Banquet Detská sada Ježko 3 dielna
8,18 € 7,10 € 2,37 €/ks

Detský jedálenský set s motívom prírody a ježka. Set obsahuje hrnček, tanierik a hlboký tanierik. Riad je vyrobený z keramiky. Vaše podávané jedlo bude baviť deti ešte o niečo viac.

Banquet Detská jedálenská súpravaTHE BUILDERS, 3 ks
9,03 € 7,90 € 2,63 €/ks

Detská jedálenská súprava s motívom staveniska. Set obsahuje hrnček, tanierik a hlboký tanierik. Riad je vyrobený z keramiky. Vaše podávané jedlo bude baviť deti ešte o niečo viac.

Banquet Detská jedálenská súprava LITTLE PRINCES, 3 ks
9,03 € 7,50 € 2,50 €/ks

Detská jedálenská súprava s motívom princezien. Set obsahuje hrnček, tanierik a hlboký tanierik. Riad je vyrobený z keramiky. Vaše podávané jedlo bude baviť deti ešte o niečo viac.

DUE ESSE Detská jedálenská súprava LIENKA, 5 dielna
26,50 € 22,60 € 4,52 €/ks

Jedálenská súprava s motívom lienky od značky Due Esse je vyrobená z bambusových vlákien. Nájdete v nej pohár, misku, dvojdielny tanier, vidličku a lyžicu. Všetko je možné umývať v umývačke riadu, ale neodporúča sa používať v mikrovlnnej rúre.

DUE ESSE Detská jedálenská súprava MEDVEĎ, 5 dielna
26,50 € 22,60 € 4,52 €/ks

Jedálenská súprava ** s motívom medveďa od značky Due Esse je vyrobená z bambusových vlákien. Nájdete v nej pohár, misku, dvojdielny tanier, vidličku a lyžicu. Všetko je možné umývať v umývačke riadu, ale **neodporúča sa používať v mikrovlnnej rúre.

Orion Detská sada jedálenská KONÍK 3 ks
7,76 € 7,30 € 2,43 €/ks

Detská jedálenská súprava s motívom koníkov od značky Orion obsahuje dve hlboké misky a hrnček. Použité materiály sú kvalitné a možno ich umývať v umývačke a používať v mikrovlnnej rúre. Testované v Českej republike.

Orion Detská jedálenská súprava DINO 3 ks
7,76 € 7,30 € 2,43 €/ks

Detská jedálenská súprava s motívom dinosaurov od značky Orion obsahuje dve hlboké misky a hrnček. Použité materiály sú kvalitné a možno ich umývať v umývačke a používať v mikrovlnnej rúre. Testované v Českej republike.

Banquet Sada raňajková CAKES, 3 ks
8,89 € 7 € 2,33 €/ks

Porcelánová raňajková sada CAKES od značky Banquet vás perfektne naladí na celý deň. Na dezertný tanier pripravte raňajkách a do hrnčeka s tanierikom nalejte kávu alebo čaj. Potom riad vložte do umývačky. Nevypitý nápoj tiež môžete ohriať v mikrovlnnej rúre.

Banquet Detská sada Medvedíci Blue 3ks
8,18 € 7,90 € 2,63 €/ks

Akcia

Modrý dekor s chlpatým medvedíkom zaistí, že podávané jedlo bude zjedené do posledného kúska. Roztomilý set riadu pre deti obsahuje tanierik, hlboký tanierik a hrnček.

Marex Trade Sada hrnčekov MIMONI 2 ks rodina
13,52 € 11,90 € 5,95 €/ks

Hrnčeky značky Metalac s obľúbeným motívom mimoňov a celej rodiny zloducha Grua. Sada obsahuje dva hrnčeky poctivo vyrobené zo smaltu s priemerom osem centimetrov a objemom 370 ml.

DUE ESSE Detská jedálenská súprava HROCH, 5 dielna
26,50 € 22,60 € 4,52 €/ks

Jedálenská súprava s motívom hrocha od značky Due Esse je vyrobená z bambusových vlákien. Nájdete v nej pohár, misku, dvojdielny tanier, vidličku a lyžicu. Všetko je možné umývať v umývačke riadu, ale neodporúča sa používať v mikrovlnnej rúre.

DUE ESSE Detská jedálenská súprava KURČA, 5 dielna-24%
26,50 € 20 € 4,00 €/ks

Akcia

Jedálenská súprava ** s motívom kurčaťa od značky Due Esse je vyrobená z bambusových vlákien. Nájdete v nej pohár, misku, dvojdielny tanier, vidličku a lyžicu. Všetko je možné umývať v umývačke riadu, ale **neodporúča sa používať v mikrovlnnej rúre.

