisťujú zväčšený uhol pohľadu. Navyše sú vybavené úpravou proti poškriabaniu Anti-Scratch. Salomon Cosmic Sigma Blk/Uni PoppyR sú vybavené širokým silikónovým pásikom.

Salomon XT One Neon Yellow/Solar Blue
137,60 € 113 €
+ doprava zadarmo

Lyžiarske okuliare disponujú 100% ochranou pred UVA a UVB žiarením. Sférické sklá s Max Vision zaisťujú zväčšený uhol pohľadu. Salomon XT One Neon Yellow/Solar Blue sú vybavené penou, ktorá účinne odvádza vlhkosť z tváre. Sú vybavené širokým silikónovým pásikom.

Atomic Savor S Photo White
99,40 € 78,90 €
+ doprava zadarmo

Štýlové lyžiarske okuliare s fotochromatickým zorníkom. Šošovky Cylindrical Double Lens sa prispôsobí priamemu svitu aj šere. Rámček Live Fit Frame pre perfektnú priľnavosť k tvári. Úprava skla s vrchnou vrstvou Supreme Anti-scratch proti škrabancom. Atomic Savor S Photo White sú vybavené nastaviteľným pásikom.

Atomic Savor Photo Black
99,40 € 89,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare s fotochromatickým zorníkom. Šošovky Cylindrical Double Lens sa prispôsobí priamemu svitu aj šere. Rámček Live Fit Frame pre perfektnú priľnavosť k tvári. Úprava skla s vrchnou vrstvou Supreme Anti-scratch proti škrabancom. Atomic Savor Photo Black sú vybavené nastaviteľným pásikom so silikónovým potiahnutím.

Alpina Sports Granby HM-18%
114,90 € 93,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrstvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Granby HM majú zrkadlové sklá. Súčasťou balenia je látkové puzdro.

Atomic Savor S White-17%
59,50 € 48,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžiarske okuliare so zrkadlovým zorníkom. Šošovky Cylindrical Double Lens sa prispôsobí priamemu svitu aj šere. Rámček Live Fit Frame pre perfektnú priľnavosť k tvári. Úprava skla s vrchnou vrstvou Supreme Anti-scratch proti škrabancom. Atomic SAVOR S White sú vybavené nastaviteľným pásikom aj Flash Lens technológiou.

Alpina Sports Estetica
114,90 €
+ doprava zadarmo

Dámske lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrstvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20 %. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Estetica majú zrkadlové sklá. Súčasťou balenia je látkové puzdro.

Alpina Sports Scarabeo JR DH
35,10 €

Kvalitné a štýlové lyžiarske okuliare. Alpina Scarabeo JR DH disponujú oranžovú šošovkou Hicon pre zdôraznenie kontrastu a špeciálnym odvetrávacím systémom, ktorý znižuje zahmlievanie šošovky. Pre maximálne pohodlie sú okuliare polstrované a vybavené protišmykovou páskou. Technológia Doublefex a Thermoblock potom zlepšujú izolačné vlastnosti a chránia pred mrazom. Okuliare skvele padnú do helmy a vďaka ich konštrukcii vhodné aj cez dioptrické okuliare

Alpina Sports Scarabeo HM-17%
103,40 € 84,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou **Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje **viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú vybavené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Scarabeo M majú zrkadlové sklá. Súčasťou balenia je látkový obal.

Alpina Sports Big Horn HM black matt-18%
115,40 € 93,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžiarske okuliare so systémom Multi Mirror, ktorý svojím zrkadlovým efektom poskytuje ešte lepšiu ochranu pred slnečným žiarením. Alpina Sports Big Horn HM sú vybavené minimalistickým rámčekom, vďaka ktorému ponúka nielen maximálnu šírku zorného poľa, ale aj skvele vyzerajú. Jasný panoramatický pohľad je navyše podporený vďaka sférickým šošovkám okuliarov.

Alpina Sports Scarabeo M
84,30 €
+ doprava zadarmo

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrstvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20 %. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Scarabeo M majú zrkadlové sklá. Súčasťou balenia je látkový obal.

