Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
mesačne
Kód: 6489114

Berfin Dywany Detský koberec Smart Kids 22923 Pink 120x180

Berfin Dywany Detský koberec Smart Kids 22923 Pink 120x180

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Pekný detský kusový koberec Smart kids s motívom skákacieho panáka je skvelým kobercom nielen pre deti, ale aj pre rodičov. Jedná sa o koberec s kratším vlasom, takže sa ľahko čistí a udržiava. Poteší priaznivou cenou. Vyrába sa zo 100% frise
polypropylénového vlákna.
Celý popis
104,77 €
Tovar od: Můjkoberec
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
104,77 €
Doprava zadarmo

22.6.2023 - 27.6.2023 na vašej adrese

Popis

Kusové koberce z radu Smart Kids sú vyrábané zo 100% polypropylénu typu frise , ktorý je pevnejší a odolnejší ako bežne syntetické vlákno. Tieto detské koberce v podarených vzoroch sú antistatické a odolné proti roztočom. Vďaka vyššiemu vlasu sú veľmi príjemné a pritom sa ľahko udržujú a môžete na nich používať aj kolieskové stoličky. Koberce Smart kids sú skrátka modernými koberci do detských izieb, ktoré sú k dostaniu za priaznivú cenu.

Berfin Dywany

Spoločnosť Berfin Carpets so sídlom v meste Wola Mrokowska neďaleko Varšavy je dôkazom, že aj v Poľsku môžete nájsť koberce najvyššej kvality. Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou má svoje korene v Turecku, odkiaľ čerpá inšpiráciu pre svoje tradičné, ale aj úplne originálne a jedinečné koberce. Ak hľadáte koberec z ovčej vlny, príjemného akrylu alebo odolného polypropylénu, Berfin vám ho ponúkne, a to za perfektnú cenu.