DUE ESSE Detská jedálenská súprava LEV, 5 dielna
26,50 € 22,60 € 4,52 €/ks

Jedálenská súprava s motívom leva od značky Due Esse je vyrobená z bambusových vlákien. Nájdete v nej pohár, misku, dvojdielny tanier, vidličku a lyžicu. Všetko je možné umývať v umývačke riadu, ale neodporúča sa používať v mikrovlnnej rúre.

DUE ESSE Detská jedálenská súprava PRASA, 5 dielna-24%
26,50 € 20 € 4,00 €/ks

Akcia

Jedálenská súprava s motívom prasaťa od značky Due Esse je vyrobená z bambusových vlákien. Nájdete v nej pohár, misku, dvojdielny tanier, vidličku a lyžicu. Všetko je možné umývať v umývačke riadu, ale neodporúča sa používať v mikrovlnnej rúre.

Metalac Sada hrnčekov Mimoni 2, 2 ks
17,54 € 15,40 € 7,70 €/ks

Ak vaše deti zabúdajú na pravidelný pitný režim, kúpte im hrnčeky s veselými kamarátmi. Plecháčiky s mimoňmi majú tú výhodu, že sa nerozbijú ako porcelán a nie sú tak ťažké.

Orion Sada jedálenská detská ŽIRAFA 3 ks
10,50 € 3,50 €/ks

Novinka

Sada jedálenská porcelánová s dekorom ŽIRAFA poteší vaše deti. Sada obsahuje hrnček, hlboký a plytký tanierik. Darčekové balenie. Riad je možné umývať v umývačke riadu.

Orion Jedálenská sada detská SOVA 3 ks
10,50 € 3,50 €/ks

Porcelánová detská jedálenská súprava s dekorom sovy od značky Orion. Táto sada obsahuje hrnček a hlboký a plytký tanier a to všetko v darčekovom balení.

Orion Sada jedálenská detská RYTIER 3 ks
10,50 € 3,50 €/ks

Novinka

Sada jedálenská porcelánová s dekorom RYTIER poteší vaše deti. Sada obsahuje hrnček, hlboký a plytký tanierik. Darčekové balenie. Riad je možné umývať v umývačke riadu.

Orion Jedálenská súprava, Macko, 3 ks
10,43 € 10 € 3,33 €/ks

Jedálenská súprava pre deti s motívom medvedíka. Balenie obsahuje tanierik, misku a hrnček. Inšpirácia ako praktický darček, z ktorého bude deťom naozaj chutiť.

Orion Jedálenská súprava, Myška, 3 ks
11,20 € 3,73 €/ks

Jedálenská súprava pre deti s motívom myšky. Balenie obsahuje tanierik, misku a hrnček. Inšpirácia ako praktický darček, z ktorého bude deťom naozaj chutiť.

Banquet Detská sada Medvedíci Red 3ks
8,18 € 7,10 € 2,37 €/ks

Roztomilý set riadu pre deti obsahuje tanier, hlboký tanier a hrnček. Červený dekor s chlpatým medvedíkom zaistí, že podávané jedlo bude zjedené do posledného kúska.

Thun Detský set Krtko 3 ks

Thun Detský set Krtko 3 ks

Hodnotenie: 4,9
19,30 € 6,43 €/ks

Jedálenská súprava pre deti s motívom detských hrdinov seriálu Krtko a jeho priatelia. Balenie obsahuje tanierik, misku a hrnček. To, že je to český výrobok, len potvrdzuje jeho kvalitu! Inšpirácia ako praktický darček, z ktorého bude deťom naozaj chutiť.

Metalac Sada hrnčekov Mimoni 1, 2 ks
17,54 € 11,40 € 5,70 €/ks

Roztomilí žltí kamaráti vyčaria úsmev na tvári každému. Či už doma na sladučké kakao alebo do tábora pre pravidelný pitný režim, vždy budú obľúbenými parťákmi všetkých detí.

CS Solingen Príbor detský KIDS sada 4ks
8,90 € 2,23 €/ks

Sada detských príborov s obrázkami zvieratiek pre ľahké učenie. CS-Solingen Príbor detský KIDS sada 4ks obsahujúca jedálenský nôž a vidličku, jedálenskú lyžicu a čajovú lyžičku. Sada je vyrobená z ušľachtilej nerezovej ocele. Možné umývať v umývačke riadu.