Alpina Sports Scarabeo S DH-17%
42,20 € 34,90 €

Výpredaj

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrstvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sports Scarabeo S DH majú špeciálny odvetrávací systém. Súčasťou balenia je látkový obal

Oakley Canopy w/ Prizm Rose
149 € 141,50 €
+ doprava zadarmo

Lyžiarske okuliare s technológiou šošoviek Prizm, ktorá dramaticky zlepšuje kontrast a viditeľnosť na snehu, vďaka čomu vám umožnia jazdiť s väčšou istotou, a zároveň si poradia so širším spektrom svetelných podmienok. Canopy w/ Prizm Rose disponujú širokým zorným polom a sú vhodné tiež pre dioptrické okuliare.

Giro Cruz

Giro Cruz

Hodnotenie: 5
50,76 € 47 €
+ doprava zadarmo

Lyžiarske okuliare disponujú Antifog úpravou, vďaka ktorej sa nebudú sklá toľko zahmlievať. Pre pohodlnosť pri nosení sú vybavené dvojitým polstrovaním s microfleecom. Giro Cruz sú kompatibilné s dioptrickými okuliarmi a všetkými prilbami tejto značky.

Giro Chico

Giro Chico

Hodnotenie: 5
32,78 € 24,80 €

Detské lyžiarske okuliare Giro Chico vybavené cylindrickým sklom. Sklo je upravené vrstvou Anti-fog, ktorá zaručuje minimálne zahmlievanie. Komfort je zaistený dvojitým penovým polstrovaním.

Giro Index Adult Medium-17%
101,57 € 83,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžiarske okuliare disponujú Antifog úpravou, vďaka ktorej sa nebudú sklá toľko zahmlievať. Pre pohodlnosť pri nosení sú vybavené dvojvrstvovým penovým polstrovaním s microfleecom. Giro Index sú kompatibilné s dioptrickými okuliarmi a všetkými prilbami tejto značky.

Atomic Revel S Stereo
114,80 € 69,10 €
+ doprava zadarmo

Atomic Revel S Stereo jsou všestranné, menší brýle pro všechny horské lyžaře. Vícevrstvé zrcadlové ošetřením a sférické zakřivení umožňuje ničím nerušený výhled.

Uvex Skyper LTM-20%
83,97 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžařské brýle Uvex Skyper LTM s kvalitním dvojitým cylindrickým zorníkem s technologií Supravision proti zamlžení bez snížení optických vlastností. Klimatická membrána pro ještě větší jistotu výhledu.

Giro Roam-19%

Giro Roam

Hodnotenie: 5
70,30 € 56,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžiarske okuliare klasického dizajnu Giro Roam sa môžu pochváliť technológiami špičkových modelov, ako Expansion View Technology zaisťujúce široké zorné pole. Bonusom je druhé sklo, ktoré je vhodné do zhoršených viditeľnostných podmienok.

Giro Moxie-23%

Giro Moxie

Hodnotenie: 5
69,46 € 52,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžiarske okuliare disponujú Antifog úpravou, vďaka ktorej sa nebudú sklá toľko zahmlievať. Pre pohodlnosť pri nosení sú vybavené dvojvrstvovým penovým polstrovaním s microfleecom. Giro Moxie sú kompatibilné s dioptrickými okuliarmi a všetkými prilbami tejto značky.

Giro Boreal Futura AR40
38,90 €

Lyžiarske okuliare disponujú Antifog úpravou, vďaka ktorej sa nebudú sklá toľko zahmlievať. Pre pohodlnosť pri nosení sú vybavené dvojvrstvovým penovým polstrovaním s microfleecom. Giro Boreal sú kompatibilné s dioptrickými okuliarmi a všetkými prilbami tejto značky.

Alpina Sports Challenge 2.0 DH-42%
65,67 € 37,90 €

Výpredaj

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou **Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a **zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sport Challenge 2.0 DH sú dodávané s látkovým obalom.

Giro Grade-18%
46,29 € 37,90 €

Výpredaj

Skvelé detské okuliare Giro Grade s odvetraným sklom s Anti-fog povrchovou úpravou eliminujúcou zahmlievanie. Pohodlné usadenie na tvári obstaráva dvojvrstvová pena s microfleecom. Vhodné pre mládež alebo dospelých s menšou tvárou.

