Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Lyžiarske okuliare. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Lyžiarske okuliare doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Lyžiarske okuliare najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Lyžiarske okuliare alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Pecka cena
Relax Detské lyžiarske okuliare Arch Relax Detské lyžiarske okuliare Arch
Relax Detské lyžiarske okuliare Arch

Detské lyžiarske okuliare disponujú zorníkom, ktorý je ošetrený úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Súčasťou okuliarov je nastaviteľný pásik so silikónovými protišmykovými prvkami. Relax Detské lyžiarske okuliare Arch poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením a sú kompatibilné aj s dioptrickými okuliarmi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
Alpina Sports Scarabeo JR DH Relax Detské lyžiarske okuliare Arch
Alpina Sports Scarabeo JR DH

Kvalitné a štýlové lyžiarske okuliare. Alpina Scarabeo JR DH disponujú oranžovú šošovkou Hicon pre zdôraznenie kontrastu a špeciálnym odvetrávacím systémom, ktorý znižuje zahmlievanie šošovky. Pre maximálne pohodlie sú okuliare polstrované a vybavené protišmykovou páskou. Technológia Doublefex a Thermoblock potom zlepšujú izolačné vlastnosti a chránia pred mrazom. Okuliare skvele padnú do helmy a vďaka ich konštrukcii vhodné aj cez dioptrické okuliare

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
Alpina Sports Scarabeo S DH Relax Detské lyžiarske okuliare Arch
Alpina Sports Scarabeo S DH

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrstvou Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Sú opatrené protišmykovou páskou, ktorá udrží okuliare vždy na správnom mieste. Alpina Sports Scarabeo S DH majú špeciálny odvetrávací systém. Súčasťou balenia je látkový obal

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
Alpina Sports Piney SH Bollé NEVADA SMALL biela, modrý zorník
Alpina Sports Piney SH

Detské lyžiarske okuliare disponujú povrchovou FogStop úpravou, ktorá predchádza zahmlievaniu skiel a udržiavaniu vlhkosti. Šošovky sú z netrieštivého ľahkého polykarbonátu a sú opatrené polstrovaním pre pohodlné nosenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Bollé NEVADA SMALL biela, modrý zorník Bollé NEVADA SMALL biela, modrý zorník
Bollé NEVADA SMALL biela, modrý zorník

Lyžiarske okuliare od značky Bollé s technológiou P80 Plus/Carbo Glass znižujúce poškriabanie a zahmlenie skiel. 100 % UVA a UVB filter kategórie č. 2. Trojvrstvová pena s vonkajším flísovými povrchom pre extra pohodlie. Double Lens technológia pre perfektný výhľad. Model NEVADA SMALL biela, modrý zorník má talianske dvojité sklá s odvetrávaním a je určený pre menšie tváre.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Relax Devil lyžiarske okuliare Bollé NEVADA SMALL biela, modrý zorník
Relax Devil lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare disponujú úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Kategória slnečného filtra 2 Optická šošovka Softvision. Sférický zorník Multivision. Pružnosť rám Flex fit. Upínací systém Dual Fit. Relax Lyžiarske okuliare Devil poskytujú 100% ochranu pred UV žiarením. Nastaviteľný remienok so silikónovou úpravou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Zánovné
Alpina Sports Challenge 2.0 HM Black - zánovné R2 lyžiarske okuliare Avalanche, čierna, modrý zorník
Alpina Sports Challenge 2.0 HM Black - zánovné

Lyžiarske okuliare disponujú izolačnou vrtsvou **Thermoblock, ktorá chráni pred mrazom a **zvyšuje viditeľnosť v hmle až o 20%. Protišmyková páska zaistí, že okuliare zostanú vždy na svojom mieste. Alpina Sport Challenge 2.0 sú dodávané s látkovým obalom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Laceto Lyžiarske okuliare VIRGO R2 lyžiarske okuliare Avalanche, čierna, modrý zorník
Laceto Lyžiarske okuliare VIRGO

Lyžiarske okuliare Laceto VIRGO

môžete mať 14.12 - 18.12

SkyShowtime zadarmo
R2 lyžiarske okuliare Avalanche, čierna, modrý zorník R2 lyžiarske okuliare Avalanche, čierna, modrý zorník
R2 lyžiarske okuliare Avalanche, čierna, modrý zorník

Lyžiarske okuliare Avalanche od značky R2 skrývajú v názve inovovaný magnetický systém usadenia šošovky, takže je koniec zložitému vyberaniu skla z rámu. Počas pár sekúnd tak zvládnete zareagovať na nestále počasie, ktoré na horských pláňach panuje a je jedno, či sa spúšťate svahom v čerstvom prašane, alebo drvíte menčester.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Relax Cross HTG34P lyžiarske okuliare Relax lyžiarske okuliare - Scooper, čierna, oranžová zorník - zánovné
Relax Cross HTG34P lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare disponujú odklápacím hľadím, ktoré je ošetrené úpravou proti zahmlievaniu Antifog. Sférický zorník Multivision je vyrobený z veľmi odolného polykarbonátového materiálu. Sú kompatibilné aj s dioptrickými okuliarmi. Relax Lyžiarske okuliare Cross poskytujú 100 % ochranu pred UV žiarením.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Zánovné
Relax lyžiarske okuliare - Scooper, čierna, oranžová zorník - zánovné Relax lyžiarske okuliare - Scooper, čierna, oranžová zorník - zánovné
Relax lyžiarske okuliare - Scooper, čierna, oranžová zorník - zánovné

Už od prvého pohľadu zaujímavé lyžiarske okuliare Scooper z diely českej značky RELAX vyniknú čistým dizajnom, ktorý dizajnéri dosiahli absolútnym zoštíhlením vonkajšieho rámčeka. To zároveň prináša výrazne širšie zorné pole, vďaka ktorému sa vám zlepší periférne videnie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Sulov Okuliare zjazdové detské CHILD, čierne Relax lyžiarske okuliare - Scooper, čierna, oranžová zorník - zánovné
Sulov Okuliare zjazdové detské CHILD, čierne

Základný model detských lyžiarskych okuliarov.

  • jednoduchý priezor- obojstranná technológia ANTI-FOG znižujúca možnosť zahmlievania na vnútornej strane okuliarov- vizuálne celkom správne- 100 % ochrana pred UV žiarením- pohodlné penové tesnenie- nastaviteľný opasok- kategória filtra: S2

môžete mať 14.12 - 18.12