Banquet Detská sada Medvedíci Red 3ks
8,18 €
7,50 €

Roztomilý set riadu pre deti obsahuje tanier, hlboký tanier a hrnček. Červený dekor s chlpatým medvedíkom zaistí, že podávané jedlo bude zjedené do posledného kúska.


Thun Detský set Krtko 3 ks
18,40 €

Jedálenská súprava pre deti s motívom detských hrdinov seriálu Krtko a jeho priatelia. Balenie obsahuje tanierik, misku a hrnček. To, že je to český výrobok, len potvrdzuje jeho kvalitu! Inšpirácia ako praktický darček, z ktorého bude deťom naozaj chutiť.


Banquet Detská jedálenská súprava LITTLE PRINCES, 3 ks
9,03 €

7,70 €

Detská jedálenská súprava s motívom princezien. Set obsahuje hrnček, tanierik a hlboký tanierik. Riad je vyrobený z keramiky. Vaše podávané jedlo bude baviť deti ešte o niečo viac.


Banquet Detská jedálenská súpravaTHE BUILDERS, 3 ks-28%
9,03 €

6,50 €

Akcia

Detská jedálenská súprava s motívom staveniska. Set obsahuje hrnček, tanierik a hlboký tanierik. Riad je vyrobený z keramiky. Vaše podávané jedlo bude baviť deti ešte o niečo viac.


Banquet Detská sada Medvedíci Blue 3ks
8,30 €

Modrý dekor s chlpatým medvedíkom zaistí, že podávané jedlo bude zjedené do posledného kúska. Roztomilý set riadu pre deti obsahuje tanierik, hlboký tanierik a hrnček.


Marex Trade Sada hrnčekov MIMONI 2 ks rodina
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrnčeky značky Metalac s obľúbeným motívom mimoňov a celej rodiny zloducha Grua. Sada obsahuje dva hrnčeky poctivo vyrobené zo smaltu s priemerom osem centimetrov a objemom 370 ml.


Metalac Sada hrnčekov Mimoni 1, 2 ks
17,54 €

15,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilí žltí kamaráti vyčaria úsmev na tvári každému. Či už doma na sladučké kakao alebo do tábora pre pravidelný pitný režim, vždy budú obľúbenými parťákmi všetkých detí.


Metalac Sada hrnčekov Mimoni 2, 2 ks
17,54 €

15,20 €

Ak vaše deti zabúdajú na pravidelný pitný režim, kúpte im hrnčeky s veselými kamarátmi. Plecháčiky s mimoňmi majú tú výhodu, že sa nerozbijú ako porcelán a nie sú tak ťažké.


TimeLife Raňajková sada pre deti, motív lienka, bambus
10,18 €
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi kvalitná jedálenská súprava pre deti. Je vyrobená z bambusového vlákna, ktoré je biologicky rozložiteľné. Vhodná do umývačky riadu. Sada obsahuje 5 kusov riadu.


TimeLife Raňajková sada pre deti, motív tiger, bambus
10,18 €
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi kvalitná jedálenská súprava pre deti. Je vyrobená z bambusového vlákna, ktoré je biologicky rozložiteľné. Vhodná do umývačky riadu. Sada obsahuje 5 kusov riadu.


TORO Raňajkový set Sova 6ks, modrá
17 €
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Raňajkový set je vyrobený z kvalitnej keramiky s motívom roztomilých sovičiek v modrej farbe. Sada obsahuje misku, hrnček a tanierik po dvoch kusoch. Ideálny set na servírovanie raňajok deťom i dospelým.


TORO Raňajkový set Sova 6 ks, zelená
17 €
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Raňajkový set je vyrobený z kvalitnej keramiky s motívom roztomilých sovičiek v zelenej farbe. Sada obsahuje misku, hrnček a tanierik po dvoch kusoch. Ideálny set na servírovanie raňajok deťom i dospelým.


Orion Jedálenská sada detská SOVA 3 ks
9,62 €

8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Porcelánová detská jedálenská súprava s dekorom sovy od značky Orion. Táto sada obsahuje hrnček a hlboký a plytký tanier a to všetko v darčekovom balení.


Orion Jedálenská súprava, Macko, 3 ks
10,43 €

9,30 €

Jedálenská súprava pre deti s motívom medvedíka. Balenie obsahuje tanierik, misku a hrnček. Inšpirácia ako praktický darček, z ktorého bude deťom naozaj chutiť.


Orion Jedálenská súprava, Myška, 3 ks
10,43 €
10,30 €

Jedálenská súprava pre deti s motívom myšky. Balenie obsahuje tanierik, misku a hrnček. Inšpirácia ako praktický darček, z ktorého bude deťom naozaj chutiť.


Orion Sada jedálenská detská RYTIER 3 ks
9,67 €
8,80 €

Novinka

Sada jedálenská porcelánová s dekorom RYTIER poteší vaše deti. Sada obsahuje hrnček, hlboký a plytký tanierik. Darčekové balenie. Riad je možné umývať v umývačke riadu.


Orion Sada jedálenská detská SLON 3 ks
9,60 €

Novinka

Sada jedálenská porcelánová s dekorom SLON poteší vaše deti. Sada obsahuje hrnček, hlboký a plytký tanierik. Darčekové balenie. Riad je možné umývať v umývačke riadu.


Orion Sada jedálenská detská ŽIRAFA 3 ks
9,60 €

Novinka

Sada jedálenská porcelánová s dekorom ŽIRAFA poteší vaše deti. Sada obsahuje hrnček, hlboký a plytký tanierik. Darčekové balenie. Riad je možné umývať v umývačke riadu.


Banquet Detská sada Ježko 3 dielna
8,18 €

7,30 €

Detský jedálenský set s motívom prírody a ježka. Set obsahuje hrnček, tanierik a hlboký tanierik. Riad je vyrobený z keramiky. Vaše podávané jedlo bude baviť deti ešte o niečo viac.