Salomon Ivy Access-22%
105,12 € 81,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Dámské lyžařské brýle Salomon Ivy Access Vám budou sedět lépe díky anatomickému tvarování. Ladný ucelený vzhled zaměřený na ženský vkus. Dodávají se s lesklým zrcadlovým sklem, které snižuje oslnění.

Alpina Sports Challenge 2.0-43%
104,54 € 58,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou **Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a **zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Protišmyková páska zaistí, že okuliare zostanú vždy na svojom mieste. Alpina Sport Challenge 2.0 sú dodávané s látkovým obalom.

Uvex Speedy Pro-14%

Uvex Speedy Pro

Hodnotenie: 5
20,99 € 17,90 €

Výpredaj

Dětské lyžařské brýle Uvex Speedy Pro s kvalitním dvojitým zorníkem a s úpravou Supravision odolnou proti poškrábání. Brýle mají úpravu proti zamlžení vnitřní strany zorníku.

Alpina Sports Big Horn MM Black white
115,99 € 73,90 €
+ doprava zadarmo

Lyžařské brýle se systémem Multi Mirror, který svým zrcadlovým efektem poskytuje ještě lepší ochranu před slunečním zářením. Alpina Big Horn MM Black white jsou vybaveny minimalistickým rámečkem, díky kterému nabízí nejen maximální šířku zorného pole, ale také skvěle vypadají. Jasný panoramatický pohled je navíc podpořen díky sférickým čočkám brýlí.

Relax Sonic HTG66B Matná Mátová-29%
30,91 € 21,90 €

Výpredaj

Lyžařské brýle, které jsou svým štíhlým tvarem uzpůsobeny převážně menším obličejům. Relax Sonic HTG66B Matná Mátová umožňují díky systému ventilace AIR FOG optimální proudění vzduchu a zaručují pohodlí klidně během celodenního lyžování mimo jiné i díky vícevrstvé pěně POLARFOAM.

Alpina Sports Big Horn QVM black matt
193,43 € 122,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lyžiarske okuliare so systémami Quattroflex a Varioflex pre maximálnu ochranu a pohodlie vašich očí pri lyžovaní. Alpina Sports Big Horn QVM black matt ponúka vďaka minialistickému rámčeku nielen optimálnu šírku zorného poľa, ale aj moderný vzhľad. Vďaka protišmykovej úprave vnútornej strany pásky okuliare tiež spoľahlivo držia na lyžiarskej helme.

Bliz Nova-46%
97,42 € 51,80 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Kvalitní lyžařské brýle. Bliz Nova disponují dvojitými zrcadlovými skly, která mají úpravu minimalizující zamlžení. Komfort pro každý obličej zajišťují tři vrstvy pěny s OTG výřezy pro nožičky dioptrických brýlí. Bezpečné upevnění brýlí zajišťuje 40 mm pásek s flexibilním uchycením.

Uvex SLIDER FM blue dl/blue (4030)-30%
50,46 € 34,90 €

Výpredaj

Designové juniorské lyžařské brýle. Uvex SLIDER FM blue dl/blue (4030) zaujmou už na první pohled svým stylovým provedením. Zrcadlové sklo s dvěmi čočkami za sebou pak zajišťuje ochranu před škodlivými paprsky. Brýle jsou vybaveny technologií Supravision, která poskytuje lepší viditelnost bez zamlžení.

Alpina Sports Scarabeo MM
115,82 € 72,90 €
+ doprava zadarmo

Stylové lyžařské brýle Alpina Scarabeo MM jsou založené na jednoduchém tvaru a zrcadlových sklech s technologií Multi Mirror. Speciální větrací systém pro minimalizaci zamlžení skel.

Bliz Carver SR
66,05 € 57,90 €
+ doprava zadarmo

Sférické lyžařské brýle s širokým zorným polem mají skryté otvory na stranách rámečku a umožňují použití s dioptrickými brýlemi. Disponují dvojitými odvětrávanými skly, která potlačují zamlžování. Bliz Carver SR se díky dvojitému pásku přesně přizpůsobí tvaru helmy.