LittleLife Traveller S4 Child Carrier-19%
182 € 145,90 €

Akcia

Detská sedačka v praktickom batohovom prevedení obsahuje vo vnútornej časti bezpečnostný postroj. Sedacia časť je anatomicky tvarovaná pre maximálne pohodlie. Súčasťou je aj tvárový vankúšik. LittleLife Traveller S4 Child Carrier nájde využitie u osôb s výškou medzi 157–180 cm.

LittleLife Adventurer S2 Child Carrier green
180,50 €

LittleLife Adventurer S2 Child Carrier je ľahká detská sedačka. Má plne nastaviteľný chrbtový systém, ktorý umožňuje nastaviť veľkosť podľa výšky rodičov. Mimo toho má skvele vyriešenú stabilitu pri odložení na zem a navyše disponuje úložným priestorom pre všetky drobnosti.

OSPREY Poco Carrying Case
28 €

Obal na detské sedačky disponuje priehľadným vreckom na menovku. Tašku je možné zbaliť do špeciálneho vaku, ktorý je súčasťou. Je vybavený uzamykateľným dvojcestným zipsom. Osprey Poco Carrying Case má dĺžkovo nastaviteľný ramenný popruh.

DEUTER Kid Comfort

DEUTER Kid Comfort

Hodnotenie: 4,8
307,04 € 289,90 €

Sedačka pre deti disponuje technológiou Aircomfort, ktorá ponúka skvelú ventiláciu, polstrovanný bedrový pás a ramenné popruhy pre skvelý komfort. Má bezpečnostný pás, vďaka ktorému bude dieťa chránené. Deuter Kid Comfort je vhodný pre mužov aj ženy.